Discgolfová liga Moravy a Slezska 2022


Informace o lize

Discgolfová liga Moravy a Slezska 2022

  • Discgolfová liga Moravy a Slezska vznikla v roce 2017. 
  • V roce 2022 nás čeká 6 ročník, 10 turnajů, počítá se 7 nej.
  • 30% startovného, každoročně putuje, na celkové hodnocení ligy.
  • Ať to lítá...

Vítězové MPO 2017-Lukáš Jedlička, 2018-Jakub Veselý, 2019-Jakub Veselý, 2020-Mara Šrom, 2021-Mira Všolek.  

 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
16.04.2022 - (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov Jihomoravský kraj Uzavřena 83/90
07.05.2022 DGLMS - (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open Jihomoravský kraj Uzavřena 96/96
29.05.2022 - (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou Moravskoslezský kraj Uzavřena 62/90
11.06.2022 - (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk Olomoucký kraj Uzavřena 71/90
10.07.2022 - (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice Moravskoslezský kraj Uzavřena 60/90
24.07.2022 - (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka Olomoucký kraj Uzavřena 65/65
13.08.2022 - (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov Olomoucký kraj Uzavřena 83/90
27.08.2022 - (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov Moravskoslezský kraj Uzavřena 48/64
24.09.2022 - (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí Zlínský kraj Uzavřena 51/90
15.10.2022 - (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava Moravskoslezský kraj Uzavřena 56/60

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Marek Šrom 7 653
2 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 93
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 93
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 93
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 74
2 Filip Conk 8 614
2 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 100
3 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 87
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 82
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 75
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 70
15 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 43
3 Robert Rulla 8 487
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 87
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 87
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 74
11 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 55
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 54
15 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 43
18 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 36
4 Petr Bujnošek 6 433
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 87
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 82
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 74
7 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 70
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 66
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 54
5 Václav Fischer 5 417
1 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 87
4 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 82
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 82
8 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 66
6 Robin Mikula 6 409
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 87
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 82
4 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 82
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 66
9 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 62
8 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 30
7 Matouš Novák 8 386
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 75
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 66
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 58
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 52
13 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 49
14 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 46
16 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 40
34 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 7
8 Petr Žák 7 360
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 74
12 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 52
15 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 43
16 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
16 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 40
9 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 24
9 Jakub Wolf 5 297
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 74
10 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 58
10 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 58
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 55
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 52
10 Petr Konvičný 5 284
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 70
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 62
10 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 58
13 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 49
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 45
11 Lukáš Dovrtěl 9 255
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 62
14 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 46
15 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 43
19 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 34
21 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 30
23 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 26
29 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 14
13 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 10
17 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 2
12 Jiří Macků 6 234
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 66
12 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 52
14 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 46
20 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 32
21 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 30
33 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 8
13 Vojtěch Žeravík 3 220
1 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 58
14 Martin Michalisko 5 216
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 66
12 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 52
16 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 40
18 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 36
25 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 22
15 Ondřej Štuller 6 209
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 52
13 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 49
14 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 46
18 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 36
27 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 18
33 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 8
16 Jiří Hroch 9 203
14 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 46
14 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 46
21 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 30
24 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 24
24 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 24
10 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 19
29 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 14
12 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 12
36 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 5
17 Jakub Knápek 2 200
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
18 Bořek Chmelík 8 198
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 52
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 43
16 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 40
24 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 24
27 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 18
30 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 12
32 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 9
39 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 2
19 Dominik Vavřínek 3 189
4 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 82
11 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 55
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 52
20 Tomáš Doležel 2 180
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 93
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 87
21 Marek Waleczek 2 178
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 100
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 78
21 Libor Juřena 2 178
1 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 100
5 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 78
23 Jan Mrůzek 2 157
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
7 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 70
24 Aleš Mládenka 2 152
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 78
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 74
25 Štefan Staruch 4 151
15 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 43
17 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 38
18 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 36
19 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 34
26 Michal Drozd 4 150
14 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 46
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 40
19 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 34
21 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 30
27 Jakub Pačkovský 3 140
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 78
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 52
13 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 10
28 Lukáš Krátký 4 139
13 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 49
17 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 38
21 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 30
25 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 22
29 Filip Jenčke 2 136
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 78
10 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 58
29 Michal Kundera 2 136
5 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 78
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 58
29 Petr Tůma 2 136
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 74
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62
32 Jakub Veselý 2 132
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 70
9 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 62
32 Petr Venský 9 132
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 40
24 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 24
26 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 20
26 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 20
13 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 10
31 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 10
33 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 8
37 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 4
24 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
34 Martin Petráš 4 121
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 40
16 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 40
7 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 37
37 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 4
35 Matěj Pouč 4 114
18 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 36
19 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 34
21 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 30
29 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 14
36 Zdeněk Gothard 2 113
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 58
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 55
37 Vítězslav Jersák 2 110
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 70
16 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 40
38 Michal Pospíšil 2 100
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 70
8 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 30
38 Jakub Vondra 1 100
2 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 100
38 Martin Rožanský 3 100
16 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 40
17 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 38
25 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 22
41 Jan Janků 1 93
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 93
42 Michal Horák 3 88
20 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 32
22 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 28
22 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 28
43 Michael Rádl 1 87
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 87
43 Daniel Číhal 1 87
3 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 87
45 Michal Janků 2 86
9 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 62
24 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 24
46 Vladimir Marek 4 82
24 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 24
24 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 24
27 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 18
28 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 16
47 Jakub Kroupa 9 81
21 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 30
26 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 20
31 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 10
32 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 9
32 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 9
39 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 2
40 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 1
18 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 1
23 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
48 Lukáš Košut 2 79
15 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 43
18 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 36
49 Kryštof Novák 1 78
5 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 78
49 Jaroslav Polzer 1 78
5 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 78
49 Marek Vincour 1 78
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 78
49 Matyáš Kříž 1 78
5 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 78
49 Viktor Moško 1 78
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 78
54 Martin Opršal 1 74
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 74
54 Martin Klíma 1 74
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 74
56 Jozef Čierny 2 70
18 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 36
19 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 34
56 Ondřej Roblík 1 70
7 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 70
56 Ondřej Běloušek 1 70
