Severozápadní discgolfová liga


Informace o lize

SEVEROZÁPADNÍ DISCGOLFOVÁ LIGA 2020

Není k dispozici žádný popis fotky.

SZDL 2020

Caurus EgraDGC Utimo KadaňDGC Albium Ústí nad Labem

Vás zvou na turnaje Severozápadní disgolfové ligy 2020

 

1# 8.3. Osek | 2# 21.3. Kadaň |  3# 25.4. Cheb | 4# 17.5. Duchcov |

5# 28.6. Kadaň | 6# 8.8. Dolní Žandov | 7# 5.9. Kadaň |

8# 20.9. Teplice | 9# 3.10. Cheb |

17.10 Vyhlášení a závěrečná party v Kadani
 

 Partnerem SZDL2020 je Internetový obchod

Ultimo

  • SZDL 2020 bude hrána na 9. turnajů.
  •  Závěrečný turnaj + vyhlášení SZDL 2020 nebude započítávat do celkového pořadí SZDL 2020
  • Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změnu místa a termínu konání turnaje.
  • Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.
  • Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast západ.
  • Turnaje se budou hrát bez finálových kol.
  • Penalizace pro hráče, který řádně neomluví z účasti na turnaji a to minimálně den před turnajem a to formou (telefonicky, SMS, Emailem) řediteli turnaje, anebo na Stránkách turnaje na idiscgolf.cz.
  • V den turnaje a to do začátku Meetingu  forma omluvy pouze telefonicky nebo SMS. Kdo takto neučiní, bude po zbytek sezony vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2020.

 

Registrace do turnajů SZDL 2020 :

  • První fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem a je otevřena pro členy ČADG.
  • Druhá fáze registrace se otevírá 2 týdny před turnajem pro všechny hráče.
  • 10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Hráčské kategorie (HK) :

Turnaje SZDL jsou součástí regionální ligy, tak se přihlašujete na turnaje ve své příslušné kategorii. A do poznámky uveďte, jakou skupinu volíte pro SZDL. Do jaké kategorie patříte, zjistíte dle https://www.dgolf.cz/cs/players/

  • SZDL 2020 se odehraje ve 4 kategorií.
  • Skupina (A) hráči s SZDL + PDGL ratingem 830 vyšším*

 *Hráč s ratingem vyšším než 830 se nemůže přihlásit do skupiny (B) 

  • Skupina (B) hráči s SZDL + PDGL ratingem nižším než 829**

**Hráč s ratingem nižším než 829 se může přihlásit na svém prvním turnaji sezóny SZDL 2020 i do skupiny (A).

  • Junior MJ15  všichni junioři do 15 let.
  • Women (FPO)

Hráč odehraje celou sérii SZDL v kategorii ve které se přihlásil na svém prvním turnaji sezóny 2020.

Startovné:

  • Všechny kategorie (130,- CZK)
  • Junioři do 18 let a mladší (80,- CZK)
  • Nečlenové ČADG musí ke startovné zaplatit navíc 20,- Kč, jakožto jednorázový poplatek ČADG (který zahrnuje pojištění).
  • Startovné se vybírá ráno před začátkem turnaje.

 

 ACE POOL

Za 20 Kč navíc ke startovnému můžeš zkusit svoji šanci, a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nezavěsí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje. Součet jackpotu pro hřiště (Cheb, Duchcov, Kadaň), druhý součet  jackpotu  pro hřiště (Osek, Dolní Žandov, Teplice)

  

Týmová Soutěž:

  • Týmové soutěže se může zúčastnit pouze hráč, který má aktivní členství ČADG.
  • Tým tvoří 4 hráči.
  • Zastoupení v týmu, kombinace hráčů z kategorie, (MPO, MP40,FPO, a MJ18 a mladší)
  • Tým nesmí být složen jen z hráčů jedné kategorie
  • Do výsledku s daného turnaje, se započítávají pouze tři nejlepší výsledky, se součtu tří nejlepších výsledků se udělá průměr, a na základě výsledků dostane daný tým body.
  • Při účasti pouze dvou hráčů se výsledek nezapočítává.
  • Hráč může reprezentovat jen jeden tým za sezónu.
  • Startovné za tým činí 250,-Kč na celou sezonu 2020
  • Před prvním turnajem předají zástupci týmů, soupisku hráčů a název daného týmu. A to písemnou formou na Email: milan.tichy@dgc-kadan.cz

 

Ceny

Vítězové jednotlivých turnajů ze všech kategorií obdrží:

  • Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží – medaili.
  • Losovačka pro všechny zúčastněné hráče, a to vždy jedna cena pro jednu skupinu.

