Krumlovská klendra 2019

Datum 19.01.2019
Liga ČADG Regionální liga
PDGA C
Hřiště Discgolfové hřiště Moravský Krumlov
Ředitel turnaje Jakub Kudrna, #1098: Kubajz.Kudrna2@gmail.com, 606182145, facebook: Kuba Kudrna
Pomocný ředitel Daniel Konečný:
Kapacita 90 hráčů

Informace

Rád bych Vás za klub DGC Moravský Krumlov s podporou internetového obchodu Ultimo.cz přivítal na

tradičním turnaji PDGA C / ČADG regionální ligy s vypovídajícím názvem

Krumlovská klendra 2019


 

Ultimo.cz 

Prosíme všechny registrované hráče, aby se pro přísun aktuálních informací přidali na událost na facebooku

Pokud máte zájem o divokou kartu, stačí napsat e-mail na kubajz.kudrna2@gmail.com

 

Zima je dlouhá a prověřit po dlouhé době svoji formu a ukázat ostatním, jak jste přes zimu (ne)natrénovali je zajisté potřeba. 

Budeme hrát 2x 18 jamek na krásném hřišti, o kvalitu a obtížnost jamek nebude nouze. Jednotlivé teesigny dodáme dostatečně dopředu, tématická mapa je níže.
Můžete se těšit, protože se stejně jako loni bude vyplácet 100% startovného podle PDGA tabulek, kdo nebude chtít převzít peníze, dostane poukázky ve stejné hodnotě. Juniorské kategorie a MA4 dostanou pouze poukázky (dle PDGA pravidel).

Moc bychom ocenili, kdybyste zaplatili startovné na bankovní účet. Ulehčí nám to ráno čas, práci i stání v dlouhé frontě, protože čekáme, že nás bude hodně stejně jako minulý rok. Stačí do zprávy pro příjemce pro jistotu uvést jméno a poslat 130,- na účet: 
107-3234070267/0100 

Mapa hřiště:https://i.imgur.com/lnVh5yd.jpg



Jak bude probíhat vyplácení payoutů/prize money? Pro každou kategorii zvlášť (ukážeme si na MPO): každý, kdo přijede na turnaj, zaplatí startovné. Všechny tyto peníze se po turnaji sečtou a rozdělí se mezi určité procento nejlepších hráčů. Hráč si potom buď peníze převezme, nebo si může místo toho vzít poukázku od ULTIMO.cz ve stejné hodnotě a tím pádem se nemusí na PDGA stát profíkem. :) 


Ubytování: Pokud by někdo sháněl ubytování, máme momentálně v Krumlově několik variant, doporučil bych následující dvě: 
1) Levnější ubytování (250,-/noc) - internát na náměstí, pěkné pokoje, volných je cca 20 lůžek. Více info na http://www.levneubytovani.net/ubytovani/domov-mladeze-mor-krumlov/
2) Luxusní ubytování - hotel Rokiten, více info o ubytování na http://www.rokiten.cz/hotel/ubytovaci-rad

Harmonogram (letos začeme dříve, tma je brzy a v loňský ročník končil už dost pozdě)
Registrace: 8:00 na jamce č. 3.
Meeting: 8:15.
Výhoz 1. kola: 8:45
Výhoz 2.kola: co nejdříve


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 130,-
FPO 130,-
MP40 130,-
MP50 130,-
MJ18 100,-
MJ12 100,-
MJ15 100,-
MA4 130,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Průběh Začátek Konec Fáze
- 22.12.2018 20:00 Uzavřena
22.12.2018 20:00 29.12.2018 20:00 Fáze 1 - členové ČADG
29.12.2018 20:00 19.01.2019 00:00 Fáze 2 - všichni
19.01.2019 00:00 - Uzavřena

