SZDL 2019 TEPLICE

Datum 07.09.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy
PDGA -
Hřiště SZDL Teplice 2019
Ředitel turnaje Milan Tichý, #940: dgcalbium@gmail.com
Pomocný ředitel Karel Zdeněk Milan Tichý: info@caurusegra.cz, milan.tichy@dgc-kadan.cz, tel:724 687 522
Kapacita 60 hráčů

Informace

DGC Albium Ústí nad Labem, Caurus Egra Cheb

DGC Ultimo Kadaň a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

SZDL 2019 TEPLICE

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 3x12 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz:3, 5, 6, a 4 CTP

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          - Sraz a Registrace hráčů  GPS: N 50°38.20572', E 13°49.83038'

·          - Players Meeting 8h30

·         - Výhoz 1. kola 9H00

·         - Výhoz 2. kola 11H 00

·         - Pauza na oběd 12H30 - 13H30 

·         - Výhoz 3. Kola 14H00

·         - Vyhlášení výsledků 16H00

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

·         23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Mostov

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·         26.10 – „Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

 Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 130 4
FPO 130 4
MP40 130 4
MJ12 80 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
10.08.2019 - 17.08.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
17.08.2019 - 07.09.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Wild card
2 Stanislava Mužíková FPO DGC Albium Wild card
3 Eva Moníková FPO DGC Albium Wild card
4 Markéta Vágnerová FPO DGC Albium Wild card
5 Pavel Votický 104795 885 MP40 DGC Albium Registrovaný
6 Vilém Votický MJ12 DGC Albium Registrovaný
7 Hynek Votický MJ12 DGC Albium Registrovaný
8 Milan Tichý 99409 802 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
9 Miroslav Vlček 118956 831 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
10 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
11 Karel Zdeněk 74868 859 MP40 Ce Cheb Registrovaný
12 Pavel Sedlak MPO Registrovaný
13 Marketa Kreuzigerova FPO Registrovaný
14 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
15 Adam Ujváry MJ12 DGC Kadaň Registrovaný
16 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
17 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
18 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
19 Adam Filip MJ12 DGC Kadaň Registrovaný
20 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
21 Václav Tyburec 96514 859 MPO Ce Cheb Registrovaný
22 Vlastislav Novák 126334 732 MP40 Falcons Di... Registrovaný
23 Vít Tišer 117257 909 MPO DGC Albium Registrovaný
24 Jiří Brožek 92705 968 MP40 re.discgol... Registrovaný
25 Petr Vágner MJ12 DGC Albium Registrovaný
26 Marcela Tomášů 114302 762 FPO DGC Albium Registrovaný
27 Jan Veselý 80355 MPO DGC Praha Registrovaný
28 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrovaný
29 Vojtěch Rychtar 71080 907 MPO DeGen Registrovaný
30 Jan Zdeněk 79868 855 MP40 Ce Cheb Registrovaný
31 Marian Borša MP40 Ce Cheb Registrovaný
32 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
33 Jan Novák MPO Registrovaný
34 Matěj Šlandor MPO Registrovaný
35 Jakub Šlandor MPO Registrovaný
36 Josef Otta MPO DGC Albium Registrovaný
37 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
38 Petr Škvarček MPO Registrovaný
39 Holger Lösel MP40 DGC Albium Registrovaný
40 Petr Digmayer MP40 Ce Cheb Registrovaný
41 Tomáš Skalka MPO DGC Albium Registrovaný
42 Julia Mandzyuk FPO Ce Cheb Registrovaný
43 Jiří Mika MPO Registrovaný
44 Josef Nepovím MPO Registrovaný
45 Jindřich Ottl 116509 893 MPO DGC Praha Registrovaný
46 Ondřej Dohnal 120553 866 MPO DGC Kadaň Registrovaný
47 Martin Slížek 36019 897 MP40 DGC Praha Registrovaný
48 Lukáš Landa 122650 917 MPO DGC Praha Registrovaný
49 Petr Sochor MPO DGC Albium Registrovaný
50 Petr Höfner MPO DeGen Registrovaný
51 Petr Seidl MPO Registrovaný
52 Klára Hejná FPO Registrovaný
53 Martin Fojtík 126634 MPO Registrovaný
54 Roman Marek MPO Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Jiří Mika  30353499-15
2Lukáš Landa122650917333235100-14
3Jan Veselý80355 353432101-13
3Vít Dupák  353333101-13
5Ondřej Dohnal120553866343236102-12
6Vít Tišer117257909353534104-10
7Vojtěch Rychtar71080907363435105-9
7Martin Fojtík126634 353436105-9
9David Šindelář  373336106-8
9Matěj Šlandor  354031106-8
11Pavel Sedlak  373635108-6
12Václav Tyburec96514859363835109-5
13Jakub Šlandor  353540110-4
14Jindřich Ottl116509893393735111-3
15Petr Sochor  373936112-2
16Petr Höfner  393737113-1
17Miroslav Ujváry0 383938115+1
18Vladislav Moník  364040116+2
18Petr Škvarček  364040116+2
20Tomáš Skalka  383744119+5
21Josef Otta  463836120+6
22Josef Nepovím 0 434146130+16
23Petr Seidl  454742134+20
24Jan Novák  565052158+44
25Roman Marek  604853161+47
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Baruš Trčková  423940121+7
1Marcela Tomášů 114302762403942121+7
3Marketa Kreuzigerova  394541125+11
4Jana Spoustová0 463847131+17
5Eva Moníková  494647142+28
6Jitka Ujváry  534948150+36
7Julia Mandzyuk0 516452167+53
8Stanislava Mužíková0 566161178+64
9Klára Hejná0 576164182+68
10Markéta Vágnerová0 646165190+76
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Pavel Votický10479588533333298-16
1Jiří Brožek9270596834323298-16
3Martin Slížek36019897333437104-10
4Marian Borša  393535109-5
5Petr Digmayer  383738113-1
6Karel Zdeněk748688593837391140
7Jan Zdeněk79868855373939115+1
8Martin Havel  384039117+3
9Zdeněk Sedlák  404335118+4
10Vlastislav Novák126334732384441123+9
11Miroslav Vlček118956831444040124+10
12Holger Lösel  424142125+11
13Milan Tichý99409802494038127+13
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Hynek Votický  413845124+10
2Adam Filip  434645134+20
3Vilém Votický  535147151+37
4Adam Ujváry  495548152+38
5Petr Vágner  696057186+72

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Teplice 12 jamek 1. kolo1238920
Teplice 12 jamek 2. kolo1238920
Teplice 12 jamek 3. kolo1238920