Vítězové celé SZDL 2020 ze všech kategorií obdrží:

1. -3. místo diplom, medaili, slevový šek na každý turnaj sezóny 2021

            Skupina A,B,W                    Junioři

  • 1.místo - (100,-Kč)              1.místo - (60,-Kč)
  • 2.místo - (70,-Kč)                2.místo - (40,-Kč)
  • 3.místo - (30,-Kč)                3.místo - (20,-Kč)

Velká  losovačka pro hráče, kteří odehrají šest a více turnajů.

  • Hráči co odehrají, šest turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 300,-Kč
  • Hráči co odehrají, sedm až osm turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 500,-Kč
  • Hráči co odehrají, devět turnajů, získají nárok na cenu v hodnotě do 700,-Kč + losovačka o discgolfový koš.

Vítězný tým obdrží:

  • Putovní pohár pro nejlepší tým SZDL.
  • Finanční odměnu vybranou ze startovného týmové soutěže
  • 1.místo - 50%
  • 2.místo - 25%
  • 3.místo - 15%

Bodování:

  • Výsledky SZDL  se vyhlašují ve všech kategoriích vypsaných pro SZDL 2020.
  • Do konečného pořadí se započítává 7 nejlepších turnajů.
  • Povinnost odehrát minimálně jeden turnaj v kompetenci každého pořadatelského klubu SZDL 2020.
  • V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.
  • Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích
  • Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče v dané kategorii
  • Body podle tabulky.
1 100   11 58 -3 21 29 -2 31 10 -1
2 94 -6 12 55 -3 22 27 -2 32 9 -1
3 89 -5 13 52 -3 23 25 -2 33 8 -1
4 85 -4 14 49 -3 24 23 -2 34 7 -1
5 81 -4 15 46 -3 25 21 -2 35 6 -1
6 77 -4 16 43 -3 26 19 -2 36 5 -1
7 73 -4 17 40 -3 27 17 -2 37 4 -1
8 69 -4 18 37 -3 28 15 -2 38 3 -1
9 65 -4 19 34 -3 29 13 -2 39 2 -1
10 61 -4 20 31 -3 30 11 -2 40 1 -1

 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
08.03.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #1 Osek Ústecký kraj Uzavřena 47/60
17.05.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #4 Duchcov Ústecký kraj Uzavřena 58/60
30.05.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #2 Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 49/72
28.06.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #5 Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 21/72
08.08.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #6 Dolní Žandov Karlovarský kraj Uzavřena 30/45
05.09.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #7 Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 29/70
12.09.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj Karlovarský kraj Uzavřena 26/54
20.09.2020 RDGL Západ - SZDL 2020 #8 Teplice Ústecký kraj Uzavřena 34/45
03.10.2020 RDGL Západ C SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 Karlovarský kraj Uzavřena 32/72

