iDiscgolf.cz

Šumperská 10°



• Propozice:

Vítáme vás na registrační stránce turnaje


Šumperská 10°


Turnaj pořádá klub DG Lions Šumperk
 
 
Rádi bych Vás za klub DG Lions Šumperk pozvali na jeden z prvních jarních turnajů a hlavně na ochutnávku nové šumperské jamky, na kterou jste nám přispěli. 
 
1. Úvodní ustanovení 
Turnaje se může zúčastnit kdokoliv, podmínkou je pouze vyplnění registrace do turnaje na stránkách www.idiscgolf.cz a zaplacení startovného, které činí:
 
pro hráče kategorie Junior 0-18 let      MJ18    50 Kč 
pro hráče kategorie Open         MPO   100 Kč 
pro hráče kategorie Women     FPO     100 Kč  
pro hráče kategorie Master      MPM    100 Kč 
 
 
2. Hráčské kategorie 
 
Na turnaji se soutěží v následujících kategoriiích: 
JUNIOR MJ1 - hráči od 0 do 18 let včetně 
OPEN MPO - hráči od 18 let do 40 let včetně 
MASTERS MPM - hráči od 40 let do 101 let
WOMEN FPO - všechny ženy 
 
Každá kategorie je otevřena pokud se turnaje zúčastní alespoň 4 hráči splňující věková kritéria. Pokud je v dané kategorii hráčů méně než 4, automaticky soutěží v jiné kategorii, která se naplnila a hráči splňují její požadavky. Kategorii si vybírají sami hráči. 
 
3. Formát turnaje 
 
Turnaj je jednodenní a hraje se na 3 x 10 jamek . Maximální celkový počet hráčů je 50. 
 
5. Časový harmonogram 
Sobota 30.3.2019
8:15 - 8:30 – Sraz u infoboardu, zaplacení registračních poplatků
8:30 - 8:45 – Players Meeting (rozdělení hráčů do jednotlivých flightů)
9:00 - 10:30 – 1. kolo
10:45 - 12:15 – 2. kolo
12:15 - 12:45 – pauza na občerstvení / oběd (uvidíme jaké bude počasí)
13:00 - 14:30 – 3. kolo
14:45 – Vyhlášení výsledků
 
6.Ceny 
Diplomy + věcné ceny věnované partnery turnaje, kterými jsou především DG Lions Šumperk, město Šumperk pro první tři nejlepší hráče v každé kategorii. 
 
Odesláním registračního formuláře zároveň udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaši osoby nebo Vámi svěřených osob.

• Registrovaní hráči:  
Hledat v tabulce:
#HráčPDGA#RatingKategorieČlenKlubStavZapl.
1 Wild card
2 Wild card
3 Wild card
4 Wild card
5 Wild card
6 Filip Jenčke 116242 867 MPO DGLŠ Registrován
7 Andrea Kolínková 118972 FPO DGLŠ Registrován
8 Jan Křížek MP40 DGCWE Registrován
9 Karel Hlava 68000 878 MP40 DGCWE Registrován
10 Jirka Vrobel MP40 Registrován
11 Ondřej Koukola MP40 DGLŠ Registrován
12 Kamil Reső MP40 Registrován
13 Jaromír Šišma MP40 DG Eagles Registrován
14 Ondřej Šišma MPO DG Eagles Registrován
15 Michal Pospíšil MPO DGLŠ Registrován
16 Ondřej Vitešník MPO DG Eagles Registrován
17 Viktor Harásek 112802 797 MP40 HLO Registrován
18 Jozef Valach MP40 DGDL Registrován
19 Ondřej Štuller MPO DGDL Registrován
20 Jaroslav Krátký 113496 MP40 HLO Registrován
21 Lukáš Krátký MPO HLO Registrován
22 Radek Zatloukal 118638 MPO DGLŠ Registrován
23 Petr Konvičný MPO DGLŠ Registrován
24 Petr Venský MPO DG Eagles Registrován
25 Michal Jiřík 104102 865 MP40 DG Laguna ... Registrován
26 Daniel Večeř MP40 DGCWE Registrován
27 Jana Krátká FPO HLO Registrován
28 Ivo Šimek MP40 HLO Registrován
29 Vašek Andrš MPO DGLŠ Registrován
30 Jan Zejda MPO DG Eagles Registrován
31 Kristýna Fialová FPO DG Eagles Registrován
32 Jiří Fiala MP40 Registrován
33 Jarmil Svitalský 92096 791 MP40 Registrován
34 Michal Janík MP40 DG Eagles Registrován
35 Ondřej Roháč MJ18 Registrován
36 Přemysl Roháč MJ18 Registrován
37 Martin Pavlů MPO Registrován
38 Klára Štodtová FPO Registrován
39 Daniel Ambrož MPO Registrován
40 Patrik Jenčke MPO Registrován
41 Petr Dlugoš MPO DGDL Registrován
42 Pavel Jiřík MP40 DG Laguna ... Registrován
43 Piotr Kosarski 98409 MP40 Registrován

• Výsledky:  

• Mapa hřiště: