iDiscgolf.cz

SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV



• Propozice:

Caurus Egra Cheb, DGC Ultimo Kadaň

DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 4x9 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz:

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          8:20 - Sraz a Registrace hráčů  GPS: N 50°1.10562', E 12°33.24628'

·          8:50 - Players Meeting

·        9:09 - Výhoz 1. kola

·       10:10 - Výhoz 2. kola

·       Ihned po odevzdání skorekaret všech hráčů započne obědová pauza. Orientačně 11:11 - 12:41

·       13:00 - Výhoz 3. Kola

·        14:15 - Výhoz 4. Kola

·        15:30 - Vyhlášení výsledků

Časový harmongram se může v průběhu turnaje změnit dle nepředpokládaných situací v jeho průběhu.

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

23.3 - Kadaň

6.4 – Dolní Žandov

20.4 - Osek

1.6 - Duchcov

11.8 - Mostov

7.9 - Teplice

21.9 - Kadaň

5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu, bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019. Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

 

Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.


• Registrovaní hráči:  
Hledat v tabulce:
#HráčPDGA#RatingKategorieČlenKlubStavZapl.
1 Wild card
2 Wild card
3 Wild card
4 Wild card
5 Adam Filip MJ12 DGC Kadaň Registrován
6 Milan Tichý 99409 811 MP40 DGC Kadaň Registrován
7 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrován
8 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrován
9 Karel Zdeněk 74868 824 MP40 CECH Registrován
10 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrován
11 Jiří Brožek 92705 964 MP40 re.discgol... Registrován
12 Tomáš Koucký MP40 DGC Player... Registrován
13 Jan Šponiar MPO Registrován
14 Pavel Sedlák MPO Registrován
15 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrován
16 Jan Zdeněk 79868 853 MP40 CECH Registrován
17 Miroslav Vlček 118956 MPO DGC Kadaň Registrován
18 Marian Borša MP40 CECH Registrován
19 Václav Bednář MPO DGCRP Registrován
20 Vlastislav Novák MPO Registrován
21 Markus Gollin MJ18 DGC Albium Registrován
22 Rene Gollin MP40 DGC Albium Registrován
23 Miroslav Ujváry 3957 MPO DGC Kadaň Registrován
24 Jitka Ujváry FPO Registrován
25 Adam Ujváry MJ12 Registrován
26 Holger Lösel MP40 DGC Albium Registrován
27 Ladis Dragoun 79067 875 MPO DGC Albium Registrován
28 Marcela Tomášů 114302 FPO DGC Albium Registrován
29 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrován
30 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrován
31 Veronika Horová MJ15 DGC Albium Registrován
32 Ondřej Dohnal MPO DGC Kadaň Registrován
33 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrován
34 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrován
35 Vít Tišer 117257 872 MPO DGC Albium Registrován
36 Josef Otta MPO DGC Albium Registrován
37 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrován
38 Petr Polívka 112088 895 MPO DGC Kadaň Registrován
39 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrován
40 Petr Borša 116858 MP40 CECH Registrován
41 Roman Mojžíš MJ18 DGC Kadaň Registrován
42 Václav Josef Vlček MPO DGC Kadaň Registrován
43 Jana Špačková FPO Registrován
44 Roman Běhůnek MP40 Registrován
45 Jan Novák MJ15 Registrován
46 Vašek Tyburec 96514 864 MPO CECH Neregistrován
47 Jakub Mihál MPO Neregistrován
48 Zdeněk Sedlák MP50 CECH Neregistrován
49 Kateřina Běhůnková MJ12 Neregistrován
50 Marketa Kreuzigerova FPO Neregistrován
51 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Neregistrován

• Výsledky:  

• Mapa hřiště: