Jan Güttner

ČADG # 4093
Rok narození [skryté pro nepřihlášené uživatele]
Klub Ostravske DeGe
Město Ostrava
PDGA # 131900
PDGA Rating 908
iDG Rating 898
ČADG členství
Aktivní do 31.01.2025
Země CZ
Hlavní kategorie MP40
Photo

Informace o hráči


Nadcházející turnaje



Odehrané turnaje

DatumTurnajLigaČADGPDGAUmístění
11.05.2024 Ultimo Silesia tour 2024 Krnov powered by Latitude 64° UST ČADG 1 - 2. z 3 (MA1)
04.05.2024 L64°Tour Budišov nad Budišovkou presented by Discgolf-Shop.com L64°Tour ČADG 1 C 4. z 4 (White)
01.05.2024 3. Wallachian proDiscgolf.cz TOUR 2024 (KOMÁRNO EUROPE) WPDT ČADG 1 C 3. z 5 (MP40)
21.04.2024 2. Wallachian proDiscgolf.cz TOUR 2024 (BÚŘOV NEW Layout) WPDT ČADG 1 - 3. z 5 (MP40)
14.04.2024 L64°Tour Ostrava Poruba presented by Discgolf-Shop.com L64°Tour ČADG 1 - 5. z 5 (Blue)
13.04.2024 L64°Tour Ostrava Šporovnice presented by Discgolf-Shop.com L64°Tour ČADG 1 C 5. z 9 (White)
06.04.2024 Sendit tour by proDiscgolf.cz #2: Budišov nad Budišovkou ČADG 1 C 2. z 10 (MP40)
31.03.2024 Sendit tour by proDiscgolf.cz #1: Šporovnice ČADG 1 C 4. z 14 (MP40)
24.03.2024 Jarní turnaj dvojic 2024 (otvíračka sezóny) REKY24 XC 3. z 62 (MA1)
16.03.2024 1. Wallachian proDiscgolf.cz TOUR 2024 (BÚŘOV STANDARD) WPDT ČADG 1 - 4. z 5 (MP40)
09.03.2024 Čili horečka sobotního rána - 3. z 17 (MPO)
03.02.2024 Mikulofff open 3.ročník - 6. z 20 (MP40)
19.11.2023 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava!!! Raketa - Finále - 1. z 8 (MP40)
18.11.2023 Autumn Krnov - 1. z 7 (MA2)
17.11.2023 O Starojický měšec 2023 - 14. z 39 (MPO)
12.11.2023 Rozzářené Rekovice 2023 (zavíračka rekovické sezóny) ČADG - 2. z 6 (MP40)
05.11.2023 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Unicov II - 4. z 8 (MP40)
28.10.2023 Budišovský Dragon ČADG C 4. z 7 (MA1)
14.10.2023 O ševcovo kopyto III - 3. z 12 (MP40)
01.10.2023 LetitFly.cz TOUR #3 - Dobro Open 2023 ČADG - 4. z 9 (MP40)
30.09.2023 WALLACHIAN proDiscgolf.cz tour 2023 Finále - 3. z 5 (MP40)
02.09.2023 BÚŘOV OPEN 2023 - O putovní pohár Búřovské Panimámy - 2. z 4 (MP40)
19.08.2023 Veselí Open 2023 - 5. z 11 (MP40)
29.07.2023 Chilli Peterson Ostrava ŠporOpen 2023 C 1. z 6 (MP40)
23.07.2023 LetitFly.cz TOUR #2 - Raketa ČADG - 1. z 4 (MP40)
22.07.2023 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 3. Šumperk Open DLMS ČADG - 1. z 17 (MP40)
09.07.2023 5. Valašská Discgolfová Liga: Týn nad Bečvou Valašská DL 2023 ČADG - 1. z 9 (MP40)
25.06.2023 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov ČADG - 2. z 10 (MP40)
24.06.2023 4. Valašská Discgolfová Liga: Valašské Meziříčí Valašská DL 2023 ČADG - 2. z 10 (MP40)
11.06.2023 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou ČADG - 2. z 10 (MP40)
10.06.2023 Raketa Open 2023 - O pohár starosty ČADG - 6. z 19 (MP40)
04.06.2023 NJDGT #2: DiscGolfPark Bocheta pouze putterem NJDGT ČADG - 5. z 6 (MA1)
27.05.2023 Budišovská Břidla 2DGL ČADG C 4. z 15 (MA2)
14.05.2023 3. Valašská Discgolfová Liga: Zlín Valašská DL 2023 ČADG - 1. z 14 (MP40)
13.05.2023 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 8. Kobylí Open DLMS ČADG - 1. z 16 (MP40)
06.05.2023 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov ČADG - 11. z 22 (MP40)
29.04.2023 Ultimo Silesia Tour 2023 Město Albrechtice powered by Latitude 64° UST - 2. z 4 (MA1)
23.04.2023 2. Valašská Discgolfová Liga: Búřov Valašská DL 2023 ČADG - 3. z 8 (MP40)
26.03.2023 1. Valašská Discgolfová Liga: Rekovice Valašská DL 2023 ČADG - 2. z 11 (MP40)
12.03.2023 Jarní turnaj dvojic (otvíračka rekovické sezóny) - 3. z 32 (MA1)
29.01.2023 Ostrava :: Mikuloff Open druhý ročník - 1. z 10 (MP40)
19.11.2022 Ultimo Silesia tour 2022 Krnov powered by Latitude 64° UST 2022 - 3. z 8 (MP40)
17.11.2022 Podzimní Kasárna 2022 C 3. z 19 (MP40)
13.11.2022 Rekovice Open 2022 – podzimní - 2. z 10 (MP40)
05.11.2022 Ultimo Silesia tour 2022 Ostrava powered by Latitude 64° UST 2022 - 1. z 10 (MP40)
30.10.2022 Rozzářené Rekovice (Beskydský MVP Space Race) - 5. z 24 (MPO)
28.10.2022 Budišovský Dragon C 7. z 30 (MP40)
15.10.2022 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava - 5. z 13 (MP40)
25.09.2022 Ultimo Silesia tour 2022 Wegierska Górka powered by Latitude 64° UST 2022 - 2. z 5 (MP40)
23.09.2022 Valašská liga: Finále o Valašského krále 2022 - 18. z 33 (MPO)
17.09.2022 Chateau Hostačov Open presented by Discgolf-Shop.com 2. Liga ČADG C 17. z 17 (MP40)
11.09.2022 Těžká Raketa 2022 :: Ostrava - 1. z 12 (MP40)
28.08.2022 Rekovický Bogey Cup C 2. z 12 (MP40)
27.08.2022 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov - 4. z 8 (MP40)
20.08.2022 Veselí Open 2022 2. Liga ČADG C 12. z 18 (MP40)
13.08.2022 Valašská liga: Kopřivnice Valašská DL - 2. z 11 (MP40)
13.08.2022 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov - 6. z 19 (MP40)
30.07.2022 Krnov Open 2022 - 6. z 6 (MP40)
24.07.2022 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka - 2. z 19 (MP40)
16.07.2022 KOMÁRNO OPEN 2022 2. Liga ČADG C 12. z 18 (MP40)
10.07.2022 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice - 1. z 10 (MP40)
12.06.2022 Valašská liga: Valašské Meziříčí Valašská DL - 2. z 14 (MP40)
11.06.2022 Raketa Open 2022 - O pohár starosty - 3. z 15 (MP40)
14.05.2022 Ultimo Silesia tour Gliwice 2022 powered by Latitude 64° UST 2022 - 4. z 10 (MP40)
07.05.2022 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open DGLMS - 5. z 13 (MP40)
24.04.2022 Rekovice Open 2022 – jarní - 1. z 6 (MP40)
23.04.2022 Ultimo Silesia tour Karlov pod Pradědem 2022 powered by Latitude 64° UST 2022 - 1. z 8 (MP40)
17.04.2022 Budišov Open 2022 C 3. z 25 (MP40)
16.04.2022 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov - 9. z 14 (MP40)
10.04.2022 Valašská liga: Nový Jičín Valašská DL - 3. z 11 (MP40)
02.04.2022 ADD 2022 2. Liga ČADG C 27. z 28 (MP40)
27.03.2022 Búřov Open 2022 C 4. z 9 (MP40)
19.03.2022 Valašská liga: Frýdek-Místek Valašská DL - 3. z 10 (MP40)
12.03.2022 Ultimo Silesia tour Krnov 2022 powered by Latitude 64° UST 2022 - 2. z 15 (MP40)
