Cibule (ZEN, LoCarb edition)

Datum 14.12.2019
Ligy -
PDGA -
Hřiště Dočasné hřiště
Ředitel turnaje Vojtěch Rozsíval, #476: vojtechak@gmail.com
Pomocný ředitel :
Kapacita 25 hráčů

Informace

DiscGolf Je Fšude Tour opět v legendárním Cibuleckém hvozdu (již posedmé). A opět na Skillshoty, než se všechny rozpadnou.
Tentokrát zkusíme zažít disc golf trochu jinak. Zenově. ☯ Počítání skóre bude dobrovolné a scorecard bude pouze elektronická. Vyhrávají všichni, kdo přijdou a užijou si hezký den s discgolfem. 😉

Hrdým Partnerem je tradičně internetový a kamenný obchod s frisbee ULTIMO.CZ - Nad Štolou 762/4, Praha 7 - takže se můžeme těšit taky na nějaký ceny do losovačky.

--> ...budu to tu určitě různě doplňovat a tak, takže se klidně občas podívejte, co je novýho ;o)

Divoké karty tentokrát nebudou, kdo dřív, ten dřív...

Stejně jako vždy upozorňuji, že nováčci se tam budou trápit! Je to hlavně les. To znamená, že jsou tam stromy. Spousta. A většinou dost blízko u sebe. Duby, smrky, modříny, buky, lípy, olše, borovice... každej si může vybrat, do kterýho to narvat. :o)

Každopádně doporučuju dobrý boty!

MEETING: 8:00 U CEDULE

VÝHOZ : 8:30

V plánu jsou dvě kola s postupým startem.

Prosím všechny o dochvilnost!

Taktéž prosím a vyzývám všechny majitele Skillshotů, které se na tuto kratochvíli dají použít, nechť se mi podbízí, co jim síly stačí. Potřebujeme jich až 8, podle zájmu.

Prozatím máme přislíbeno (5): JÁ, Grass, SašaF, Valda, Okunc

DOPRAVA
Kdo jede MHD, tak poslední bus 123 ze zastávky Kavalírka, který stíhá players meeting, jede v 7:54!

Zázemí
Trafika nahoře u zastávky BUDE! Roman a Michal na nás opět budou čekat cca od 11:00 s horkým párkem, děravým rohlíkem, kuřecím řízkem, sekačkou a tak dále a výtečnou kávou!

MAPA - gpx soubor - stáhnout a otevřít doporučuju v https://openstreetmap.cz (drag&drop funguje), konkrétně v letecké vrstvě "Praha - IPR vegetační půst", podle té jsou vyladěné souřadnice.