PDGL 2020 #3 - Ladronka

Datum 15.08.2020
Ligy -
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Ladronka
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: pdgl@ultimo.cz; 776819208
Pomocný ředitel Jakub Sýkora: pdgl@ultimo.cz
Kapacita 80 hráčů

Informace

PDGL :: JARO-PODZIM 2020

13.6. Konopiště 18. 7. Kladno |  15.8. Ladronka | 6.9. Lesopark Letňany 4.10. Bohnická nemocnice 14.11. Běchovice 6.12. Areál Interlovu (Roztyly)

 

Internetový obchod ULTIMO.czLatitude 64°ZÜCA Česká republika, DiscGolf Club Praha městská část Praha 6 vás zvou na 3. discgolfový turnaj Pražské DiscGolfové Ligy (série léto-pozdim 2020).

 

:: LADRONKA::

 

Třetí turnaj letošní PDGL se odehraje na Ladronce a bude zaměřen zejména na začátečníky a turnajové prvoúčastníky, pro které bude vyhrazena celá polovina kapacity turnaje. Díky podpoře městské části Praha 6 budou mít turnajoví nováčci startovné zdarma a dostanou zdarma disk od Latitude 64° a také se budou moci zúčastnit discgolfové kliniky / workshopu, kde je zkušení hráči uvedou do turnajových pravidel i základnch technik hry. Hřiště na Ladronce bude pro účely turnaje rozšířeno o 4 až 5 jamek. 

 

Turnajový nováček = hráč, který se účastní svého vůbec prvního discgolfového turnaje. 

Důležíté informace specifické pro turnajové nováčky budou v následujícím textu vyznačené modře.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ / KATEGORIE

INFO PRO TURNAJOVÉ NOVÁČKY

Turnajoví nováčci budou rozděleni do třech vlastních kategorií:

- Muži (16 let a výše) --> MA4

- Ženy (16 a výše) --> FA4

- Junioři (kluci i holky do 15 let) --> MJ15

Pokud se do dané kategorie nepřihlásí alespoň 3 hráči, kategorie nebude otevřena a hráči do ní spadající budou přiřazeni do kategorie nejbližší.

Při registraci prosím do poznámky napište "první turnaj".

Pokud se omylem zaregistrujete do nesprávné kategorie nebo máte ohledně vaší registrace jakýkoliv dotaz, napište na pdgl@ultimo.cz a kategorii vám bez problémů změníme.

>> Všichni turnajoví nováčci si odnesou putter, marker a tištěná turnajová pravidla ZDARMA --> vyzvedněte si ráno při registraci <<

>> První tři nejlepší v každé nováčkovské kategorii si odnesou originální trofej a věcné ceny s discgolfovou tématikou (brašny, disky, láhev apod.) <<

 

Divoké karty

Pro turnajové nováčky je rezervováno hned 30 míst pomocí divokých karet. Divoké karty budeme průběžně přiřazovat, ale děláme to manuálně, tak se prosím nelekejte, pokud po registraci bude nějaký čas u vašeho jména zobrazeno "waiting list". 

 

INFO PRO OSTATNÍ HRÁČE

Jak je již na turnajích PDGL zvykem, hráči budou rozděleni do dvou výkonnostních kategorií a ženy budou mít kategorii vlastní (W / FA1). Pokročilí a středně pokročilí hráči by měli spadat do kategorie A (MA1), začátečníci a mírně pokročilí pak do kategorie B (MA3). 

Do jaké výkonnostní kategorie patříte, zjistíte dle svého českého ratingu*.

Hráči s ratingem 830 a vyšším --> A  
Hráči s ratingem nižším než 830 --> B
Hráči, co ještě nemají rating --> B**
Ženy, bez ohledu na rating --> W

* Co je český rating? Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se prozatím počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga).

** Předpokládá se, že jste začínající hráč, který se účastní svého prvního PDGL / SZDL / UDGL turnaje. Pokud je tomu jinak a myslíte si, že patříte do kategorie A, nic vám nebrání se tam přihlásit ;) 

V rámci jedné série byste měli zůstat konzistentní. Tedy pokud je váš rating před prvním turnajem těsně pod 830 (tzn. startujete v B) a poté se zvýší nad tuto hranici, i přesto byste v dalších turnajích v rámci jedné série měli startovat v B. 

V případě, že rating zatím vůbec nemáte a první turnaj odehrajete v kategorii B, ale výsledek (rating) jasně ukáže, že patříte do kategorie A, další turnaje v dané sérii už odehrajete v kategorii A (a budou se vám do ni počítat i body z prvního turnaje).

