Severozápadní discgolfová liga


Informace o lize

SEVEROZÁPADNÍ DISCGOLFOVÁ LIGA 2020

Není k dispozici žádný popis fotky.

SZDL 2020

Caurus EgraDGC Utimo KadaňDGC Albium Ústí nad Labem

Vás zvou na turnaje Severozápadní disgolfové ligy 2020

 

1# 8.3. Osek | 2# 21.3. Kadaň |  3# 25.4. Cheb | 4# 17.5. Duchcov |

5# 28.6. Kadaň | 6# 8.8. Dolní Žandov | 7# 5.9. Kadaň |

8# 20.9. Teplice | 9# 3.10. Cheb |

17.10 Vyhlášení a závěrečná party v Kadani
 

 Partnerem SZDL2020 je Internetový obchod

Ultimo

  • SZDL 2020 bude hrána na 9. turnajů.
  •  Závěrečný turnaj + vyhlášení SZDL 2020 nebude započítávat do celkového pořadí SZDL 2020
  • Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změnu místa a termínu konání turnaje.
  • Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.
  • Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast západ.
  • Turnaje se budou hrát bez finálových kol.
  • Penalizace pro hráče, který řádně neomluví z účasti na turnaji a to minimálně den před turnajem a to formou (telefonicky, SMS, Emailem) řediteli turnaje, anebo na Stránkách turnaje na idiscgolf.cz.
  • V den turnaje a to do začátku Meetingu  forma omluvy pouze telefonicky nebo SMS. Kdo takto neučiní, bude po zbytek sezony vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2020.

 

Registrace do turnajů SZDL 2020 :

  • První fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem a je otevřena pro členy ČADG.
  • Druhá fáze registrace se otevírá 2 týdny před turnajem pro všechny hráče.
  • 10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Hráčské kategorie (HK) :

Turnaje SZDL jsou součástí regionální ligy, tak se přihlašujete na turnaje ve své příslušné kategorii. A do poznámky uveďte, jakou skupinu volíte pro SZDL. Do jaké kategorie patříte, zjistíte dle https://www.dgolf.cz/cs/players/

  • SZDL 2020 se odehraje ve 4 kategorií.
  • Skupina (A) hráči s SZDL + PDGL ratingem 830 vyšším*

 *Hráč s ratingem vyšším než 830 se nemůže přihlásit do skupiny (B) 

  • Skupina (B) hráči s SZDL + PDGL ratingem nižším než 829**

**Hráč s ratingem nižším než 829 se může přihlásit na svém prvním turnaji sezóny SZDL 2020 i do skupiny (A).

  • Junior MJ15  všichni junioři do 15 let.
  • Women (FPO)

Hráč odehraje celou sérii SZDL v kategorii ve které se přihlásil na svém prvním turnaji sezóny 2020.

Startovné:

  • Všechny kategorie (130,- CZK)
  • Junioři do 18 let a mladší (80,- CZK)
  • Nečlenové ČADG musí ke startovné zaplatit navíc 20,- Kč, jakožto jednorázový poplatek ČADG (který zahrnuje pojištění).
  • Startovné se vybírá ráno před začátkem turnaje.

 

 ACE POOL

Za 20 Kč navíc ke startovnému můžeš zkusit svoji šanci, a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nezavěsí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje. Součet jackpotu pro hřiště (Cheb, Duchcov, Kadaň), druhý součet  jackpotu  pro hřiště (Osek, Dolní Žandov, Teplice)

  

Týmová Soutěž:

  • Týmové soutěže se může zúčastnit pouze hráč, který má aktivní členství ČADG.
  • Tým tvoří 4 hráči.
  • Zastoupení v týmu, kombinace hráčů z kategorie, (MPO, MP40,FPO, a MJ18 a mladší)
  • Tým nesmí být složen jen z hráčů jedné kategorie
  • Do výsledku s daného turnaje, se započítávají pouze tři nejlepší výsledky, se součtu tří nejlepších výsledků se udělá průměr, a na základě výsledků dostane daný tým body.
  • Při účasti pouze dvou hráčů se výsledek nezapočítává.
  • Hráč může reprezentovat jen jeden tým za sezónu.
  • Startovné za tým činí 250,-Kč na celou sezonu 2020
  • Před prvním turnajem předají zástupci týmů, soupisku hráčů a název daného týmu. A to písemnou formou na Email: milan.tichy@dgc-kadan.cz

 

Ceny

Vítězové jednotlivých turnajů ze všech kategorií obdrží:

  • Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží – medaili.
  • Losovačka pro všechny zúčastněné hráče, a to vždy jedna cena pro jednu skupinu.