7 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 70
59 Martin Koňařík 3 68
24 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 24
24 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 24
26 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 20
60 Martin Štípek 1 66
8 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 66
60 Dalibor Tůma 2 66
18 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 36
21 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 30
62 David Paulů 1 62
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 62
62 Tomáš Holeček 2 62
19 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 34
22 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 28
64 Josef Kralovič 2 60
20 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 32
22 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 28
65 Filip Plíhal 2 56
18 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 36
26 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 20
66 Radek Zatloukal 1 55
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 55
67 Aleš Matoušek 2 54
19 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 34
26 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 20
67 Filip Tomeczek 1 54
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 54
67 Lukáš Hlobil 2 54
21 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 30
24 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 24
70 Tomáš Zavřel 1 52
12 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 52
70 Richard Kollár 1 52
12 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 52
72 Roman Jedlička 1 49
13 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 49
73 Filip Košut 2 44
23 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 26
27 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 18
73 David Buráň 2 44
18 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 36
33 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 8
75 Patrik Jenčke 3 42
26 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 20
30 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 12
31 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 10
75 Václav Dočekal 3 42
26 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 20
29 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 14
14 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 8
75 Pavel Dobeš 2 42
22 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 28
29 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 14
78 Tomáš Mikulica 1 40
16 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 40
78 Jakub Burian 1 40
16 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 40
78 Ládyn Bartoň 2 40
21 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 30
13 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 10
81 Lukáš Hošek 2 34
26 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 20
29 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 14
82 Marek Mynář 1 32
20 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 32
82 Petr Chalupa 1 32
20 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 32
84 Lukáš Januš 2 31
24 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 24
34 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 7
85 Tomáš Wolf 1 30
8 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 30
86 Ondřej Navrátil 1 28
22 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 28
86 Zdeňek Zakopčan 1 28
22 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 28
86 Ondřej Michna 1 28
22 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 28
86 Štěpán Mudrák 1 28
22 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 28
86 Matěj Bystričan 1 28
22 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 28
91 Tomáš Damborský 2 27
26 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 20
34 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 7
92 Roman Žákovský 1 26
23 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 26
93 Filip Červinka 1 24
24 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 24
94 Jan Fojtík 1 22
25 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 22
95 Michal ZELA 1 20
26 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 20
95 Adam Muras 1 20
26 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 20
95 Tomáš Masník 1 20
26 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 20
98 Vojtěch Bobek 1 19
10 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 19
98 Piotr Szymański 1 19
10 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 19
100 Lukáš Navrátil 1 18
27 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 18
100 Marek Brůna 1 18
27 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 18
102 Pavel Tůma 1 16
28 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 16
102 Nenad Nedeljkovic 2 16
11 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 15
19 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
104 Jakub Koláček 1 15
11 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 15
104 Jakub Moj 2 15
29 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 14
21 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
106 Mikuláš Janík 1 14
29 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 14
106 Miroslav Svoboda 1 14
29 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 14
108 Jakub Ondrůj 2 13
30 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 12
40 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 1
109 Ondřej Marek 2 12
32 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 9
38 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 3
110 Dalibor Huk 2 11
31 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 10
20 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
111 Tomáš Dostálek 1 10
31 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 10
112 David Zitta 1 9
32 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 9
113 Lubos Heider 1 8
33 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 8
113 Igor Miškovič 1 8
33 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 8
115 Petr Schindler 1 6
35 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 6
115 Tomáš Varinský 1 6
35 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 6
115 Jindřich Závodný 1 6
15 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 6
115 Karel Zendulka 1 6
15 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 6
115 Jáchym Markant 1 6
15 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 6
115 Petr Balvín 1 6
15 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 6
121 Matúš Kment 1 3
38 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 3
122 Jan Chlebek 1 1
41 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 1
122 Štěpán Macek 1 1
18 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
122 Tomas Hons 1 1
21 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Barbora Havlová 7 578
1 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 87
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 75
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 75
5 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
2 Andrea Jenčke 4 400
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 100
3 Monika Kolínková 9 385
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 87
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 64
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 54
6 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 45
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 45
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 45
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 45
7 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 37
7 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 37
4 Monika Rullová 7 367
3 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 75
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 75
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 54
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 54
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 45
6 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 45
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 19
5 Teresa Poučová 4 338
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 100
2 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 87
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 87
4 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 64
6 Marie Adamusová 4 293
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 75
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 64
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
7 Kristýna Jurčíková 3 275
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
1 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
3 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 75
8 Tereza Schindlerová 4 256
2 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 87
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 87
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 64
27 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 18
9 Věra Heinzka 2 162
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 87
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 75
10 Marie Matysová 2 150
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 75
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 75
11 Jitka Kubešová 3 148
4 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 64
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 54
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 30
12 Lenka Vondrová 2 141
2 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 87
5 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 54
13 Petra Křížová 2 139
3 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 75
4 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 64
14 Katka Boďová 1 100
1 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
14 Martina Bittnerová 1 100
1 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
16 Bohuslava Bartheldyová 3 99
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 45
8 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 30
9 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 24
17 Barbora Janků 1 64
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 64
17 Dominika Kubáníková 1 64
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 64
19 Petra Hájková 2 55
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 45
13 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 10
20 Joanna Kot 1 54
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 54
20 Jana Gothard 1 54
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 54
22 Dominika Kralovičová 2 49
8 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 30
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 19
23 Iveta Mikulicová 1 45
6 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 45
23 Hana Balcárková 1 45
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 45
25 Světlana Nováková 1 30
8 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 30
26 Zuzana Mikušová 1 15
11 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 15
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ondřej Vojtášek 10 624
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 100
1 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 100
2 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 87
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 87
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 75
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 75
3 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 75
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 54
2 Miroslav Všolek 10 574
2 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 87
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 87
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 87
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 87
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 75
4 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 64
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 54
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 54
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 45
3 Daniel Večeř 5 487
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 100
1 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 87
4 Jan Güttner 7 428
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 87
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 64
5 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 54
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 54
6 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 45
9 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 24
5 Petr Zahrádka 8 327
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 87
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 64
6 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 45
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 45
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 37
8 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 30
10 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 19
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 10
6 Zdeněk Zívala 6 279
3 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 75
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 64
5 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 54
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
9 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 24
14 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 8
7 Pavel Alexej Mulák 7 243
4 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 64
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 45
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 45
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 37
8 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 30
12 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 12
13 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 10
8 Marek Ziemiński 3 238
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 87
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 87
4 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 64
9 Jaroslav Hirsch 4 208
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 75
4 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 64
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 45
9 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 24
10 Roman Jurajda 2 187
1 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 87
11 David Hégr 5 175
6 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 45
7 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 37
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 37
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 37
10 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 19
12 Lukáš Milar 4 151
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 54
6 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 45
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 37
11 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 15
13 Jiří Raška 2 128
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 64
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 64
14 David Kopecký 7 123
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 30
8 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 30
9 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 24
9 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 24
13 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 10
16 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 4
43 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 1
15 Ondřej Zatloukal 4 116
6 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 45
7 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 37
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 19
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 15
16 Ondřej Koukola 2 105
3 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 75
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 30
17 Radek Knápek 1 100
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
18 Karel Dostál 1 87
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
18 Rudolf Konečný 1 87
2 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 87
20 Stanislav Václavík 3 85
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 37
9 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 24
9 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 24
21 Jan Pajurek 1 54
5 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
22 Jozef Valach 3 46
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 19
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 15
12 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 12
23 Lukáš Jedlička 1 45
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 45
23 Vladimír Kříž 1 45
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 45
23 Łukasz Badach 1 45
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 45
23 petr schejbal 1 45
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 45
27 Jan Andrés 3 40
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 24
14 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 8
14 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 8
28 Piotr Walczak 1 30
8 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 30
29 Kamil Reső 2 25
10 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 19
15 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 6
30 Martin Mozola 1 24
9 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 24
30 Martin Dokoupil 1 24
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 24
32 Ondřej Šišma 3 22
13 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 10
14 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 8
16 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 4
33 Miroslav Bouška ml. 2 20
10 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 19
18 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 1
34 Dawid Kot 1 19
10 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 19
34 Petr Horáček 1 19
10 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 19
36 Pavel Marek 2 16
11 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 15
19 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 1
37 Vít Fojtlík 1 15
11 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 15
37 Bartlomiej Hilszczański 1 15
11 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 15
39 Julius Nadberežný 1 12
12 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 12
39 Michal Janík 1 12
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 12
41 Martin Poles 1 10
13 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 10
42 Tomáš Klvaňa 1 8
14 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 8
43 Michal Sabo 1 4
16 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 4
44 Radek Marek 1 2
17 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 2
45 Jiří Flajšar 1 1
18 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jirka Provazník 7 612
1 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
1 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 100
1 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 100
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 75
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 37
2 Zdeněk Kolínek 9 550
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 87
2 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 87
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 87
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 75
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 75
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 75
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 64
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 45
8 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 30
3 Pavel Marišinec 6 465
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 87
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 87
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 87
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 75
3 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 75
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
4 Michal Jiřík 6 359
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 100
4 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 64
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 64
8 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 30
18 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 1
5 Jaromír Šišma 7 315
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 64
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 64
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 64
7 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 37
7 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 37
8 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 30
10 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 19
6 Vlastimil Janda 5 284
3 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 75
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 64
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 54
5 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 54
7 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 37
7 David Novák 9 273
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 64
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 54
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 45
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 37
8 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 30
9 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 24
10 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 19
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 12
13 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 10
8 Radek Čižmař 5 257
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 87
4 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 64
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 45
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 37
9 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 24
9 Tomáš Petříček 3 250
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Dlouhá Loučka 100
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 75
3 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 75
10 Ivo Šimek 4 247
3 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 75
4 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 64
5 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
5 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
11 Radek Jurčík 3 188
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
4 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 64
9 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 24
12 Petr Polák 2 187
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Ostrava 100
2 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 87
13 Petr Štolfa 3 175
2 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 87
2 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 87
18 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 1
14 Viktor Harásek 3 145
5 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
5 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 54
7 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 37
15 Jaroslav Krátký 4 126
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 37
7 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 37
7 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 37
11 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 15
16 Karel Hlava 2 120
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 75
6 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 45
17 Jirka Vrobel 5 100
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 45
10 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 19
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 15
11 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 15
15 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 6
18 Jarmil Svitalský 3 93
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 64
10 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 19
13 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 10
19 Michal Král 4 92
8 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 30
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 30
9 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 24
14 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 8
20 Petr Tůma st. 2 66
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 54
12 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 12
21 Zdeněk Bobek 1 54
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 54
22 Ladislav Vašík 1 30
8 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Valašské Meziříčí 30
23 Libor Juřena 2 29
10 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 19
13 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 10
24 Pavel Buchta 3 28
12 (1.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Vyškov 12
14 (2.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - 7. Kobylí Open 8
14 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 8
25 Petr Ryšánek 1 24
9 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 24
26 Jiří Fiala 2 22
12 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 12
13 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 10
27 Olda Jiřík 1 15
11 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šporovnice 15
27 Ladislav Pleva 1 15
11 (3.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 15
29 Zbigniew Gałczyński 1 4
16 (7.)* Discgolfová liga Moravy a Slezska - Uničov 4
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ondřej Novák 1 38
17 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Krnov 38

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 3
MP40 - 4
MP50 - 4
MJ15 - 3

Registrační fáze

Registrační fáze 1
21 - 0 dní před začátkem turnaje