L64°Tour Vepříkov - HUNTERS GAMES presented by Discgolf-Shop.com - TURNAJ

Datum 01.06.2024 - 02.06.2024
Ligy ČADG N
L64°Tour 2024 presented by Discgolf-Shop.com
PDGA -
Hřiště Discgolfové hřiště Obec Vepříkov
Ředitel turnaje Pavel Brückler, #162: +420 606 046 866, pavelbruckler@seznam.cz
Pomocný ředitel :
Kapacita 50 hráčů

Informace

Vítáme Vás na registrační stránce turnaje, který je součástí LATITUDE 64° Tour 2024 presented by Discgolf-Shop.com.

 
V letošním roce bude v naší sérii více než 30 turnajů po celé ČR a všechny budou součásti ČADG Ligy. Naše tour je zaměřena primárně na nové hráče, kterým nabízíme skvělé bonusy pro jejich snadnější začátky. Děláme vše pro to, aby se snadno a rychle začlenili do skvělé a přátelské discgolfové komunity.
 
 

Veškeré informace, podrobnosti a kompletní pravidla naleznete na oficiálních stránkách tour Latitude64-Tour.com
 
1. Základní informace
Turnaj je zařazený do L64 Tour 2024, ČADG Ligy a Ace Race Tour 2024 Podmínkou pro účast na turnaji je registrace na www.idiscgolf.cz (musí být vytvořený účet) a zaplacení startovného 300 Kč (200 Kč junioři do 18 let). Členové ČADG mají slevu 50Kč. Startovné se platí hotově při ranní registraci v turnajovém centru.
 
2. Registrace a kapacita turnaje
- Maximální celkový počet hráčů je 50.
- Na turnaji se hraje dle platných pravidel PDGA.
- 10% kapacity turnaje je vyhrazeno pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii ředitele turnaje.
- pokud budete zaregistrováni a nakonec nebudete moct dorazit, dejte co nejdříve vědět řediteli turnaje. To platí i pro hráče na waiting listu.
 
3. Otevřené kategorie
V letošním roce nově otevíráme barevné kategorie, které jsou rozdělené dle aktuálního českého ratingu (IDG rating). Kategorii hráči mění dle aktuálního ratingu a body si přenášejí. Pokud hráč český rating nemá, hraje první turnaj v nejnižší kategorii (žlutá) a další turnaje již v kategorii dle ratingu.
Hráčské kategorie se otevírají i pro jednoho hráče, avšak medaile a odměny za umístění získají kategorie od 6 hráčů.
V letošním roce budeme vyhlašovat i nejlepší ženy na turnaji (napříč všemi kategoriemi).
 
Poznámka k MODRÉ kategorii: Pro turnaje, které budou registrovany jako PDGA bude ve výsledcích na PDGA modrá kategorie změněna na kategorii ZLATOU (GOLD), aby se jí mohli účastnit i hráči s ratingem vyšším než 970.
 
4. Formát turnaje a časový harmonogram
Hunters Games je velmi netradiční turnaj, na kterém si vyzkoušíte tak trochu netradiční discgolfové disciplíny.
 
Jako již tradičně se můžete těšit na skvělý "all-inclusive" servis místních borců a borkyň, který je vždy perfektní. Ubytovat se můžete ve stanu přímo na hřišti (zdarma). K dispozici jsou toalety, ale sprcha bohužel ne, ale pro otrlé je k dispozici místní rybníček.
 
Ve stánku s občerstvením bude možné během celého víkendu zakoupit veškeré pitivo i jedivo... takže nechte řízky doma!
 
Sobota 1.6.2023
- 8:30-9:00 registrace hráčů
- 9.00 - 12:00 turnaj 1+2 kolo
- cca od 13.30 - disciplíny Hunters Games
 
Neděle 2.6.2023
- 8.45 Players Meeting
- 9.00 Výhoz 3+4. kolo
- cca 13:00 slavnostní vyhlášení celých her
 
 
Disciplíny Hunters Games 2024:
 
1) Distance competition backhand - hod do dálky
 
2) Distance competition forehand - hod do dálky
 
3) Speed putting - dohazování po dobu 30 vteřin ze vzdálenosti cca 6-10 m
 
4) Putting contest - klasický souboj v dohazování všichni hráči dohromady (jednotilivé kategorie společně)
 
5) Speed discgolf – odehrání 3 jamek v co nejrychlejším čase.
 