05.03.2022 Rozlučka s rekovickou desítkou - 1. z 5 (MP40)
20.11.2021 Ultimo Silesia tour Opava powered by Latitude 64° - 3. z 11 (MP40)
13.11.2021 Raketa Open 2021 - 5. z 8 (MP40)
06.11.2021 DGL-MSK - Frýdek-Místek 2021 DGL-MSK - 4. z 5 (MPO)
30.10.2021 Ultimo Silesia tour Karlov pod Pradědem powered by Latitude 64° - 5. z 7 (MP40)
19.10.2021 DGL-MSK - Budišov nad Budišovkou 2021 DGL-MSK - 15. z 29 (MPO)
16.10.2021 Valmez Open - 5. z 10 (MP40)
10.10.2021 DGL-MSK - Kopřivnice 2021 DGL-MSK - 3. z 7 (MPO)
21.08.2021 Veselí Open 2021 Druhá liga C 5. z 18 (MP40)
31.07.2021 (7.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov DLMS 2021 - 7. z 16 (MP40)
10.07.2021 (6.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou DLMS 2021 - 6. z 13 (MP40)
01.07.2021 Raketa Life 2021, druhá sezóna, kolo 6/8 - 3. z 17 (MPO)
24.06.2021 Raketa Life 2021, druhá sezóna, kolo 5/8 - 14. z 17 (MPO)
19.06.2021 (5.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - 1. Šumperk Open DLMS 2021 - 3. z 11 (MP40)
17.06.2021 Raketa Life 2021, druhá sezóna, kolo 4/8 - 10. z 12 (MPO)
10.06.2021 Raketa Life 2021, druhá sezóna, kolo 3/8 - 8. z 15 (MPO)
03.06.2021 Raketa Life 2021, druhá sezóna, kolo 2/8 - 7. z 15 (MPO)
29.05.2021 (4.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - 6. Kobylí Open DLMS 2021 - 4. z 14 (MP40)
27.05.2021 Raketa Life 2021, druhá sezóna, kolo 1/8 - 8. z 16 (MPO)
21.05.2021 DGL-MSK - Krnov 2021 DGL-MSK - 9. z 19 (MPO)
01.05.2021 Rekovice OPEN 2021 - jarní - 3. z 11 (MP40)
18.04.2021 Komárno 2021 - nesoutěžní výsledek - 2. z 16 (MA1)
10.10.2020 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky RDGL Sever - 3. z 6 (MP40)
19.09.2020 Bělkovické datel - 2. z 9 (MP40)
13.09.2020 3x15 Brno-Milénova - 9. z 12 (MPO)
12.09.2020 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov DLMS20 - 4. z 14 (MP40)
05.09.2020 (Ne)Zapomenutá Opava - Stříbrné Jezero - 6. z 7 (MP40)
15.08.2020 Veselí Open 2020 Druhá liga C 3. z 19 (MP40)
08.08.2020 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov DLMS20 - 1. z 9 (MP40)
25.07.2020 2. KRNOV OPEN - 2. z 13 (MP40)
11.07.2020 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk DLMS20 - 11. z 12 (MP40)
13.06.2020 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 5. Kobylí Open RDGL Jih - 5. z 15 (MP40)
31.05.2020 Latitude 64 Hostačov 2020 Vol.2 C 3. z 12 (MP40)
16.05.2020 Turnaj k zahájení sezóny 2020, konec Krumlovského jara - 4. z 11 (MP40)
14.12.2019 Superkoláč Cup 2019 - 5. z 18 (MPO)
09.11.2019 Moravský Krumlov - křest pevné osmnáctky - 7. z 16 (MPO)
02.11.2019 O Pohár starosty města ŠUMPERK - 13. z 15 (MPO)
05.10.2019 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava RDGL VM - 12. z 26 (MPO)
27.07.2019 Karviná Open 2019 RDGL VM - 13. z 21 (MPO)
20.07.2019 KRNOV Open 2019 RDGL SM - 7. z 33 (MPO)
13.07.2019 Priessnitzova výzva 2019 - 1. z 26 (MPO)
01.06.2019 (Ne)Zapomenuté hřiště - Úsov - 19. z 21 (MPO)
08.05.2019 Raketový turnaj - 6. z 27 (MPO)