2. Discgolfová liga ČADG


Informace o lize

Pro rok 2023 se 2. DGL změnila na ligu zaměřenou na amatérské discgolfisty. Nově se tedy otevírají kategorie dle výkonnosti (PDGA ratingu). Jejich seznam a popis v angličtině najdete zde, češtině níže.

Jednotlivé kategorie jsou omezeny dle PDGA ratingu shora. To znamená, že muž s PDGA ratingem 825 nejnižší kategorie se může přihlásit do kategorie MA4 (rtg. do 850), ale také MA3 (rating do 900), MA2 (rating do 935) i MA1 (pro PDGA amatérské hráče s jakýmkoli ratingem, pro PDGA profesionály pouze s ratingem do 970). V případě, že zatím PDGA rating nemáte, můžete se přihlásit do kterékoli kategorie. Pokud si nejste jistí, která je ta správná, možná vám +- pomůže český rating (najdete na www.dgolf.cz), nebo právě popis jednotlivých kategorií níže. Prosíme hráče a hráčky, aby se registrovali do kategorií, do kterých výkonnostně patří.

Další věc, která do výběru kategorie vstupuje, je status PDGA Amateur a PDGA Professional. PDGA Amatéři jsou všichni hráči, kteří ještě na žádném PDGA turnaji nevyhráli a nepřevzali Prize money (tedy peněžitou odměnu). Pokud jste převzali pouze poukázku, zůstáváte amatéry. PDGA Amatéři se mohou registrovat do kterékoli kategorie pokud splňují její maximální PDGA rating, stejně tak se však můžou registrovat i PDGA profesionálové za předpokladu, že opět splňují maximální PDGA rating kategorie. Navíc jsou i nejvyšší amatérské kategorie pro profesionály omezené ratingem shora, do MA1 se tedy nepřihlásí PDGA profesionálové s ratingem 970 a více a do FA1 se nepřihlásí profesionálky s PDGA ratingem 875 a více. Vše je podrobně popsáno anglicky zde.

Kategorie FA2 a FA4 se v rámci 2. DGL zatím neotevírají, proto je ani níže nezmiňujeme.

MA1 - jakýkoli PDGA rating

Nejvyšší amatérská kategorie, otevřená všem amatérským hráčům s jakýmkoli PDGA ratingem. Doporučená pro hráče s ratingem 935 a více. Profesionálové se můžou zúčastnit za předpokladu, že jejich rating v době začátku turnaje je menší než 970.

Obvykle jde o hráče s několikaletými discgolfovými zkušenostmi, kteří u odehráli několik turnajů a jsou poměrně přesní, hází 100 až 135 metrů, z 9 metrů promění alespoň 5 až 7 puttů a dokáží házet různé hody (forehand, backhand, anhyzer, hyzer, atd.)

MA2 - PDGA rating do 935

Doporučená pro hráče s ratingem od 900 do 934. Profesionálové se můžou zúčastnit za předpokladu, že jejich rating v době začátku turnaje je menší než 935.

Obvykle jde o hráče, kteří hrají zhruba 2-3 roky a jsou poměrně přesní. Hází 80 až 110 metrů a promění 5-7 puttů z 6 metrů. 

MA3 - PDGA rating do 900

Doporučená pro hráče s ratingem od 850 do 899. Profesionálové se můžou zúčastnit za předpokladu, že jejich rating v době začátku turnaje je menší než 900.

Obvykle jde o hráče, kteří hrají zhruba 1-2 roky a mají alespoň nějaké zkušenosti a přesnost. Hází 60 až 90 metrů a promění 4-6 puttů z 6 metrů, postupně se učí nové hody. 

MA4 - PDGA rating do 850

Pouze pro hráče s ratingem do 849. Profesionálové se můžou zúčastnit za předpokladu, že jejich rating v době začátku turnaje je menší než 849.

Obvykle jde o nové hráče, kteří zatím sbírají zkušenosti a učí se novým discgolfovým dovednostem. Hází 40 až 70 metrů a promění 3-5 puttů z 6 metrů, umí alespoň trochu házet backhand nebo forehand.

FA1 - jakýkoli PDGA rating

Nejvyšší amatérská kategorie pro ženy, otevřená všem amatérským hráčkám s jakýmkoli PDGA ratingem. Doporučená pro hráčky s ratingem 825 (respektive 775) a více. Profesionálky se můžou zúčastnit za předpokladu, že jejich rating v době začátku turnaje je menší než 875.