6) Puttovací bodovačka - dohazování z různých vzdáleností na body
 
7) Discgolfový turnaj 4x 9 jamek (dvojnásobný počet bodů)

 
5. Odměny pro hráče a doplňkové soutěže
 
Medaile a poukázky pro nejlepší hráče - Nejlepší tři hráči na každém turnaji získají originální dřevěné medaile a vítěz získá odměnu od firmy Eleven (i na turnajích do 14 hráčů). Podmínkou je však účast minimálně 6 hráčů v kategorii. Poznámka: kategorie na turnajích otevíráme již od jednoho hráče, medaile však budeme rozdávat pouze v kategoriích se 6 a více hráči.
 
Losovačka o skvělé ceny - Na každém turnaji, kterého se zúčastní alespoň 15 hráčů proběhne losovačka o hodnotné ceny. Hodnota losovačky se odvíjí od počtu hráčů... tedy čím více hráčů, tím větší hodnota losovačka. V losovačce se můžete těšit na discgolfové vybavení od Latitude 64 a Discgolf-Shop.comEleven SportswearZüca kufry.cz i dárky od BombusVeterinarníkosmetika.cz či Mocca.cz. Losovačka je na každém turnaji velmi bohatá.
 
ZücaKufry CTP - Vítěze odměníme dárkovou poukázkou na 1000Kč, tričkem a čepící od partnera turnaje Züca kufry.cz! CTP je vložená soutěž pro všechny hráče, kdy se na jedné z vybraných jamek snaží hráči hodit disk co nejblíže ke koši. Hráč, který je po všech turnajových kolech nejblíže získá zaslouženou odměnu. Tato soutěž bude vždy vyhlašována na kratších jamkách, aby měli šanci všichni hráči.
 
Ace Race Tour 2024 s garantovanou odměnou 10.000Kč. Za každého hráče na každém turnaji Tour 2024 bude přidáno 10 Kč do celkového Ace Race Potu. Tento pot si na konci sezony rozdělí nejlepších 5 hráčů poměrem k počtu získaných bodů v podobě poukázek na discgolfové vybavení od Discgolf-Shop.com. Partner této soutěžě Discgolf-Shop.com garantuje minimální výši celkového potu v hodnotě 10.000Kč. Pokud by se tedy tato částka během turnajů nevybrala, Discgolf-Shop.com ji dorovná do této částky. Více podrobností a této soutěži ZDE
 
ELEVEN ACE MAN! Nová odměna za vhozené turnajové eso. Každý, kdo během našich turnajů vhodí eso bude odměněn speciální kšiltovkou Eleven ACE MAN, která je vyrobena speciálně pro naši tour a není možné ji zakoupit. Bude to opravdu krásný a originální kus, který prostě nikde jinde nemůžete získat.
 
ACE POT Na každém turnaji budou mít hráči možnost si navíc zaplatit ACE POT v hodnotě 50Kč! Když dáte eso, získáte celý ACE POT. Pokud eso dá více hráčů, rozdělí si jej rovným dílem. Pokud během turnaje eso nepadne, navýšíme jeho hodnotu díky partnerovi Discgolf-Shop.com o 1/3 a rozlosujeme ceny mezi všechny hráče, kteří si jej zaplatili. Takto může vyhrát úplně každý i když nedá eso.
 
DISKY ZA AKČNÍ CENY! Jeden disk pro každého hráče a až tři disky pro nováčky za akční cenu. Každý nový hráč si může na svém prvním turnaji zakoupit až tři disky za akční cenu, aby měl  snadnější cestu do svých začátků. Zároveň si může i každý účastník turnaje zakoupit jeden disk za tuto akční cenu.
Základní materiál (Zero/BT/Classic): 250 Kč (běžná cena 349 Kč)
Prémiový průhledný materiál (Opto/VIP/Lucid/Gold/Tournament): 350 Kč (běžná cena 499 Kč)
Prémiový extra materiál (Glimmer, Burst): 400-450 Kč (běžná cena 549 Kč)
 
Velká losovačka o atraktivní ceny v celkové hodnotě 50.000 Kč. Každý hráč, který odehraje alespoň 3 turnaje TOUR 2024 bude zařazen do slosování o hodnotné ceny. To vše v celkové hodnotě 50.000 Kč. Za každé další 3 turnaje mohou hráči získat další losy do závěrečné losovačky. Losovačka proběhne v závěru roku 2024 a bude přenášena živě na facebooku discgolf klubu Hunters. Pokud tedy hráč odehraje 9 turnajů, bude mít v závěrečné losovačce hned 3 losy.
 
