Discgolfová liga Moravy a Slezska 2019


Informace o lize


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
20.04.2019 RDGL JM - (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov Jihomoravský kraj Uzavřena 90/95
01.05.2019 RDGL VM - (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez Zlínský kraj Uzavřena 55/60
18.05.2019 RDGL SM - (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov Olomoucký kraj Uzavřena 86/95
08.06.2019 RDGL VM - (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín Moravskoslezský kraj Uzavřena 44/45
06.07.2019 RDGL SM - (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky Pardubický kraj Uzavřena 50/50
10.08.2019 RDGL SM - (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk Olomoucký kraj Uzavřena 70/80
25.08.2019 RDGL VM - (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou Moravskoslezský kraj Uzavřena 85/90
07.09.2019 RDGL JM - (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí Jihomoravský kraj Uzavřena 64/90
21.09.2019 RDGL SM - (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov Moravskoslezský kraj Uzavřena 51/60
05.10.2019 RDGL VM - (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava Moravskoslezský kraj Uzavřena 51/60

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jakub Veselý 9 573
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 100
2 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 98
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 88
7 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 88
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 85
8 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 74
13 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 43
2 Ondřej Vojtášek 9 571
1 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 100
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 96
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 95
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 94
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 94
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 92
8 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 85
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 78
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 76
3 Lukáš Jedlička 6 551
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 98
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 94
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 84
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 75
4 Václav Fischer 7 509
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 100
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 98
6 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 90
7 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 85
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 76
11 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 60
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 59
5 Miroslav Všolek 8 439
6 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 88
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 82
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 80
7 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 65
19 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 63
21 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 62
9 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 60
19 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 47
6 Filip Jenčke 8 438
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 88
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 79
8 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 72
7 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 70
10 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 67
21 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 62
10 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 57
14 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 24
7 Jiří Macků 6 423
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 95
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
14 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 68
17 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 67
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 65
16 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 44
8 Jakub Wolf 8 419
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 94
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 80
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 71
16 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 69
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
14 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 52
16 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 40
29 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 30
9 Marek Šrom 6 413
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 85
17 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 69
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 59
41 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 0
10 David Paulů 6 406
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 92
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 80
11 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 75
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 65
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 59
12 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 35
11 Radek Zatloukal 6 353
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 93
9 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 80
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 68
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 59
15 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 44
20 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 10
12 Jakub Urbiš 6 347
8 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 72
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 70
7 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 70
20 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 63
22 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 48
14 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 24
13 Petr Konvičný 5 326
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 74
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 73
13 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 70
19 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 63
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 47
14 Michael Rádl 3 281
2 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 98
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 95
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 88
15 Stanislav Václavík 4 272
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 88
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 85
17 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 67
18 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 32
16 Štefan Staruch 5 242
9 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 80
14 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 52
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
31 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 38
24 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 32
17 Jakub Pačkovský 3 233
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 90
11 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 79
10 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 64
18 Petr Masník 3 224
9 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 83
8 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 83
23 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 58
19 Martin Červinka 3 202
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 74
12 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 73
13 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 56
20 Marek Vincour 3 197
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 65
26 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 48
21 Jan Rozehnal 2 191
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 96
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 95
22 Petr Bujnošek 3 189
14 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 73
11 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 63
17 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 53
23 Ondřej Štuller 5 183
16 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 63
29 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 42
22 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 38
38 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 29
16 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 12
24 Tomáš Valík 4 182
12 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 59
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
27 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 46
14 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 24
25 Aleš Grochal 4 182
17 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 60
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 47
11 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 41
33 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 33
26 Vašek Andrš 2 181
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 93
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 88
27 Michal Grepl 2 181
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 96
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 85
28 Tomáš Doležel 2 171
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 92
11 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 79