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 David Šindelář 7 669,04762
1 SZDL 2020 #4 Duchcov 100
1 SZDL 2020 #1 Osek 100
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
1 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 100
1 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 100
2 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 85,71429
3 SZDL 2020 #7 Kadaň 83,33333
2 Jan Veselý 7 600,20147
1 SZDL 2020 #8 Teplice 100
3 SZDL 2020 #4 Duchcov 96,15385
2 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 90
3 SZDL 2020 #5 Kadaň 86,66667
4 SZDL 2020 #2 Kadaň 85,71429
4 SZDL 2020 #7 Kadaň 75
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 66,66667
3 Martin Fojtík 4 335,43956
2 SZDL 2020 #4 Duchcov 96,15385
2 SZDL 2020 #7 Kadaň 91,66667
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 80,95238
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 66,66667
4 Vít Dupák 5 311,19048
5 SZDL 2020 #1 Osek 75
5 SZDL 2020 #7 Kadaň 66,66667
5 SZDL 2020 #8 Teplice 66,66667
5 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 60
5 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 42,85714
5 Vladislav Moník 5 299,58791
3 SZDL 2020 #8 Teplice 83,33333
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 69,23077
7 SZDL 2020 #1 Osek 62,5
13 SZDL 2020 #2 Kadaň 42,85714
8 SZDL 2020 #7 Kadaň 41,66667
6 Matej Verl 5 277,67857
2 SZDL 2020 #8 Teplice 91,66667
7 SZDL 2020 #2 Kadaň 71,42857
14 SZDL 2020 #4 Duchcov 50
9 SZDL 2020 #7 Kadaň 33,33333
12 SZDL 2020 #1 Osek 31,25
7 Vít Tišer 3 274,51923
1 SZDL 2020 #7 Kadaň 100
2 SZDL 2020 #1 Osek 93,75
6 SZDL 2020 #4 Duchcov 80,76923
8 Pepa Otta 4 269,03846
3 SZDL 2020 #1 Osek 87,5
4 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 70
11 SZDL 2020 #4 Duchcov 61,53846
7 SZDL 2020 #8 Teplice 50
9 Pavel Sedlák "🥏" 3 263,55311
1 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 100
3 SZDL 2020 #2 Kadaň 90,47619
8 SZDL 2020 #4 Duchcov 73,07692
10 Filip Conk 3 226,19048
2 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 83,33333
6 SZDL 2020 #2 Kadaň 76,19048
5 SZDL 2020 #7 Kadaň 66,66667
11 Zdeněk Tomášů "Katze" 6 203,93773
9 SZDL 2020 #1 Osek 50
8 SZDL 2020 #8 Teplice 41,66667
17 SZDL 2020 #4 Duchcov 38,46154
16 SZDL 2020 #2 Kadaň 28,57143
6 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 28,57143
11 SZDL 2020 #7 Kadaň 16,66667
12 Dušan Čonka 4 188,09524
4 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 57,14286
6 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
12 SZDL 2020 #2 Kadaň 47,61905
6 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 33,33333
13 Pavel Ježek 2 143,58974
7 SZDL 2020 #4 Duchcov 76,92308
8 SZDL 2020 #2 Kadaň 66,66667
14 Jakub Koštel 2 136,99634
5 SZDL 2020 #4 Duchcov 84,61538
11 SZDL 2020 #2 Kadaň 52,38095
15 Jan Šponiar 3 132,46337
7 SZDL 2020 #1 Osek 62,5
15 SZDL 2020 #4 Duchcov 46,15385
17 SZDL 2020 #2 Kadaň 23,80952
16 Bastian Reger "Basti" 2 111,42857
3 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 71,42857
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 40
17 Václav Tyburec 2 108,17308
4 SZDL 2020 #1 Osek 81,25
20 SZDL 2020 #4 Duchcov 26,92308
18 Tomáš Redlich "Zix" 1 100
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
19 Tomáš Hovorka 2 94,87179
11 SZDL 2020 #4 Duchcov 61,53846
15 SZDL 2020 #2 Kadaň 33,33333
20 Jiří Mika 1 88,46154
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 88,46154
21 Matěj Šlandor "Minato " 1 83,33333
3 SZDL 2020 #8 Teplice 83,33333
22 Lukáš Procházka 2 75,96154
17 SZDL 2020 #4 Duchcov 38,46154
11 SZDL 2020 #1 Osek 37,5
23 Petr Polívka 3 75
9 SZDL 2020 #1 Osek 50
10 SZDL 2020 #7 Kadaň 25
8 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 0
23 Jan Svoboda 1 75
5 SZDL 2020 #1 Osek 75
25 Petr Valenta "Pýt" 1 69,23077
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 69,23077
26 Michal Tyl 2 63,46154
17 SZDL 2020 #4 Duchcov 38,46154
13 SZDL 2020 #1 Osek 25
27 Tomáš Verner "Atomekk" 1 61,90476
9 SZDL 2020 #2 Kadaň 61,90476
