Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019

Datum 16.03.2019
Liga ČADG Regionální liga
Kategorie PDGA -
Hřiště Triple Albium (Teplice -Osek - Duchcov)
Ředitel Ladis Dragoun, #1664: dgcalbium@gmail.com // Whatsapp +33632921826
Pomocný ředitel Havel Martin : 736734306
Kapacita turnaje 105 hráčů

Informace o turnaji

Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC Albium 2019

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Turnaje se může zúčastnit každý, nejen členi klubu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dgc-Albium UL

 

Turnaj se hraje na jedno jediné kolo na každém hřišti v jeden den 16/03/2019, v případě menšího počtu hráčů lze změnit počet kol.

Za ceny věnované do tohoto turnaje děkujeme našim sponzorům: Ultimo.czMr LardonÚstecká pivotéka

 

Harmonogram turnaje:

Sraz hráčů je stanoven na 8:00 hodin v Oseku, jamka č. 1 hřiště Na Lukách.

Meeting hráčů: 8:30 hodin.

Výhoz 1. kola v Oseku: 8:45 hodin

Po odehrání kola v Oseku hromadný přesun auty do Duchcova.

Výhoz 2. kola v Duchcově (hřiště Park B. Němcové): 11:00 hodin

Po odehrání 2. kola oběd podle osobní volby přímo v Duchcově nebo v Teplicích (restaurace U Švejka či U kozičky): 12:00-13:30 hodin

Výhoz 3. kola v Teplicích (hřiště Na Letné): 14:00 hodin

Výhoz 4. kola v Teplicích: 15:40 hodin 

Vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích MJ18, MPO, FPO a MP 40 a Mistra a Mistryně klubu DGC Albium UL: 17:00 hodin

 

Těšíme se na Vás ;)

PS: Změny v harmonogramu turnaje mohou nastat s ohledem na počet účastníků. Sraz je pevně stanoven na 8:00 v Oseku, změny by se řešili na místě po dohodě vedení turnaje s hráči.

FLIGHTY neboli flajty:

Jamka č. 1

1.       Tichý Milan

2.       Moník Vladislav

3.       Ujváry Jitka

4.       Kachlock Nikola

 

Jamka č. 2

1.       Zdeněk Jan

2.       Dupák Vít

3.       Říha Zdeněk

4.       Machovcová Zuzana

5.       Vágner Petr

 

Jamka č. 3

1.       Votický Pavel

2.       Dohnal Ondřej

3.       Tišer Vít

4.       Kreuzigerová Markéta

 

Jamka č. 4

1.       Havel Martin

2.       Šmíd Jiří

3.       Šlandor Matěj

4.       Zoudunová Veronika

 

Jamka č. 5

1.       Bartoň Pavel

2.       Šlandor Jakub

3.       Dragoun Ladislav

4.       Havlová Veronika

5.       Linhart Charles

 

Jamka č. 6

1.       Sedlák Zdeněk

2.       Šindelář David

3.       Tyl Michal

4.       Linhartová Kateřina 

 

Jamka č. 7

1.       Ujváry Miroslav

2.       Ujváry Adam

3.       Skalka Tomáš

4.       Huttr Jaroslav

 

Jamka č. 8

1.       Vlček Miroslav

2.       Havlíček Tomáš

3.       Vaszilkievic Richard

4.       Trčková Baruš

Jamka č. 9

1.       Šperl Tomáš

2.       Tomášů Marcela

3.       Spoustová Jana

4.       Sedlák Pavel


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 100,-
MJ18 100,-
FPO 100,-
MP40 100,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Probíhá Začátek Konec Fáze
- 16.02.2019 20:00 Uzavřena
16.02.2019 20:00 23.02.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG
23.02.2019 20:00 16.03.2019 00:00 2. fáze - všichni
16.03.2019 00:00 - Uzavřena

Registrovaní hráči

#HráčPDGA#RatingKategorieČlenKlubStavZapl.
1 Milan Tichý 99409 805 MP40 DGC Kadaň Registrován
2 Jan Zdeněk 79868 851 MP40 Ce Cheb Registrován
3 Pavel Votický 104795 869 MP40 Riders in ... Registrován
4 Marcela Tomášů 114302 FPO DGC Albium Registrován
5 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrován
6 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrován
7 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrován
8 Ondřej Dohnal 120553 836 MPO DGC Kadaň Registrován
9 Vít Tišer 117257 890 MPO DGC Albium Registrován
10 Pavel Bartoň MP40 DGC Albium Registrován
11 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrován
12 Zuzana Machovcová FPO DGC Albium Registrován
13 Matěj Šlandor MPO Registrován
14 Jakub Šlandor MPO Registrován
15 Pavel Sedlak MPO Registrován
16 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrován
17 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrován
18 Miroslav Ujváry 3957 MPO DGC Kadaň Registrován
19 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrován
20 Adam Ujváry MJ18 Registrován
21 Petr Vágner MJ18 DGC Albium Registrován
22 Marketa Kreuzigerova FPO Registrován
23 Michal Tyl MPO DGC Albium Registrován
24 Tomáš Skalka MPO Registrován
25 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrován
26 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrován
27 Jaroslav Huttr MPO DGC Albium Registrován
28 Miroslav Vlček 118956 819 MP40 DGC Kadaň Registrován
29 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrován
30 Kateřina Linhartová FPO Registrován
31 Tomáš Šperl 2361 MPO Registrován
32 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrován
33 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrován
34 Charles Linhart MJ18 Registrován
35 Ladis Dragoun 79067 889 MPO DGC Albium Registrován

PořadíHráčPDGA #Rating1Celkem+/-Body
1David Šindelář  9595-12 
2Pavel Sedlak  9696-11100
3Ladis Dragoun790678899898-987
4Ondřej Dohnal1205538369999-875
5Vít Dupák  100100-7 
5Jakub Šlandor  100100-7 
5Jaroslav Huttr  100100-787
8Vít Tišer117257890101101-654
8Michal Tyl  101101-6 
10Tomáš Skalka  106106-1 
11Tomáš Šperl2361 1071070 
12Matěj Šlandor  108108+1 
13Miroslav Ujváry3957 109109+2 
14Tomáš Havlíček  112112+5 
15Jiří Šmíd  117117+10 
16Zdeněk Říha  118118+11 
PořadíHráčPDGA #Rating1Celkem+/-Body
1Charles Linhart   00100
2Adam Ujváry  163163+56 
3Petr Vágner  220220+11386
PořadíHráčPDGA #Rating1Celkem+/-Body
1Baruš Trčková  106106-1 
2Veronika Zoudunová  114114+7 
3Zuzana Machovcová  114114+7 
4Marketa Kreuzigerova  115115+8 
4Jana Spoustová  115115+8100
6Marcela Tomášů 114302 123123+1686
7Kateřina Linhartová  139139+32 
8Jitka Ujváry  146146+39 
PořadíHráčPDGA #Rating1Celkem+/-Body
1Pavel Votický1047958699696-11100
2Nicola Kachlock  9797-1086
3Jan Zdeněk798688519898-973
4Martin Havel  103103-462
5Pavel Bartoň  113113+651
6Milan Tichý99409805115115+841
7Miroslav Vlček118956819116116+933
8Zdeněk Sedlák  126126+1925

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka (m)
Mistr20191. kolo251071314