Miroslav Vlček

ČADG # 3651
Rok narození [skryté pro nepřihlášené uživatele]
Klub Discgolf Club Ultimo Kadaň
Město Kadaň
PDGA # 118956
Rating 836
ČADG členství Aktivní do 31.01.2022
Země CZ
Hlavní kategorie MP40
Photo

Informace o hráči


Nadcházející turnaje


DatumTurnajČADGPDGA
14.11.2021 PDGL 2021 #6 - Břevnov -

Odehrané turnaje

DatumTurnajČADGPDGAUmístění
16.10.2021 SZDL 2021 #6 Cheb SZDL 2021 C 5. z 11 (MP40)
02.10.2021 SZDL 2021 #1 Kadaň SZDL 2021 C 9. z 13 (MP40)
19.09.2021 UDGL 2021 #7 zámecký park DUCHCOV - - Sponsored by Westside Discs ZMĚNA TERMÍNU NA 19. 9. UDGL 2021 - 12. z 18 (MA1)
04.09.2021 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň RLDG Západ - 4. z 8 (MP40)
28.08.2021 MMČR Master B 27. z 34 (MP40)
14.08.2021 SZDL 2021 # 4 Zámecký park Valeč SZDL 2021 C 6. z 9 (MP40)
17.07.2021 PDGL 2021 #3 - Konopiště PDGL2021 C 16. z 23 (MA2)
03.07.2021 UDGL 2021 #4 Milešov - Sponsored by Westside Discs UDGL 2021 - 16. z 18 (MA1)
26.06.2021 SZDL 2021 #2 Zámecký park Chýše SZDL 2021 C 9. z 13 (MP40)
20.06.2021 PDGL 2021 #2 - Kladno PDGL2021 - 20. z 27 (MA2)
29.05.2021 SZDL 2021 #3 Tachov SZDL 2021 C 7. z 13 (MP40)
22.05.2021 UDGL 2021 #1 Osek - sponsored by Westside Discs - ODSTARTOVANI UDGL 2021 :) UDGL 2021 - 14. z 23 (MA1)
15.05.2021 PDGL 2021 #1 - Běchovice PDGL2021 - 14. z 25 (MA2)
06.12.2020 PDGL 2020 #6 - Běchovice PDGL 2020 - 8. z 34 (MA3)
19.10.2020 Kachettur Liga Cheb KCHT20 - 2. z 5 (MP40)
19.10.2020 Kachettur Liga Kadaň KCHT20 - 1. z 4 (MP40)
19.10.2020 Kachettur Liga Tachov KCHT20 - 4. z 4 (MP40)
10.10.2020 Tachov Open II. RDGL Západ C 8. z 10 (MP40)
04.10.2020 PDGL 2020 #5 - Konopiště vol. 2 PDGL 2020 - 17. z 41 (MA3)
03.10.2020 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 RDGL Západ C 5. z 13 (MP40)
20.09.2020 SZDL 2020 #8 Teplice RDGL Západ - 5. z 11 (MP40)
12.09.2020 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj RDGL Západ - 4. z 13 (MP40)
06.09.2020 PDGL 2020 #4 - Lesopark Letňany PDGL 2020 - 11. z 32 (MA3)
05.09.2020 SZDL 2020 #7 Kadaň RDGL Západ - 3. z 12 (MP40)
29.08.2020 Trilogy Challenge 2020 Cheb - 12. z 32 (MPO)
15.08.2020 PDGL 2020 #3 - Ladronka - 16. z 33 (MA3)
08.08.2020 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov RDGL Západ - 7. z 12 (MP40)
01.08.2020 UDGL 2020 - Duchcov B. Němcové - Powered by Prodigy UDGL 2020 - 11. z 13 (MA1)
18.07.2020 PDGL 2020 #2 - Kladno PDGL 2020 - 12. z 36 (MA3)
28.06.2020 SZDL 2020 #5 Kadaň RDGL Západ - 4. z 16 (MP40)
21.06.2020 UDGL 2020 - Milešov u Velemína Powered by Prodigy UDGL 2020 - 12. z 15 (MA1)
30.05.2020 SZDL 2020 #2 Kadaň RDGL Západ - 5. z 12 (MP40)
17.05.2020 SZDL 2020 #4 Duchcov RDGL Západ - 7. z 13 (MP40)
16.05.2020 L64ºHT2020 - Česká Lípa L64ºHT2020 - 5. z 10 (MP40)
01.05.2020 KACHETTUR 2020 - 4. z 9 (MP40)
08.03.2020 SZDL 2020 #1 Osek RDGL Západ - 10. z 17 (MP40)
07.03.2020 PDGL Zima #3 - Letenské sady PDGL Zima 2020 - 8. z 29 (MA3)
08.02.2020 PDGL Zima #2 - Chodov PDGL Zima 2020 - 9. z 15 (MA3)
18.01.2020 PDGL Zima # 1 - Stromovka RDGL Střed - 8. z 15 (MP40)
11.01.2020 LEDNOVÁ LEDOVÁ KADAŇ vol.6 - 12. z 32 (MPO)
31.12.2019 The End the Year 2019 Open C 25. z 31 (MPO)
14.12.2019 Christmas Osek open 2019 - 13. z 25 (MPO)
30.11.2019 PDGL Podzim #4 - Areál Interlovu Roztyly - 12. z 16 (MP40)
17.11.2019 PDGL Podzim #3 - Běchovice C 7. z 11 (MP40)
26.10.2019 SZDL 2019 Vyhlášení výsledků sezony 2019 - 4. z 12 (MP40)
19.10.2019 Latitude 64º Hunters Tour Zátyní Open - Podzim 2019 RDGL SVČ - 3. z 9 (MP40)
05.10.2019 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 RDGL SZČ C 5. z 17 (MP40)
07.09.2019 SZDL 2019 TEPLICE RDGL SZČ - 11. z 13 (MP40)
24.08.2019 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň RDGL SZČ - 4. z 12 (MP40)
11.08.2019 SZDL 2019 Valeč RDGL SZČ - 8. z 19 (MP40)
13.07.2019 Jindřichův Hradec Open 2019 Druhá liga C 9. z 17 (MP40)
15.06.2019 GALAXY CHAMPIONSHIPS 2019 powered by Latitude 64° První liga C 16. z 17 (MP40)
01.06.2019 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka RDGL SZČ C 17. z 19 (MP40)
18.05.2019 Tachov Open 2019 RDGL SZČ C 8. z 11 (MP40)
04.05.2019 Jarní Špalíček - Cheb Druhá liga C 13. z 19 (MP40)
20.04.2019 SZDL 2019 OSEK RDGL SZČ - 11. z 12 (MP40)
06.04.2019 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV RDGL SZČ - 6. z 18 (MP40)
23.03.2019 SZDL 2019 KADAŇ RDGL SZČ C 13. z 16 (MP40)
16.03.2019 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 RDGL SZČ - 7. z 8 (MP40)
23.02.2019 DOUBLES KADAŇ - 5. z 43 (MPO)
26.01.2019 Zasněžené Putter Teplice - 13. z 24 (MPO)
12.01.2019 LEDNOVÁ LEDOVÁ KADAŇ - 12. z 33 (MPO)