Odměny pro vítěze celé tour. Nejlepší 3 hráči v každé vyhlašované kategorii celé Tour získají atraktivní odměny od partnerů tour v celkové hodnotě minimálně 20.000 Kč. Odměny získají vždy první tři hráči ve všech kategoriích, která splní podmínku pro otevření v celé tour. Více podrobností v pravidlech tour.
 
Český rating pro všechny účastníky tour a pojištění Novinkou pro letošní rok je zařazení téměř všech našich turnajů pod ČADG (Česká Asociace Discgolfu). Turnaje budou součástí ČADG Ligy 2024 (úroven turnajů 1) a hráči na svém prvním turnaji získají tzv. Český rating (IDG rating), podle kterého budou zařazováni do hráčských kategorí. Z této ligy rovněž přebíráme bodování. Naše turnaje budou zařazeny v nejnižší úrovni 1 a hráči budou dle svých ratingů měnit kategorie (podle aktuálního ratingu) s tím, že se jim body do nižších či vyšších kategorií přenesou. Hráčům se bude počítat 6 nejlepších turnajů. Hráči také budou běheme turnaje pojištěni pro případné škody na cizím majetku či zdraví.
 
Více podrobností a kompletní pravidla tour v sekci PRAVIDLA.
 
6. Ostatní
Možnost předání objednávek z e-shopu www.Discgolf-Shop.com a navíc se slevou
 
Na turnaj si hráči mohou nechat poslat objednávku z e-shopu s poštovným zdarma a slevou 10% na všechny disky a 5% na ostatní vybavení. Slevový kupon obdrží registrovaní hráči emailem. Uzávěrka těchto objednávek je však každé PONDĚLÍ (do 12:00) před turnajem, protože balíčky pro ředitele turnajů odesíláme právě v úterý před turnajem. Pokud turnaj organizuje ředitel Pavel Brückler, je termín pro objednávky každý ČTVRTEK (do 12:00) před turnajem. Do poznámky v objednávce napište "osobní předání na turnaji v......"
 
7. Kontakty na organizátory:
 
Ředitel turnaje: Josef Trachtulec,  joseftrachtulec@gmail.com
 
8. Závěr
Pevně věříme, že si tuto tour oblíbíte, dobře si zahrajete a především si odnesete dobrý pocit z této úžasné sportovní aktivity, kterou discgolf bezesporu je. Organizátor tour si vyhrazuje právo na změnu podmínek a pravidel. Účastí na turnajích udělujete souhlas s pořízením a následným použitím audio a video záznamu i fotografií Vaší osoby, případně osob Vám svěřených.


Registrace

Kategorie Cena pro členy ČADG Cena pro hráče bez ČADG členství Min. hráčů
Yellow 250,- Kč 300,- Kč 1
Purple 250,- Kč 300,- Kč 1
Red 250,- Kč 300,- Kč 1
Blue 250,- Kč 300,- Kč 1
Chcete platit levnější startovné? Žádost o členství

Registrační fáze 1
02.05.2024 20:00 - 04.05.2024
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
04.05.2024 20:00 - 31.05.2024
Všichni

#HráčPDGA#iDG RatingPDGA RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Pavel Zborník 584 Yellow Registrovaný
2 Karel Lorenc 710 Yellow Registrovaný
3 Filip Lorenc 769 Purple Registrovaný
4 Jakub Čáp 825 Blue Registrovaný
5 Tomáš Matějíčka 752 Purple Registrovaný
6 Pavel Brückler "Briki" 46098 946 957 Blue HUNTERS Registrovaný
7 Jan Kučera 804 Red Registrovaný
8 David Štegner 764 Purple Registrovaný
9 Tereza Vodičková "🌊" 598 Yellow DGC JBC Registrovaný
10 František Vodička "🌊🌊" 863 Red DGC JBC Registrovaný
11 Patrik Vodička "🌊" 779 Purple DGC JBC Registrovaný
12 Adam Vodička "🌊" 749 Purple DGC JBC Registrovaný
13 Blanka Stehnová 665 Yellow Registrovaný
14 Marek Štegner 765 Purple Registrovaný
15 Pavel Prachař "Pogo" 136243 861 862 Red DGK Kladno Registrovaný
16 Martin Vaněk 653 Yellow Registrovaný
17 Matěj Sobotka "Sobik" 896 Red HUNTERS Registrovaný
18 Kamil Stehno 705 Yellow Registrovaný
19 Terezie Ráslová Yellow Registrovaný
20 Jaroslav Strnad 240739 806 790 Red DGC JBC Registrovaný
21 Nikola Strnadová 696 Yellow DGC JBC Registrovaný
22 Lucie Prachařová 727 Yellow DGC Praha Registrovaný
23 Alžběta Štěpánková 495 Yellow Registrovaný
24 Jan Král 758 Purple Registrovaný
25 Denisa Rýznerová 776 Purple HUNTERS Registrovaný
26 Zdeněk Hotovec 231440 927 946 Blue HUNTERS Registrovaný
27 Martin Piskač Blue Registrovaný
28 Zdeněk Krpálek Blue Registrovaný
29 Markéta Krumlová Yellow Registrovaný

# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 4 Celkem +/-
1 Martin Vaněk 0 653 40 44 40 33 157 +17
2 Karel Lorenc 0 710 38 41 41 38 158 +18
3 Nikola Strnadová 0 696 42 45 41 38 166 +26
4 Kamil Stehno 705 45 37 42 43 167 +27
5 Blanka Stehnová 0 665 44 47 40 39 170 +30
5 Markéta Krumlová 39 44 42 45 170 +30
7 Pavel Zborník 0 584 44 51 43 43 181 +41
8 Tereza Vodičková "🌊" 0 598 47 46 44 47 184 +44
9 Terezie Ráslová 0 51 53 45 47 196 +56
9 Alžběta Štěpánková 495 48 50 50 48 196 +56
11 Lucie Prachařová 0 727 0 0
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 4 Celkem +/-
1 Denisa Rýznerová 0 776 42 33 34 38 147 +7
2 David Štegner 0 764 38 36 35 39 148 +8
3 Marek Štegner 0 765 41 37 36 35 149 +9
4 Jan Král 0 758 40 40 38 35 153 +13
5 Tomáš Matějíčka 0 752 35 43 35 41 154 +14
6 Adam Vodička "🌊" 0 749 39 39 44 33 155 +15
7 Filip Lorenc 0 769 44 42 37 35 158 +18
8 Patrik Vodička "🌊" 0 779 41 46 39 40 166 +26
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 4 Celkem +/-
1 Matěj Sobotka "Sobik" 0 896 28 31 34 29 122 -18
2 Pavel Prachař "Pogo" 136243 861 862 36 37 33 33 139 -1
3 Jan Kučera 0 804 38 37 36 33 144 +4
3 František Vodička "🌊🌊" 0 863 29 36 39 40 144 +4
5 Jaroslav Strnad 240739 806 790 38 42 36 41 157 +17
# Hráč PDGA# iDG Rating PDGA Rating 1 2 3 4 Celkem +/-
1 Pavel Brückler "Briki" 46098 946 957 27 35 28 28 118 -22
2 Zdeněk Hotovec 231440 927 946 31 31 31 32 125 -15
3 Jakub Čáp 0 825 41 34 34 33 142 +2
4 Martin Piskač 42 37 37 32 148 +8
5 Zdeněk Krpálek 38 42 39 45 164 +24

Skupiny


Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 BlueRedPurpleYellow Discgolfové hřiště Obec Vepříkov Hunters Games 2024 11 35 769
2 BlueRedPurpleYellow Discgolfové hřiště Obec Vepříkov Hunters Games 2024 11 35 769
3 BlueRedPurpleYellow Discgolfové hřiště Obec Vepříkov Hunters Games 2024 11 35 769
4 BlueRedPurpleYellow Discgolfové hřiště Obec Vepříkov Hunters Games 2024 11 35 769