SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV

Datum 06.04.2019
Liga ČADG Regionální liga
PDGA -
Hřiště DiscGolf Park Dolní Žandov
Ředitel turnaje Karel Zdeněk, #512: E-mail: karelzdenek@gmail.com
Pomocný ředitel Milan Tichý, Ladis Dragoun: i
Kapacita 60 hráčů

Informace

Caurus Egra Cheb, DGC Ultimo Kadaň

DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 3x12 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz:1,2,3

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          8:10 - Sraz a Registrace hráčů  GPS: N 50°1.10562', E 12°33.24628'

·          8:40 - Players Meeting

·        9:05 - Výhoz 1. kola

·       10:40 - Výhoz 2. kola

·       Ihned po odevzdání skorekaret všech hráčů započne obědová pauza. Orientačně 12:20 - 13:10

·       13:20 - Výhoz 3. Kola

·        15:30 - Vyhlášení výsledků

Časový harmongram se může v průběhu turnaje změnit dle nepředpokládaných situací v jeho průběhu.

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

23.3 - Kadaň

6.4 – Dolní Žandov

20.4 - Osek

1.6 - Duchcov

11.8 - Mostov

7.9 - Teplice

21.9 - Kadaň

5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu, bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019. Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

 

Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 130,-
FPO 130,-
MP40 130,-
MP50 130,-
MJ18 80,-
MJ12 80,-
MJ15 80,-
MA4 130,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Průběh Začátek Konec Fáze
- 09.03.2019 20:00 Uzavřena
09.03.2019 20:00 16.03.2019 20:00 Fáze 1 - členové ČADG
16.03.2019 20:00 06.04.2019 00:00 Fáze 2 - všichni
06.04.2019 00:00 - Uzavřena

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Adam Filip MJ12 DGC Kadaň Registrovaný
2 Milan Tichý 99409 804 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
3 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrovaný
4 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
5 Karel Zdeněk 74868 859 MP40 Ce Cheb Registrovaný
6 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
7 Jiří Brožek 92705 968 MP40 re.discgol... Registrovaný
8 Tomáš Koucký MP40 DGC Player... Registrovaný
9 Jan Šponiar MPO DGC Albium Registrovaný
10 Pavel Sedlak MPO Registrovaný
11 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
12 Jan Zdeněk 79868 846 MP40 Ce Cheb Registrovaný
13 Miroslav Vlček 118956 831 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
14 Marian Borša MP40 Ce Cheb Registrovaný
15 Vlastislav Novák MP40 Registrovaný
16 Markus Gollin MJ18 DGC Albium Registrovaný
17 Rene Gollin MP40 DGC Albium Registrovaný
18 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
19 Adam Ujváry MJ12 Registrovaný
20 Holger Lösel MP40 DGC Albium Registrovaný
21 Marcela Tomášů 114302 704 FPO DGC Albium Registrovaný
22 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
23 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
24 Veronika Horová MJ18 DGC Albium Registrovaný
25 Ondřej Dohnal 120553 836 MPO DGC Kadaň Registrovaný
26 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
27 Vít Tišer 117257 895 MPO DGC Albium Registrovaný
28 Josef Otta MPO DGC Albium Registrovaný
29 Petr Polívka 112088 889 MPO DGC Kadaň Registrovaný
30 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
31 Roman Mojžíš MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
32 Václav Josef Vlček MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
33 Jana Špačková FPO Registrovaný
34 Roman Běhůnek MP40 Registrovaný
35 Jan Novák MJ18 Registrovaný
36 Václav Tyburec 96514 853 MPO Ce Cheb Registrovaný
37 Jakub Mihál MPO Registrovaný
38 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrovaný
39 Kateřina Běhůnková MJ12 Registrovaný
40 Marketa Kreuzigerova FPO Registrovaný
41 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
42 Patrik Brei MP40 DGC Player... Registrovaný
43 Tomáš Šperl 2361 MPO Registrovaný
44 Matěj Krieger MJ12 Registrovaný
45 Bastian Reger 110587 844 MPO Ce Cheb Registrovaný
46 Sonya Eva Arlt MJ18 Registrovaný
47 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrovaný
48 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrovaný
49 Matěj Šlandor MPO Registrovaný
50 Jaroslav Huttr MPO DGC Albium Registrovaný
51 Jakub Šlandor MPO Registrovaný
52 Zdeněk Kopecký MP40 DGC Kadaň Registrovaný
53 Robo Žigo MP40 DGC Kadaň Registrovaný
54 Michal Tyl MPO DGC Albium Registrovaný
55 Jörg Jenisch 105017 903 MPO Ce Cheb Registrovaný
56 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
57 Erik Šiffel 90877 MPO Registrovaný
58 Tomáš Procházka MPO Registrovaný
59 Vojtěch Rychtar 71080 910 MPO DeGen Registrovaný
60 Filip Hirš MJ12 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-Body
1David Šindelář  30303090-21100
2Vít Tišer11725789532313194-1786
3Pavel Sedlak  32333297-1473
4Václav Tyburec96514853303535100-1162
5Petr Polívka112088889293735101-1051
5Erik Šiffel90877 363233101-1051
7Ondřej Dohnal120553836323635103-833
7Vojtěch Rychtar71080910343732103-80
9Matěj Šlandor  373236105-60
9Michal Tyl  343338105-60
11Vít Dupák  383335106-50
11Zdeněk Tomášů  363436106-50
13Jakub Šlandor  353636107-40
14Bastian Reger110587844373635108-30
15Jan Šponiar  403435109-225
15Jaroslav Huttr  363439109-225
17Tomáš Havlíček  363838112+10
18Josef Otta  404036116+50
18Jörg Jenisch105017903404036116+513
20Tomáš Šperl2361 393741117+60
21Tomáš Procházka  403742119+88
21Jakub Mihál  423839119+80
23Miroslav Ujváry0 394243124+135
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-Body
1Jana Spoustová  393939117+6100
2Baruš Trčková  404138119+886
3Veronika Zoudunová  404241123+120
4Marketa Kreuzigerova  414442127+1673
5Lenka Tichá  454047132+2162
5Marcela Tomášů 114302704474243132+2162
7Jitka Ujváry  474951147+3641
8Jana Špačková  596164184+730
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-Body
1Nicola Kachlock  28312988-23100
2Jiří Brožek9270596827313492-1986
3Rene Gollin  353335103-80
4Martin Hurán  363834108-373
5Tomáš Koucký  343640110-162
6Miroslav Vlček118956831403437111051
7Martin Havel  393538112+141
8Karel Zdeněk74868859373839114+333
8Jan Zdeněk79868846373839114+333
10Marian Borša  373741115+418
11Milan Tichý99409804354240117+613
12Holger Lösel  364341120+90
13Zdeněk Sedlák  434140124+138
13Roman Běhůnek  404242124+130
15Robo Žigo  394547131+200
16Vlastislav Novák  434248133+225
16Zdeněk Kopecký  424348133+220
18Patrik Brei  363685157+462
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-Body
1Markus Gollin  33343299-120
2Václav Josef Vlček   354140116+5100
3Roman Mojžíš   394042121+1086
4Veronika Horová  545253159+480
5Sonya Eva Arlt  555657168+570
6Jan Novák  586057175+640
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-Body
1Adam Filip  424650138+27100
2Filip Hirš  545449157+460
3Adam Ujváry  535660169+580
4Kateřina Běhůnková  635965187+760
5Matěj Krieger  777471222+1110

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Dolní Žandov 121. kolo1237899
Dolní Žandov 122. kolo1237899
Dolní Žandov 123. kolo1237899