 

ODHLAŠOVÁNÍ

Pokud se chcete z turnaje odhlásit, napište nám to prosím výhradně na email pdgl@ultimo.cz, případně jako SMS turnajovému řediteli. 

 

STARTOVNÉ

TURNAJOVÍ NOVÁČCI STARTOVNÉ NEPLATÍ.

Dospělí: 120 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 70 Kč

AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více info níže)

Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA a navíc dostanou marker od Latitude 64°. V rámci tohoto turnaje se to týká hráčů, kteří už nějaký turnaj odehraný mají, ale nikoli v rámci Pražské discgolfové ligy. (Pokud se vás to týká, napište prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")

Startovné je potřeba zaslat na bankovní účet č. 2501592138 / 2010.

Do poznámky k platbě napište jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíte, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu
(Př. "PDGL Konopiště - Jan Řetěz" nebo "PDGL Konopiště - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")

Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).

POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíte, aniž byste se předem odhlásili, nebo se odhlásíte na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíte nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jste dopředu zaplatili.

* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a vy se odhlásíte v pátek v 18:01 či později, tak už nemáte nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit vaše místo jiným hráčem.

Pokud zaplaceno nemáte, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásite a na turnaj nedorazíte, dostáváte první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.

 

HARMONOGRAM

9:00 - Registrace pro turnajové nováčky a vyzvednutí hráčských balíčků (u jamky č. 6)

9:30 - Discgolfová klinika - úvod do turnajových pravidel a základních discgolfových technik

10:15 - Hráčský meeting před 1. kolem

10:45 - Výhoz 1. kola

Obědová pauza

14:15 - Meeting před 2. kolem

14:30 - Výhoz 2. kola 

17:00 - Vyhlášení výsledků

(Harmonogram je předběžný a můžete podléhat změnám.)

 

SCORING

Zapisování score bude čistě elektronické. Po-koronové turnaje (včetně turnaje 1. ligy) ukázaly, že v dnešní době se již v pohodě dokážeme obejít bez papírových scorekaret a rádi bychom tento režim zachovali i na turnajích PDGL. Jak to tedy funguje?

Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring tady na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro možnost ověření správnosti skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.

 

PARKOVÁNÍ, JÍDLO

Parkovat se dá bez problémů v ulici Tomanova.

Díky podpoře MČ Praha 6 pro vás budeme mít na tomto turnaji připraveno nějaké drobné občerstvení typu ovoce, sušenky apod. Nebude chybět ani voda pro doplnění vašich lahví. Co se týče oběda, doporučujeme restauraci Usedlost Ladronka. Případně se nedaleko nachází také Kaufland.


LAYOUT HŘIŠTĚ

Mapa rozšířeného hřiště na Ladronce bude zveřejněna miminálně týden před turnajem.

 
 

FLIGTY (Soutěžní skupiny)

Na turnajích PDGL vám rádi vyhovíme, pokud chcete první kolo odehrát se svými partnery, kamarády apod. Je však potřeba nám to vždy dát vědět nejpozději 24 hodin před začátkem turnaje na email pdgl@ultimo.cz. Požadavkům na poslední chvíli (ráno před turnajem) nebude vyhověno. 

 

CTP, ACE POOL

Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 

ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.

 

DISKY K ZAKOUPENÍ

Na turnaje se vždy snažíme dostat i Ultimo stánek s alespoň omezeným sortimentem. Ne vždy se to však povede, proto pokud máte zájem o konkrétní disk(y) z www.ultimo.cz, vytvořte si na e-shopu objednávku s osobním odběrem a do poznámky napište "Převzetí na turnaji PDGL (např.) Stromovka". Nebo pokud si chcete osahat několik různých disků a z nich jeden vybrat, také to není problém - napište email na jakub@ultimo.cz. Disky vám na turnaj rádi dovezeme.

 

CO JE PDLG?

 • série discgolfových turnajů v Praze a okolí zaměrená na hráče všech úrovní
 • 3 kategorie: začátečníci (B), pokročilí (A) a ženy (W)
 • více info na webu >>

 

O CO SE HRAJE?

