iDiscgolf.cz

PDGL Zima 2019 - #4 - Frisbeer putting contest• Propozice:

a

 

Internetový obchod ULTIMO.czDiscGolf Club Praha, Latitude 64° a Frisbeer Cup vás zvou na bonusový turnaj v rámci zimní miniserie Pražské DiscGolfové Ligy.

 

:: FRISBEER PUTTING CONTEST ::

 

O TURNAJI

Zábavná puttovačka, která proběhne v rámci světově největšího mezinárodního turnaje ve Freestyle Frisbee - Frisbeer Cupu 2019 (více info zde). V malé tělocvičně v TJ Sokol Královské Vinohrady (mapa zde) pro vás připravíme zábavnou puttovací dráhu, kde se budete muset strefovat do košů skrze překážky, z různých blokovaných pozic apod. V rámci akce také proběhne vyhlášení výsledků zimné série PDGL a slavnostní předání cen vítězům, u kterého bude opět asistovat Juliana Korver, čtyřnásobná mistryně světa v Discgolfu. 

 

HERNÍ SYSTÉM

Puttovačka bude probíhat od 13 do 16 hodin. Putting si nejprve budete moci trénovat nanečisto a pak se u Sykyho, který bude puttovačku koordinovat, přihlásíte k ostrému pokusu, který vám bude zapsán. Tento ostrý pokus si můžete nechat zapsat kdykoli v průběhu těch tří hodin. Tzn. nemusíte nikde být v konkrétní hodinu a můžete se také v klidu podívat na finále freestylové soutěže, občerstvit se na Frisbeer baru apod. Pokud na konci bude shoda výsledků, proběhne mezi dotyčnými hráči závěrečný rozhoz.

Bude se soutěžit ve dvou kategoriích - děti a dospělí.

Vyhlášení puttovačky (i zimní části PDGL) proběhne mezi 16 a 17 hodinou.

Upozorňujeme, že puttovačka NEBUDE započítána do celkového bodování zimní série PDGL.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Přihlašování na tento turnaj není až tak důležité, jelikož se jedná o bonusovou akci, která nebude v rámci PDGL bodovaná. Samozřejmě budeme rádi, když se přihlásíte a dáte nám tak najevo, že se na puttovačku chystáte. Ale i když se rozhodnote na poslední chvíli a dorazíte bez přihlášení, rozhodně si zaputtujete ;) 

 

STARTOVNÉ

Dospělí - 50 Kč

Děti a junioři - zdarma

Startovné odevzdáte Sykymu před začátkem vašeho soutěžního puttovacího kola.

 

O CO SE BUDE HRÁT?

Latitude 64° pro vás připravil 3 speciální puttery Dagger Retro Moonshine, které si vyslouží ti nejlepší putteři. Dále vás samozřejmě neminou nějaké tématické ceny k Frisbeeru - freestylové disky, trička apod. A Juliana možná přiveze nějaké pěkné kousky ze své sbírky - nechte se překvapit.

 

Pár obrázků z minulého roku:

   


• Registrovaní hráči:  

• Výsledky:  

• Mapa hřiště: