Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019

Datum 16.03.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy
PDGA -
Hřiště Triple Albium (Teplice -Osek - Duchcov)
Ředitel turnaje Ladis Dragoun, #1664: dgcalbium@gmail.com // Whatsapp +33632921826
Pomocný ředitel Havel Martin : 736734306
Kapacita 105 hráčů

Informace

Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC Albium 2019

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Turnaje se může zúčastnit každý, nejen členi klubu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dgc-Albium UL

 

Turnaj se hraje na jedno jediné kolo na každém hřišti v jeden den 16/03/2019, v případě menšího počtu hráčů lze změnit počet kol.

Za ceny věnované do tohoto turnaje děkujeme našim sponzorům: Ultimo.czMr LardonÚstecká pivotéka

 

Harmonogram turnaje:

Sraz hráčů je stanoven na 8:00 hodin v Oseku, jamka č. 1 hřiště Na Lukách.

Meeting hráčů: 8:30 hodin.

Výhoz 1. kola v Oseku: 8:45 hodin

Po odehrání kola v Oseku hromadný přesun auty do Duchcova.

Výhoz 2. kola v Duchcově (hřiště Park B. Němcové): 11:00 hodin

Po odehrání 2. kola oběd podle osobní volby přímo v Duchcově nebo v Teplicích (restaurace U Švejka či U kozičky): 12:00-13:30 hodin

Výhoz 3. kola v Teplicích (hřiště Na Letné): 14:00 hodin

Výhoz 4. kola v Teplicích: 15:40 hodin 

Vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích MJ18, MPO, FPO a MP 40 a Mistra a Mistryně klubu DGC Albium UL: 17:00 hodin

 

Těšíme se na Vás ;)

PS: Změny v harmonogramu turnaje mohou nastat s ohledem na počet účastníků. Sraz je pevně stanoven na 8:00 v Oseku, změny by se řešili na místě po dohodě vedení turnaje s hráči.

FLIGHTY neboli flajty:

Jamka č. 1

1.       Tichý Milan

2.       Moník Vladislav

3.       Ujváry Jitka

4.       Kachlock Nikola

 

Jamka č. 2

1.       Zdeněk Jan

2.       Dupák Vít

3.       Říha Zdeněk

4.       Machovcová Zuzana

5.       Vágner Petr

 

Jamka č. 3

1.       Votický Pavel

2.       Dohnal Ondřej

3.       Tišer Vít

4.       Kreuzigerová Markéta

 

Jamka č. 4

1.       Havel Martin

2.       Šmíd Jiří

3.       Šlandor Matěj

4.       Zoudunová Veronika

 

Jamka č. 5

1.       Bartoň Pavel

2.       Šlandor Jakub

3.       Dragoun Ladislav

4.       Havlová Veronika

5.       Linhart Charles

 

Jamka č. 6

1.       Sedlák Zdeněk

2.       Šindelář David

3.       Tyl Michal

4.       Linhartová Kateřina 

 

Jamka č. 7

1.       Ujváry Miroslav

2.       Ujváry Adam

3.       Skalka Tomáš

4.       Huttr Jaroslav

 

Jamka č. 8

1.       Vlček Miroslav

2.       Havlíček Tomáš

3.       Vaszilkievic Richard

4.       Trčková Baruš

Jamka č. 9

1.       Šperl Tomáš

2.       Tomášů Marcela

3.       Spoustová Jana

4.       Sedlák Pavel


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 100,- Kč 4
FPO 100,- Kč 4
MP40 100,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
16.02.2019 20:00 - 23.02.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
23.02.2019 20:00 - 16.03.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Milan Tichý 99409 782 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
2 Jan Zdeněk 79868 865 MP40 CaurusEgra Registrovaný
3 Pavel Votický 104795 896 MP40 Registrovaný
4 Marcela Tomášů 114302 760 FPO DGC Albium Registrovaný
5 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
6 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
7 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
8 Ondřej Dohnal 120553 882 MPO DGC Kadaň Registrovaný
9 Vít Tišer 117257 907 MPO DGC Albium Registrovaný
10 Pavel Bartoň 131091 MP40 DGC Albium Registrovaný
11 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrovaný
12 Zuzana Machovcová FPO DGC Albium Registrovaný
13 Matěj Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
14 Jakub Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
15 Pavel Sedlák 129758 955 MPO DGCL Registrovaný
16 Zdeněk Sedlák 135760 766 MP40 CaurusEgra Registrovaný
17 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
18 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
19 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
20 Adam Ujváry MPO Registrovaný
21 Petr Vágner MPO DGC Albium Registrovaný
22 Marketa Sedlakova FPO DGCL Registrovaný
23 Michal Tyl MPO DGC Albium Registrovaný
24 Tomáš Skalka 130536 MPO DGC Albium Registrovaný
25 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrovaný
26 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrovaný
27 Jaroslav Huttr MPO DGC Albium Registrovaný
28 Miroslav Vlček 118956 832 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
29 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrovaný
30 Kateřina Linhartová FPO Registrovaný
31 Tomáš Šperl 2361 MPO Registrovaný
32 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
33 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
34 Charles Linhart MPO Registrovaný
35 Ladis Dragoun 79067 942 MPO DGC Albium Registrovaný

# Hráč PDGA# Rating 1 Celkem +/-
1 David Šindelář 0 95 95 -12
2 Pavel Sedlák 129758 955 96 96 -11
3 Ladis Dragoun 79067 942 98 98 -9
4 Ondřej Dohnal 120553 882 99 99 -8
5 Vít Dupák 100 100 -7
5 Jakub Šlandor 100 100 -7
5 Jaroslav Huttr 100 100 -7
8 Vít Tišer 117257 907 101 101 -6
8 Michal Tyl 101 101 -6
10 Tomáš Skalka 130536 106 106 -1
11 Tomáš Šperl 2361 107 107 0
12 Matěj Šlandor 108 108 +1
13 Miroslav Ujváry 0 109 109 +2
14 Tomáš Havlíček 112 112 +5
15 Jiří Šmíd 117 117 +10
16 Zdeněk Říha 118 118 +11
17 Adam Ujváry 163 163 +56
18 Petr Vágner 0 220 220 +113
19 Charles Linhart 0 0
# Hráč PDGA# Rating 1 Celkem +/-
1 Baruš Trčková 0 106 106 -1
2 Zuzana Machovcová 114 114 +7
2 Veronika Zoudunová 114 114 +7
4 Marketa Sedlakova 0 115 115 +8
4 Jana Spoustová 0 115 115 +8
6 Marcela Tomášů 114302 760 123 123 +16
7 Kateřina Linhartová 139 139 +32
8 Jitka Ujváry 0 146 146 +39
# Hráč PDGA# Rating 1 Celkem +/-
1 Pavel Votický 104795 896 96 96 -11
2 Nicola Kachlock 0 97 97 -10
3 Jan Zdeněk 79868 865 98 98 -9
4 Martin Havel 0 103 103 -4
5 Pavel Bartoň 131091 113 113 +6
6 Milan Tichý 99409 782 115 115 +8
7 Miroslav Vlček 118956 832 116 116 +9
8 Zdeněk Sedlák 135760 766 126 126 +19

Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MPOFPOMP40 Triple Albium (Teplice -Osek - Duchcov) Mistr2019 25 107 1314