SZDL 2019 Valeč

Datum 11.08.2019
Liga ČADG Regionální liga
PDGA -
Hřiště SZDL - dočasná hřiště
Ředitel turnaje Milan Tichý, #940: E-mail: milan.tichy@dgc-kadan.cz, tel:724 687 522
Pomocný ředitel Karel Zdeněk, Ladis Dragoun: info@caurusegra.cz , ladisdragoun80@gmail.com
Kapacita 45 hráčů

Informace

Caurus Egra Cheb, DGC Ultimo Kadaň

DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

  SZDL 2019 Valeč

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 4x9 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz: 8,9 a 2 potom CTP 1

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          -8:00 Sraz a Registrace hráčů  GPS:50.1745886N, 13.2502058E 

·          - 8:30 Players Meeting

·         - 9:00 Výhoz 1 a 2 kola

·         - Pauza na oběd

·         - 13:00 Výhoz 3. Kola

·         - 14:15 Výhoz 4. Kola

·         -  15:30 Vyhlášení výsledků

Čas se muže změnit 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

·         23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Valeč

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·   26.10 – „Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

 Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

 bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 130,-
FPO 130,-
MP40 130,-
MP50 130,-
MA4 130,-
MJ18 80,-
MJ15 80,-
MJ12 80,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Průběh Začátek Konec Fáze
- 14.07.2019 20:00 Uzavřena
14.07.2019 20:00 21.07.2019 20:00 Fáze 1 - členové ČADG
21.07.2019 20:00 11.08.2019 00:00 Fáze 2 - všichni
11.08.2019 00:00 - Uzavřena

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Lynn Dragoun FPO Wild card
2 Josef Otta MPO DGC Albium Wild card
3 Holger Lösel MP40 DGC Albium Wild card
4 Miroslav Vlček 118956 831 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
5 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
6 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrovaný
7 Milan Tichý 99409 804 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
8 Vít Tišer 117257 895 MPO DGC Albium Registrovaný
9 František Filip 113417 916 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
10 Václav Josef Vlček MPO DGC Kadaň Registrovaný
11 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
12 Lucie Budilová 115310 679 FPO DGC Praha Registrovaný
13 Pavel Bartoň MP40 DGC Albium Registrovaný
14 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
15 Karel Zdeněk 74868 859 MP40 Ce Cheb Registrovaný
16 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
17 Adam Ujváry MJ12 DGC Kadaň Registrovaný
18 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrovaný
19 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
20 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
21 Marcela Tomášů 114302 704 FPO DGC Albium Registrovaný
22 Václav Tyburec 96514 853 MPO Ce Cheb Registrovaný
23 Jan Zdeněk 79868 846 MP40 Ce Cheb Registrovaný
24 Marian Borša MP40 Ce Cheb Registrovaný
25 Pavel Votický 104795 885 MP40 Riders in ... Registrovaný
26 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
27 Petr Hruška MP40 Ce Cheb Registrovaný
28 Vilém Votický MJ12 Riders in ... Registrovaný
29 Hynek Votický MJ12 Riders in ... Registrovaný
30 Matěj Verl 115072 869 MPO DGC Praha Registrovaný
31 Vlastislav Novák MP40 Registrovaný
32 Jiří Brožek 92705 968 MP40 re.discgol... Registrovaný
33 Pavel Sedlak MPO Registrovaný
34 Marketa Kreuzigerova FPO Registrovaný
35 Jan Pelant 63642 883 MP40 DGC Praha Registrovaný
36 Patrik Brei MP40 DGC Player... Registrovaný
37 Petr Škvarček MPO Registrovaný
38 Julia Mandzyuk FPO Ce Cheb Registrovaný
39 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
40 Zdeněk Kopecký MP40 DGC Kadaň Registrovaný
41 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
42 Petr Vágner MJ12 DGC Albium Registrovaný
43 Markéta Vágnerová FPO Registrovaný
44 Stanislava Mužíková FPO Registrovaný
45 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
46 Vojtěch Rychtar 71080 910 MPO DeGen Waiting list
47 Jan Novák MPO Waiting list
48 Jan Veselý 80355 MPO DGC Praha Waiting list
49 Petr Digmayer MP40 Ce Cheb Waiting list

#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-Body
1Vít Tišer11725789525272731110-10100
1Jan Veselý80355 26312627110-10100
3Vojtěch Rychtar7108091026273028111-90
4David Šindelář  29272731114-673
5Václav Tyburec9651485326292932116-462
6Pavel Sedlak  26293528118-251
7Vít Dupák  31303229122+20
8Josef Otta  33343026123+30
9Zdeněk Tomášů  30313231124+40
9Vladislav Moník  31303033124+441
11Matěj Verl11507286935333029127+733
12Miroslav Ujváry0 35323135133+1325
13Petr Škvarček  39353142147+270
14Václav Josef Vlček   37383540150+300
15Jan Novák  42414343169+490
#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-Body
1Baruš Trčková  31343637138+18100
2Jana Spoustová  33333538139+1986
3Marcela Tomášů 11430270439373735148+2873
4Lenka Tichá  36373937149+2962
5Marketa Kreuzigerova  39393838154+3451
6Lucie Budilová11531067943393738157+3741
7Lynn Dragoun  43384138160+400
8Jitka Ujváry  43414443171+5133
9Julia Mandzyuk0 40474948184+6425
10Stanislava Mužíková  60515455220+1000
11Markéta Vágnerová  64606065249+1290
#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-Body
1Jiří Brožek9270596834262628114-6100
2Petr Digmayer  27292831115-50
3Nicola Kachlock  28322829117-387
3František Filip11341791633292728117-387
5Jan Pelant6364288331302732120064
6Pavel Votický10479588533303128122+254
7Zdeněk Sedlák  33303234129+944
8Miroslav Vlček11895683132343431131+1136
8Marian Borša  31333433131+1136
8Patrik Brei  33343232131+1136
11Karel Zdeněk7486885933323136132+1216
11Martin Hurán  35333430132+1216
11Petr Hruška  33353232132+1216
14Pavel Bartoň  38293234133+134
14Jan Zdeněk7986884631333534133+134
16Holger Lösel  34363332135+150
17Milan Tichý9940980436333632137+170
18Vlastislav Novák  40383234144+240
19Zdeněk Kopecký  39334143156+360
#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-Body
1Hynek Votický  37413840156+36100
2Vilém Votický  44384639167+4786
3Adam Ujváry  45664141193+7373
4Petr Vágner  55605657228+1080

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Valeč1. kolo930873
Valeč2. kolo930873
Valeč3. kolo930873
Valeč4. kolo930873