28 Jakub Svěrek 1 61,53846
11 SZDL 2020 #4 Duchcov 61,53846
29 Pavel Prachař "Pogo" 1 58,33333
6 SZDL 2020 #8 Teplice 58,33333
30 Filip Kratochvíl 1 57,14286
10 SZDL 2020 #2 Kadaň 57,14286
31 Lukáš Landa 1 50
7 SZDL 2020 #7 Kadaň 50
32 Jan Redlich 1 42,85714
13 SZDL 2020 #2 Kadaň 42,85714
33 Lukas Marek 1 42,30769
16 SZDL 2020 #4 Duchcov 42,30769
34 Roman Kunovjánek 2 41,82692
21 SZDL 2020 #4 Duchcov 23,07692
14 SZDL 2020 #1 Osek 18,75
35 Václav Bednář 2 38,27839
22 SZDL 2020 #4 Duchcov 19,23077
18 SZDL 2020 #2 Kadaň 19,04762
36 Martin Řepka 1 33,33333
9 SZDL 2020 #8 Teplice 33,33333
37 Julian Heinl 1 30
8 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 30
38 Petr Seidel 1 19,23077
22 SZDL 2020 #4 Duchcov 19,23077
39 Filip Šlapal 1 16,66667
11 SZDL 2020 #8 Teplice 16,66667
40 Jan Anděl 2 16,34615
15 SZDL 2020 #1 Osek 12,5
26 SZDL 2020 #4 Duchcov 3,84615
41 Lukáš Burger 1 14,28571
19 SZDL 2020 #2 Kadaň 14,28571
42 Sebastian Paul 1 9,52381
20 SZDL 2020 #2 Kadaň 9,52381
43 Stanislava Mužíková 1 8,33333
12 SZDL 2020 #8 Teplice 8,33333
44 Roman Marek 1 7,69231
25 SZDL 2020 #4 Duchcov 7,69231
45 Vojtěch Šedivý 1 6,25
16 SZDL 2020 #1 Osek 6,25
46 Jakub Matula "Mystiq" 1 4,76190
21 SZDL 2020 #2 Kadaň 4,76190
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Marcela Tomášů 5 354,20635
1 SZDL 2020 #1 Osek 100
2 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 80
3 SZDL 2020 #2 Kadaň 77,77778
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 71,42857
10 SZDL 2020 #8 Teplice 25
2 Lenka Tichá 5 238,00505
2 SZDL 2020 #1 Osek 87,5
5 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 72,72727
6 SZDL 2020 #2 Kadaň 44,44444
5 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 20
14 SZDL 2020 #5 Kadaň 13,33333
3 Jana Spoustová 4 235,83333
1 SZDL 2020 #4 Duchcov 100
4 SZDL 2020 #1 Osek 62,5
4 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 40
11 SZDL 2020 #5 Kadaň 33,33333
4 Markéta Sedláková "🌷" 4 224,48413
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 71,42857
3 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 60
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 55,55556
6 SZDL 2020 #1 Osek 37,5
5 Aneta Čálková 2 188,88889
1 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 100
2 SZDL 2020 #2 Kadaň 88,88889
6 Bianca Koštelová 2 185,71429
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
3 SZDL 2020 #4 Duchcov 85,71429
7 Eva Polívková 2 154,16667
2 SZDL 2020 #1 Osek 87,5
4 SZDL 2020 #2 Kadaň 66,66667
8 Lucie Verlová 3 137,30159
5 SZDL 2020 #1 Osek 50
6 SZDL 2020 #2 Kadaň 44,44444
6 SZDL 2020 #4 Duchcov 42,85714
9 Lena Melzner 1 100
1 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 100
9 Kateřina Vlasáková 3 100,00000
2 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 66,66667
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 33,33333
13 SZDL 2020 #7 Kadaň 0
11 Eva Moníková 3 75,79365
7 SZDL 2020 #4 Duchcov 28,57143
7 SZDL 2020 #1 Osek 25
8 SZDL 2020 #2 Kadaň 22,22222
12 Julia Mandzyuk 1 14,28571
8 SZDL 2020 #4 Duchcov 14,28571
13 Klára Miková 1 12,5
8 SZDL 2020 #1 Osek 12,5
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 František Filip 8 745,90909
1 SZDL 2020 #1 Osek 100
1 SZDL 2020 #7 Kadaň 100
1 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 100
2 SZDL 2020 #5 Kadaň 93,33333
2 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 91,66667
2 SZDL 2020 #4 Duchcov 90,90909
2 SZDL 2020 #2 Kadaň 90
3 SZDL 2020 #8 Teplice 80
2 Jiří Brožek 7 690,90909
1 SZDL 2020 #5 Kadaň 100
1 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 100
1 SZDL 2020 #8 Teplice 100
2 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 100
1 SZDL 2020 #4 Duchcov 100
1 SZDL 2020 #2 Kadaň 100
2 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 90,90909
3 Miroslav Vlček "Vlčák" 9 539,54545
3 SZDL 2020 #7 Kadaň 81,81818
4 SZDL 2020 #5 Kadaň 80
4 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 75
5 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 72,72727
