Prodiscus: Jindřichův Hradec Open 2020

Datum 25.07.2020 - 26.07.2020
Ligy První liga discgolfu 2020
PDGA C - Odkaz
Hřiště DiscGolfPark Mertovy sady Jindřichův Hradec
Ředitel turnaje Jan Nadberežný, #3747: 00420728768442, nadberezny.jan@gmail.com
Pomocný ředitel :
Kapacita 90 hráčů

Informace

OFICIÁLNÍ WEB TURNAJE

Turnaj je pořádán na změněném a značně rozšířeném hřišti DGP Mertovy Sady discgolfovým klubem DGC Vajgar, z. s. a finským výrobcem disků Prodiscus za pomoci Města Jindřichův Hradec, internetového specializovaného e-shopu prodiscgolf.cz, České Asociace DiscGolfu, Informačního centra Jindřichův Hradec, Bros Baru a Rádia Česká Kanada.
 

Ředitel turnaje si vyhrazuje právo na přidělení 9 divokých karet. Žádosti můžete zasílat na email řediteli turnaje po naplnění registrační listiny a divoké karty budou rozděleny nejpozději týden před začátkem turnaje. Žádosti budou posuzovány dle závažnosti důvodů k jejich podání.
 
V turnaji proběhnou vložené soutěže CTP, Acepool a Round Challenges.
 
Každý hráč obdrží hráčský balíček, jehož havní součástí bude turnajový disk Prodiscus Jokeri.
 
Na místě bude proshop partnera turnaje proDiscgolf.cz s DG vybavením.
 
Turnaj se bude řídit všemi platnými nařízeními a doporučeními od Vlády ČR a ČADG.

Harmonogram turnaje

24.

Pátek

 

  • 12:00 - hřiště připraveno k tréningu
25.

Sobota

 

  • 8:00 - začátek povinné registrace
  • 9:00 - hráčský meeting
  • 09:30 - výhoz prvního kola
  • 12:30 - pauza na oběd
  • 14:15 - výhoz druhého kola
  • 18:00 - turnajová párty
26.

Neděle

 

  • 9:30 - hráčský meeting
  • 10:00 - výhoz třetího kola
  • 13:00 - vyhlášení výsledků

Hřiště


Mapku si můžete stáhnout zde.
 
Turnajové centrum je letos bílý altán nad silnicí mezi jamkami 18 a 1. Spodní altán bude letos součástí odpočinkové zóny vedle Proshopu.
WC je umístěno za lávkou u Bros Baru.
Jamky pro rozhoz jsou 7, 8 a 18 systémem náhlé smrti a pokud tyto tři jamky nerozhodnou, rozhodne CTP na jamce 1.
Prosíme hráče aby si dvakrát rozmysleli házení přes ohradu s koňmi na jamce 9, a to kvůli minimalizaci plašení koní a zamezení zranění na obou stranách. Děkujeme

Registrace

Registrace probíhá dle platného SŘ ČADG pro 1. DGL.

Zaregistrováním se do turnaje dáváte souhlas s pořízením a následným zpracováním a použitím fotografií pro propagaci a jiné účely. 


Startovné
750 Kč, junioři do 18 let platí 100 Kč, zbylá částka bude hrazena z dotace ČADG.

Platba startovného
Platba startovného musí být provedena do 7 dní od toho, kdy se hráč dostal na startovní listinu Kdo tak neuční, bude vyřazen z registrace a jeho místo bude uvolněno pro lidi na waiting listu. Startovné uhraďte na účet 2200803325/2010 - Fio banka a do poznámky napište jméno hráče, za kterého je startovné hrazeno. Pokud patříte do klubu, který za Vás startovné uhradí, sami startovné neplaťte.

Ubytování
Každoroční ubytování na kolejích se letos kvůli zkrácené registraci sjednává individuálně na adrese www.hotelvse.cz. O turnaji tam vědí, ale kapacita se každým dnem může tenčit, proto neváhejte!
Další alternativy ubytování naleznete na www.booking.com

Turnajová párty a občerstvení
O občerstvení na turnaji se letos stará opět Bros Bar, který letos kromě zázemí dole za Naxerovou lávkou nejspíš zbuduje i občerstovací stánek přímo v parku. Opět budou k objednání občerstvovací balíčky, které si budete moci objednat za pomoci hromadného formuláře v jednom z hromadných mailů. V plánu je zajistit snídaně na oba dva dny a sobotní oběd. Na párty pak bude grilovačka s burgery a v průběhu turnaje budou k mání drobnosti a voda na občerstvení.
 
Turnajová párty letos bude probíhat dole za lávkou u Brosu. V tuto chvíli náš ředitel péče o hráče sjednává kapelu nebo pana diskžokeje k poslechu a tanci a k mání budou na místě burgery z grilu. Jejich objednání bude možné ve formuláři o jídle v jednom z hromadných mailů. Přesnější info bude později doplněno.

Partneři

Bez sponzorů by to nešlo. Ten největší se letos jmenuje Prodiscus. Jedná se o finskou značku discgolfového vybavení, kterou ještě místní trh příliš nezná. Proto se můžete v hráčském balíčku těšit na JHO 2020 Basic Jokeri - legendární putter tohoto výrobce, který si zamilujete hlavně na dlouhé příhozy.
Dále bychom se neobešli bez letitých zásadních partnerů turnaje, zejména obchodu proDiscgolf.cz a města Jindřichův Hradec, kteří v tom s námi jedou od vzniku našeho klubu.
Děkujeme!
 

Kontakty

Jan Nadberežný

ředitel turnaje
PDGA official, turnajový ředitel a otec JHO, můžete se na něj obrátit s čímkoliv ohledně hřiště a turnaje.

Jan Procházka

technický ředitel 1
Šéf registrace, web, grafika a jiná kouzla. Honza je ten, co pro vás dělá turnaj atraktivní, můžete se na něj obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Jakub Lacina

technický ředitel 2
Realizace a technické zajištění hřiště, bezedná studnice nápadů. Na Kubu se obracejte především, bude-li něco v nepořádku na hřišti.

Pavel Tománek

ředitel péče o hráče
Turnajová párty, občerstvení, putting contest a cokoliv co se týče vašeho pohodlí. Od toho je tu právě náš Cartmen.
Tvůrci layoutu a rodiče JH Open
Jan Nadberežný, Jakub Lacina, Vojta Veselý, Jan Procházka, Štěpán Daněk, Patrik Houška a Kryštof Novák