PDGL 2020 #3 - Ladronka

Datum 15.08.2020
Ligy -
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Ladronka
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: pdgl@ultimo.cz; 776819208
Pomocný ředitel Jakub Sýkora: pdgl@ultimo.cz
Kapacita 82 hráčů

Informace

PDGL :: JARO-PODZIM 2020

13.6. Konopiště 18. 7. Kladno |  15.8. Ladronka | 6.9. Lesopark Letňany 4.10. Bohnická nemocnice 14.11. Běchovice 6.12. Areál Interlovu (Roztyly)

 

Internetový obchod ULTIMO.czLatitude 64°ZÜCA Česká republika, DiscGolf Club Praha městská část Praha 6 vás zvou na 3. discgolfový turnaj Pražské DiscGolfové Ligy (série léto-pozdim 2020).

 

:: LADRONKA::

 

>> FLIGHTY PRO PRVNÍ KOLO <<

 

Třetí turnaj letošní PDGL se odehraje na Ladronce a bude zaměřen zejména na začátečníky a turnajové prvoúčastníky, pro které bude vyhrazena celá polovina kapacity turnaje. Díky podpoře městské části Praha 6 budou mít turnajoví nováčci startovné zdarma a dostanou zdarma disk od Latitude 64° a také se budou moci zúčastnit discgolfové kliniky / workshopu, kde je zkušení hráči uvedou do turnajových pravidel i základnch technik hry. Hřiště na Ladronce bude pro účely turnaje rozšířeno o 4 až 5 jamek. 

 

Turnajový nováček = hráč, který se účastní svého vůbec prvního discgolfového turnaje. 

Důležíté informace specifické pro turnajové nováčky budou v následujícím textu vyznačené modře.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ / KATEGORIE

INFO PRO TURNAJOVÉ NOVÁČKY

Turnajoví nováčci budou rozděleni do třech vlastních kategorií:

- Muži (16 let a výše) --> MA4

- Ženy (16 a výše) --> FA4

- Junioři (kluci i holky do 15 let) --> MJ15

Pokud se do dané kategorie nepřihlásí alespoň 3 hráči, kategorie nebude otevřena a hráči do ní spadající budou přiřazeni do kategorie nejbližší.

Při registraci prosím do poznámky napište "první turnaj".

Pokud se omylem zaregistrujete do nesprávné kategorie nebo máte ohledně vaší registrace jakýkoliv dotaz, napište na pdgl@ultimo.cz a kategorii vám bez problémů změníme.

>> Všichni turnajoví nováčci si odnesou putter, marker a tištěná turnajová pravidla ZDARMA --> vyzvedněte si ráno při registraci <<

>> První tři nejlepší v každé nováčkovské kategorii si odnesou originální trofej a věcné ceny s discgolfovou tématikou (brašny, disky, láhev apod.) <<

 

Divoké karty

Pro turnajové nováčky je rezervováno hned 30 míst pomocí divokých karet. Divoké karty budeme průběžně přiřazovat, ale děláme to manuálně, tak se prosím nelekejte, pokud po registraci bude nějaký čas u vašeho jména zobrazeno "waiting list". 

 

INFO PRO OSTATNÍ HRÁČE

Jak je již na turnajích PDGL zvykem, hráči budou rozděleni do dvou výkonnostních kategorií a ženy budou mít kategorii vlastní (W / FA1). Pokročilí a středně pokročilí hráči by měli spadat do kategorie A (MA1), začátečníci a mírně pokročilí pak do kategorie B (MA3). 

Do jaké výkonnostní kategorie patříte, zjistíte dle svého českého ratingu*.

Hráči s ratingem 830 a vyšším --> A  
Hráči s ratingem nižším než 830 --> B
Hráči, co ještě nemají rating --> B**
Ženy, bez ohledu na rating --> W

* Co je český rating? Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se prozatím počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga).

** Předpokládá se, že jste začínající hráč, který se účastní svého prvního PDGL / SZDL / UDGL turnaje. Pokud je tomu jinak a myslíte si, že patříte do kategorie A, nic vám nebrání se tam přihlásit ;) 

V rámci jedné série byste měli zůstat konzistentní. Tedy pokud je váš rating před prvním turnajem těsně pod 830 (tzn. startujete v B) a poté se zvýší nad tuto hranici, i přesto byste v dalších turnajích v rámci jedné série měli startovat v B. 

