Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019

Datum 16.03.2019
Liga ČADG Regionální liga
PDGA -
Hřiště Triple Albium (Teplice -Osek - Duchcov)
Ředitel turnaje Ladis Dragoun, #1664: dgcalbium@gmail.com // Whatsapp +33632921826
Pomocný ředitel Havel Martin : 736734306
Kapacita 105 hráčů

Informace

Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC Albium 2019

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Turnaje se může zúčastnit každý, nejen členi klubu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dgc-Albium UL

 

Turnaj se hraje na jedno jediné kolo na každém hřišti v jeden den 16/03/2019, v případě menšího počtu hráčů lze změnit počet kol.

Za ceny věnované do tohoto turnaje děkujeme našim sponzorům: Ultimo.czMr LardonÚstecká pivotéka

 

Harmonogram turnaje:

Sraz hráčů je stanoven na 8:00 hodin v Oseku, jamka č. 1 hřiště Na Lukách.

Meeting hráčů: 8:30 hodin.

Výhoz 1. kola v Oseku: 8:45 hodin

Po odehrání kola v Oseku hromadný přesun auty do Duchcova.

Výhoz 2. kola v Duchcově (hřiště Park B. Němcové): 11:00 hodin

Po odehrání 2. kola oběd podle osobní volby přímo v Duchcově nebo v Teplicích (restaurace U Švejka či U kozičky): 12:00-13:30 hodin

Výhoz 3. kola v Teplicích (hřiště Na Letné): 14:00 hodin

Výhoz 4. kola v Teplicích: 15:40 hodin 

Vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích MJ18, MPO, FPO a MP 40 a Mistra a Mistryně klubu DGC Albium UL: 17:00 hodin

 

Těšíme se na Vás ;)

PS: Změny v harmonogramu turnaje mohou nastat s ohledem na počet účastníků. Sraz je pevně stanoven na 8:00 v Oseku, změny by se řešili na místě po dohodě vedení turnaje s hráči.

FLIGHTY neboli flajty:

Jamka č. 1

1.       Tichý Milan

2.       Moník Vladislav

3.       Ujváry Jitka

4.       Kachlock Nikola

 

Jamka č. 2

1.       Zdeněk Jan

2.       Dupák Vít

3.       Říha Zdeněk

4.       Machovcová Zuzana

5.       Vágner Petr

 

Jamka č. 3

1.       Votický Pavel

2.       Dohnal Ondřej

3.       Tišer Vít

4.       Kreuzigerová Markéta

 

Jamka č. 4

1.       Havel Martin

2.       Šmíd Jiří

3.       Šlandor Matěj

4.       Zoudunová Veronika

 

Jamka č. 5

1.       Bartoň Pavel

2.       Šlandor Jakub

3.       Dragoun Ladislav

4.       Havlová Veronika

5.       Linhart Charles

 

Jamka č. 6

1.       Sedlák Zdeněk

2.       Šindelář David

3.       Tyl Michal

4.       Linhartová Kateřina 

 

Jamka č. 7

1.       Ujváry Miroslav

2.       Ujváry Adam

3.       Skalka Tomáš

4.       Huttr Jaroslav

 

Jamka č. 8

1.       Vlček Miroslav

2.       Havlíček Tomáš

3.       Vaszilkievic Richard

4.       Trčková Baruš

Jamka č. 9

1.       Šperl Tomáš

2.       Tomášů Marcela

3.       Spoustová Jana

4.       Sedlák Pavel


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 100,-
MJ18 100,-
FPO 100,-
MP40 100,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Průběh Začátek Konec Fáze
- 16.02.2019 20:00 Uzavřena
16.02.2019 20:00 23.02.2019 20:00 Fáze 1 - členové ČADG
23.02.2019 20:00 16.03.2019 00:00 Fáze 2 - všichni
16.03.2019 00:00 - Uzavřena

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Milan Tichý 99409 804 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
2 Jan Zdeněk 79868 846 MP40 Ce Cheb Registrovaný
3 Pavel Votický 104795 885 MP40 Riders in ... Registrovaný
4 Marcela Tomášů 114302 704 FPO DGC Albium Registrovaný
5 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
6 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
7 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
8 Ondřej Dohnal 120553 836 MPO DGC Kadaň Registrovaný
9 Vít Tišer 117257 895 MPO DGC Albium Registrovaný
10 Pavel Bartoň MP40 DGC Albium Registrovaný
11 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrovaný
12 Zuzana Machovcová FPO DGC Albium Registrovaný
13 Matěj Šlandor MPO Registrovaný
14 Jakub Šlandor MPO Registrovaný
15 Pavel Sedlak MPO Registrovaný
16 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrovaný
17 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
18 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
19 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
20 Adam Ujváry MJ18 Registrovaný
21 Petr Vágner MJ18 DGC Albium Registrovaný
22 Marketa Kreuzigerova FPO Registrovaný
23 Michal Tyl MPO DGC Albium Registrovaný
24 Tomáš Skalka MPO Registrovaný
25 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrovaný
26 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrovaný
27 Jaroslav Huttr MPO DGC Albium Registrovaný
28 Miroslav Vlček 118956 831 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
29 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrovaný
30 Kateřina Linhartová FPO Registrovaný
31 Tomáš Šperl 2361 MPO Registrovaný
32 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
33 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
34 Charles Linhart MJ18 Registrovaný
35 Ladis Dragoun 79067 896 MPO DGC Albium Registrovaný

#HráčPDGA#Rating1Celkem+/-Body
1David Šindelář  9595-12100
2Pavel Sedlak  9696-1186
3Ladis Dragoun790678969898-973
4Ondřej Dohnal1205538369999-862
5Vít Dupák  100100-70
5Jakub Šlandor  100100-70
5Jaroslav Huttr  100100-751
8Vít Tišer117257895101101-641
8Michal Tyl  101101-60
10Tomáš Skalka  106106-133
11Tomáš Šperl2361 10710700
12Matěj Šlandor  108108+10
13Miroslav Ujváry0 109109+225
14Tomáš Havlíček  112112+50
15Jiří Šmíd  117117+1018
16Zdeněk Říha  118118+110
#HráčPDGA#Rating1Celkem+/-Body
1Adam Ujváry  163163+560
2Petr Vágner  220220+113100
3Charles Linhart   0086
#HráčPDGA#Rating1Celkem+/-Body
1Baruš Trčková  106106-1100
2Zuzana Machovcová  114114+70
2Veronika Zoudunová  114114+70
4Marketa Kreuzigerova  115115+886
4Jana Spoustová  115115+886
6Marcela Tomášů 114302704123123+1662
7Kateřina Linhartová  139139+320
8Jitka Ujváry  146146+3951
#HráčPDGA#Rating1Celkem+/-Body
1Pavel Votický1047958859696-11100
2Nicola Kachlock  9797-1086
3Jan Zdeněk798688469898-973
4Martin Havel  103103-462
5Pavel Bartoň  113113+651
6Milan Tichý99409804115115+841
7Miroslav Vlček118956831116116+933
8Zdeněk Sedlák  126126+1925

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Mistr20191. kolo251071314