Obvykle jde o hráčky s několikaletými discgolfovými zkušenostmi, které už odehrály několik turnajů a jsou poměrně přesné, hází 60 až 90 metrů, z 9 metrů promění alespoň 4 až 6 puttů a postupně se učí házet různé hody (forehand, backhand, anhyzer, hyzer, atd.).

FA3 - PDGA rating do 775

Pouze pro hráčky s ratingem do 775. Profesionálky se můžou zúčastnit za předpokladu, že jejich rating v době začátku turnaje je menší než 775.

Obvykle jde o hráčky, které hrají zhruba 1 rok nebo úplně začínají. Postupně se učí nové hody. 

MJ12

Pro všechny hráče a hráčky do 12 let.

MJ15

Pro všechny hráče a hráčky do 15 let.

MJ18

Pro všechny hráče a hráčky do 18 let.

MPO

Kategorie otevřená úplně pro všechny, důrazně však doporučujeme, aby se do ní hlásili jen hráči, kteří tam skutečně patří. Tzn. profesionálové s PDGA ratingem nad 970. 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
17.03.2023 2DGL C Caurus Egra Open Karlovarský kraj Uzavřena 73/90
01.04.2023 2DGL C Valmezácké Chapadlo Zlínský kraj Uzavřena 90/90
08.04.2023 2DGL C HDGL Mladá Boleslav Open Středočeský kraj Uzavřena 89/90
22.04.2023 2DGL C Budweis Stromovka Open 2023 Jihočeský kraj Uzavřena 90/90
20.05.2023 2DGL C O pohár Krále Šumavy Jihočeský kraj Uzavřena 71/90
27.05.2023 2DGL C Budišovská Břidla Moravskoslezský kraj Uzavřena 87/95

