SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka

Datum 01.06.2019
Liga ČADG Regionální liga
Kategorie PDGA C
Hřiště Zámecká zahrada Duchcov
Ředitel Ladis Dragoun, #1664: dgcalbium@gmail.com // Whatsapp +33632921826
Pomocný ředitel Karel Zdeněk, Milan Tichý : info@caurusegra.cz // milan.tichy@dgc-kadan
Kapacita turnaje 90 hráčů

Informace o turnaji

Pokud chete shlednout drone layout :

https://www.youtube.com/watch?v=q7hSHr5V0p0&feature=youtu.be

 

DGC Albium Ústí nad Labem, DGC Ultimo Kadaň,

Caurus Egra Cheb a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká zahrada

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 2 x 18 jamek. 

 ·         Jamky pro rozhoz: 16, 17, 18  

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          8:00 - Sraz a Registrace hráčů  GPS: 50.6055650N, 13.7405311E

·          8:30 - Players Meeting

·          9:15  - Výhoz 1. kola

·       12:00 až 13:30  - Pauza na oběd

·         14:00 - Výhoz 2. Kola

·         17:00 - Vyhlášení výsledků

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

S SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

·         23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Mostov

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·       26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 130,-
FPO 130,-
MP40 130,-
MP50 130,-
MA4 130,-
MJ18 80,-
MJ15 80,-
MJ12 80,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Probíhá Začátek Konec Fáze
- 04.05.2019 20:00 Uzavřena
04.05.2019 20:00 11.05.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG
11.05.2019 20:00 01.06.2019 00:00 2. fáze - všichni
01.06.2019 00:00 - Uzavřena

Registrovaní hráči

#HráčPDGA#RatingKategorieČlenKlubStavZapl.
1 Milan Tichý 99409 803 MP40 DGC Kadaň Registrován
2 Lucie Budilová 115310 690 FPO DGC Praha Registrován
3 Pavel Votický 104795 874 MP40 Riders in ... Registrován
4 Vilém Votický MJ12 Riders in ... Registrován
5 Hynek Votický MJ12 Riders in ... Registrován
6 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrován
7 Matěj Verl 115072 870 MPO DGC Praha Registrován
8 Jan Zdeněk 79868 853 MP40 Ce Cheb Registrován
9 Vít Tišer 117257 895 MPO DGC Albium Registrován
10 Miroslav Vlček 118956 822 MP40 DGC Kadaň Registrován
11 Pavel Sedlak MPO Registrován
12 Ladis Dragoun 79067 883 MPO DGC Albium Registrován
13 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrován
14 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrován
15 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrován
16 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrován
17 Marcela Tomášů 114302 704 FPO DGC Albium Registrován
18 Vojtěch Rychtar 71080 896 MPO DeGen Registrován
19 Petr Vágner MJ12 DGC Albium Registrován
20 Jiří Brožek 92705 958 MP40 re.discgol... Registrován
21 Pavel Ježek 106573 850 MPO DGC Praha Registrován
22 Kuba Svěrek 106581 844 MPO Registrován
23 Martin Tůma MJ18 DGC Albium Registrován
24 Miroslav Ujváry 3957 MPO DGC Kadaň Registrován
25 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrován
26 Adam Ujváry MJ12 Registrován
27 Rene Gollin MP40 Registrován
28 Markus Gollin MJ18 Registrován
29 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrován
30 Holger Lösel MP40 DGC Albium Registrován
31 Pavel Bartoň MP40 DGC Albium Registrován
32 Adam Bartoň MJ18 DGC Albium Registrován
33 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrován
34 Matěj Šlandor MPO Registrován
35 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrován
36 Jan Veselý 80355 MPO DGC Praha Registrován
37 Veronika Horová MJ18 DGC Albium Registrován
38 Roman Mojžíš MJ18 DGC Kadaň Registrován
39 Josef Otta MPO DGC Albium Registrován
40 Zdeněk Kopecký MP40 DGC Kadaň Registrován
41 Veronika Havlová FPO Registrován
42 Marian Borša MP40 Ce Cheb Registrován
43 Roman Hudek MP40 DGC Albium Registrován
44 Pavel Voloczek 51099 901 MP40 DGC Praha Registrován
45 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrován
46 Aneta Čálková 117631 764 FPO DGC Praha Registrován
47 Marcel Saffin 117187 802 MPO DGC Praha Registrován
48 Václav Josef Vlček MJ18 DGC Kadaň Registrován
49 Jaroslav Kodym 116192 851 MPO DGC Praha Registrován
50 Jindřich Ottl 116509 893 MPO DGC Praha Registrován
51 Václav "Cooper" Bednář 120195 832 MPO DGCRP Registrován
52 Petr Škvarček MPO Registrován
53 Jan Pelant 63642 881 MP40 DGC Praha Registrován
54 Jakub Sýkora 75425 936 MPO DGC Praha Registrován
55 Martin Malý 113434 935 MP40 re.discgol... Registrován
56 Roman Sieber MJ18 Riders in ... Registrován
57 Petr Kotešovec 106995 914 MP40 DGC Praha Registrován
58 Petr Höfner MPO Registrován
59 Petr Digmayer MP40 Ce Cheb Registrován
60 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrován
61 Josef Nepovím MPO Registrován
62 Jarmila Havířová 62762 833 MPO Registrován
63 Lukas Marek MPO DGC Albium Registrován