 • První tři umístění v každé kategorii (A, B, W) získají na každém turnaji medaily / trofej 
 • Na každém turnaji proběhne losovačka o disky od Latitude 64° a Westside Discs
 • Ceny pro celkové vítěze zimní série PDGL poskytnou partneři turnaje Ultimo.cz a Latitude 64°.
  • oceněno bude prvních pět nejlepších v každé kategorii (A, B, W)
  • do celkového hodnocení se počítají body z 5 turnajů (z celkových 7)
  • vítěz každé kategorie si odnese discgolfový batoh Core Pro Backpack od Latitude 64° a poukázku do Ultimo.cz
 • Na závěr série proběhne velká losovačka o vozík ZÜCA COMPACT CART + příslušenství v hodnotě více než 7000 Kč + další ceny. Do velké losovačky budou zařazeni pouze hráči, kteří se zúčastní alespoň 5 ze 7 turnajů v této sérii.

 

PARTNEŘI PDGL

Ultimo

Latitude 64          ZÜCA Czech Republic

Disc golf club Praha

   

 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA1 120,- Kč 5
MA3 120,- Kč 5
FA1 120,- Kč 5
MA4 - 5
FA4 - 5
MJ15 - 5

Registrační fáze 1
25.07.2020 20:00 - 15.08.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Barbora Petrová FA4 Wild card
2 Roman Soukup MA4 DGC Praha Wild card
3 Jakub Sýkora 75425 939 MA1 DGC Praha Wild card
4 Daniel Douša MA4 Wild card
5 Soňa Surjomartonová FA4 Wild card
6 Martina Míchková FA4 Wild card
7 Martin Pošmourný MA4 Wild card
8 Maxim Tyrpekl MJ15 Wild card
9 Jakub Čermák MA4 Wild card
10 František Novosad MA4 Wild card
11 Michal Ipser MA4 Wild card
12 Pavel Znamenáček MA4 Wild card
13 Ema Znamenáčková MJ15 Wild card
14 David LeGault MA4 Wild card
15 Tomáš Linhart MA4 Wild card
16 Štěpánka Kobzová FA4 Wild card
17 Jan Zahradníček 110718 925 MA1 DGC Praha Wild card
18 Hana Petlanová FA4 Wild card
19 Zdeněk Petlan MA4 Wild card
20 Marcel Holeček MJ15 Wild card
21 Tereza Šothová FA4 Wild card
22 David Mačenbacher MA4 Wild card
23 Petr Haering 73836 956 MA1 DGC Praha Wild card
24 Vojtěch Trš MA4 Wild card
25 Conor Gleason MA3 DGC Praha Wild card
26 Pavel Votický 104795 881 MA1 DGC Albium Wild card
27 Vilém Votický MA3 DGC Albium Wild card
28 Hynek Votický MA3 DGC Albium Wild card
29 Michal Jiránek MA3 Wild card
30 Matěj Verl 115072 873 MA1 DGC Praha Wild card
31 Honza Kemr MA4 Registrovaný
32 Jakub Kemr 141244 MA4 Registrovaný
33 Ondřej Fejfar MA4 Registrovaný
34 Ladislav Kos MA3 Registrovaný
35 Jan Svoboda 137651 MA1 Registrovaný
36 Marek Šoth MA3 DGC Praha Registrovaný
37 Jakub Polák MA3 DGC Praha Registrovaný
38 Martin Zeman MA3 DGC Praha Registrovaný
39 Milan Tichý 99409 797 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
40 Jakub Hošek 130320 895 MA1 DGC Praha Registrovaný
41 Filip Míchek MA3 DGC Praha Registrovaný
42 David Slovák MA3 Registrovaný
43 Jan Polák MA4 Registrovaný
44 Lukáš Houška MA1 Discgolf P... Registrovaný
45 David Frejka MA3 DGC Praha Registrovaný
46 Michal Surjomartono MA3 DGC Praha Registrovaný
47 Filip Surjomartono MA3 DGC Praha Registrovaný
48 Marek Surjomartono MA3 DGC Praha Registrovaný
49 Adam Surjomartono MA3 DGC Praha Registrovaný
50 Marketa Kreuzigerova FA1 DGCL Registrovaný
51 Pavel Sedlak 129758 943 MA1 DGCL Registrovaný
52 David Seidl 127511 846 MA3 DGC Strako... Registrovaný
53 Jakub Koštel 115203 905 MA1 DGC Praha Registrovaný
54 Bianca Strunz FA1 DGC Praha Registrovaný
55 Marek Seidl MJ15 Registrovaný
56 Miroslav Vlček 118956 828 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
57 Karel Šimánek MA3 DGC Praha Registrovaný
58 Roman Běhůnek MA3 Falcons Di... Registrovaný
59 Miroslav Lipták 141508 MA3 Registrovaný
60 František Filip 113417 920 MA1 DGC Kadaň Registrovaný
61 Adam Filip MA3 DGC Kadaň Registrovaný
62 Filip Conk 137217 919 MA1 DGC Praha Registrovaný
63 Miloš Pospíšil MA4 Registrovaný
64 Adam Kulich 117338 904 MA1 DeGen Registrovaný
65 Zdeněk Sedlák 135760 786 MA3 Ce Cheb Registrovaný
66 Lukáš Burger MA3 Registrovaný
67 Jan Kryštovský MA3 Registrovaný
68 Lucie Blažková 101582 657 FA1 DGCRP Registrovaný
69 Lukas Landa 122650 929 MA1 TMHOI Registrovaný
70 Jakub Matula MA3 DGC Praha Registrovaný
71 Honza Štědrý MA3 Registrovaný
72 Tomáš Mašín 138536 853 MA3 DGC Albium Registrovaný
73 Zdenka Staňková FA1 DGC Praha Registrovaný
74 Josef Pavlů 103238 814 MA1 DGC Praha Registrovaný
75 Michael Bliek 139978 781 MA3 DGC Praha Registrovaný
76 Jan Foglar MA3 Registrovaný
77 Lukáš Linhart MA3 Registrovaný
78 Lukáš Panovský MA1 DGC Albium Registrovaný
79 David Šindelář MA1 DGC Kadaň Registrovaný
80 Tomáš Plechatý MA3 Registrovaný
81 Patrik Brei MA1 DGC PLAYER... Waiting list
82 Filip Kratochvíl 137835 879 MA1 Waiting list
83 Martin Prach MA3 Waiting list
84 Lukáš Kuldanek MA1 HUNTERS Waiting list