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Karel Zdeněk "Jr" 1 100
1 Caurus Egra Open 100
1 Štěpán Burýšek 1 100
1 Valmezácké Chapadlo 100
3 James Alexander Smith 1 0
2 Valmezácké Chapadlo 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Tomáš Kubečka "Gimlon" 3 110
1 Caurus Egra Open 40
1 Budweis Stromovka Open 2023 40
3 O pohár Krále Šumavy 30
2 Marek Slezák 3 95
2 O pohár Krále Šumavy 35
3 Valmezácké Chapadlo 30
4 HDGL Mladá Boleslav Open 30
3 Filip Zavadil "neswing" 2 65
3 HDGL Mladá Boleslav Open 35
3 Caurus Egra Open 30
4 Lukáš Janovský 2 62
1 O pohár Krále Šumavy 40
6 HDGL Mladá Boleslav Open 22
5 Jan Müller 2 52
4 O pohár Krále Šumavy 26
4 Budweis Stromovka Open 2023 26
6 Josef Trachtulec 3 50
5 Budweis Stromovka Open 2023 22
6 Valmezácké Chapadlo 18
9 Caurus Egra Open 10
7 Michal Toman "Migel" 3 48
6 O pohár Krále Šumavy 18
7 Budweis Stromovka Open 2023 15
7 Caurus Egra Open 15
8 Pavel Žeravík "ml." 1 40
1 Budišovská Břidla 40
9 Vladimír Vaněk 4 39
9 Budweis Stromovka Open 2023 12
9 O pohár Krále Šumavy 12
10 Caurus Egra Open 8
12 HDGL Mladá Boleslav Open 7
10 Lubomír Vičan 2 36
4 HDGL Mladá Boleslav Open 30
13 Budweis Stromovka Open 2023 6
10 Bořek Chmelík "Opičak" 2 36
6 Valmezácké Chapadlo 18
7 Budišovská Břidla 18
12 Lukáš Pelikán 1 35
2 Budweis Stromovka Open 2023 35
12 Kamil Poruba 1 35
2 Valmezácké Chapadlo 35
12 Petr Balvín 1 35
2 Budišovská Břidla 35
15 Jan Hlawatschke 2 30
6 Caurus Egra Open 18
9 HDGL Mladá Boleslav Open 12
15 Patrik Kurial 1 30
4 Budišovská Břidla 30
15 Martin Bříštěla "Bříza" 1 30
3 Valmezácké Chapadlo 30
18 Václav Barák 2 27
8 O pohár Krále Šumavy 15
9 Budweis Stromovka Open 2023 12
19 Marian Borša 1 26
4 Caurus Egra Open 26
19 Karel Mach "Kaaj" 1 26
5 Budišovská Břidla 26
19 Matěj Hříbal "matetisko" 1 26
4 Caurus Egra Open 26
22 Martin Michalisko 1 22
6 Budišovská Břidla 22
22 Marcel Poruba 1 22
5 Valmezácké Chapadlo 22
22 Vojtěch Voborník 1 22
5 O pohár Krále Šumavy 22
25 Petr Ryšánek "Koudy" 3 18
12 Budweis Stromovka Open 2023 7
13 Budišovská Břidla 6
13 Valmezácké Chapadlo 5
25 Michal Martínek "Meky" 1 18
6 Budweis Stromovka Open 2023 18
25 Branislav Šimko 1 18
7 HDGL Mladá Boleslav Open 18
28 Milan Troiak 1 15
8 HDGL Mladá Boleslav Open 15
28 Pavel Žeravík 2 15
9 Budišovská Břidla 12
16 Valmezácké Chapadlo 3
28 Jakub Moj 1 15
8 Budišovská Břidla 15
31 Vlastislav Novák 1 12
8 Caurus Egra Open 12
31 David Novák 2 12
11 Budišovská Břidla 8
14 Valmezácké Chapadlo 4
31 Tomáš Pokorný 1 12
8 Valmezácké Chapadlo 12
31 Antonín Krumpholc 1 12
9 O pohár Krále Šumavy 12
35 František Vodička 1 10
10 HDGL Mladá Boleslav Open 10
35 Zdeněk Bobek 1 10
9 Valmezácké Chapadlo 10
35 Ondřej Michna 1 10
9 Valmezácké Chapadlo 10
35 Jáchym Markant 1 10
10 Budišovská Břidla 10
35 Slavomír Janů 1 10
9 Valmezácké Chapadlo 10
40 Josef Pavlů 1 8
11 HDGL Mladá Boleslav Open 8
40 Vojta Bublík 1 8
11 Budweis Stromovka Open 2023 8
40 Jiří Flajšar 2 8
12 Budišovská Břidla 7
19 Valmezácké Chapadlo 1
40 Lukáš Bicek "Kaschi" 1 8
11 O pohár Krále Šumavy 8
44 Milan Tichý 1 7
11 Caurus Egra Open 7