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Wild card
2 Wild card
3 Łukasz Badach 82513 895 MPO SBDGC Registrovaný
4 Julius Nadberežný 69023 859 MP40 Registrovaný
5 Paweł Kowalczyk 76433 912 MPO Registrovaný
6 Martin Mozola 89209 845 MP40 Registrovaný
7 Jan Trnovec MA4 DGC Vajgar Registrovaný
8 Tomáš Mozola 103693 846 MJ12 Registrovaný
9 Josef Vejvalka MP50 DGCMK Registrovaný
10 Jan Nadberežný 75460 821 MPO DGC Vajgar Registrovaný
11 Jakub Kudrna 77879 971 MPO DGCMK Registrovaný
12 Martin Opršal 103677 875 MJ15 Fénix Brno Registrovaný
13 Miroslav Adam MP50 DG Laguna ... Registrovaný
14 Viktor Harásek 112802 807 MP40 HLO Registrovaný
15 Libor Havlíček 81179 954 MPO DGCMK Registrovaný
16 Jan Procházka MA4 DGC Vajgar Registrovaný
17 Jakub Lacina MA4 DGC Vajgar Registrovaný
18 Tomáš Havlíček 89994 918 MP40 DGCMK Registrovaný
19 Roman Ševčík 110100 873 MPO Fénix Brno Registrovaný
20 Jaroslav Polzer 90973 903 MPO DG Laguna ... Registrovaný
21 Daniel Konečný 77759 946 MPO DGCMK Registrovaný
22 Iva Špačková 112000 733 FPO Registrovaný
23 Jan Pajurek 111333 839 MPO Fénix Brno Registrovaný
24 Radek Čižmař 88787 858 MP50 Registrovaný
25 Piotr Walczak 78666 834 MPO SBDGC Registrovaný
26 Petra Křížová 103613 756 FPO DGC Kobylí Registrovaný
27 Dana Berousková 115760 752 FPO Fénix Brno Registrovaný
28 Jan Rozehnal 91753 899 MPO DGCMK Registrovaný
29 Jiří Macků 99773 832 MPO Fénix Brno Registrovaný
30 Šimon Galia 77483 924 MPO MGNJ Registrovaný
31 Jiřina Mrázková FPO Registrovaný
32 Jiří Horák MPO DGCMK Registrovaný
33 Tomáš Dostál 101286 914 MPO DGC Bazarm... Registrovaný
34 Jakub Pačkovský 115512 872 MPO DGC Bazarm... Registrovaný
35 Marek Šrom 100772 941 MP40 DGCMK Registrovaný
36 Ondřej Koukola MP40 DGLŠ Registrovaný
37 Jiří Raška 88790 881 MP40 DGC Bazarm... Registrovaný
38 Petr Zahrádka 71241 896 MP40 DGDL Registrovaný
39 Szymon Walczak 86825 MJ12 SBDGC Registrovaný
40 Radek Zatloukal 118638 835 MPO DGLŠ Registrovaný
41 Petr Mrázek 114642 890 MJ15 DGC Bazarm... Registrovaný
42 Filip Jenčke 116242 864 MPO DGLŠ Registrovaný
43 Lukáš Kočí 84146 894 MPO Registrovaný
44 Pavel Marišinec 88799 876 MP40 DGC Bazarm... Registrovaný
45 Mariusz Kielczyk 86995 940 MPO Registrovaný
46 Tomáš Valík 113212 842 MPO DGCRO Registrovaný
47 Łukasz Sularz 82103 908 MPO SBDGC Registrovaný
48 Dawid Kot 99502 832 MP40 SBDGC Registrovaný
49 Joanna Kot 99508 753 FPO SBDGC Registrovaný
50 Irena Kot 101594 674 MJ12 SBDGC Registrovaný
51 Karel Mach MPO Spin Team Registrovaný
52 Zdeněk Sehnal MPO DGCMK Registrovaný
53 Jozef Valach MP40 DGDL Registrovaný
54 Petr Striegler 89634 937 MJ15 DGCMK Registrovaný
55 Libor Juřena ml. MPO DGC Kobylí Registrovaný
56 Michal Jiřík 104102 865 MP40 DG Laguna ... Registrovaný
57 Filip Jarczyk 94199 889 MPO SBDGC Registrovaný
58 David Rumian MA4 DGCMK Registrovaný
59 Katarzyna Hasiak 95017 784 FPO SBDGC Registrovaný
60 Libor Juřena MP50 DGC Kobylí Registrovaný
61 Radek Hrůza MA4 DGCMK Registrovaný
62 Lenka Vondrová 122293 825 FPO Fénix Brno Registrovaný
63 Patrik Houška MPO DGC Vajgar Registrovaný
64 Tomáš Sehnal MJ12 Registrovaný
65 Jakub Vondra 122320 911 MPO Fénix Brno Registrovaný
66 Patrik Lichý MA4 DGCMK Registrovaný
67 Stefan Dobrev 26365 899 MP40 Registrovaný
68 Jan Dvořák MPO Registrovaný
69 Ondřej Štuller MPO DGDL Registrovaný
70 Radosław Sularz MPO Registrovaný
71 Jan Janků MJ15 Registrovaný
72 Jozef Čierny MP40 Registrovaný
73 Karel Jiříček MPO Fénix Brno Registrovaný
74 Pavel Šedrla MA4 DGCMK Registrovaný
75 Radek Jurčík MP40 MGNJ Registrovaný
76 Jakub Veselý 102611 943 MPO MGNJ Registrovaný
77 Martin Pavlů MPO DGLŠ Registrovaný
78 Pavel Jiřík MP40 DG Laguna ... Registrovaný
79 Michal ZELA MA4 DG Vyškov Registrovaný
80 Michael Rádl 80009 979 MPO Fénix Brno Registrovaný
81 Ivo Štefek MA4 DG Vyškov Registrovaný
82 Petr Štolfa MP50 DG Vyškov Registrovaný
83 Petr Šedrla MA4 DGCMK Registrovaný
84 Marcin Wojciuch 112903 866 MPO SBDGC Registrovaný
85 Rudolf Konečný 90775 939 MP40 Registrovaný
86 Radek Bohunský MPO Fénix Brno Registrovaný
87 Kateřina Štrbáková FPO Fénix Brno Registrovaný
88 Robert Schüller MPO Registrovaný
89 Martin Kubát 101226 810 MJ15 DGC Bazarm... Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Jakub Kudrna778799715656112-100
2Michael Rádl800099795757114-80
3Mariusz Kielczyk869959405957116-60
3Łukasz Sularz821039085858116-6100
5Libor Havlíček811799545859117-50
6Daniel Konečný777599466360123+10
6Jakub Veselý1026119436459123+10
8Paweł Kowalczyk764339126065125+390
8Lukáš Kočí 841468946560125+390
10Tomáš Dostál1012869146363126+472
11Libor Juřena ml.  6364127+50
11Jakub Vondra1223209116364127+564
13Filip Jarczyk941998896365128+60
14Jaroslav Polzer909739036367130+856
14Jan Rozehnal917538996466130+80
16Jakub Pačkovský1155128727063133+1149
17Łukasz Badach825138956965134+1242
17Piotr Walczak786668346767134+1242
17Zdeněk Sehnal  6668134+1242
20Jiří Macků997738326768135+1325
20Filip Jenčke1162428646570135+1325
20Jan Dvořák  6966135+130
23Roman Ševčík1101008736967136+140
24Jiří Horák   6968137+150
25Šimon Galia774839246574139+170
26Marcin Wojciuch1129038667566141+1916
27Jan Nadberežný754608217567142+2012
27Jan Pajurek1113338396874142+2012
27Robert Schüller  7171142+200
30Radek Zatloukal1186388356975144+226
30Martin Pavlů   7173144+220
30Radek Bohunský  7569144+226
33Radosław Sularz   7570145+230
34Tomáš Valík1132128428170151+292
35Karel Mach  7082152+301
36Patrik Houška  7578153+310
37Karel Jiříček  7980159+370
38Ondřej Štuller   8579164+420
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Lenka Vondrová1222938257676152+30100
2Joanna Kot995087538374157+3586
3Iva Špačková1120007338179160+3873
4Petra Křížová1036137568082162+4062
4Dana Berousková1157607528676162+4062
4Katarzyna Hasiak950177848082162+400
7Jiřina Mrázková  8581166+4441
8Kateřina Štrbáková  8682168+4633
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Rudolf Konečný907759396456120-20
2Marek Šrom1007729416259121-10
3Stefan Dobrev263658996363126+40
4Michal Jiřík1041028656563128+6100
5Jiří Raška887908816465129+70
5Jozef Čierny  6861129+70
7Tomáš Havlíček899949186763130+80
8Ondřej Koukola  6566131+986
9Pavel Jiřík  6666132+1073
10Julius Nadberežný690238596571136+1462
11Martin Mozola892098457067137+1551
12Pavel Marišinec887998767464138+1641
13Petr Zahrádka712418967369142+200
14Dawid Kot995028327474148+2633
15Radek Jurčík   7673149+2725
16Viktor Harásek1128028077476150+2818
17Jozef Valach   7577152+3013
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Radek Čižmař887878586766133+110
2Miroslav Adam  6375138+16100
3Petr Štolfa  7571146+2486
4Libor Juřena  7576151+290
5Josef Vejvalka  6884152+3073
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Tomáš Mozola1036938468072152+300
2Tomáš Sehnal   8674160+380
3Szymon Walczak86825 10077177+55100
4Irena Kot1015946749293185+6386
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Petr Striegler896349376063123+10
2Jan Janků  6958127+50
3Petr Mrázek 1146428907163134+12100
4Martin Opršal1036778756969138+160
5Martin Kubát1012268107567142+200
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Jan Trnovec  6565130+8100
1Radek Hrůza  6565130+8100
3Jakub Lacina  6769136+1473
4Jan Procházka  7269141+1962
5Michal ZELA  7072142+2051
6Ivo Štefek  7173144+2241
7Pavel Šedrla  7075145+2333
8Patrik Lichý  7873151+2925
9Petr Šedrla  7775152+3018
10David Rumian  7579154+3213

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Krumlovská klendra 20191. kolo18611994
Krumlovská klendra 20192. kolo18611994