UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada Powered by Prodigy

Datum 23.02.2020
Ligy Ústecká DiscGolfová Liga 2020 Powered by Prodigy
PDGA -
Hřiště UDGL 2020 - Duchcov zámecká zahrada
Ředitel turnaje Ladis Dragoun, #1664: dgcalbium@gmail.com / 735166337
Pomocný ředitel Tišer Vít: dgcalbium@gmail.com
Kapacita 60 hráčů

Informace

Budeme hrát 3x12 jamek a pokud vás zajímá co vás čeká, podívejte se zde:

https://www.youtube.com/watch?v=q7hSHr5V0p0&feature=youtu.be 

 

Ústecká discgolfová liga (UDGL) je novou celoroční soutěží, která cílí zejména na začínající, ale i pokročilé hráče.

 

Herní systém:

UDGL 2020 se skládá z 8 turnajů hraných ve formátu 4x9 nebo 3x12 jamek, kdy se do konečného pořadí započítává 6 nejlepších výsledků.

Hráčské kategorie pro rok 2020 jsou: MA1, MA2, MA3. Přihlašování do nich závisí na PDGL ratingu (více viz. sekce „Hráčské kategorie“ níže).

Při vyhlášení celkových výsledků ligy na posledním turnaji sezony 2020 se uskuteční velká losovačka o věcné ceny pro účastníky 5 a více turnajů.

 

Na každém turnaji na vás čeká:

Disk zdarma – pro úplné nováčky na jejich druhém turnaji UDGL

Vyhlášení vítězů všech otevřených kategorií a předání cen

Losovačka o věcné ceny od našich sponzorů:

ULTIMO.cz, PRODIGY, Lardon, Ústecká pivotéka, Drevokocur a další.

V případě potřeby bezplatné zapůjčení disků

 

Hráčské kategorie:

MA1 - pokročilí s ratingem 800 a více (hráči s 901 a více viz. sekce HANDICAP)

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči s ratingem 800 a vyšším - dle ratingové tabulky. *

MA2 – středně pokročilí s ratingem 650 - 799

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči s ratingem 650 do 799 - dle ratingové tabulky. *

MA3 – začátečníci s ratingem 0 - 649

Do této kategorie se mohou přihlásit hráči bez ratingu či s ratingem od 1 do 649 - dle ratingové tabulky. *

*Pro přehled aktuálních ratingů klikněte zdeRAITING - PDGL - SZDL - UDGL         

 

Hráč je zařazen do kategorie dle aktuálního *ratingu a celou sezónu odehraje v této kategorii.

Hráč, který před turnajem nemá PDGL rating odehraje svůj první turnaj v kategorii MA3 nebo v kategorii dle vlastního uvážení. Dle obdrženého ratingu bude dodatečně zařazen do příslušné kategorie, v které odehraje zbytek sezony a za kterou dodatečně obdrží body.

 

*HANDICAP:

V případě že se kategorie, do které se hráč přihlásil, neotevře, bude přesunut do nejbližší otevřené kategorie.

Hráč obdrží handicap (+/- 1 hod za každých 10 ratingových bodů) podle toho, do které kategorie spadá.

 Hráč s ratingem 901 a vyšším bude zařazen do kategorie MA1 s handicapem (+1 za každých 5 bodů navíc od maximálního povoleného ratingu dané kategorie)

Příklad 1: MA1 se neotevře, hráč s ratingem 900:

Hráč přihlášený do MA1 se přesouvá do kategorie nižší, MA2, jeho aktuální rating je 900 a tak s přechodem do kategorie MA2 začne s handicapem +10 (+1 za každých 10 ratingových bodů navíc od dané kategorie)

Příklad 2: MA3 se neotevře, hráč s ratingem 550:

Hráč přihlášený do MA3 se přesouvá do kategorie vyšší, MA2, jeho aktuální rating je 550 a tak s přechodem do kategorie MA2 začne s handicapem -10 (-1 za každých 10 ratingových bodů od dané kategorie)

Příklad 3: Hráč s ratingem 920:

Hráč bude hrát v kategorii MA1, maximální povolený rating MA1 je 900 a tak hráč bude startovat v kategorii MA1 s handicapem +4 (+1 za každých 5 ratingových bodů od kategorie MA1).

 

Řazení hráčů do flightu :

Pro první kolo se hráči dělí napříč kategoriemi dle náhodného rozlosování (pouze úplný začátečník má právo výběru flightu).

Další kola se hráči dělí podle dané kategorie a aktuálním pořadí po prvním kole.

 

Stratovné:

MA1 – 130,-

MA2 - 130,-

MA3 - 130,-

Mladší 18 let – 60,-

 

Bodování: 

Výsledky UDGL 2020 se vyhlašují ve všech kategoriích vypsaných pro UDGL 2020.

Do konečného pořadí se započítává 6 nejlepších výsledků.

Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro UDGL 2020, kterou naleznete na konci tohoto odkazu : https://idiscgolf.cz/ligy/27

 

Harmonogram:

Příprava hřiště - 6h00-7h30

Sraz - 8h00 - meeting point

Meeting - 8h30

1.kolo -  9h00

2. kolo - 10h45

oběd 12h30 - 14h00

3. kolo 14h15

Vyhlášení - 16h00

*časový plán může být upraven - the schedule can be modified

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA3 130,- Kč 4
MA2 130,- Kč 4
MA1 130,- Kč 4

Registrační fáze 1
26.01.2020 20:00 - 02.02.2020
Hráč je v kategorii MA3
Hráč je členem klubu: DGC Albium - Ústí nad Labem

Registrační fáze 2
02.02.2020 20:00 - 09.02.2020
Hráč nepatří do skupiny: Hráči První ligy
Hráč nepatří do skupiny: Hráči Druhé ligy
Hráč je členem klubu: DGC Albium - Ústí nad Labem

Registrační fáze 3
09.02.2020 20:00 - 23.02.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Ladis Dragoun 79067 920 MA1 DGC Albium Registrovaný
2 Pavel Votický 104795 881 MA1 DGC Albium Registrovaný
3 Vilém Votický MA3 DGC Albium Registrovaný
4 Hynek Votický MA2 DGC Albium Registrovaný
5 Roman Sieber MA2 DGC Albium Registrovaný
6 Nicola Kachlock MA1 DGC Albium Registrovaný
7 Michal Tyl MA1 DGC Albium Registrovaný
8 Vladislav Moník MA1 DGC Albium Registrovaný
9 Eva Moníková MA3 DGC Albium Registrovaný
10 Vít Dupák MA1 DGC Albium Registrovaný
11 Roman Hudek MA1 DGC Albium Registrovaný
12 Vít Tišer 117257 907 MA1 DGC Albium Registrovaný
13 Martin Tůma MA2 DGC Albium Registrovaný
14 Pavel Bartoň 131091 MA1 DGC Albium Registrovaný
15 Lukáš Húska MA3 DGC Albium Registrovaný
16 Martin Havel MA1 DGC Albium Registrovaný
17 Matěj Šlandor MA1 DGC Albium Registrovaný
18 Jakub Šlandor MA1 DGC Albium Registrovaný
19 Matěj Verl 115072 873 MA1 DGC Praha Registrovaný
20 Pavel Sedlak 129758 943 MA1 DGCL Registrovaný
21 Marketa Kreuzigerova MA2 DGCL Registrovaný
22 Roman Kunovjánek MA3 Registrovaný
23 Zdeněk Tomášů MA1 DGC Albium Registrovaný
24 Zdeněk Sedlák 135760 786 MA2 Ce Cheb Registrovaný
25 Petr Škvarček MA2 DGC Albium Registrovaný
26 Marcela Tomášů 114302 762 MA2 DGC Albium Registrovaný
27 Petr Vágner st. MA3 DGC Albium Registrovaný
28 Petr Vágner MA3 DGC Albium Registrovaný
29 Tomáš Skalka MA2 DGC Albium Registrovaný
30 Pepa Otta MA1 DGC Albium Registrovaný
31 Zdeněk Říha MA1 DGC Albium Registrovaný
32 Jan Anděl MA3 Registrovaný
33 Lukas Marek MA1 DGC Albium Registrovaný
34 Jiří Klobouk MA3 Registrovaný
35 Radek Syřiště MA3 Registrovaný
36 Jan Šponiar 139906 868 MA1 DGC Albium Registrovaný
37 Vojtěch Vykydal MA1 Registrovaný
38 Klára Miková MA3 Registrovaný
39 Jakub Polák MA3 Registrovaný
40 Karel Klobouk MA3 Registrovaný
41 Vojtěch Šedivý 135332 MA3 DGC Albium Registrovaný
42 Jiří Šponiar MA3 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Lukáš Húska0 444748139+16
2Radek Syřiště  504851149+26
3Roman Kunovjánek  505151152+29
4Karel Klobouk  475752156+33
5Vojtěch Šedivý135332 505454158+35
6Eva Moníková0 515654161+38
7Vilém Votický0 555955169+46
7Jan Anděl  545560169+46
9Petr Vágner st.0 555861174+51
10Jiří Šponiar  596258179+56
11Jakub Polák  625866186+63
12Petr Vágner0 566667189+66
13Klára Miková  706568203+80
14Jiří Klobouk0 4760 107+25
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Martin Tůma  424349134+11
2Petr Škvarček  444645135+12
3Marcela Tomášů 114302762484346137+14
4Roman Sieber0 424649137+14
5Zdeněk Sedlák135760786454647138+15
6Marketa Kreuzigerova0 465046142+19
7Hynek Votický0 435353149+26
8Tomáš Skalka     00
#HráčPDGA#Rating123Celkem+/-
1Nicola Kachlock0 343737108-15
2Ladis Dragoun79067920374040117-6
3Matěj Verl115072873374041118-5
4Pavel Sedlak129758943394139119-4
5Vít Tišer117257907383942119-4
6Pavel Votický104795881403842120-3
6Pepa Otta0 383844120-3
8Vojtěch Vykydal  4340401230
9Michal Tyl  434240125+2
9Jan Šponiar139906868394937125+2
11Vladislav Moník0 414442127+4
11Vít Dupák  424540127+4
13Martin Havel0 404345128+5
14Lukas Marek  424443129+6
15Roman Hudek  404645131+8
16Zdeněk Tomášů  444544133+10
17Zdeněk Říha  434448135+12
18Pavel Bartoň131091 465451151+28
19Jakub Šlandor  5043 93+11
20Matěj Šlandor     00

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
UDGL - Duchcov 12 jamek 1. kolo12411251
UDGL - Duchcov 12 jamek 2. kolo12411251
UDGL - Duchcov 12 jamek 3. kolo12411251