44 Marek Počta 1 7
12 O pohár Krále Šumavy 7
46 Michal Sviták 2 6
15 Budišovská Břidla 5
20 Valmezácké Chapadlo 1
46 Roman Běhůnek 1 6
12 Caurus Egra Open 6
46 Václav Charvát 1 6
13 HDGL Mladá Boleslav Open 6
46 Jiří Feix 1 6
13 O pohár Krále Šumavy 6
46 Radek Marek 1 6
12 Valmezácké Chapadlo 6
51 Zdeněk Sedlák 1 5
13 Caurus Egra Open 5
52 Jaroslav Matras 1 4
14 Caurus Egra Open 4
53 Jiří Burýšek 1 3
16 Valmezácké Chapadlo 3
54 Petr Schindler 1 2
17 Valmezácké Chapadlo 2
55 Pavel Marek 1 1
18 Valmezácké Chapadlo 1
55 Tomas Hons 1 1
21 Valmezácké Chapadlo 1
57 Martin Holas 1 0
14 Budišovská Břidla 0
57 Martin Morkes 1 0
2 Budišovská Břidla 0
57 Tomáš Dvořák 1 0
1 HDGL Mladá Boleslav Open 0
57 Jan Fajtl 1 0
15 Caurus Egra Open 0
57 Patrik Kavala 1 0
14 HDGL Mladá Boleslav Open 0
57 Robin Smith 1 0
14 Valmezácké Chapadlo 0
57 Sean Henderson 2 0
7 O pohár Krále Šumavy 0
8 Budweis Stromovka Open 2023 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Lenka Vondrová 5 224
1 Budišovská Břidla 60
1 HDGL Mladá Boleslav Open 60
2 Valmezácké Chapadlo 52
2 Budweis Stromovka Open 2023 52
2 O pohár Krále Šumavy 52
2 Kristýna Jurčíková 4 203
1 Valmezácké Chapadlo 60
2 HDGL Mladá Boleslav Open 52
2 Caurus Egra Open 52
4 Budišovská Břidla 39
3 Jarmila Havířová 4 184
1 Caurus Egra Open 60
2 O pohár Krále Šumavy 52
4 Budweis Stromovka Open 2023 39
5 HDGL Mladá Boleslav Open 33
4 Teresa Poučová 3 115
1 Budweis Stromovka Open 2023 60
5 Valmezácké Chapadlo 33
7 Budišovská Břidla 22
5 Nikol Mikuláštík 4 111
4 O pohár Krále Šumavy 39
6 Budišovská Břidla 27
6 Caurus Egra Open 27
8 HDGL Mladá Boleslav Open 18
6 Martina Hošková "Žralok" 3 103
2 Budweis Stromovka Open 2023 52
4 Caurus Egra Open 39
10 HDGL Mladá Boleslav Open 12
7 Tereza Schindlerová 3 99
4 Valmezácké Chapadlo 39
5 Budišovská Břidla 33
6 Budweis Stromovka Open 2023 27
7 Zuzana Marková 2 99
1 O pohár Krále Šumavy 60
4 HDGL Mladá Boleslav Open 39
9 Markéta Sedláková "🌷" 2 90
3 HDGL Mladá Boleslav Open 45
3 Caurus Egra Open 45
10 Jitka Kubešová 3 83
2 Caurus Egra Open 35
3 Valmezácké Chapadlo 30
8 HDGL Mladá Boleslav Open 18
11 Karolína Jurčíková 3 77
1 Valmezácké Chapadlo 40
7 HDGL Mladá Boleslav Open 22
9 Budišovská Břidla 15
12 Věra Heinzka 1 52
2 Budišovská Břidla 52
13 Andrea Jenčke 1 45
3 Budišovská Břidla 45
13 Martina Bittnerová "Maňas" 1 45
3 Valmezácké Chapadlo 45
15 Réza Kahudová 1 39
4 Budweis Stromovka Open 2023 39
16 Barbora Žák Havlová 1 33
5 Valmezácké Chapadlo 33
16 Tereza Čonková 1 33
5 Caurus Egra Open 33
18 Veronika Fabíková 1 27
6 HDGL Mladá Boleslav Open 27
19 Petra Křížová "🇨🇿" 1 22
7 Valmezácké Chapadlo 22
19 Marcela Tomášů 1 22
7 Caurus Egra Open 22
19 Helena Jindrová 1 22
7 Budweis Stromovka Open 2023 22
22 Jana Gothard "Lenochod" 1 18
8 Budišovská Břidla 18
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Roman Jurajda 5 295
1 Valmezácké Chapadlo 100
2 HDGL Mladá Boleslav Open 87
5 O pohár Krále Šumavy 54
5 Budišovská Břidla 54
7 Budweis Stromovka Open 2023 37
2 Matyáš Bareš 3 275
1 HDGL Mladá Boleslav Open 100
1 O pohár Krále Šumavy 100
3 Budweis Stromovka Open 2023 75
3 Tomáš Mozola "Tom" 3 230
1 Budišovská Břidla 100
1 Budweis Stromovka Open 2023 100
8 Valmezácké Chapadlo 30
4 Josef Cach 4 215
1 Caurus Egra Open 100
3 O pohár Krále Šumavy 75
8 Budweis Stromovka Open 2023 30
13 HDGL Mladá Boleslav Open 10
5 Jakub Vondra "Gaspacho " 5 187
3 Valmezácké Chapadlo 75
6 Budweis Stromovka Open 2023 45
7 Budišovská Břidla 37
8 O pohár Krále Šumavy 30
9 HDGL Mladá Boleslav Open 19
6 Šimon Daněk 4 169
3 HDGL Mladá Boleslav Open 75
6 O pohár Krále Šumavy 45
7 Valmezácké Chapadlo 37
12 Budweis Stromovka Open 2023 12
7 Filip Carlan "Falko " 3 158
3 HDGL Mladá Boleslav Open 75
4 Budweis Stromovka Open 2023 64
10 O pohár Krále Šumavy 19
8 Michael Studnička 3 134
1 Budweis Stromovka Open 2023 100
10 HDGL Mladá Boleslav Open 19
11 O pohár Krále Šumavy 15
9 Jakub Urbiš 3 118
2 O pohár Krále Šumavy 87
10 HDGL Mladá Boleslav Open 19
12 Budweis Stromovka Open 2023 12
9 Filip Surjomartono 2 118
4 Caurus Egra Open 64
5 HDGL Mladá Boleslav Open 54
11 Lukáš Landa 2 111
2 Caurus Egra Open 87
9 HDGL Mladá Boleslav Open 24
12 Jan Veselý 2 101
4 Caurus Egra Open 64
7 HDGL Mladá Boleslav Open 37
13 Martin Malý "MuMu " 2 97
2 Caurus Egra Open 87
13 O pohár Krále Šumavy 10
14 Pavel Sedlák "🥏" 2 90
6 Caurus Egra Open 45
6 HDGL Mladá Boleslav Open 45
15 Vojtěch Bobek 1 87
2 Budišovská Břidla 87
16 Tomáš Bobek 2 84
5 Valmezácké Chapadlo 54
8 Budišovská Břidla 30
17 David Kolařík 2 83
4 Valmezácké Chapadlo 64
10 Budišovská Břidla 19
17 Michal Kundera 3 83
6 O pohár Krále Šumavy 45
8 HDGL Mladá Boleslav Open 30
14 Budweis Stromovka Open 2023 8
19 Tomáš Šustek 2 81
3 O pohár Krále Šumavy 75
15 Budweis Stromovka Open 2023 6
20 Tomáš Zavřel "Kuku" 1 75
3 Budišovská Břidla 75
20 Kristián Kvita 1 75
3 Budišovská Břidla 75
22 Vojtěch Veselý 1 64
4 Budweis Stromovka Open 2023 64
23 Tomáš Redlich "Zix" 2 57
6 Caurus Egra Open 45
12 O pohár Krále Šumavy 12
23 Zdeněk Gothard 2 57
6 Valmezácké Chapadlo 45
12 Budišovská Břidla 12
25 Vojtěch Žeravík 1 54
5 Budišovská Břidla 54
26 Jiří Brožek 2 43
9 Caurus Egra Open 24
10 HDGL Mladá Boleslav Open 19
27 Michal Vaněk 2 38
8 O pohár Krále Šumavy 30
14 HDGL Mladá Boleslav Open 8
28 František Filip 1 30
8 Caurus Egra Open 30
29 František Trenz "FTrance" 1 24
9 Budišovská Břidla 24
29 Martin Fojtík 1 24
9 Budweis Stromovka Open 2023 24
31 Jakub Sýkora 1 19
10 Budweis Stromovka Open 2023 19
31 Ondřej Trojánek 1 19
10 Budweis Stromovka Open 2023 19
31 Ondřej Bařinka 1 19
10 Caurus Egra Open 19
34 Marek Šrom 1 15
11 Budišovská Břidla 15
35 Miroslav Všolek 1 10
14 Budišovská Břidla 10
36 Jozef Čierny 1 8
15 Budišovská Břidla 8
37 Roman Vilášek 1 0
12 Budišovská Břidla 0
37 Tomáš Procházka 1 0
16 HDGL Mladá Boleslav Open 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ondřej Vojtášek "Tajfík" 5 243
3 HDGL Mladá Boleslav Open 70
2 Caurus Egra Open 70
3 Valmezácké Chapadlo 60
5 O pohár Krále Šumavy 43
9 Budišovská Břidla 19
2 Martin Zeman "Marty" 4 178
1 HDGL Mladá Boleslav Open 60
3 Caurus Egra Open 45
5 Budweis Stromovka Open 2023 43
7 O pohár Krále Šumavy 30
3 Matouš Novák 3 167
1 Valmezácké Chapadlo 80
4 HDGL Mladá Boleslav Open 51
6 Budišovská Břidla 36
4 Marek Surjomartono 2 151
1 Caurus Egra Open 100
4 HDGL Mladá Boleslav Open 51
5 Pavel Částek 2 150
1 O pohár Krále Šumavy 80
2 Budweis Stromovka Open 2023 70
6 Ondřej Roblík 3 140
1 Budweis Stromovka Open 2023 80
6 HDGL Mladá Boleslav Open 36
9 Valmezácké Chapadlo 24
7 Tomáš Šilhánek 2 131
1 HDGL Mladá Boleslav Open 80
4 Caurus Egra Open 51
8 Silvestr Mikuláštík 4 120
1 Caurus Egra Open 60
5 Budišovská Břidla 43
10 O pohár Krále Šumavy 15
19 HDGL Mladá Boleslav Open 2
9 Petr Šašek "Frťan" 3 116
2 Caurus Egra Open 70
5 Valmezácké Chapadlo 43
16 Budweis Stromovka Open 2023 3
10 Jan Studnička 3 115
3 Budweis Stromovka Open 2023 60
6 O pohár Krále Šumavy 36
9 HDGL Mladá Boleslav Open 19
11 Jakub Hošek 5 104
4 Valmezácké Chapadlo 51
8 O pohár Krále Šumavy 24
9 Caurus Egra Open 19
12 Budweis Stromovka Open 2023 10
13 HDGL Mladá Boleslav Open 8
12 Petr Polák "Vortexcz" 3 81
6 Budweis Stromovka Open 2023 36
7 Valmezácké Chapadlo 30
10 Budišovská Břidla 15
13 Jiří Kohoutek "Snoop" 3 80
1 Budweis Stromovka Open 2023 60
9 O pohár Krále Šumavy 19
22 HDGL Mladá Boleslav Open 1
13 Jan Mrůzek 1 80
1 Budišovská Břidla 80
13 Eduard Černý 1 80
1 Caurus Egra Open 80
16 Petr Bujnošek 2 79
3 O pohár Krále Šumavy 60
10 Valmezácké Chapadlo 19
17 Kyle Kristoffersen 2 76
2 Budweis Stromovka Open 2023 52
8 Budišovská Břidla 24
18 Marek Waleczek 2 72
3 Budišovská Břidla 60
11 HDGL Mladá Boleslav Open 12
19 Petr Háněl 1 70
2 Valmezácké Chapadlo 70
19 Jan Kolář 1 70
2 HDGL Mladá Boleslav Open 70
19 Robin Mikula "Boban " 1 70
2 Budišovská Břidla 70
19 Nathan Adlam 1 70
2 O pohár Krále Šumavy 70
23 Jiří Svatoš 1 60
3 Budweis Stromovka Open 2023 60
24 Jakub Koštel 3 56
5 Caurus Egra Open 43
11 O pohár Krále Šumavy 12
19 HDGL Mladá Boleslav Open 1
25 Dominik Vavřínek 2 54
7 Budišovská Břidla 30
8 Budweis Stromovka Open 2023 24
26 Jan Trnovec 1 51
4 O pohár Krále Šumavy 51
26 Jan Güttner 1 51
4 Budišovská Břidla 51
26 Petr Tůma 2 51
5 Valmezácké Chapadlo 43
13 Budišovská Břidla 8
29 Daniel Číhal 2 41
6 HDGL Mladá Boleslav Open 36
15 Budweis Stromovka Open 2023 5
30 Aleš Červinka 1 36
6 Caurus Egra Open 36
30 Jiří Veselý 1 36
6 HDGL Mladá Boleslav Open 36
32 Jindřich Ottl 2 33
7 Budweis Stromovka Open 2023 30
16 HDGL Mladá Boleslav Open 3
33 Vít Bielka 1 30
7 Valmezácké Chapadlo 30
34 Filip Červinka 2 27
9 Valmezácké Chapadlo 19
13 HDGL Mladá Boleslav Open 8
35 Lukáš Burger 1 12
11 Budweis Stromovka Open 2023 12
35 Jan Tvarůžek 1 12
11 Budišovská Břidla 12
37 Filip Jenčke 1 10
12 Budišovská Břidla 10
37 Jakub Šikýř 1 10
12 HDGL Mladá Boleslav Open 10
37 Matěj Štětka 1 10
12 O pohár Krále Šumavy 10
40 Jakub Wolf 1 8
13 Budišovská Břidla 8
40 Lukáš Kuldanek 1 8
13 HDGL Mladá Boleslav Open 8
42 Pavel Ježek 1 7
14 Budweis Stromovka Open 2023 7
43 Ondřej Běloušek 2 6
15 Budišovská Břidla 5
24 HDGL Mladá Boleslav Open 1
44 Tomáš Verner "Atomekk" 1 1
19 HDGL Mladá Boleslav Open 1
44 Luboš Pavlík ""Lubinex"" 1 1
21 HDGL Mladá Boleslav Open 1
44 Jan Zahradníček 1 1