PořadíHráčPDGA #Rating12Celkem+/-Body
1Pavel Sedlak  5755112-6100
2Jakub Sýkora754259366053113-5 
3Jan Veselý80355 5460114-486
3Petr Höfner  5658114-486
5Vojtěch Rychtar710808966155116-2 
6Vít Dupák  5958117-1 
7Vladislav Moník  6358121+362
7Jindřich Ottl1165098936061121+362
9Pavel Ježek1065738506161122+441
9Zdeněk Říha  6260122+4 
11Jaroslav Kodym1161928516162123+533
12Ladis Dragoun790678836363126+825
13Matěj Verl1150728706364127+918
14Josef Otta  6662128+10 
15Kuba Svěrek1065818446465129+1113
15Lukas Marek  6663129+11 
17Matěj Šlandor  6565130+12 
17Václav "Cooper" Bednář1201958326565130+128
19Vít Tišer1172578956368131+135
19Zdeněk Tomášů  6665131+13 
21Marcel Saffin1171878026963132+142
22Jarmila Havířová627628336866134+16 
23Miroslav Ujváry3957 7164135+17 
24Josef Nepovím  8270152+341
25Petr Škvarček  7886164+46 
26Jiří Šmíd  64131195+77 
PořadíHráčPDGA #Rating12Celkem+/-Body
1Aneta Čálková1176317647065135+17100
2Baruš Trčková  6771138+2086
3Lenka Tichá  7276148+3073
4Lucie Budilová1153106908174155+3762
4Marcela Tomášů 1143027047877155+3762
6Jitka Ujváry  8186167+49 
7Veronika Havlová  9184175+57 
PořadíHráčPDGA #Rating12Celkem+/-Body
1Nicola Kachlock  5649105-13100
1Jiří Brožek927059584857105-13100
3Martin Malý1134349355056106-1273
4Pavel Voloczek510999015261113-5 
5Pavel Votický1047958746255117-162
5Jan Pelant636428816255117-162
7Petr Kotešovec10699591459591180 
7Petr Digmayer  59591180 
9Rene Gollin  6159120+2 
10Jan Zdeněk798688536362125+741
11Martin Havel  5868126+833
11Marian Borša  5967126+833
13Pavel Bartoň  6962131+1318
13Roman Hudek  6566131+13 
15Holger Lösel  6270132+14 
16Zdeněk Sedlák  6866134+1613
17Miroslav Vlček1189568226669135+178
18Milan Tichý994098036869137+195
19Zdeněk Kopecký  7676152+34 
PořadíHráčPDGA #Rating12Celkem+/-Body
1Markus Gollin  5759116-2 
2Martin Tůma  6769136+18 
3Roman Mojžíš   7367140+22100
4Václav Josef Vlček   7270142+2486
5Roman Sieber  7877155+37 
6Adam Bartoň  8182163+45 
7Veronika Horová  9188179+61 
PořadíHráčPDGA #Rating12Celkem+/-Body
1Hynek Votický  7179150+32100
2Adam Ujváry  7677153+35 
3Vilém Votický  9387180+6286
4Petr Vágner  10399202+8473

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka (m)
SZDL 2019 DUCHCOV1. kolo18591894
SZDL 2019 DUCHCOV2. kolo18591894