Vítězové celé SZDL 2020 ze všech kategorií obdrží:

1. -3. místo diplom, medaili, slevový šek na každý turnaj sezóny 2021

            Skupina A,B,W                    Junioři

  • 1.místo - (100,-Kč)              1.místo - (60,-Kč)
  • 2.místo - (70,-Kč)                2.místo - (40,-Kč)
  • 3.místo - (30,-Kč)                3.místo - (20,-Kč)

Velká  losovačka pro hráče, kteří odehrají šest a více turnajů.

  • Hráči co odehrají, šest turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 300,-Kč
  • Hráči co odehrají, sedm až osm turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 500,-Kč
  • Hráči co odehrají, devět turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 700,-Kč + losovačka o discgolfový koš.

Vítězný tým obdrží:

  • Putovní pohár pro nejlepší tým SZDL.
  • Finanční odměnu vybranou ze startovného týmové soutěže
  • 1.místo - 50%
  • 2.místo - 25%
  • 3.místo - 15%

Bodování:

  • Výsledky SZDL  se vyhlašují ve všech kategoriích vypsaných pro SZDL 2020.
  • Do konečného pořadí se započítává 7 nejlepších turnajů.
  • Povinnost odehrát minimálně jeden turnaj v kompetenci každého pořadatelského klubu SZDL 2020.
  • V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.
  • Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích
  • Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče v dané kategorii
  • Body podle tabulky.
1 100   11 58 -3 21 29 -2 31 10 -1
2 94 -6 12 55 -3 22 27 -2 32 9 -1
3 89 -5 13 52 -3 23 25 -2 33 8 -1
4 85 -4 14 49 -3 24 23 -2 34 7 -1
5 81 -4 15 46 -3 25 21 -2 35 6 -1
6 77 -4 16 43 -3 26 19 -2 36 5 -1
7 73 -4 17 40 -3 27 17 -2 37 4 -1
8 69 -4 18 37 -3 28 15 -2 38 3 -1
9 65 -4 19 34 -3 29 13 -2 39 2 -1
10 61 -4 20 31 -3 30 11 -2 40 1 -1

 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
08.03.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #1 Osek Ústecký kraj Uzavřena 47/60
17.05.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #4 Duchcov Ústecký kraj Uzavřena 58/60
30.05.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #2 Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 49/72
28.06.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #5 Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 21/72
08.08.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #6 Dolní Žandov Karlovarský kraj Uzavřena 30/45
05.09.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #7 Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 29/70
12.09.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj Karlovarský kraj Uzavřena 26/54
20.09.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #8 Teplice Ústecký kraj Uzavřena 34/45
03.10.2020 RDGL Západ C SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 Karlovarský kraj Uzavřena 32/72

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 David Šindelář 7 669
1 SZDL 2020 #1 Osek 100
1 SZDL 2020 #4 Duchcov 100
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
1 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 100
1 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 100
2 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 86
3 SZDL 2020 #7 Kadaň 83
2 Jan Veselý 7 600
1 SZDL 2020 #8 Teplice 100
3 SZDL 2020 #4 Duchcov 96
2 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 90
3 SZDL 2020 #5 Kadaň 87
4 SZDL 2020 #2 Kadaň 86
4 SZDL 2020 #7 Kadaň 75
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 67
3 Martin Fojtík 4 335
2 SZDL 2020 #4 Duchcov 96
2 SZDL 2020 #7 Kadaň 92
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 81
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 67
4 Vít Dupák 5 314
5 SZDL 2020 #1 Osek 75
5 SZDL 2020 #8 Teplice 69
5 SZDL 2020 #7 Kadaň 67
5 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 60
5 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 43
5 Vladislav Moník 5 301
3 SZDL 2020 #8 Teplice 85
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 69
7 SZDL 2020 #1 Osek 63
13 SZDL 2020 #2 Kadaň 43
8 SZDL 2020 #7 Kadaň 42
6 Matěj Verl 5 278
2 SZDL 2020 #8 Teplice 92
7 SZDL 2020 #2 Kadaň 71
14 SZDL 2020 #4 Duchcov 50
9 SZDL 2020 #7 Kadaň 33
12 SZDL 2020 #1 Osek 31
7 Vít Tišer 3 275
1 SZDL 2020 #7 Kadaň 100
2 SZDL 2020 #1 Osek 94
6 SZDL 2020 #4 Duchcov 81
8 Pepa Otta 4 265
3 SZDL 2020 #1 Osek 88
4 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 70
11 SZDL 2020 #4 Duchcov 62
8 SZDL 2020 #8 Teplice 46
9 Pavel Sedlak 3 264
1 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 100
3 SZDL 2020 #2 Kadaň 90
8 SZDL 2020 #4 Duchcov 73
10 Filip Conk 3 226
2 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 83
6 SZDL 2020 #2 Kadaň 76
5 SZDL 2020 #7 Kadaň 67
11 Zdeněk Tomášů 6 201
9 SZDL 2020 #1 Osek 50
17 SZDL 2020 #4 Duchcov 38
9 SZDL 2020 #8 Teplice 38
16 SZDL 2020 #2 Kadaň 29
6 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 29
11 SZDL 2020 #7 Kadaň 17
12 Dušan Čonka 4 188
4 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 57
6 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
12 SZDL 2020 #2 Kadaň 48
6 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 33
13 Pavel Ježek 2 144
7 SZDL 2020 #4 Duchcov 77
8 SZDL 2020 #2 Kadaň 67
14 Jakub Koštel 2 137
5 SZDL 2020 #4 Duchcov 85
11 SZDL 2020 #2 Kadaň 52
15 Jan Šponiar 3 132
7 SZDL 2020 #1 Osek 63
15 SZDL 2020 #4 Duchcov 46
17 SZDL 2020 #2 Kadaň 24
16 Bastian Reger 2 111
3 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 71
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 40
17 Václav Tyburec 2 108
4 SZDL 2020 #1 Osek 81
20 SZDL 2020 #4 Duchcov 27
18 Tomáš Redlich 1 100
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
19 Tomáš Hovorka 2 95
11 SZDL 2020 #4 Duchcov 62
15 SZDL 2020 #2 Kadaň 33
20 Jiří Mika 1 88
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 88
21 Matěj Šlandor 1 85
3 SZDL 2020 #8 Teplice 85
22 Lukáš Procházka 2 76
17 SZDL 2020 #4 Duchcov 38
11 SZDL 2020 #1 Osek 38
23 Petr Polívka 3 75
9 SZDL 2020 #1 Osek 50
10 SZDL 2020 #7 Kadaň 25
8 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 0
23 Jan Svoboda 1 75
5 SZDL 2020 #1 Osek 75
25 Petr Pýt Valenta 1 69
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 69
26 Michal Tyl 2 63
17 SZDL 2020 #4 Duchcov 38
13 SZDL 2020 #1 Osek 25
27 Tomáš Verner 1 62
9 SZDL 2020 #2 Kadaň 62
28 Kuba Svěrek 1 62
11 SZDL 2020 #4 Duchcov 62
28 Pavel Prachař 1 62
6 SZDL 2020 #8 Teplice 62
30 Filip Kratochvíl 1 57
10 SZDL 2020 #2 Kadaň 57
31 Lukas Landa 1 50
7 SZDL 2020 #7 Kadaň 50
32 Jan Redlich 1 43
13 SZDL 2020 #2 Kadaň 43
33 Lukas Marek 1 42
16 SZDL 2020 #4 Duchcov 42
34 Roman Kunovjánek 2 42