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Jan Svoboda137651   00
0Jakub Hošek130320895  00
0Lukáš Houška0   00
0Pavel Sedlak129758943  00
0Jakub Koštel115203905  00
0František Filip113417920  00
0Filip Conk137217919  00
0Adam Kulich117338904  00
0Jakub Sýkora75425939  00
0Lukas Landa122650929  00
0Jan Zahradníček110718925  00
0Josef Pavlů103238814  00
0Lukáš Panovský    00
0David Šindelář0   00
0Pavel Votický104795881  00
0Patrik Brei0   00
0Matěj Verl115072873  00
0Petr Haering73836956  00
0Filip Kratochvíl137835879  00
0Lukáš Kuldanek0   00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Ladislav Kos    00
0Marek Šoth0   00
0Jakub Polák0   00
0Martin Zeman    00
0Milan Tichý99409797  00
0Filip Míchek0   00
0David Slovák    00
0David Frejka    00
0Michal Surjomartono0   00
0Filip Surjomartono0   00
0Marek Surjomartono0   00
0Adam Surjomartono0   00
0David Seidl127511846  00
0Miroslav Vlček118956828  00
0Karel Šimánek    00
0Roman Běhůnek0   00
0Miroslav Lipták141508   00
0Adam Filip0   00
0Zdeněk Sedlák135760786  00
0Lukáš Burger0   00
0Jan Kryštovský    00
0Jakub Matula    00
0Honza Štědrý    00
0Tomáš Mašín138536853  00
0Michael Bliek139978781  00
0Jan Foglar     00
0Lukáš Linhart     00
0Tomáš Plechatý    00
0Conor Gleason    00
0Vilém Votický0   00
0Hynek Votický0   00
0Michal Jiránek    00
0Martin Prach    00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Marketa Kreuzigerova0   00
0Bianca Strunz0   00
0Lucie Blažková101582657  00
0Zdenka Staňková0   00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Honza Kemr0   00
0Jakub Kemr141244   00
0Ondřej Fejfar0   00
0Jan Polák    00
0Miloš Pospíšil    00
0Roman Soukup    00
0Daniel Douša    00
0Martin Pošmourný    00
0Jakub Čermák    00
0František Novosad    00
0Michal Ipser    00
0Pavel Znamenáček    00
0David LeGault    00
0Tomáš Linhart    00
0Zdeněk Petlan    00
0David Mačenbacher    00
0Vojtěch Trš    00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Barbora Petrová    00
0Martina Míchková    00
0Soňa Surjomartonová    00
0Štěpánka Kobzová    00
0Hana Petlanová    00
0Tereza Šothová    00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
0Marek Seidl    00
0Maxim Tyrpekl0   00
0Ema Znamenáčková    00
0Marcel Holeček    00

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
PDGL 2020 - 15 jamek1. kolo15471324
PDGL 2020 - 15 jamek2. kolo15471324