18 HDGL Mladá Boleslav Open 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jan Pelant "Pelepin " 4 147
1 Caurus Egra Open 60
3 O pohár Krále Šumavy 45
5 Budweis Stromovka Open 2023 33
11 HDGL Mladá Boleslav Open 9
2 Martin Pavlík 3 123
3 Budweis Stromovka Open 2023 45
3 O pohár Krále Šumavy 45
5 HDGL Mladá Boleslav Open 33
3 Radim Maňák 3 109
1 O pohár Krále Šumavy 60
7 Caurus Egra Open 30
9 Budweis Stromovka Open 2023 19
4 Josef Troup "Piluzataah" 4 104
5 Caurus Egra Open 33
5 O pohár Krále Šumavy 33
5 Budweis Stromovka Open 2023 33
15 HDGL Mladá Boleslav Open 5
5 Adam Závora 3 102
1 Valmezácké Chapadlo 40
2 Caurus Egra Open 35
6 HDGL Mladá Boleslav Open 27
6 Jiří Zeman "Francis" 3 97
2 HDGL Mladá Boleslav Open 52
5 O pohár Krále Šumavy 33
10 Budweis Stromovka Open 2023 12
7 Martin Štička 5 92
7 Caurus Egra Open 30
7 Budišovská Břidla 22
7 O pohár Krále Šumavy 22
8 Budweis Stromovka Open 2023 18
23 HDGL Mladá Boleslav Open 1
8 Stanislav Kovářík "Standokan" 3 78
1 O pohár Krále Šumavy 60
10 Budweis Stromovka Open 2023 15
16 HDGL Mladá Boleslav Open 3
9 Michal Horak 3 75
1 Valmezácké Chapadlo 60
12 Caurus Egra Open 12
16 Budišovská Břidla 3
10 Václav Dočekal 3 73
2 Budišovská Břidla 52
11 Caurus Egra Open 15
13 Valmezácké Chapadlo 6
11 Miroslav Vlček "Vlčák" 5 65
5 Valmezácké Chapadlo 33
6 Caurus Egra Open 27
15 O pohár Krále Šumavy 4
25 Budweis Stromovka Open 2023 1
21 HDGL Mladá Boleslav Open 1
12 Radek Knápek 1 60
1 Budišovská Břidla 60
12 Michal Jiřík "Migel🤸" 1 60
1 Valmezácké Chapadlo 60
12 Petr Žák 1 60
1 Valmezácké Chapadlo 60
15 Nikola Tlášek "Dantak" 4 55
8 Caurus Egra Open 22
9 O pohár Krále Šumavy 15
10 HDGL Mladá Boleslav Open 12
13 Budweis Stromovka Open 2023 6
16 Jakub Pačkovský 2 54
4 Budišovská Břidla 39
10 Valmezácké Chapadlo 15
17 Jakub Burian "Buri" 2 53
3 Budišovská Břidla 45
13 Budweis Stromovka Open 2023 8
18 Petr Caudr 2 51
5 Valmezácké Chapadlo 33
8 Budišovská Břidla 18
19 Petr Machovec 2 48
4 Budweis Stromovka Open 2023 39
11 O pohár Krále Šumavy 9
20 Nikola Moravcová 1 45
3 HDGL Mladá Boleslav Open 45
20 Karel Kolář 2 45
4 Caurus Egra Open 39
13 HDGL Mladá Boleslav Open 6
20 Zdeněk Hotovec 1 45
4 HDGL Mladá Boleslav Open 45
23 Milan Tělupil 2 42
5 Budišovská Břidla 33
11 Valmezácké Chapadlo 9
24 Pavel Černý 2 39
3 Budweis Stromovka Open 2023 30
11 O pohár Krále Šumavy 9
24 Jiří Kvita 1 39
4 Valmezácké Chapadlo 39
26 Josef Soukup 1 33
5 Budweis Stromovka Open 2023 33
27 Julius Nadberežný 3 29
7 O pohár Krále Šumavy 22
15 HDGL Mladá Boleslav Open 6
24 Budweis Stromovka Open 2023 1
28 Adam Surjomartono "🕶️" 2 28
7 HDGL Mladá Boleslav Open 22
15 Caurus Egra Open 6
29 Radek Jurčík 3 27
8 Caurus Egra Open 22
17 HDGL Mladá Boleslav Open 4
18 Valmezácké Chapadlo 1
29 Jiří Hroch 1 27
6 Budišovská Břidla 27
31 David Hégr 2 24
9 Valmezácké Chapadlo 15
11 Budišovská Břidla 9
32 Pavel Vávra 4 23
12 Caurus Egra Open 12
13 Budweis Stromovka Open 2023 6
18 HDGL Mladá Boleslav Open 3
17 O pohár Krále Šumavy 2
33 Martin Petráš 1 22
7 Valmezácké Chapadlo 22
33 Martin Koňařík 1 22
7 Valmezácké Chapadlo 22
