1+1 Tour: DiscGolfPark Bocheta #3

Datum 08.09.2019
Ligy -
PDGA -
Hřiště DiscGolf Park Bocheta Nový Jičín
Ředitel turnaje Šimon Galia, #1055: simon.galia@email.cz
Pomocný ředitel :
Kapacita 45 hráčů

Informace

Vítáme vás na registrační stránce druhého turnaje jedinečné 1+1 Tour v Novém Jičíně. 1+1 Tour se skládá ze tří turnajů dvojic, které probíhají v roce 2019 na DiscGolfParku Bocheta (5.5,19.5,8.9).

Turnaje jsou zaměřeny především na rozvoj discgolfové komunity v Novém Jičíně a nábor nových členů. Na každém turnaji v dopoledních hodinách bude probíhat lekce discgolfu s Albatros discgolf team.Takže je na co se těšit !

U výukové lekce však nováčkovská privilegia nekončí. Po ní bude vždy následovat turnaj dvojic na dvě kola. Dvojice však budou složené vždy ze začátečníka a pokročilého hráče. Díky tomu budou moci nováčci ihned zužitkovat vše, co se doposud naučili a navíc získají další zkušenosti díky hře v týmu s ostříleným discgolfistou. Hrát se budou dvě kola, střídavý hod. Střídavý hod je formát hry dvojic, kdy se tým (hráči Arnošt a Bořek) na začátku kola usnese, kdo bude začínat na první jamce. Poté se po každém hodu střídají, dokud neobjedou celé kolo. Příklad: Bořek začne na první jamce a hodí disk do keře vedle koše. Arnošt tedy hází z místa, kde skončil Bořkův disk a povede se mu hodit disk metr od koše ven z keře. Bořek pak dokončuje jamku z místa, kde skončil Arnoštův disk. Na další jamce vyhazuje Arnošt, protože Bořek dokončil jamku předchozí. Takto hráči pokračují do konce kola.

Kdo je začátečník Začátečníkem je hráč, který se v roce 2018 ani nikdy dříve nezúčastnil žádného discgolfového turnaje. Název kategorie pro registraci je Novice MA4. Ve výjimečných případech je možné udělit výjimku, pokud hráč například hrál jen jeden miniaturní turnaj a podobně. O výjimku je nutno zažádat na simon.galia@email.cz.

Formát turnaje - soutěží se v jediné kategorii (1+1) - dopoledne výuka - maximálně 27 dvojic - 2x9 jamek

- střídavý hod Harmonogram turnaje 8:30 až 9:00 - povinná registrace u InfoBoardu DiscGolfParku Bocheta (u ZŠ Galaxie)

9:00 - informativní schůzka hráčů 9:15 až 10:30 - výuka discgolfu - hod backhandem

10:30 - zahájení turnaje

10:45 až 12:00 - první kolo turnaje

12:15 až 13:30 - druhé kolo turnaje

13:45 - vyhlášení výsledků a pozvání na další turnaj 1+1 Tour Ceny a slosování Nejlepší tři dvojice turnaje obdrží drobné motivační ceny.

 Bez partnerů by naše discgolfové snažení nikdy nemohlo být tak velké, za to jim patří obrovský dík. Internetový obchod proDiscgolf.cz. Město Nový Jičín ACZ Machinery s.r.o.


Registrace
Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Bocheta1. kolo927450