V případě, že rating zatím vůbec nemáte a první turnaj odehrajete v kategorii B, ale výsledek (rating) jasně ukáže, že patříte do kategorie A, další turnaje v dané sérii už odehrajete v kategorii A (a budou se vám do ni počítat i body z prvního turnaje).

 

ODHLAŠOVÁNÍ

Pokud se chcete z turnaje odhlásit, napište nám to prosím výhradně na email pdgl@ultimo.cz, případně jako SMS turnajovému řediteli. 

 

STARTOVNÉ

TURNAJOVÍ NOVÁČCI STARTOVNÉ NEPLATÍ.

Dospělí: 120 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 70 Kč

AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více info níže)

Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA a navíc dostanou marker od Latitude 64°. V rámci tohoto turnaje se to týká hráčů, kteří už nějaký turnaj odehraný mají, ale nikoli v rámci Pražské discgolfové ligy. (Pokud se vás to týká, napište prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")

Startovné je potřeba zaslat na bankovní účet č. 2501592138 / 2010.

Do poznámky k platbě napište jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíte, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu
(Př. "PDGL Konopiště - Jan Řetěz" nebo "PDGL Konopiště - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")

Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).

POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíte, aniž byste se předem odhlásili, nebo se odhlásíte na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíte nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jste dopředu zaplatili.

* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a vy se odhlásíte v pátek v 18:01 či později, tak už nemáte nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit vaše místo jiným hráčem.

Pokud zaplaceno nemáte, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásite a na turnaj nedorazíte, dostáváte první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.

 

HARMONOGRAM

9:00 - Registrace pro turnajové nováčky a vyzvednutí hráčských balíčků (u jamky č. 6)

9:30 - Discgolfová klinika - úvod do turnajových pravidel a základních discgolfových technik

10:15 - Hráčský meeting před 1. kolem

10:45 - Výhoz 1. kola

Obědová pauza

14:15 - Meeting před 2. kolem

14:30 - Výhoz 2. kola 

17:00 - Vyhlášení výsledků

(Harmonogram je předběžný a můžete podléhat změnám.)

 

LAYOUT HŘIŠTĚ

(Mapu stáhni kliknutím na obrázek nebo sem)

CTP jamka pro všechny kategorie bude oznámena na meetingu.

 

SCORING

Zapisování score bude čistě elektronické. Po-koronové turnaje (včetně turnaje 1. ligy) ukázaly, že v dnešní době se již v pohodě dokážeme obejít bez papírových scorekaret a rádi bychom tento režim zachovali i na turnajích PDGL. Jak to tedy funguje?

Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring tady na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro možnost ověření správnosti skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.

 

PARKOVÁNÍ, JÍDLO

Parkovat se dá bez problémů v ulici Tomanova.

Díky podpoře MČ Praha 6 pro vás budeme mít na tomto turnaji připraveno nějaké drobné občerstvení typu ovoce, sušenky apod. Nebude chybět ani voda pro doplnění vašich lahví. Co se týče oběda, doporučujeme restauraci Usedlost Ladronka. Případně se nedaleko nachází také Kaufland.

 

FLIGTY (Soutěžní skupiny)

Na turnajích PDGL vám rádi vyhovíme, pokud chcete první kolo odehrát se svými partnery, kamarády apod. Je však potřeba nám to vždy dát vědět nejpozději 24 hodin před začátkem turnaje na email pdgl@ultimo.cz. Požadavkům na poslední chvíli (ráno před turnajem) nebude vyhověno. 

 

CTP, ACE POOL

Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 

ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.

 

DISKY K ZAKOUPENÍ

Na turnaje se vždy snažíme dostat i Ultimo stánek s alespoň omezeným sortimentem. Ne vždy se to však povede, proto pokud máte zájem o konkrétní disk(y) z www.ultimo.cz, vytvořte si na e-shopu objednávku s osobním odběrem a do poznámky napište "Převzetí na turnaji PDGL (např.) Stromovka". Nebo pokud si chcete osahat několik různých disků a z nich jeden vybrat, také to není problém - napište email na jakub@ultimo.cz. Disky vám na turnaj rádi dovezeme.

 

CO JE PDLG?

 • série discgolfových turnajů v Praze a okolí zaměrená na hráče všech úrovní
 • 3 kategorie: začátečníci (B), pokročilí (A) a ženy (W)
 • více info na webu >>

 

O CO SE HRAJE?

 • První tři umístění v každé kategorii (A, B, W) získají na každém turnaji medaily / trofej 
 • Na každém turnaji proběhne losovačka o disky od Latitude 64° a Westside Discs
 • Ceny pro celkové vítěze zimní série PDGL poskytnou partneři turnaje Ultimo.cz a Latitude 64°.
  • oceněno bude prvních pět nejlepších v každé kategorii (A, B, W)
  • do celkového hodnocení se počítají body z 5 turnajů (z celkových 7)
  • vítěz každé kategorie si odnese discgolfový batoh Core Pro Backpack od Latitude 64° a poukázku do Ultimo.cz
 • Na závěr série proběhne velká losovačka o vozík ZÜCA COMPACT CART + příslušenství v hodnotě více než 7000 Kč + další ceny. Do velké losovačky budou zařazeni pouze hráči, kteří se zúčastní alespoň 5 ze 7 turnajů v této sérii.

 

PARTNEŘI PDGL

Ultimo

Latitude 64          ZÜCA Czech Republic

Disc golf club Praha

   

 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA1 120,- Kč 1
MA3 120,- Kč 1
FA1 120,- Kč 1
MA4 - 1
FA4 - 1
MJ15 - 1

