SZDL 2019 OSEK

Datum 20.04.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy
PDGA -
Hřiště Discgolfové hřiště Město Osek
Ředitel turnaje Milan Tichý, #940: ladisdragoun80@gmail.com 773 258 087
Pomocný ředitel Karel Zdeněk,Milan Tichý : ladisdragoun80@gmail.com, info@caurusegra.cz, milan.tichy@dgc-kadan.cz
Kapacita 60 hráčů

Informace

SZDL OSEK 2019

 

DGC Albium Ústí nad Labem, DGC Ultimo Kadaň,

Caurus Egra Cheb a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 OSEK

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 3x12 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz: 1,11, 12

·         CTP 8

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·        8:00 - Sraz a Registrace hráčů  GPS: N 50°37.34743', E 13°41.63992'

·          8:20 - Players Meeting

·          8:40 - Výhoz 1. kola

·         10:15 - Výhoz 2. kola

·         12:00 - Pauza na oběd

·         13:45 - Výhoz 3. Kola

·         15:30 - Vyhlášení výsledků

Časy jednotlivých kol a vyhlášení se mohou změnit podle aktuální situace

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

·         23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Mostov

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·       26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

 Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

 Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.

Sraz + Registrace : 8:00 Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.
 
Meeting: 8:20 
Výhoz 1.kola: 8:40 
Výhoz 2. kola 10:15
 
Občerstvení: 12:00 
 
Výhoz 3. kola: 13:45 
Vyhlášení: 15:30 
 
Časy jednotlivých kol a vyhlášení se mohou změnit podle aktuální situace.

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 130,- Kč 4
FPO 130,- Kč 4
MP40 130,- Kč 4
MP50 130,- Kč 4
MJ15 80,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
23.03.2019 20:00 - 30.03.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
30.03.2019 20:00 - 20.04.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Viktor Šála MJ15 Wild card
2 Klára Hanusová MJ15 Wild card
3 Adam Linek MJ15 Wild card
4 Petra Prosmanová MJ15 Wild card
5 Jakub Pertl MJ15 Wild card
6 Pavel Votický 104795 881 MP50 DGC Albium Registrovaný
7 Ladis Dragoun 79067 910 MPO DGC Albium Registrovaný
8 Miroslav Vlček 118956 828 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
9 Hynek Votický MJ15 DGC Albium Registrovaný
10 Marcela Tomášů 114302 746 FPO DGC Albium Registrovaný
11 Ondřej Dohnal 120553 866 MPO DGC Kadaň Registrovaný
12 Vít Tišer 117257 907 MPO DGC Albium Registrovaný
13 Milan Tichý 99409 797 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
14 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrovaný
15 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
16 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
17 Jiří Brožek 92705 971 MP40 Ce Cheb Registrovaný
18 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
19 Karel Zdeněk s. 74868 854 MP40 Ce Cheb Registrovaný
20 Pavel Sedlak 129758 920 MPO DGCL Registrovaný
21 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
22 Zdeněk Sedlák 135760 MP50 Ce Cheb Registrovaný
23 Marketa Kreuzigerova FPO DGCL Registrovaný
24 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
25 Petr Polívka 112088 888 MPO DGC Kadaň Registrovaný
26 Jan Zdeněk 79868 855 MP40 Ce Cheb Registrovaný
27 vaclav Josef vlček MPO DGC Kadaň Registrovaný
28 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
29 Veronika Horová MJ15 DGC Albium Registrovaný
30 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
31 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
32 Matěj Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
33 Jakub Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
34 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
35 Adam Ujváry MJ15 Registrovaný
36 Roman Hudek MP40 DGC Albium Registrovaný
37 Tomáš Šperl 2361 MPO Registrovaný
38 Pepa Otta MPO DGC Albium Registrovaný
39 Jan Šponiar 139906 MPO DGC Albium Registrovaný
40 Martin Tůma MPO DGC Albium Registrovaný
41 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrovaný
42 Jiří Jelínek MP50 Registrovaný
43 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrovaný
44 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrovaný
45 Roman Mojžíš MPO DGC Kadaň Registrovaný
46 Marian Borša 132962 MP40 Ce Cheb Registrovaný
47 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
48 Pavel Bartoň 131091 MP40 DGC Albium Registrovaný
49 Petr Vágner MJ15 DGC Albium Registrovaný
50 Zdeněk Kopecký MP50 DGC Kadaň Registrovaný
51 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrovaný
52 Jakub Kubánek MPO DGC Albium Registrovaný
53 Jaroslav Huttr MPO DGC Albium Registrovaný
54 Eva Moníková FPO DGC Albium Registrovaný
55 Lukáš Procházka MPO DGC Albium Registrovaný
56 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
57 Lukáš Landa 122650 920 MPO DGC Praha Registrovaný
58 Vojtěch Rychtar 71080 906 MPO DeGen Registrovaný
59 Petr Digmayer MP40 Ce Cheb Registrovaný
60 Filip Vrba MJ15 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1David Šindelář  28282985-23
2Vít Tišer11725790732302991-17
3Pavel Sedlak12975892032323094-14
3Vojtěch Rychtar7108090631303394-14
5Vladislav Moník0 31323396-12
5Jakub Šlandor  32343096-12
7Ladis Dragoun7906791030323597-11
8Ondřej Dohnal12055386635293498-10
8Jaroslav Huttr  31343398-10
10Pepa Otta0 313437102-6
11Petr Polívka112088888353533103-5
11Jiří Šmíd  333634103-5
11Lukáš Landa122650920353632103-5
14Matěj Šlandor  353435104-4
15Vít Dupák  373434105-3
16Tomáš Šperl2361 353437106-2
17Zdeněk Tomášů  363439109+1
18Lukáš Procházka  353442111+3
19Jakub Kubánek  403537112+4
20Miroslav Ujváry0 393737113+5
20Zdeněk Říha  383837113+5
22Tomáš Havlíček  353940114+6
23vaclav Josef vlček0 423736115+7
23Martin Tůma  393640115+7
25Roman Mojžíš   384338119+11
26Jan Šponiar139906 333684153+45
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Veronika Zoudunová  373637110+2
2Baruš Trčková0 363740113+5
3Marketa Kreuzigerova0 394334116+8
4Marcela Tomášů 114302746383843119+11
4Lenka Tichá0 404138119+11
4Jana Spoustová0 364142119+11
7Jitka Ujváry  484348139+31
8Eva Moníková0 464948143+35
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Jiří Brožek9270597127282883-25
2Nicola Kachlock0 30283492-16
3Jan Zdeněk79868855343633103-5
4Martin Havel0 393532106-2
5Karel Zdeněk s.74868854353636107-1
5Roman Hudek  353438107-1
5Petr Digmayer  343736107-1
8Marian Borša132962 3636361080
9Martin Hurán0 363934109+1
10Pavel Bartoň131091 393937115+7
11Miroslav Vlček118956828413244117+9
12Milan Tichý99409797394138118+10
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Pavel Votický104795881363335104-4
2Zdeněk Sedlák135760 384538121+13
3Jiří Jelínek  424143126+18
4Zdeněk Kopecký  444245131+23
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Hynek Votický0 373638111+3
2Viktor Šála  474443134+26
3Veronika Horová  474745139+31
4Adam Ujváry  504449143+35
5Adam Linek  485146145+37
6Jakub Pertl  555349157+49
6Filip Vrba  554953157+49
8Petra Prosmanová  615351165+57
9Klára Hanusová  596550174+66
10Petr Vágner0 655952176+68

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
SZDL Osek 121. kolo1236813
SZDL Osek 122. kolo1236813
SZDL Osek 123. kolo1236813