UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy

Datum 23.02.2020
Ligy Ústecká DiscGolfová Liga 2020 Powered by Prodigy
PDGA -
Hřiště UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada
Ředitel turnaje Ladis Dragoun, #1664: dgcalbium@gmail.com / 735166337
Pomocný ředitel Tišer Vít: dgcalbium@gmail.com
Kapacita 60 hráčů

Informace

Budeme hrát 3x12 jamek a pokud vás zajímá co vás čeká, podívejte se zde:

https://www.youtube.com/watch?v=q7hSHr5V0p0&feature=youtu.be 

 

Ústecká discgolfová liga (UDGL) je novou celoroční soutěží, která cílí zejména na začínající, ale i pokročilé hráče.

 

Herní systém:

UDGL 2020 se skládá z 8 turnajů hraných ve formátu 4x9 nebo 3x12 jamek, kdy se do konečného pořadí započítává 6 nejlepších výsledků.

Hráčské kategorie pro rok 2020 jsou: MA1, MA2, MA3. Přihlašování do nich závisí na PDGL ratingu (více viz. sekce „Hráčské kategorie“ níže).

Při vyhlášení celkových výsledků ligy na posledním turnaji sezony 2020 se uskuteční velká losovačka o věcné ceny pro účastníky 5 a více turnajů.

 

Na každém turnaji na vás čeká:

Disk zdarma – pro úplné nováčky na jejich druhém turnaji UDGL

Vyhlášení vítězů všech otevřených kategorií a předání cen

Losovačka o věcné ceny od našich sponzorů:

ULTIMO.cz, PRODIGY, Lardon, Ústecká pivotéka, Drevokocur a další.

V případě potřeby bezplatné zapůjčení disků

 

Hráčské kategorie:

MA1 - pokročilí s ratingem 800 a více (hráči s 901 a více viz. sekce HANDICAP)

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči s ratingem 800 a vyšším - dle ratingové tabulky. *

MA2 – středně pokročilí s ratingem 650 - 799

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči s ratingem 650 do 799 - dle ratingové tabulky. *

MA3 – začátečníci s ratingem 0 - 649

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči bez ratingu či s ratingem od 1 do 649 - dle ratingové tabulky. *

*Pro přehled aktuálních ratingů klikněte zdeRAITING - PDGL - SZDL - UDGL         

 

Hráč je zařazen do kategorie dle aktuálního *ratingu a celou sezónu odehraje v této kategorii.

Hráč, který před turnajem nemá PDGL rating odehraje svůj první turnaj v kategorii MA3 nebo v kategorii dle vlastního uvážení. Dle obdrženého ratingu bude dodatečně zařazen do příslušné kategorie, v které odehraje zbytek sezony a za kterou dodatečně obdrží body.

 

*HANDICAP:

V případě že se kategorie, do které se hráč přihlásil, neotevře, bude přesunut do nejbližší otevřené kategorie.

Hráč obdrží handicap (+/- 1 hod za každých 10 ratingových bodů) podle toho, do které kategorie spadá.

 Hráč s ratingem 901 a vyšším bude zařazen do kategorie MA1 s handicapem (+1 za každých 5 bodů navíc od maximálního povoleného ratingu dané kategorie)

Příklad 1: MA1 se neotevře, hráč s ratingem 900:

Hráč přihlášený do MA1 se přesouvá do kategorie nižší, MA2, jeho aktuální rating je 900 a tak s přechodem do kategorie MA2 začne s handicapem +10 (+1 za každých 10 ratingových bodů navíc od dané kategorie)

Příklad 2: MA3 se neotevře, hráč s ratingem 550:

Hráč přihlášený do MA3 se přesouvá do kategorie vyšší, MA2, jeho aktuální rating je 550 a tak s přechodem do kategorie MA2 začne s handicapem -10 (-1 za každých 10 ratingových bodů od dané kategorie)

Příklad 3: Hráč s ratingem 920:

Hráč bude hrát v kategorii MA1, maximální povolený rating MA1 je 900 a tak hráč bude startovat v kategorii MA1 s handicapem +4 (+1 za každých 5 ratingových bodů od kategorie MA1).

 

Řazení hráčů do flightu :

Pro první kolo se hráči dělí napříč kategoriemi dle náhodného rozlosování (pouze úplný začátečník má právo výběru flightu).

Další kola se hráči dělí podle dané kategorie a aktuálním pořadí po prvním kole.

 

Stratovné:

MA1 – 130,-

MA2 - 130,-

MA3 - 130,-

Mladší 18 let – 60,-

 

Bodování: 

Výsledky UDGL 2020 se vyhlašují ve všech kategoriích vypsaných pro UDGL 2020.

Do konečného pořadí se započítává 6 nejlepších výsledků.

Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro UDGL 2020, kterou naleznete na konci tohoto odkazu : https://idiscgolf.cz/ligy/27

 

Harmonogram:

Příprava hřiště - 6h00-7h30

Sraz - 8h00 - meeting point

Meeting - 8h30

1.kolo -  9h00

2. kolo - 10h45

oběd 12h30 - 14h00

3. kolo 14h15

Vyhlášení - 16h00

*časový plán může být upraven - the schedule can be modified

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA3 130,- Kč 4
MA2 130,- Kč 4
MA1 130,- Kč 4

Registrační fáze 1
26.01.2020 20:00 - 02.02.2020
Hráč je v kategorii MA3
Hráč je členem klubu: DGC Albium - Ústí nad Labem

Registrační fáze 2
02.02.2020 20:00 - 09.02.2020
Hráč nepatří do skupiny: Hráči První ligy
Hráč nepatří do skupiny: Hráči Druhé ligy

Registrační fáze 3
09.02.2020 20:00 - 23.02.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Ladis Dragoun 79067 910 MA1 DGC Albium Registrovaný
2 Pavel Votický 104795 881 MA1 DGC Albium Registrovaný
3 Vilém Votický MA3 DGC Albium Registrovaný
4 Hynek Votický MA2 DGC Albium Registrovaný
5 Roman Sieber MA2 DGC Albium Registrovaný
6 Nicola Kachlock MA1 DGC Albium Registrovaný
7 Michal Tyl MA1 DGC Albium Registrovaný
8 Vladislav Moník MA1 DGC Albium Registrovaný
9 Eva Moníková MA3 DGC Albium Registrovaný
10 Vít Dupák MA1 DGC Albium Registrovaný
11 Roman Hudek MA1 DGC Albium Registrovaný
12 Vít Tišer 117257 907 MA1 DGC Albium Registrovaný
13 Martin Tůma MA2 DGC Albium Registrovaný
14 Pavel Bartoň 131091 MA1 DGC Albium Registrovaný
15 Petr Seidel MA3 Registrovaný
16 Daniel Marek MA3 Registrovaný
17 Lukáš Húska MA3 DGC Albium Registrovaný
18 Martin Havel MA1 DGC Albium Registrovaný
19 Vojtěch Šedivý MA3 Registrovaný
20 Matěj Šlandor MA1 DGC Albium Registrovaný
21 Jakub Šlandor MA1 DGC Albium Registrovaný
22 Matěj Verl 115072 873 MA1 DGC Praha Registrovaný
23 Pavel Sedlak 129758 MA1 DGCL Registrovaný
24 Marketa Kreuzigerova MA2 DGCL Registrovaný
25 Roman Marek MA3 Registrovaný
26 Roman Kunovjánek MA3 Registrovaný
27 Zdeněk Tomášů MA1 DGC Albium Registrovaný
28 Zdeněk Sedlák MA2 Ce Cheb Registrovaný
29 Petr Škvarček MA2 DGC Albium Registrovaný
30 Marcela Tomášů 114302 746 MA2 DGC Albium Registrovaný
31 Petr Vágner st. MA3 Registrovaný
32 Petr Vágner MA3 DGC Albium Registrovaný
33 Tomáš Skalka MA2 DGC Albium Registrovaný
34 Jan Sponiar MA1 Registrovaný
35 Jiří Šponiar MA3 Registrovaný
36 Josef Otta MA1 DGC Albium Registrovaný
37 Zdeněk Říha MA1 DGC Albium Registrovaný
38 Jan Anděl MA3 Registrovaný
39 Lukas Marek MA1 DGC Albium Registrovaný
40 Klára Miková MA3 Registrovaný
41 Jakub Polák MA3 Registrovaný
42 Jiří Klobouk MA3 Registrovaný
43 Karel Klobouk MA3 Registrovaný
44 Vojtěch Vykydal MA3 Registrovaný
45 Radek Syřiště MA3 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Vilém Votický0 555955169+46
0Eva Moníková0 515654161+38
0Lukáš Húska0 444748139+16
0Roman Kunovjánek  505151152+29
0Petr Vágner st.0 555861174+51
0Petr Vágner0 566667189+66
0Jan Anděl  545560169+46
0Jiří Klobouk  4760 107+25
0Radek Syřiště  504851149+26
0Petr Seidel     00
0Daniel Marek     00
0Vojtěch Šedivý  505454158+35
0Roman Marek     00
0Jiří Šponiar   596258179+56
0Klára Miková  706568203+80
0Jakub Polák  625866186+63
0Karel Klobouk  475752156+33
0Vojtěch Vykydal  4340401230
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Hynek Votický0 435353149+26
0Roman Sieber0 424649137+14
0Martin Tůma  424349134+11
0Marketa Kreuzigerova0 465046142+19
0Zdeněk Sedlák0 454647138+15
0Petr Škvarček  444645135+12
0Marcela Tomášů 114302746484346137+14
0Tomáš Skalka     00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
0Ladis Dragoun79067910374040117-6
0Pavel Votický104795881403842120-3
0Nicola Kachlock0 343737108-15
0Michal Tyl  434240125+2
0Vladislav Moník0 414442127+4
0Vít Dupák  424540127+4
0Roman Hudek  404645131+8
0Vít Tišer117257907383942119-4
0Pavel Bartoň131091 465451151+28
0Martin Havel0 404345128+5
0Matěj Šlandor     00
0Jakub Šlandor  5043 93+11
0Matěj Verl115072873374041118-5
0Pavel Sedlak129758 394139119-4
0Zdeněk Tomášů  444544133+10
0Josef Otta  383844120-3
0Zdeněk Říha  434448135+12
0Lukas Marek  424443129+6
0Jan Sponiar  394937125+2

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
UDGL - Duchcov 12 jamek 1. kolo12411251
UDGL - Duchcov 12 jamek 2. kolo12411251
UDGL - Duchcov 12 jamek 3. kolo12411251