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 70
5 SZDL 2020 #8 Teplice 60
7 SZDL 2020 #4 Duchcov 54,54545
7 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 45,45455
10 SZDL 2020 #1 Osek 43,75
4 Patrik Brei 7 495,94697
4 SZDL 2020 #1 Osek 81,25
3 SZDL 2020 #2 Kadaň 80
4 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 75
5 SZDL 2020 #5 Kadaň 73,33333
4 SZDL 2020 #7 Kadaň 72,72727
6 SZDL 2020 #4 Duchcov 63,63636
6 SZDL 2020 #8 Teplice 50
5 Karel Zdeněk 7 442,50000
3 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 90,90909
3 SZDL 2020 #1 Osek 87,5
4 SZDL 2020 #7 Kadaň 72,72727
5 SZDL 2020 #2 Kadaň 70
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
8 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 36,36364
10 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 25
6 Ladislav Dragoun 5 403,29545
2 SZDL 2020 #7 Kadaň 90,90909
3 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 81,81818
3 SZDL 2020 #4 Duchcov 81,81818
3 SZDL 2020 #8 Teplice 80
6 SZDL 2020 #1 Osek 68,75
7 Petr Hruška 6 358,33333
3 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 83,33333
5 SZDL 2020 #1 Osek 75
4 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 72,72727
7 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 54,54545
7 SZDL 2020 #7 Kadaň 45,45455
10 SZDL 2020 #4 Duchcov 27,27273
8 Milan Tichý 9 293,18182
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
6 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 54,54545
7 SZDL 2020 #2 Kadaň 50
7 SZDL 2020 #8 Teplice 40
9 SZDL 2020 #7 Kadaň 27,27273
10 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 27,27273
13 SZDL 2020 #1 Osek 25
12 SZDL 2020 #4 Duchcov 9,09091
12 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 8,33333
9 Vlastislav Novák 6 263,90152
6 SZDL 2020 #1 Osek 68,75
6 SZDL 2020 #5 Kadaň 66,66667
8 SZDL 2020 #4 Duchcov 45,45455
9 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 36,36364
8 SZDL 2020 #8 Teplice 30
11 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 16,66667
10 Tomáš Koucký "Kouďák" 5 256,47727
5 SZDL 2020 #4 Duchcov 72,72727
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
10 SZDL 2020 #1 Osek 43,75
9 SZDL 2020 #2 Kadaň 30
11 Marian Borša 5 235,03788
4 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 81,81818
6 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 58,33333
8 SZDL 2020 #7 Kadaň 36,36364
12 SZDL 2020 #1 Osek 31,25
9 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 27,27273
12 Martin Huráň 4 161,36364
7 SZDL 2020 #5 Kadaň 60
8 SZDL 2020 #2 Kadaň 40
9 SZDL 2020 #4 Duchcov 36,36364
13 SZDL 2020 #1 Osek 25
13 Jan Zdeněk 2 113,63636
5 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 63,63636
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
14 Nicola Mielke 1 93,75
2 SZDL 2020 #1 Osek 93,75
15 Rudolf Franěk 2 78,75
6 SZDL 2020 #1 Osek 68,75
10 SZDL 2020 #8 Teplice 10
16 Martin Havel 1 54,54545
6 SZDL 2020 #7 Kadaň 54,54545
17 Florian Müller 1 50
7 SZDL 2020 #3 Cheb Přeložený turnaj 50
18 Petr Borša 1 45,45455
8 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 45,45455
19 Zdeněk Kopecký 6 44,43182
13 SZDL 2020 #5 Kadaň 20
10 SZDL 2020 #7 Kadaň 18,18182
16 SZDL 2020 #1 Osek 6,25
12 SZDL 2020 #2 Kadaň 0
4 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
12 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 0
20 Pavel Bartoň 2 36,36364
10 SZDL 2020 #4 Duchcov 27,27273
11 SZDL 2020 #6 Dolní Žandov 9,09091
21 Josef Nepovím "(O)===----" 1 12,5
15 SZDL 2020 #1 Osek 12,5
22 Petr Vágner "st." 4 9,09091
12 SZDL 2020 #9 Cheb - Caurus Egra výroční vol. 8 9,09091
17 SZDL 2020 #1 Osek 0
13 SZDL 2020 #4 Duchcov 0
11 SZDL 2020 #8 Teplice 0

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 4
MP40 - 4
MJ15 - 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 0 Kč

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 21 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
21 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni