(1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov

Datum 20.04.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Jižní Morava
Discgolfová liga Moravy a Slezska 2019
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Vyškov
Ředitel turnaje Petr Venský, #3612: 775614288
Pomocný ředitel Michal Drozd: 776511020
Kapacita 95 hráčů

Informace

Vítejte na registrační stránce turnaje

Vyškov

Dovolujeme si Vás pozvat, na sérii devíti jednodenních turnajů, které budou součástí Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2019.

 

Ligu pořádá: 

DGC Bazarmix z.s., 

Moravian Gators Nový Jičín z.s.,

DG Eagles Uničov z.s.. 

Valmez Wolves Discgolf Team z.s..

DG LIONS Šumperk

Discgolfclub Kobylí

DG Wild Eagles

 

Seznam turnajů (jedná se o odkaz, stačí kliknout) : 

 
Výsledky celé soutěže zde

 

Základní informace:

Nováčci jsou zařazení do kategorie MPO, z důvodů celkového hodnocení ligy, ale ceny v rámci turnaje jsou připraveny. (při placení nahlaste, že jste nováček).

Kapacita 90 hráčů 95hráčů (přidaná ostrovní jamka č. 17b 45m s DZ par 3)

2x18 jamek (bez finále)

Losovačka o disky 

Ace Pool: 1000Kč 

Ceny pro první tři hráče v otevřené kategorii (+ Nováčci v neotevřené kategorii)

Z turnaje se počítají body do Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2019

Pořadatel si vyhrazje právo udělit 9 divokých karet

O divokou kartu můžete žádat na Foofer@seznam.cz 

 

 

Časový harmonogram:

8:00 Registace 

8:30 Meeting

9:00 1.kolo

11:30 Pauza

12:30 Rozdělení do druhého kola

13:00 2.kolo

15:30 Vyhlášení, losovačka

 

Turnajové centrum:

Registrace u Bombastic Burger (restaurace mezi jamkou 4 a 5) 

 

 

Výsledky Nováčci;

1.Michal Zela Vyškov114
2.Michal Sabo 117
3.Michal Křetínský Vyškov 117
4.Ivo Štefek Vyškov 119
5.Patrik Jenčke Lions 124
6. Filip Jež Vyškov 126
6. Petr Pospíšil Vyškov 126
8. Richard Daněk Vyškov 133
9. Zdeněk Zakopčan Krnov 137
10. Martin Rožanský Krnov 138
11. Jan Chlebek Vyškov (utopen😢 na 10)
 
Hodnocení Klubů:
1. DG Eagles Uničov 303 - 15 b
2. DGC Moravský Krumlov 310 - 12 b
3. Discgolf Club Fénix Brno 310 - 10 b
4. Noravian Gators Nový Jičín 318 - 8 b
5. Lions Šumperk 323 6 b 
6. Discgolf Dlouhá Loučka 323 - 5 b
7. DG Raptoři Vyškov 340 - 4 b
8. DGC Bazarmix 349 - 3 b
9. DGC Silesians Krnov 361 - 2 b
10 DGC Kobylí - 1 b
 

 

 

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 100 4
FPO 100 4
MP40 100 4
MP50 100 4
MJ18 80 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
23.03.2019 20:00 - 30.03.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
30.03.2019 20:00 - 20.04.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Jan Zedníček MPO DGDL Wild card
2 Marek Vincour MPO DG Eagles Wild card
3 Richard (Rix) Daněk MPO DG Vyškov Wild card
4 Petr Masník 89187 934 MPO MGNJ Wild card
5 Marek Šrom 100772 951 MPO DGCMK Wild card
6 Ondřej Kičmer MJ18 DGC Bazarm... Wild card
7 Štefan Staruch 68677 MPO DG Eagles Wild card
8 Pavel Čarnecky MPO DGCSK Wild card
9 Patrik Jenčke MPO DG Lions Wild card
10 Tomáš Sehnal MJ18 DGCMK Registrovaný
11 Jan Pajurek 111333 845 MPO Fénix Brno Registrovaný
12 Václav Fischer 91788 932 MPO DGCRO Registrovaný
13 Libor Viktorin MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
14 Michala Bednářová FPO DG Eagles Registrovaný
15 Ondřej Zatloukal 104368 696 MJ18 DG Eagles Registrovaný
16 Viktor Harásek 112802 814 MP40 HLO Registrovaný
17 Zdeněk Sehnal MPO DGCMK Registrovaný
18 Iva Špačková 112000 740 FPO Registrovaný
19 Martina Vajdová 99740 828 FPO DGC Bazarm... Registrovaný
20 Ondřej Navrátil MPO DG Eagles Registrovaný
21 Tomáš Mikulica 91834 842 MPO DGC Kobylí Registrovaný
22 Ondřej Vojtášek 89838 915 MPO DG Eagles Registrovaný
23 Ivo Štefek 129845 MP40 DG Vyškov Registrovaný
24 Petr Konvičný MPO DG Lions Registrovaný
25 Michal Drozd MPO DGDL Registrovaný
26 Filip Jenčke 116242 889 MPO DG Lions Registrovaný
27 Kamil Reső MP40 Registrovaný
28 Iveta Mikulicová 115522 783 FPO DGC Kobylí Registrovaný
29 Petr Venský MPO DG Eagles Registrovaný
30 Andrea Jenčke 118972 775 FPO DG Lions Registrovaný
31 Radek Čižmař 88787 862 MP50 Registrovaný
32 Jaromír Šišma MP50 DG Eagles Registrovaný
33 Ondřej Štuller MPO DGDL Registrovaný
34 Petra Křížová 103613 777 FPO DGC Kobylí Registrovaný
35 Jaroslav Krátký 113496 788 MP50 HLO Registrovaný
36 Jirka Provazník 88878 878 MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
37 Jana Krátká FPO HLO Registrovaný
38 Matyáš Kříž 117069 877 MPO DGC Kobylí Registrovaný
39 Jirka Vrobel MP50 Registrovaný
40 Jiří Macků 99773 853 MPO Fénix Brno Registrovaný
41 Martin Štípek 99760 939 MJ18 DG Eagles Registrovaný
42 Vašek Andrš MPO DG Lions Registrovaný
43 David Paulů 105598 898 MPO DG Eagles Registrovaný
44 Miroslav Všolek MPO DG Eagles Registrovaný
45 Petr Zahrádka 71241 893 MP40 DGDL Registrovaný
46 Tomáš Valík 113212 858 MPO DGCRO Registrovaný
47 Dana Berousková 115760 752 FPO Fénix Brno Registrovaný
48 Jakub Veselý 102611 946 MPO MGNJ Registrovaný
49 Michal ZELA MPO DG Vyškov Registrovaný
50 Jaroslav Štigler MPO Fénix Brno Registrovaný
51 Roman Ševčík 110100 868 MP40 Fénix Brno Registrovaný
52 Lenka Vondrová 122293 825 FPO Fénix Brno Registrovaný
53 Veronika Fabíková 101010 824 FPO Fénix Brno Registrovaný
54 Michael Rádl 80009 983 MPO Fénix Brno Registrovaný
55 Jakub Gilar MPO Registrovaný
56 Jakub Urbiš 122423 887 MPO MGNJ Registrovaný
57 Radek Bohunský MPO Fénix Brno Registrovaný
58 Kateřina Štrbáková FPO Fénix Brno Registrovaný
59 Jan Rozehnal 91753 904 MPO DGCMK Registrovaný
60 Karel Jiříček MPO Fénix Brno Registrovaný
61 Jan Chlebek MPO DG Vyškov Registrovaný
62 Dalimil Petrilák MPO Fénix Brno Registrovaný
63 Martin Opršal 103677 879 MJ18 Fénix Brno Registrovaný
64 Jozef Valach MP40 DGDL Registrovaný
65 Radek Kala MP50 Registrovaný
66 Radim Kala 104115 823 MJ18 Registrovaný
67 Věra Heinzka FPO DGCSK Registrovaný
68 Jakub Wolf 124779 866 MPO DGCSK Registrovaný
69 Matěj Pavlík MPO DGCRO Registrovaný
70 Rudolf Konečný 90775 942 MP40 Registrovaný
71 Jan Zejda MPO DG Eagles Registrovaný
72 Kristýna Fialová FPO DG Eagles Registrovaný
73 Aleš Matoušek MPO DG Eagles Registrovaný
74 Tomáš Zavřel MPO Spin Team Registrovaný
75 Jan Macků MPO Fénix Brno Registrovaný
76 Petr Štolfa MP50 DG Vyškov Registrovaný
77 Zdeňek Zakopčan MPO DGCSK Registrovaný
78 Ondřej Roblík 118818 885 MPO Fénix Brno Registrovaný
79 Tomáš Petříček MP40 Registrovaný
80 Lukáš Košut MPO Registrovaný
81 Filip Červinka MPO Fénix Brno Registrovaný
82 Martin Rožanský MPO DGCSK Registrovaný
83 Michal Křetínský MPO DG Vyškov Registrovaný
84 Tomáš Hollý MPO Fénix Brno Registrovaný
85 Filip Jež MPO DG Vyškov Registrovaný
86 Petr Pospíšil MPO DG Vyškov Registrovaný
87 Jan Janků 89790 915 MJ18 DG Laguna ... Registrovaný
88 Ondrej Trojanek MPO Registrovaný
89 Michal Sabo 113342 MPO Registrovaný
90 Klára Štodtová FPO DG Lions Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Jakub Veselý102611946484694-20
2Václav Fischer91788932494695-19
3Ondřej Vojtášek89838915504999-15
3Jan Rozehnal91753904475299-15
5David Paulů1055988985150101-13
6Tomáš Zavřel  4954103-11
7Vašek Andrš  5252104-10
7Michael Rádl800099835351104-10
9Zdeněk Sehnal0 5253105-9
9Matyáš Kříž1170698775550105-9
9Jiří Macků997738534956105-9
9Jaroslav Štigler0 4857105-9
9Jakub Gilar  5451105-9
9Marek Vincour  5154105-9
15Petr Konvičný  4958107-7
15Ondrej Trojanek  5453107-7
17Marek Šrom1007729516147108-6
18Michal Drozd  5357110-4
18Ondřej Roblík1188188855456110-4
20Jakub Urbiš1224238875259111-3
21Filip Jenčke1162428895755112-2
21Miroslav Všolek0 5755112-2
23Aleš Matoušek  5756113-1
23Petr Masník891879345558113-1
25Jan Pajurek11133384559551140
25Tomáš Valík11321285857571140
25Michal ZELA0 53611140
25Jakub Wolf12477986655591140
25Filip Červinka0 52621140
30Karel Jiříček  5659115+1
31Ondřej Navrátil  5660116+2
32Dalimil Petrilák0 5760117+3
32Michal Křetínský  6156117+3
32Michal Sabo113342 6156117+3
32Štefan Staruch68677 6057117+3
36Radek Bohunský0 6256118+4
36Matěj Pavlík  6157118+4
38Ondřej Štuller0 5565120+6
38Tomáš Hollý0 5664120+6
40Pavel Čarnecky  6260122+8
41Jan Zedníček  6063123+9
42Patrik Jenčke0 6460124+10
42Lukáš Košut  5965124+10
44Tomáš Mikulica918348426164125+11
45Filip Jež  6165126+12
45Petr Pospíšil  6561126+12
47Petr Venský  6562127+13
48Jan Zejda  6666132+18
49Richard (Rix) Daněk0 6568133+19
50Zdeňek Zakopčan0 6473137+23
51Martin Rožanský  7167138+24
52Jan Macků  9291183+69
53Jan Chlebek  709991069+955
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Martina Vajdová997408285954113-1
2Lenka Vondrová1222938256057117+3
3Iva Špačková1120007406161122+8
3Veronika Fabíková1010108246260122+8
5Iveta Mikulicová1155227835965124+10
5Dana Berousková1157607526361124+10
7Věra Heinzka0 6561126+12
8Andrea Jenčke1189727756566131+17
8Kristýna Fialová   6467131+17
10Klára Štodtová  6567132+18
11Petra Křížová1036137776375138+24
12Michala Bednářová  6774141+27
13Kateřina Štrbáková0 6874142+28
14Jana Krátká    00
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Rudolf Konečný90775942514798-16
2Kamil Reső0 5455109-5
2Petr Zahrádka712418935455109-5
2Roman Ševčík1101008685356109-5
5Tomáš Petříček  5463117+3
6Ivo Štefek129845 5960119+5
7Viktor Harásek1128028145963122+8
8Jozef Valach 0 6659125+11
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Petr Štolfa  5557112-2
2Jirka Provazník888788785855113-1
3Jaromír Šišma  5659115+1
4Radek Čižmař887878625859117+3
4Jaroslav Krátký1134967885661117+3
6Jirka Vrobel  5963122+8
7Libor Viktorin0 6162123+9
8Radek Kala  6763130+16
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Martin Štípek997609395652108-6
1Martin Opršal1036778795355108-6
3Radim Kala10411582357571140
4Tomáš Sehnal   5965124+10
5Ondřej Zatloukal1043686967070140+26
6Ondřej Kičmer  7176147+33
7Jan Janků89790915  00

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Vyškov 19 1. kolo19571378
Vyškov 19 2. kolo19571378