(1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov

Datum 20.04.2019
Liga ČADG Regionální liga
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Vyškov
Ředitel turnaje Petr Venský, #3612: 775614288
Pomocný ředitel Michal Drozd: 776511020
Kapacita 95 hráčů

Informace

Vítejte na registrační stránce turnaje

Vyškov

Dovolujeme si Vás pozvat, na sérii devíti jednodenních turnajů, které budou součástí Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2019.

 

Ligu pořádá: 

DGC Bazarmix z.s., 

Moravian Gators Nový Jičín z.s.,

DG Eagles Uničov z.s.. 

Valmez Wolves Discgolf Team z.s..

DG LIONS Šumperk

Discgolfclub Kobylí

DG Wild Eagles

 

Seznam turnajů (jedná se o odkaz, stačí kliknout) : 

 
Výsledky celé soutěže zde

 

Základní informace:

Nováčci jsou zařazení do kategorie MPO, z důvodů celkového hodnocení ligy, ale ceny v rámci turnaje jsou připraveny. (při placení nahlaste, že jste nováček).

Kapacita 90 hráčů 95hráčů (přidaná ostrovní jamka č. 17b 45m s DZ par 3)

2x18 jamek (bez finále)

Losovačka o disky 

Ace Pool: 1000Kč 

Ceny pro první tři hráče v otevřené kategorii (+ Nováčci v neotevřené kategorii)

Z turnaje se počítají body do Discgolfové ligy Moravy a Slezska 2019

Pořadatel si vyhrazje právo udělit 9 divokých karet

O divokou kartu můžete žádat na Foofer@seznam.cz 

 

 

Časový harmonogram:

8:00 Registace 

8:30 Meeting

9:00 1.kolo

11:30 Pauza

12:30 Rozdělení do druhého kola

13:00 2.kolo

15:30 Vyhlášení, losovačka

 

Turnajové centrum:

Registrace u Bombastic Burger (restaurace mezi jamkou 4 a 5) 

 

 

Výsledky Nováčci;

1.Michal Zela Vyškov114
2.Michal Sabo 117
3.Michal Křetínský Vyškov 117
4.Ivo Štefek Vyškov 119
5.Patrik Jenčke Lions 124
6. Filip Jež Vyškov 126
6. Petr Pospíšil Vyškov 126
8. Richard Daněk Vyškov 133
9. Zdeněk Zakopčan Krnov 137
10. Martin Rožanský Krnov 138
11. Jan Chlebek Vyškov (utopen😢 na 10)
 
Hodnocení Klubů:
1. DG Eagles Uničov 303 - 15 b
2. DGC Moravský Krumlov 310 - 12 b
3. Discgolf Club Fénix Brno 310 - 10 b
4. Noravian Gators Nový Jičín 318 - 8 b
5. Lions Šumperk 323 6 b 
6. Discgolf Dlouhá Loučka 323 - 5 b
7. DG Raptoři Vyškov 340 - 4 b
8. DGC Bazarmix 349 - 3 b
9. DGC Silesians Krnov 361 - 2 b
10 DGC Kobylí - 1 b
 

 

 

 


Registrace

Otevřené kategorie
Kategorie Cena
MPO 100,-
FPO 100,-
MP40 100,-
MP50 100,-
MJ18 80,-
MJ12 80,-
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč
Registrační fáze
Průběh Začátek Konec Fáze
- 23.03.2019 20:00 Uzavřena
23.03.2019 20:00 30.03.2019 20:00 Fáze 1 - členové ČADG
30.03.2019 20:00 20.04.2019 00:00 Fáze 2 - všichni
20.04.2019 00:00 - Uzavřena

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Jan Zedníček MPO DGDL Wild card
2 Marek Vincour MPO DG Eagles Wild card
3 Richard (Rix) Daněk MPO DG Vyškov Wild card
4 Petr Masník 89187 925 MPO MGNJ Wild card
5 Marek Šrom 100772 941 MPO DGCMK Wild card
6 Ondřej Kičmer MJ12 DGC Bazarm... Wild card
7 Štefan Staruch 68677 MPO DG Eagles Wild card
8 Pavel Čarnecky MPO DGCSK Wild card
9 Patrik Jenčke MPO DGLŠ Wild card
10 Tomáš Sehnal MJ12 DGCMK Registrovaný
11 Jan Pajurek 111333 839 MPO Fénix Brno Registrovaný
12 Václav Fischer 91788 925 MPO DGCRO Registrovaný
13 Libor Viktorin MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
14 Michala Bednářová FPO DG Eagles Registrovaný
15 Ondřej Zatloukal 104368 673 MJ12 DG Eagles Registrovaný
16 Viktor Harásek 112802 807 MP40 HLO Registrovaný
17 Zdeněk Sehnal MPO DGCMK Registrovaný
18 Iva Špačková 112000 733 FPO Registrovaný
19 Martina Vajdová 99740 834 FPO DGC Bazarm... Registrovaný
20 Ondřej Navrátil MPO DG Eagles Registrovaný
21 Tomáš Mikulica 91834 842 MPO DGC Kobylí Registrovaný
22 Ondřej Vojtášek 89838 909 MPO DG Eagles Registrovaný
23 Ivo Štefek MP40 DG Vyškov Registrovaný
24 Petr Konvičný MPO DGLŠ Registrovaný
25 Michal Drozd MPO DGDL Registrovaný
26 Filip Jenčke 116242 864 MPO DGLŠ Registrovaný
27 Kamil Reső MP40 Registrovaný
28 Iveta Mikulicová 115522 765 FPO DGC Kobylí Registrovaný
29 Petr Venský MPO DG Eagles Registrovaný
30 Andrea Kolínková 118972 744 FPO DGLŠ Registrovaný
31 Radek Čižmař 88787 858 MP50 Registrovaný
32 Jaromír Šišma MP50 DG Eagles Registrovaný
33 Ondřej Štuller MPO DGDL Registrovaný
34 Petra Křížová 103613 756 FPO DGC Kobylí Registrovaný
35 Jaroslav Krátký 113496 788 MP50 HLO Registrovaný
36 Jirka Provazník 88878 872 MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
37 Jana Krátká FPO HLO Registrovaný
38 Matyáš Kříž 117069 MPO DGC Kobylí Registrovaný
39 Jirka Vrobel MP50 Registrovaný
40 Jiří Macků 99773 832 MPO Fénix Brno Registrovaný
41 Martin Štípek 99760 923 MJ18 DG Eagles Registrovaný
42 Vašek Andrš MPO DGLŠ Registrovaný
43 David Paulů 105598 887 MPO DG Eagles Registrovaný
44 Miroslav Všolek MPO DG Eagles Registrovaný
45 Petr Zahrádka 71241 896 MP40 DGDL Registrovaný
46 Tomáš Valík 113212 842 MPO DGCRO Registrovaný
47 Dana Berousková 115760 752 FPO Fénix Brno Registrovaný
48 Jakub Veselý 102611 943 MPO MGNJ Registrovaný
49 Michal ZELA MPO DG Vyškov Registrovaný
50 Jaroslav Štigler MPO Fénix Brno Registrovaný
51 Roman Ševčík 110100 873 MP40 Fénix Brno Registrovaný
52 Lenka Vondrová 122293 825 FPO Fénix Brno Registrovaný
53 Veronika Fabíková 101010 815 FPO Fénix Brno Registrovaný
54 Michael Rádl 80009 979 MPO Fénix Brno Registrovaný
55 Jakub Gilar MPO Registrovaný
56 Jakub Urbiš 122423 MPO MGNJ Registrovaný
57 Radek Bohunský MPO Fénix Brno Registrovaný
58 Kateřina Štrbáková FPO Fénix Brno Registrovaný
59 Jan Rozehnal 91753 899 MPO DGCMK Registrovaný
60 Karel Jiříček MPO Fénix Brno Registrovaný
61 Jan Chlebek MPO DG Vyškov Registrovaný
62 Dalimil Petrilák MPO Fénix Brno Registrovaný
63 Martin Opršal 103677 875 MJ18 Fénix Brno Registrovaný
64 Jozef Valach MP40 DGDL Registrovaný
65 Radek Kala MP50 Registrovaný
66 Radim Kala 104115 817 MJ18 Registrovaný
67 Věra Heinzka FPO DGCSK Registrovaný
68 Jakub Wolf 124779 MPO DGCSK Registrovaný
69 Matěj Pavlík MPO DGCRO Registrovaný
70 Rudolf Konečný 90775 939 MP40 Registrovaný
71 Jan Zejda MPO DG Eagles Registrovaný
72 Kristýna Fialová FPO DG Eagles Registrovaný
73 Aleš Matoušek MPO DG Eagles Registrovaný
74 Tomáš Zavřel MPO Spin Team Registrovaný
75 Jan Macků MPO Fénix Brno Registrovaný
76 Petr Štolfa MP50 DG Vyškov Registrovaný
77 Zdeňek Zakopčan MPO DGCSK Registrovaný
78 Ondřej Roblík 118818 889 MPO Fénix Brno Registrovaný
79 Tomáš Petříček MP40 Registrovaný
80 Lukáš Košut MPO Registrovaný
81 Filip Červinka MPO Fénix Brno Registrovaný
82 Martin Rožanský MPO DGCSK Registrovaný
83 Michal Křetínský MPO DG Vyškov Registrovaný
84 Tomáš Hollý MPO Fénix Brno Registrovaný
85 Filip Jež MPO DG Vyškov Registrovaný
86 Petr Pospíšil MPO DG Vyškov Registrovaný
87 Jan Janků 89790 912 MJ18 DG Laguna ... Registrovaný
88 Ondrej Trojanek MPO Registrovaný
89 Michal (Jumbii) Sabo 113342 MPO Registrovaný
90 Klára Štodtová FPO DGLŠ Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Jakub Veselý102611943484694-200
2Václav Fischer91788925494695-190
3Ondřej Vojtášek89838909504999-150
3Jan Rozehnal91753899475299-150
5David Paulů1055988875150101-13100
6Tomáš Zavřel  4954103-110
7Vašek Andrš  5252104-1094
7Michael Rádl800099795351104-100
9Zdeněk Sehnal  5253105-988
9Matyáš Kříž117069 5550105-988
9Jiří Macků997738324956105-988
9Jaroslav Štigler  4857105-988
9Jakub Gilar  5451105-988
9Marek Vincour  5154105-90
15Petr Konvičný  4958107-761
15Ondrej Trojanek  5453107-761
17Marek Šrom1007729416147108-60
18Michal Drozd  5357110-452
18Ondřej Roblík1188188895456110-452
20Jakub Urbiš122423 5259111-343
21Filip Jenčke1162428645755112-239
21Miroslav Všolek  5755112-239
23Aleš Matoušek  5756113-10
23Petr Masník891879255558113-10
25Jan Pajurek1113338395955114032
25Tomáš Valík1132128425757114032
25Michal ZELA  5361114032
25Jakub Wolf124779 5559114032
25Filip Červinka  5262114032
30Karel Jiříček  5659115+117
31Ondřej Navrátil  5660116+214
32Dalimil Petrilák  5760117+312
32Michal Křetínský  6156117+312
32Michal (Jumbii) Sabo113342 6156117+30
32Štefan Staruch68677 6057117+312
36Radek Bohunský  6256118+46
36Matěj Pavlík  6157118+46
38Ondřej Štuller   5565120+64
38Tomáš Hollý  5664120+64
40Pavel Čarnecky  6260122+82
41Jan Zedníček  6063123+91
42Patrik Jenčke  6460124+100
42Lukáš Košut  5965124+100
44Tomáš Mikulica918348426164125+110
45Filip Jež  6165126+120
45Petr Pospíšil  6561126+120
47Petr Venský  6562127+130
48Jan Zejda  6666132+180
49Richard (Rix) Daněk  6568133+190
50Zdeňek Zakopčan  6473137+230
51Martin Rožanský  7167138+240
52Jan Macků  9291183+690
53Jan Chlebek  709991069+9550
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Martina Vajdová997408345954113-10
2Lenka Vondrová1222938256057117+3100
3Iva Špačková1120007336161122+886
3Veronika Fabíková1010108156260122+80
5Iveta Mikulicová1155227655965124+1073
5Dana Berousková1157607526361124+1073
7Věra Heinzka  6561126+120
8Andrea Kolínková1189727446566131+1751
8Kristýna Fialová   6467131+170
10Klára Štodtová  6567132+180
11Petra Křížová1036137566375138+2441
12Michala Bednářová  6774141+2733
13Kateřina Štrbáková  6874142+2825
14Jana Krátká    0018
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Rudolf Konečný90775939514798-160
2Kamil Reső  5455109-5100
2Petr Zahrádka712418965455109-50
2Roman Ševčík1101008735356109-50
5Tomáš Petříček  5463117+386
6Ivo Štefek  5960119+573
7Viktor Harásek1128028075963122+862
8Jozef Valach   6659125+1151
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Petr Štolfa  5557112-2100
2Jirka Provazník888788725855113-10
3Jaromír Šišma  5659115+186
4Radek Čižmař887878585859117+30
4Jaroslav Krátký1134967885661117+373
6Jirka Vrobel  5963122+862
7Libor Viktorin  6162123+90
8Radek Kala  6763130+1651
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Martin Štípek997609235652108-60
1Martin Opršal1036778755355108-60
3Radim Kala10411581757571140100
4Jan Janků89790912  000
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-Body
1Tomáš Sehnal   5965124+100
2Ondřej Zatloukal1043686737070140+26100
3Ondřej Kičmer  7176147+3386

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
Vyškov 19 1. kolo19571378
Vyškov 19 2. kolo19571378