Registrační fáze 1
25.07.2020 20:00 - 15.08.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Roman Soukup 252419 MA4 BudweisDC Wild card
2 Jakub Sýkora 75425 MA1 DGC Praha Wild card
3 Daniel Douša MA4 Wild card
4 Soňa Surjomartonová FA4 Wild card
5 Martina Míchková FA4 Wild card
6 Martin Pošmourný 226043 824 MA4 Wild card
7 Maxim Tyrpekl 154099 868 MJ15 DGC Praha Wild card
8 Jakub Čermák MA4 DGC Praha Wild card
9 František Novosad MA4 Wild card
10 Michal Ipser MA4 Wild card
11 Pavel Znamenáček MA4 Wild card
12 Ema Znamenáčková MJ15 DGT Hawks Wild card
13 David LeGault MA4 Wild card
14 Tomáš Linhart MA4 Wild card
15 Štěpánka Kobzová FA4 Wild card
16 Jan Zahradníček 110718 MA1 Kobra Kai Wild card
17 Hana Petlanová FA4 Wild card
18 Zdeněk Petlan MA4 Wild card
19 Marcel Holeček MJ15 Wild card
20 Tereza Šothová FA4 Wild card
21 David Mačenbacher MA4 Wild card
22 Petr Haering 73836 962 MA1 DGC Praha Wild card
23 Vojtěch Trš MA4 Wild card
24 Conor Gleason MA3 DGC Praha Wild card
25 Pavel Votický 104795 887 MA1 Wild card
26 Vilém Votický MA3 Wild card
27 Hynek Votický MA3 Wild card
28 Michal Jiránek MA3 Wild card
29 Matej Verl 115072 880 MA1 DGC Praha Wild card
30 Honza Kemr 161657 788 MA4 DGC Praha Registrovaný
31 Jakub Kemr 141244 MA4 DGC Praha Registrovaný
32 Ondřej Fejfar 238374 906 MA4 DGC Praha Registrovaný
33 Ladislav Kos MA3 Registrovaný
34 Jan Svoboda 137651 835 MA1 Registrovaný
35 Marek Šoth 187762 MA3 DGC Praha Registrovaný
36 Jakub Polák 185577 841 MA3 DGC Praha Registrovaný
37 Martin Zeman 206857 MA3 DGC Praha Registrovaný
38 Milan Tichý 99409 787 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
39 Jakub Hošek 130320 906 MA1 Kobra Kai Registrovaný
40 Filip Míchek MA3 DGC Praha Registrovaný
41 David Slovák MA3 DGC Praha Registrovaný
42 Jan Polák MA4 Registrovaný
43 David Frejka 142797 MA3 DGC Praha Registrovaný
44 Michal Surjomartono 147913 930 MA3 DGC Praha Registrovaný
45 Filip Surjomartono 147915 948 MA3 DGC Praha Registrovaný
46 Marek Surjomartono 147916 910 MA3 DGC Praha Registrovaný
47 Adam Surjomartono 148373 865 MA3 DGC Praha Registrovaný
48 Marketa Sedlakova 247180 FA1 DGC Praha Registrovaný
49 Pavel Sedlák 129758 940 MA1 DGC Praha Registrovaný
50 David Seidl 127511 853 MA3 BudweisDC Registrovaný
51 Jakub Koštel 115203 MA1 DGC Praha Registrovaný
52 Bianca Koštelová 168876 FA1 DGC Praha Registrovaný
53 Miroslav Vlček 118956 851 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
54 Karel Šimánek MA3 DGC Praha Registrovaný
55 Roman Běhůnek 161185 MA3 CaurusEgra Registrovaný
56 František Filip 113417 944 MA1 DGC Kadaň Registrovaný
57 Adam Filip 162587 769 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
58 Filip Conk 137217 963 MA1 DG Eagles Registrovaný
59 Adam Kulich 117338 MA1 DeGen Registrovaný
60 Zdeněk Sedlák 135760 767 MA3 CaurusEgra Registrovaný
61 Lukáš Burger 156336 902 MA3 Registrovaný
62 Jan Kryštovský MA3 Registrovaný
63 Lucie Cágová 101582 657 FA1 DGCRP Registrovaný
64 Lukas Landa 122650 MA1 TMHOI Registrovaný
65 Jakub Matula MA3 DGC Praha Registrovaný
66 Tomáš Mašín 138536 864 MA3 DGC Albium Registrovaný
67 Josef Pavlů 103238 774 MA1 DGC Praha Registrovaný
68 Michael Bliek 139978 833 MA3 DGC Praha Registrovaný
69 Lukáš Linhart MA3 DGC Praha Registrovaný
70 Lukáš Panovský MA3 Registrovaný
71 David Šindelář MA1 Registrovaný
72 Tomáš Plechatý MA3 Registrovaný
73 Patrik Brei 79307 837 MA1 CaurusEgra Registrovaný
74 Filip Kratochvíl 137835 MA1 DGC Praha Registrovaný
75 Martin Prach MA3 Registrovaný
76 Lukáš Kuldanek 158868 935 MA3 HUNTERS Registrovaný
77 Filip Carlan 111692 940 MA1 FloppyDisk Registrovaný
78 Stanislav Kovářík 238412 902 MA1 DGC Praha Registrovaný
79 Martin Fojtík 126634 MA1 TMHOI Registrovaný
80 Roman Kunovjánek MA3 DGC Praha Registrovaný
81 Simona Kunovjánková FA1 DGC Praha Registrovaný
82 Hana Košťálová FA4 Registrovaný

# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Lukas Landa 122650 0 39 39 78 -16
2 František Filip 113417 944 37 41 78 -16
3 David Šindelář 0 40 39 79 -15
4 Martin Fojtík 126634 0 35 46 81 -13
5 Pavel Sedlák 129758 940 41 42 83 -11
6 Jakub Koštel 115203 0 43 43 86 -8
7 Matej Verl 115072 880 44 43 87 -7
8 Jakub Sýkora 75425 0 43 45 88 -6
9 Jakub Hošek 130320 906 43 46 89 -5
9 Adam Kulich 117338 0 41 48 89 -5
9 Jan Zahradníček 110718 0 45 44 89 -5
12 Filip Carlan 111692 940 45 45 90 -4
13 Filip Kratochvíl 137835 0 43 49 92 -2
14 Pavel Votický 104795 887 47 49 96 +2
15 Filip Conk 137217 963 50 47 97 +3
15 Patrik Brei 79307 837 48 49 97 +3
15 Stanislav Kovářík 238412 902 51 46 97 +3
18 Jan Svoboda 137651 835 51 49 100 +6
19 Josef Pavlů 103238 774 51 50 101 +7
20 Petr Haering 73836 962 57 56 113 +19
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Marek Surjomartono 147916 910 39 44 83 -11
2 Filip Surjomartono 147915 948 45 41 86 -8
3 Martin Prach 46 42 88 -6
4 Tomáš Plechatý 46 44 90 -4
5 Michal Surjomartono 147913 930 48 45 93 -1
5 Conor Gleason 47 46 93 -1
7 Lukáš Kuldanek 158868 935 47 47 94 0
8 Karel Šimánek 47 48 95 +1
8 Lukáš Burger 156336 902 46 49 95 +1
8 Jakub Matula 0 48 47 95 +1
11 Tomáš Mašín 138536 864 45 51 96 +2
12 Filip Míchek 0 50 47 97 +3
12 Hynek Votický 0 49 48 97 +3
14 Adam Surjomartono 148373 865 51 47 98 +4
14 Lukáš Linhart 0 49 49 98 +4
16 Miroslav Vlček 118956 851 46 53 99 +5
17 David Slovák 0 50 50 100 +6
18 Martin Zeman 206857 0 52 51 103 +9
18 Zdeněk Sedlák 135760 767 53 50 103 +9
18 Roman Kunovjánek 0 53 50 103 +9
21 Jakub Polák 185577 841 51 53 104 +10
21 Adam Filip 162587 769 56 48 104 +10
21 Michael Bliek 139978 833 53 51 104 +10
24 Ladislav Kos 52 53 105 +11
24 Milan Tichý 99409 787 53 52 105 +11
26 Lukáš Panovský 53 54 107 +13
27 Vilém Votický 0 57 51 108 +14
28 Jan Kryštovský 54 55 109 +15
29 David Seidl 127511 853 59 51 110 +16
29 Michal Jiránek 61 49 110 +16
31 David Frejka 142797 0 55 58 113 +19
31 Roman Běhůnek 161185 0 55 58 113 +19
33 Marek Šoth 187762 61 65 126 +32
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Marketa Sedlakova 247180 0 52 49 101 +7
2 Bianca Koštelová 168876 0 53 51 104 +10
3 Simona Kunovjánková 0 55 58 113 +19
4 Lucie Cágová 101582 657 65 60 125 +31
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Martin Pošmourný 226043 824 46 48 94 0
2 Jakub Kemr 141244 0 48 56 104 +10
3 Roman Soukup 252419 0 53 53 106 +12
4 Jakub Čermák 0 53 54 107 +13
5 Ondřej Fejfar 238374 906 53 55 108 +14
6 Jan Polák 51 58 109 +15
7 Tomáš Linhart 58 55 113 +19
8 Honza Kemr 161657 788 57 59 116 +22
9 Daniel Douša 59 58 117 +23
10 Pavel Znamenáček 61 59 120 +26
10 David Mačenbacher 61 59 120 +26
12 David LeGault 61 60 121 +27
13 František Novosad 64 58 122 +28
14 Michal Ipser 67 68 135 +41
15 Vojtěch Trš 0 75 74 149 +55
16 Zdeněk Petlan 77 77 +30
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Soňa Surjomartonová 60 63 123 +29
2 Martina Míchková 65 58 123 +29
3 Štěpánka Kobzová 64 62 126 +32
4 Tereza Šothová 77 78 155 +61
5 Hana Košťálová 104 105 209 +115
6 Hana Petlanová 98 98 +51
# Hráč PDGA# Rating 1 2 Celkem +/-
1 Maxim Tyrpekl 154099 868 58 61 119 +25
2 Ema Znamenáčková 75 74 149 +55
3 Marcel Holeček 63 63 +16

Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MJ15MA1MA3MA4FA1FA4 DiscGolfPark Ladronka PDGL 2020 - 15 jamek 15 47 1324
2 MJ15MA1MA3MA4FA1FA4 DiscGolfPark Ladronka PDGL 2020 - 15 jamek 15 47 1324