21 SZDL 2020 #4 Duchcov 23
14 SZDL 2020 #1 Osek 19
35 Václav Bednář 2 38
22 SZDL 2020 #4 Duchcov 19
18 SZDL 2020 #2 Kadaň 19
36 Martin Řepka 1 31
10 SZDL 2020 #8 Teplice 31
37 Julian Heinl 1 30
8 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 30
38 Petr Seidel 1 19
22 SZDL 2020 #4 Duchcov 19
39 Jan Anděl 2 16
15 SZDL 2020 #1 Osek 13
26 SZDL 2020 #4 Duchcov 4
40 Filip Šlapal 1 15
12 SZDL 2020 #8 Teplice 15
41 Lukáš Burger 1 14
19 SZDL 2020 #2 Kadaň 14
42 Sebastian Paul 1 10
20 SZDL 2020 #2 Kadaň 10
43 Stanislava Mužíková 1 8
13 SZDL 2020 #8 Teplice 8
43 Roman Marek 1 8
25 SZDL 2020 #4 Duchcov 8
45 Vojtěch Šedivý 1 6
16 SZDL 2020 #1 Osek 6
46 Jakub Matula 1 5
21 SZDL 2020 #2 Kadaň 5
47 Jaroslav Bláha 1 0
17 SZDL 2020 #1 Osek 0
47 Jakub Sýkora 1 0
5 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 0
47 Jan Blažek 1 0
27 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Marcela Tomášů 5 352
1 SZDL 2020 #1 Osek 100
2 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 80
3 SZDL 2020 #2 Kadaň 78
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 71
11 SZDL 2020 #8 Teplice 23
2 Lenka Tichá 5 238
2 SZDL 2020 #1 Osek 88
5 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 73
6 SZDL 2020 #2 Kadaň 44
5 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 20
14 SZDL 2020 #5 Kadaň 13
3 Jana Spoustová 4 236
1 SZDL 2020 #4 Duchcov 100
4 SZDL 2020 #1 Osek 63
4 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 40
11 SZDL 2020 #5 Kadaň 33
4 Marketa Sedlakova 4 224
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 71
3 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 60
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 56
6 SZDL 2020 #1 Osek 38
5 Aneta Čálková 2 189
1 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 100
2 SZDL 2020 #2 Kadaň 89
6 Bianca Strunz 2 186
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
3 SZDL 2020 #4 Duchcov 86
7 Eva Jandová 2 154
2 SZDL 2020 #1 Osek 88
4 SZDL 2020 #2 Kadaň 67
8 Lucie Budilová 3 137
5 SZDL 2020 #1 Osek 50
6 SZDL 2020 #2 Kadaň 44
6 SZDL 2020 #4 Duchcov 43
9 Lena Melzner 1 100
1 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 100
9 Kateřina Vlasáková 3 100
2 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 67
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 33
13 SZDL 2020 #7 Kadaň 0
11 Eva Moníková 3 76
7 SZDL 2020 #4 Duchcov 29
7 SZDL 2020 #1 Osek 25
8 SZDL 2020 #2 Kadaň 22
12 Julia Mandzyuk 1 14
8 SZDL 2020 #4 Duchcov 14
13 Klára Miková 1 13
8 SZDL 2020 #1 Osek 13
14 Ilona Bečicová 1 0
2 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
14 Lynn Dragoun 1 0
6 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 0
14 Markéta Vágnerová 2 0
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
14 SZDL 2020 #8 Teplice 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 František Filip 8 744
1 SZDL 2020 #1 Osek 100
1 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 100
1 SZDL 2020 #7 Kadaň 100
2 SZDL 2020 #5 Kadaň 93
2 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 92
2 SZDL 2020 #4 Duchcov 91
2 SZDL 2020 #2 Kadaň 90
3 SZDL 2020 #8 Teplice 78
2 Jiří Brožek 7 691
1 SZDL 2020 #5 Kadaň 100
1 SZDL 2020 #8 Teplice 100
1 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 100
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
1 SZDL 2020 #4 Duchcov 100
2 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 100
2 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 91
3 Miroslav Vlček 9 535
3 SZDL 2020 #7 Kadaň 82
4 SZDL 2020 #5 Kadaň 80
4 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 75
5 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 73
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 70
5 SZDL 2020 #8 Teplice 56
7 SZDL 2020 #4 Duchcov 55
7 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 45