29 Michal ZELA 4 152
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
27 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 35
24 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 32
34 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 31
30 Ondřej Navrátil 3 152
17 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 60
11 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 50
31 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 42
31 Zdeněk Sehnal 2 151
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 67
32 Tomáš Novobilský 3 150
19 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 63
10 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 47
17 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 41
33 Matyáš Kříž 2 147
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 62
34 Petr Venský 10 145
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
29 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 30
13 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 29
21 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 26
18 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 15
47 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 12
45 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 8
33 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 6
25 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 4
18 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 0
35 Jaroslav Polzer 2 137
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 93
20 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 44
36 Ondřej Vitešník 3 136
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 93
21 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 41
48 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 2
37 Jiří Kvita 3 133
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 65
8 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 50
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 18
38 Ondřej Roblík 2 120
18 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 67
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 52
39 Patrik Jenčke 7 117
31 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 25
17 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 24
42 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 21
21 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 20
23 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 19
32 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 9
17 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 6
40 Michal Drozd 2 115
18 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 67
22 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 48
41 4 110
20 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 53
19 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 33
41 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 17
49 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 8
42 Karel Horníček 2 108
10 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 55
17 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 53
43 Mira Vávra 3 105
19 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 55
14 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 35
24 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 15
44 Radek Bohunský 3 104
20 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 53
36 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 33
18 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 19
45 Jan Hynek 2 100
15 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 71
13 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 29
46 Petr Konieczný 1 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
46 Jakub Knápek 1 100
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
48 Tomáš Mikulica 3 96
27 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 46
15 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
44 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 17
49 Bohdan Bílek 1 96
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 96
50 Ondřej Šišma 3 95
24 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 43
19 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 33
40 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 19
51 Radek Dostál 1 94
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 94
52 Jan Pajurek 2 94
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
25 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 40
53 Šimon Galia 1 94
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 94
53 Mariusz Kielczyk 1 94
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 94
55 Martin Rožanský 8 93
13 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 40
22 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 16
42 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 15
25 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 11
38 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 8
51 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 4
34 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 3
18 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 0
56 Tomáš Zavřel 1 90
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 90
57 Pavel Čarnecky 3 90
12 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 45
40 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 25
33 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 20
58 Dominik Luong 1 88
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 88
59 Ondřej Běloušek 1 85
6 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 85
60 Čestmír Mičola 3 85
31 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 38
20 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 24
27 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 24
61 Jakub Gilar 1 85
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
61 Jaroslav Štigler 1 85
9 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
63 Łukasz Sularz 1 83
9 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 83
64 Aleš Matoušek 2 83
23 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 58
37 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 25
65 Dominik Vavřínek 1 81
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 81
66 Jozef Čierny 1 79
11 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 79
67 Karel Jiříček 2 77
30 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 44
28 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 33
68 Jan Kolář 1 76
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 76
69 Zdeňek Zakopčan 5 75
15 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 30
28 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 21
44 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 10
24 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 8
50 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 6
70 Ondrej Trojanek 1 73
15 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 73
71 Jan Grosoš 1 71
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 71
72 Filip Červinka 2 68
25 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
19 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 14
73 Michal Pospíšil 1 65
15 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 65
74 Martin Pavlů 1 65
13 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 65
75 Jiří Hroch 2 58
26 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 38
39 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 21
76 Lukáš Milar 2 58
34 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 31
26 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 26
77 Tomáš Hovorka 1 56
22 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 56
78 Jakub Buráň 1 56
12 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 56
78 Robin Mikula 1 56
12 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 56
78 Jan Güttner 1 56
12 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 56
81 Łukasz Badach 1 54
23 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
81 Petr Pýt Valenta 1 54
23 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 54
83 Petr Horáček 1 52
11 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 52
84 Pavel Ježek 1 50
25 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 50
85 Petr Mikuš 2 48
29 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 42
17 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 6
86 Radim Bittner 1 47
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 47
87 Libor Juřena 1 43
13 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 43
88 Dalimil Petrilák 1 40
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
88 Michal Sabo 1 40
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
88 Michal Křetínský 1 40
32 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 40
91 Jan Ulica 1 38
22 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 38
92 Jan Zedníček 3 38
41 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 23
35 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 15
35 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 0
93 Matěj Pavlík 1 33
36 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 33
94 Jakub Rozprym 1 30
15 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 30
95 Jan Zejda 2 30
33 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 20
48 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 10
96 Tomáš Hollý 1 29
38 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 29
97 Martin Mojžíšek 1 28
19 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 28
98 Piotr Walczak 1 27
36 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 27
99 Michal Kelnar 1 25
37 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 25
100 Petr Dlugoš 1 23
32 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 23
101 Michal Trávníček 1 22
22 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 22
102 Petr Tanka 1 18
15 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 18
102 Jaroslav Zbořilák 1 18
29 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 18
102 David Zitta 1 18
29 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 18
102 Vítězslav Jersák 1 18
29 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 18
106 Petr Pospíšil 1 15
45 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 15
106 Filip Jež 1 15
45 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 15
108 Filip Navrátil 1 15
35 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 15
108 Dominik Douděra 1 15
35 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 15
110 Petr Březina 1 12
16 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 12
111 Martin Michalisko 2 11
46 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 6
20 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 5
112 Lukáš Navrátil 1 8
38 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 8
113 Stanislav Červák 1 7
26 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 7
114 Jan Chlebek 4 6
27 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 4
40 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 3
53 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
49 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
115 Petr Mikulica 1 5
21 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 5
116 Tomáš Prokel 1 4
25 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 4
117 Jan Macků 1 2
52 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 2
118 Libor Juřena 1 0
22 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
118 Dominik Kočíř 1 0
21 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Martina Vajdová 7 600
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 100
1 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 67
2 Andrea Jenčke 8 495
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 75
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 60
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 60
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 50
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 46
3 Věra Heinzka 7 453
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 80
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 75
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 75
5 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 69
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 54
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 33
4 Veronika Fabíková 3 219
3 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 85
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 50
5 Lenka Vondrová 2 185
2 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 92
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 92
6 Klára Štodtová 6 179
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 50
8 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 46
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 40
10 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 31
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 13
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 0
7 Dominika Michlová 4 166
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 67
7 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 54
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 25
5 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 20
8 Iva Špačková 2 162
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 85
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 77
9 Petra Křížová 3 161
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 88
3 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 50
11 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 23
10 Iveta Mikulicová 3 132
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 69
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 63
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
11 Dana Berousková 2 107
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 69
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 38
12 Eliška Bártková 1 100
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
13 Kateřina Štrbáková 3 91
8 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 46
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 38
13 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 8
14 Martina Vodičková 1 80
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 80
15 Michala Bednářová 3 72
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 33
11 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 23
12 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 15
16 Jiřina Mrázková 3 71
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 40
10 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 31
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 0
17 Kristýna Zejdová 2 69
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 46
11 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 23
18 Helena Tiefenbachová 1 69
5 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 69
19 Ľubomíra Tanka Bílková 1 40
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 40
20 Simona Štěpánková 1 33
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 33
21 Jana Krátká 2 8
13 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 8
14 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
22 Lenka Duštírová 1 0
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 0
22 Adéla Boušková 1 0
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 0
22 Veronika Dudová 1 0
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Rudolf Konečný 6 543
1 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 100
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 100
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 89
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 54
2 Michal Jiřík 7 523
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 93
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 92
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 89
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 82
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 67
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 33
3 Petr Zahrádka 6 486
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 88
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
3 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 80
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 79
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 78
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 77
4 Pavel Jiřík 8 484
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 92
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 89
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 88
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 79
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 70
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 67
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 60
7 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 45
5 Tomáš Dostál 4 360
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 100
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 96
5 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 64
6 Roman Hradil 6 352
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 77
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 67
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 63
7 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 57
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 56
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 33
7 Kamil Reső 7 343
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 80
7 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 54
6 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 50
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 38
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 36
10 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 36
8 Martin Kubát 5 311
2 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 90
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 83
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 55
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 50
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 33
9 Jozef Valach 9 217
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 67
9 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 43
9 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 38
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 36
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 20
8 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 13
9 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 11
10 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 10
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
10 Radek Knápek 2 155
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 91
6 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 64
11 Viktor Harásek 6 153
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 56
6 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 50
10 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 18
12 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 15
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 14
10 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 0
12 Roman Ševčík 2 108
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 22
13 Karel Dostál 2 103
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 73
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 31
14 Daniel Večeř 1 100
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 100
14 Ondřej Koukola 1 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
14 Marek Ziemiński 1 100
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
17 Jiří Raška 1 86
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 86
18 Filip Carlan 1 77
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 77
19 Jan Pelant 1 56
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 56
20 Tomáš Petříček 1 43
5 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 43
21 Martin Olšina 3 38
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 38
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 0
7 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 0
22 Martin Sladký 1 33
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 33
23 Martin Havel 1 31
10 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 31
24 Ondřej Zatloukal 1 30
8 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 30
24 Michal Janík 1 30
8 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 30
26 Petr Kotzian 1 14
13 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 14
27 Jaroslav Opršal 1 11
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 11
27 Martin Mozola 1 11
9 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 11
29 Radek Jurčík 1 7
14 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 7
30 Michal Sviták 1 0
15 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
30 Tomáš Bartl 1 0
11 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 0
30 Václav Fuksa 1 0
12 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 0
30 Filip Křenek 1 0
9 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Pavel Marišinec 7 591
1 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 100
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 100
1 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 91
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 83
2 Jirka Provazník 8 482
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 100
2 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 86
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 75
3 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 75
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 75
3 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 71
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 64
4 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 63
3 Radek Čižmař 7 465
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 92
2 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 91
3 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 75
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 57
5 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 50
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 29
4 Jaromír Šišma 10 461
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
2 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 88
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 71
3 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 71
3 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 67
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 64
4 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 57
5 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 50
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 42
8 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 13
5 Petr Štolfa 6 390
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 88
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 83
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 63
4 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 57
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 0
6 Ivo Štefek 6 370
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 70
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 67
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 60
6 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 44
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 29
7 Karel Hlava 3 258
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
2 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 86
4 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 73
8 Jirka Vrobel 7 236
5 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 67
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 43
6 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 38
5 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 33
6 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 29
9 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 27
7 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 25
9 Vlastimil Janda 4 222
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 88
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 75
5 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 43
11 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 17
10 Libor Viktorin 9 171
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 42
8 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 36
6 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 29
7 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 25
7 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 25
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 14
7 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 14
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 13
7 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 0
11 Ivo Šimek 3 159
5 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 64
6 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 58
6 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 38
12 Jaroslav Krátký 4 153
4 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 57
6 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 38
3 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 33
7 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 25
13 Jarmil Svitalský 5 142
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 50
4 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 50
9 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 27
7 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 14
9 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 0
14 Petr Hynek 1 42
8 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 42
15 Michal Javora 2 17
6 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 17
8 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 0
16 Radek Kala 2 13
8 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 13
8 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
17 Jan Křížek 2 8
12 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 8
8 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 0
18 Petr Ryšánek 1 0
9 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 0
18 Jiří Sobek 1 0
13 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jan Janků 6 486
1 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 100
1 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 100
1 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 100
1 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 100
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 86
7 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 0
2 Martin Kubát 6 314
2 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 80
2 (10.) Discgolfová liga Moravy a Slezska FINÁLE Ostrava 67
4 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 57
4 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 40
18 (5.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Králíky 37
5 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 33
3 Petr Mrázek 4 296
2 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 86
2 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 80
2 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 80
4 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 50
4 Martin Štípek 3 267
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 100
3 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 67
5 Martin Opršal 2 200
1 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 100
1 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 100
6 Ondřej Roháč 3 157
1 (6.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Šumperk 100
4 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 40
6 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 17
7 Jakub Dostál 2 143
2 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 83
3 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 60
8 Radim Kala 2 133
3 (1.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Vyškov 67
2 (8.) Discgolfová liga Moravy a Slezska O pohár starosty obce Kobylí 67
9 Kristián Kvita 3 109
3 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 60
6 (7.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Budišov nad Budišovkou 29
5 (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez 20
10 Kristián Křenek 1 100
1 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 100
11 Přemysl Roháč 2 20
5 (4.) Discgolfová liga Moravy a Slezska - Nový Jičín 20
7 (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 0
11 Ondřej Novák 1 20
5 (9.) Discgolfová liga Moravy a Slezska Krnov 20

Otevřené kategorie


Registrační fáze