SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7

Datum 05.10.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy
PDGA C
Hřiště DG Myslivna Cheb
Ředitel turnaje Karel Zdeněk, #512: karelzdenek@gmail.com
Pomocný ředitel Milan Tichý, Ladis Dragoun:
Kapacita 72 hráčů

Informace

Caurus Egra Cheb, DGC Ultimo Kadaň

DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 2x18 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz:

·         PDAG „C“

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          8:30 - 9:00- Sraz a Registrace hráčů  GPS: N 50°4.61710', E 12°21.10397'

·          9:10 - 9:30 – Players Meeting

·          9:45 – Výhoz 1. kola

·          13:15 - připravené Skorekarty v TC

         13:30-Výhoz 2. Kola

·           16:30- Vyhlášení výsledků

 

Po skončení první kola a odevzdání skorekaret proběhne obědová pauza. Doporučujeme si vzít vlastní svačinu pořípadě si jídlo objednat.

Rozdělení do skupin bude provedeno pomocí systému PDGA. Na požadavky nebude brán zřetel.

 

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019.

 

Termíny:

23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Mostov

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·       26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

 Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 130 4
FPO 130 4
MP40 130 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
07.09.2019 - 14.09.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
14.09.2019 - 05.10.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Milan Tichý 99409 802 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
2 Vlastislav Novák 126334 732 MP40 Falcons Di... Registrovaný
3 Lenka Tichá MP40 DGC Kadaň Registrovaný
4 Jan Zdeněk 79868 855 MP40 Ce Cheb Registrovaný
5 Miroslav Vlček 118956 831 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
6 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrovaný
7 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
8 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
9 Adam Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
10 Pavel Sedlak MPO Registrovaný
11 Marketa Kreuzigerova FPO Registrovaný
12 Vít Tišer 117257 909 MPO DGC Albium Registrovaný
13 Ondřej Dohnal 120553 866 MPO DGC Kadaň Registrovaný
14 Roman Běhůnek MP40 Falcons Di... Registrovaný
15 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
16 Marian Borša MP40 Ce Cheb Registrovaný
17 Marcela Tomášů 114302 762 FPO DGC Albium Registrovaný
18 Petr Hruška MP40 Ce Cheb Registrovaný
19 Václav Tyburec 96514 859 MPO Ce Cheb Registrovaný
20 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
21 Karel Zdeněk 74868 859 MP40 Ce Cheb Registrovaný
22 Jakub Čech MPO Ce Cheb Registrovaný
23 David Vrbata MPO DGC Praha Registrovaný
24 Michal Trávníček 72432 866 MP40 DGC Praha Registrovaný
25 Tomáš Procházka MPO Discgolf P... Registrovaný
26 Eva Moníková FPO DGC Albium Registrovaný
27 Tomáš Koucký MP40 DGC Player... Registrovaný
28 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
29 Jan Novák MPO Registrovaný
30 Kateřina Běhůnková MPO Registrovaný
31 Dušan Čonka MPO Registrovaný
32 Petr Polívka 112088 888 MPO DGC Kadaň Registrovaný
33 Dušan Čonka MPO Registrovaný
34 Jaroslav Matras MP40 Registrovaný
35 Jana Špačková MP40 Registrovaný
36 Zdeněk Kopecký MP40 DGC Kadaň Registrovaný
37 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
38 Ladis Dragoun 79067 899 MPO DGC Albium Registrovaný
39 Corky Dunn MP40 Registrovaný
40 Erik Šiffel 90877 MPO Registrovaný
41 Marek Stretz MPO Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1David Šindelář  5455109+1
2Erik Šiffel90877 5854112+4
3Vít Tišer1172579095856114+6
4Ondřej Dohnal1205538665958117+9
4Ladis Dragoun790678995760117+9
6Václav Tyburec965148595961120+12
7Pavel Sedlak  6358121+13
7Vladislav Moník  5962121+13
9Dušan Čonka   6558123+15
10Petr Polívka1120888886066126+18
11Miroslav Ujváry0 6364127+19
11Zdeněk Tomášů  6364127+19
13Tomáš Procházka  6563128+20
14David Vrbata  6766133+25
15Jakub Čech  6978147+39
16Adam Ujváry  8178159+51
17Marek Stretz  8182163+55
18Jan Novák  8482166+58
19Kateřina Běhůnková  109116225+117
20Dušan Čonka  135126261+153
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Marcela Tomášů 1143027626467131+23
2Marketa Kreuzigerova  7377150+42
3Jitka Ujváry  8084164+56
4Eva Moníková  7988167+59
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Tomáš Koucký  6060120+12
2Jan Zdeněk798688556061121+13
3Petr Hruška  6361124+16
3Karel Zdeněk748688596262124+16
5Miroslav Vlček1189568316164125+17
6Michal Trávníček724328666363126+18
7Corky Dunn  6564129+21
8Zdeněk Sedlák  6765132+24
9Milan Tichý994098026766133+25
10Martin Hurán  6668134+26
11Marian Borša  6873141+33
12Roman Běhůnek0 7370143+35
13Vlastislav Novák1263347327572147+39
14Lenka Tichá  7878156+48
15Zdeněk Kopecký  8685171+63
16Jaroslav Matras  9499193+85
17Jana Špačková0 105126231+123

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
par 541. kolo18541676
par 542. kolo18541676