10 SZDL 2020 #1 Osek 44
4 Patrik Brei 7 500
4 SZDL 2020 #1 Osek 81
3 SZDL 2020 #2 Kadaň 80
4 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 75
5 SZDL 2020 #5 Kadaň 73
4 SZDL 2020 #7 Kadaň 73
6 SZDL 2020 #4 Duchcov 64
7 SZDL 2020 #8 Teplice 54
5 Karel Zdeněk s. 7 443
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 91
3 SZDL 2020 #1 Osek 88
4 SZDL 2020 #7 Kadaň 73
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 70
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
8 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 36
10 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 25
6 Ladis Dragoun 5 401
2 SZDL 2020 #7 Kadaň 91
3 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 82
3 SZDL 2020 #4 Duchcov 82
3 SZDL 2020 #8 Teplice 78
6 SZDL 2020 #1 Osek 69
7 Petr Hruška 6 358
3 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 83
5 SZDL 2020 #1 Osek 75
4 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 73
7 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 55
7 SZDL 2020 #7 Kadaň 45
10 SZDL 2020 #4 Duchcov 27
8 Milan Tichý 9 298
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
6 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 55
7 SZDL 2020 #2 Kadaň 50
6 SZDL 2020 #8 Teplice 44
10 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 27
9 SZDL 2020 #7 Kadaň 27
13 SZDL 2020 #1 Osek 25
12 SZDL 2020 #4 Duchcov 9
12 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 8
9 Vlastislav Novák 6 267
6 SZDL 2020 #1 Osek 69
6 SZDL 2020 #5 Kadaň 67
8 SZDL 2020 #4 Duchcov 45
9 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 36
7 SZDL 2020 #8 Teplice 33
11 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 17
10 Tomáš Koucký 5 256
5 SZDL 2020 #4 Duchcov 73
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
10 SZDL 2020 #1 Osek 44
9 SZDL 2020 #2 Kadaň 30
11 Marian Borša 5 235
4 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 82
6 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 58
8 SZDL 2020 #7 Kadaň 36
12 SZDL 2020 #1 Osek 31
9 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 27
12 Martin Hurán 4 161
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
8 SZDL 2020 #2 Kadaň 40
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 36
13 SZDL 2020 #1 Osek 25
13 Jan Zdeněk 2 114
5 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 64
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
14 Nicola Kachlock 1 94
2 SZDL 2020 #1 Osek 94
15 Rudolf Franěk 2 80
6 SZDL 2020 #1 Osek 69
9 SZDL 2020 #8 Teplice 11
16 Martin Havel 1 55
6 SZDL 2020 #7 Kadaň 55
17 Florian Müller 1 50
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
18 Petr Borša 1 45
8 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 45
19 Zdeněk Kopecký 6 44
13 SZDL 2020 #5 Kadaň 20
10 SZDL 2020 #7 Kadaň 18
16 SZDL 2020 #1 Osek 6
12 SZDL 2020 #2 Kadaň 0
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
12 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 0
20 Pavel Bartoň 2 36
10 SZDL 2020 #4 Duchcov 27
11 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 9
21 Josef Nepovím 1 13
15 SZDL 2020 #1 Osek 13
22 Petr Vágner st. 4 9
12 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 9
17 SZDL 2020 #1 Osek 0
13 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
10 SZDL 2020 #8 Teplice 0
23 Martin Malý 2 0
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
1 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 0
23 Jan Pelant 1 0
4 SZDL 2020 #2 Kadaň 0
23 Vilém Dolejš 1 0
12 SZDL 2020 #7 Kadaň 0

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 4
MP40 - 4
MJ15 - 4

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 21 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
21 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni