SZDL 2019 KADAŇ

Datum 23.03.2019
Liga ČADG Regionální liga
PDGA C
Hřiště DG Park KADAŇ
Ředitel turnaje Milan Tichý, #940: E-mail: milan.tichy@dgc-kadan.cz, tel:724 687 522
Pomocný ředitel Karel Zdeněk, Ladis Dragoun: info@caurusegra.cz , ladisdragoun80@gmail.com
Kapacita 90 hráčů

Informace

DGC Ultimo Kadaň, Caurus Egra Cheb

DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 KADAŇ

 Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 2x18 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz: 1,2,3, a 1 CTP

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·         8:00 - Sraz a Registrace hráčů u jamky č.1 GPS: 50.3866217N, 13.2773122E

·         8:30 – Players Meeting

·         9:00 – Výhoz 1. kola

·         11:00 - 12:50 – Pauza na oběd

·         13:00 - Meeting pro 2.Kolo

·         13:15 - Výhoz 2. Kola

·         15:45 - Vyhlášení výsledků

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena již zahrnuje poplatek ČADG.  Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

23.3 - Kadaň

6.4 – Dolní Žandov

20.4 - Osek

1.6 - Duchcov

11.8 - Mostov

7.9 - Teplice

21.9 - Kadaň

5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu, bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019. Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

 

Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 130,-
FPO 130,-
MP40 130,-
MP50 130,-
MJ18 80,-
MJ12 80,-
MJ15 80,-
MA4 130,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Průběh Začátek Konec Fáze
- 23.02.2019 20:00 Uzavřena
23.02.2019 20:00 02.03.2019 20:00 Fáze 1 - členové ČADG
02.03.2019 20:00 23.03.2019 00:00 Fáze 2 - všichni
23.03.2019 00:00 - Uzavřena

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Lucie Budilová 115310 690 FPO DGC Praha Registrovaný
2 Ondřej Dohnal 120553 836 MPO DGC Kadaň Registrovaný
3 Milan Tichý 99409 803 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
4 Jan Zdeněk 79868 853 MP40 Ce Cheb Registrovaný
5 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrovaný
6 Karel Zdeněk 74868 846 MP40 Ce Cheb Registrovaný
7 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
8 Ladis Dragoun 79067 883 MPO DGC Albium Registrovaný
9 Vít Tišer 117257 895 MPO DGC Albium Registrovaný
10 Miroslav Vlček 118956 822 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
11 Pavel Sedlak MPO Registrovaný
12 Petr Borša 116858 823 MP40 Ce Cheb Registrovaný
13 Zdeněk Sedlák MP40 Ce Cheb Registrovaný
14 Karel Kolář 96360 881 MP40 DeGen Registrovaný
15 Tomáš Hovorka 106574 876 MPO DGC Praha Registrovaný
16 Pavel Ježek 106573 850 MPO DGC Praha Registrovaný
17 Jaroslav Bláha 92104 914 MPO HUNTERS Registrovaný
18 Jiří Brožek 92705 958 MP40 re.discgol... Registrovaný
19 Eva Jandová FPO DGC Kadaň Registrovaný
20 Petr Polívka 112088 889 MPO DGC Kadaň Registrovaný
21 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
22 Pavel Votický 104795 874 MP40 Riders in ... Registrovaný
23 Vilém Votický MJ12 Riders in ... Registrovaný
24 Hynek Votický MJ12 Riders in ... Registrovaný
25 Adam Filip MJ12 DGC Kadaň Registrovaný
26 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
27 Veronika Horová MJ18 DGC Albium Registrovaný
28 Rene Gollin MP40 DGC Albium Registrovaný
29 Markus Gollin MJ18 DGC Albium Registrovaný
30 Matěj Šlandor MPO Registrovaný
31 Jakub Šlandor MPO Registrovaný
32 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
33 Tomáš Redlich 70639 959 MPO Registrovaný
34 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
35 Martin Tůma MJ18 DGC Albium Registrovaný
36 Miroslav Ujváry 3957 MPO DGC Kadaň Registrovaný
37 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
38 Adam Ujváry MJ12 Registrovaný
39 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
40 Roman Hudek MP40 DGC Albium Registrovaný
41 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
42 Marketa Kreuzigerova FPO Registrovaný
43 Matěj Verl 115072 870 MPO DGC Praha Registrovaný
44 Václav Tyburec 96514 869 MPO Ce Cheb Registrovaný
45 Václav "Cooper" Bednář 120195 832 MPO DGCRP Registrovaný
46 Martin Ježek MPO Registrovaný
47 Josef Otta MPO DGC Albium Registrovaný
48 Zdeněk Kopecký MP40 DGC Kadaň Registrovaný
49 Daniel Hokeš 46096 919 MP40 HUNTERS Registrovaný
50 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
51 Václav Josef Vlček MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
52 Roman Mojžíš MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
53 Kristýna Mirgová FPO Registrovaný
54 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrovaný
55 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrovaný
56 Bianca Strunz FPO DGC Praha Registrovaný
57 Jakub Koštel 115203 882 MPO DGC Praha Registrovaný
58 Martin Fojtík MPO Registrovaný
59 Robo Žigo MP40 DGC Kadaň Registrovaný
60 Jakub Sýkora 75425 936 MPO DGC Praha Registrovaný
61 Tomáš Doležel 89366 942 MPO Registrovaný
62 Michal Hokeš MJ18 HUNTERS Registrovaný
63 Tomáš Skalka MPO Registrovaný
64 Martin Vinopal 81297 770 MPO DGC Praha Registrovaný
65 Lukáš Šebesta MJ12 Registrovaný
66 Vojtěch Vykydal MJ18 Registrovaný
67 Tomáš Verner 70826 MPO DGC Praha Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Tomáš Redlich70639959484795-170
2Jakub Sýkora754259365052102-100
3David Šindelář  4856104-80
3Tomáš Doležel 893669425252104-8100
5Vít Tišer1172578955550105-787
5Pavel Sedlak  5253105-787
5Martin Fojtík  5352105-787
8Jaroslav Bláha921049145453107-554
9Jakub Koštel1152038825553108-444
10Ladis Dragoun790678835455109-336
11Matěj Verl1150728705655111-128
12Pavel Ježek1065738505458112022
13Petr Polívka1120888895558113+116
14Václav Tyburec965148695856114+211
15Josef Otta  5858116+40
16Václav "Cooper" Bednář1201958326552117+57
17Tomáš Hovorka1065748766355118+64
17Jakub Šlandor  6157118+60
19Tomáš Verner70826 5663119+70
20Vít Dupák  5962121+90
21Vladislav Moník  5866124+122
22Matěj Šlandor  6661127+150
23Miroslav Ujváry3957 6469133+210
24Tomáš Skalka  6867135+230
25Martin Ježek  6672138+260
26Martin Vinopal812977707069139+270
27Tomáš Havlíček  7170141+290
28Ondřej Dohnal12055383661128189+770
29Zdeněk Tomášů    000
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Baruš Trčková  6062122+10100
2Jana Spoustová  6465129+1786
2Veronika Zoudunová  5970129+170
4Bianca Strunz  6367130+180
5Eva Jandová  6470134+2273
5Marketa Kreuzigerova  7064134+2273
7Lenka Tichá  6775142+3051
8Lucie Budilová1153106907173144+3241
9Jitka Ujváry  8680166+540
10Kristýna Mirgová  8985174+620
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Jiří Brožek927059585050100-12100
2Karel Kolář963608815454108-40
2Nicola Kachlock  5355108-486
4Daniel Hokeš46096919575511200
5Pavel Votický1047958745657113+173
5Rene Gollin  5657113+10
7Martin Hurán  5760117+562
8Milan Tichý994098035662118+651
9Jan Zdeněk798688535961120+841
10Karel Zdeněk748688466359122+1033
10Petr Borša1168588236359122+1033
10Roman Hudek  6359122+100
13Miroslav Vlček1189568226163124+1218
14Robo Žigo  6764131+190
15Zdeněk Sedlák  6470134+2213
16Zdeněk Kopecký  7078148+360
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Markus Gollin  494998-140
2Michal Hokeš  5750107-50
3Vojtěch Vykydal  5757114+20
4Martin Tůma  7069139+270
4Václav Josef Vlček   6871139+27100
6Roman Mojžíš   7478152+4086
7Veronika Horová  8182163+510
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Adam Filip  6571136+24100
2Hynek Votický  7876154+4286
3Vilém Votický  8090170+5873
3Adam Ujváry  8684170+580
5Lukáš Šebesta  10196197+850

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Kadaň 18.1. kolo18561537
Kadaň 18.2. kolo18561537