33 Petr Adamovský 1 22
7 HDGL Mladá Boleslav Open 22
36 Stanislav Václavík "Stanly" 1 18
8 Budišovská Břidla 18
36 Jan Pajurek 2 18
10 Budweis Stromovka Open 2023 12
13 Valmezácké Chapadlo 6
38 Radek Čižmař "Hračička" 2 17
9 Valmezácké Chapadlo 15
17 Budišovská Břidla 2
39 Karel Zdeněk 1 15
9 O pohár Krále Šumavy 15
39 Ondřej Dohnal 1 15
11 Caurus Egra Open 15
39 Jiří Šerejch "Sheda" 1 15
9 Budweis Stromovka Open 2023 15
39 Šimon Šimík 1 15
9 HDGL Mladá Boleslav Open 15
43 Patrik Brei 1 12
12 Caurus Egra Open 12
43 Michal Janků 1 12
10 Budišovská Břidla 12
43 Petr Hruška 1 12
12 Caurus Egra Open 12
46 Jiří Raška "GEORGE" 2 11
12 Budišovská Břidla 8
16 Valmezácké Chapadlo 3
47 Eliška Bártková 1 9
11 Valmezácké Chapadlo 9
47 Ondřej Novák 2 9
13 Budweis Stromovka Open 2023 6
16 O pohár Krále Šumavy 3
47 Ondřej Bark 1 9
11 HDGL Mladá Boleslav Open 9
50 Roman Soukup 1 8
12 Budweis Stromovka Open 2023 8
51 Lukáš Dovrtěl 2 7
13 Budišovská Břidla 6
24 Valmezácké Chapadlo 1
51 Michal Kohoutek 2 7
13 O pohár Krále Šumavy 6
23 Budweis Stromovka Open 2023 1
53 Tomáš Hovorka 1 6
13 Budweis Stromovka Open 2023 6
53 Miroslav Lipták 1 6
13 Budweis Stromovka Open 2023 6
55 Jozef Valach "Pepin" 2 5
15 Budišovská Břidla 4
23 Valmezácké Chapadlo 1
55 Tomáš Koucký "Kouďák" 1 5
16 Caurus Egra Open 5
55 Zdeněk Kolínek 1 5
14 Budišovská Břidla 5
55 Sebastian Paul 2 5
14 O pohár Krále Šumavy 5
6 Caurus Egra Open 0
59 Pavel Richter 1 4
15 Valmezácké Chapadlo 4
60 Jakub Svěrek 1 2
19 HDGL Mladá Boleslav Open 2
60 Jan Vlček 2 2
18 O pohár Krále Šumavy 1
21 Budweis Stromovka Open 2023 1
60 Vlastimil Janda 2 2
20 Valmezácké Chapadlo 1
20 O pohár Krále Šumavy 1
63 Tomáš Striegler 1 1
19 Budweis Stromovka Open 2023 1
63 Martin Mozola "Mathew" 1 1
22 Budweis Stromovka Open 2023 1
63 David Seidl 1 1
19 O pohár Krále Šumavy 1
63 Lukáš Hlobil 1 1
19 Valmezácké Chapadlo 1
63 Jan Dobiáš "Johnny" 1 1
23 HDGL Mladá Boleslav Open 1
63 Daniel Brabec 1 1
18 Budweis Stromovka Open 2023 1
63 Petr Křemen 1 1
26 Budweis Stromovka Open 2023 1
63 Petr Novák 1 1
20 Budweis Stromovka Open 2023 1
63 Petr Tůma "st." 1 1
21 Valmezácké Chapadlo 1
63 Konstantinos Tsivos 1 1
21 HDGL Mladá Boleslav Open 1
73 Tomáš Kamberský 1 0
18 Caurus Egra Open 0
73 Pavel Tomanek 1 0
27 Budweis Stromovka Open 2023 0
73 David Vrbata 2 0
13 HDGL Mladá Boleslav Open 0
10 Caurus Egra Open 0
73 Jirka Dustira 1 0
16 HDGL Mladá Boleslav Open 0
73 Florian Müller 1 0
17 Caurus Egra Open 0
73 Kurt Bonser 1 0
22 Valmezácké Chapadlo 0

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - -
MA1 - -
MA2 - -
MA3 - -
MA4 - -
FA1 - -
FA3 - -
MJ18 - -
MJ15 - -
MJ12 - -
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 0 Kč

Registrační fáze

Registrační fáze 1
49 - 42 dní před začátkem turnaje
Hráč je aktivní člen PDGA
Hráč je členem ČADG
Hráč je v kategorii MJ18
Hráč je členem ČADG
Hráč je v kategorii MJ15
Hráč je členem ČADG
Hráč je v kategorii MJ12
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
42 - 35 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 3
35 - 1 dní před začátkem turnaje
Všichni