Ústecká DiscGolfová Liga 2024


Informace o lize

 

CELOROČNÍ LIGA

6 TURNAJŮ

ATRAKTIVNÍ LOKACE

ORIGINÁLNÍ LAYOUTY

 4 VÝKONNOSTNÍ KATEGORIE

CENY PRO 5 NEJLEPŠÍCH

BOHATÁ LOSOVAČKA

OBČERSTVENÍ U JENDY

UDGL ACEPOOL PRO VŠECHNY

WESTSIDE CTP

SPEEDMETER

 

UDGL je celoroční soutěž o 6 jednodenních turnajích hraných na 3 kola o 12 jamkách.
Ligu organizuje DGC ALBIUM a hřiště jsou navržena tak, aby si hru užil i začátečník, kterému v případě potřeby disky bezplatně zapůjčíme. Soutěží se ve čtyřech barevných kategoriích rozlišených podle discgolfového českého ratingu. Toto rozdělení nám dovoluje připravit pro hráče všech úrovní vyrovnané prostředí a zajistit tak atraktivitu turnajů. Kompletní informace o lize si můžete přečíst také na našich stránkách dgcalbium.cz.

 

Hráčské kategorie 

V UDGL 2024 jsou hráčské kategorie rozděleny dle nového soutěžního řádu ČADG 2024 a to :

                               

Systém turnajů

Turnaje UDGL 2024 se hrají na 3 kola na hřištích o 12 jamkách. První dvě dopolední kola se konají dohromady ve stejným skupinách (flightech) hráčů.
Pro třetí odpolední kolo pořadatel vytvoří nové flighty dle kategorií a průběžného umístění.

Startovné

Dospělí platí *250,- Kč a junioři 18 let a méně platí *100,- Kč.
Sleva pro členy klubu DGC Albium a členy ČADG 2024 činí 50,- Kč 

Po registraci Vám bude zaslána elektronická faktura s QR kodem na email registrovaný pod Vaším iDG účtem. 

Prosíme, aby Vaše startovné bylo připsáno na náš účet nejpozději do středeční půlnoci před turnajem.

V případě odhlášení více než 48h před začátkem turnaje, vám bude vráceno startovné v plné výši. V případě odhlášení méně než 48h před začátkem turnaje vaše startovné propadá organizátorovi.
Pro platby v hotovosti v den turnaje bude startovné navýšeno o 20,- Kč.

Bodování ligy

Výsledky UDGL 2024 se vyhlašují v barevných kategoriích vypsaných pro rok 2024.
Vaše finální zařazení do barevné kategorie se určí automaticky po 5. turnaji UDGL 2024. 

Do konečného pořadí se započítávají 4 nejlepší výsledky v sezoně.
V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3. místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na dalších místech až do rozhodnutí.

Slavnostní vyhlášení

Celkové vyhlášení UDGL 2024 proběhne na turnaji Duchcov vol. 7 - Putovní pohár, kde budou dekorováni nejlepší 3 hráči ve vypsaných barevných kategoriích.

UDGL Ace Pool

Součástí turnaje je i vložená soutěž UDGL ACE POOL, do které organizující klub DGC ALBIUM věnuje z každého startovného 10,- Kč. Autor esa bere celý Ace Pool, více es se o jackpot dělí rovným dílem. V případě, že eso nepadne během turnaje, před vyhlášením se hráči o Ace Pool rozhodí každý jedním pokusem na koš vzdálený cca 40 m. Eso (má přednost) nebo CTP vyhrává.

Partneři a sponzoři UDGL

Pořadatelský klub Ústecké DiscGolfové Ligy DGC ALBIUM děkuje svým partnerům. Bez jejich podpory (finanční či materiálové) bychom hráčům nebyli schopni nabídnout turnaje s tak bohatými odměnami a pohodovou atmosférou. Jsme hrdí, že se s námi pro rok 2024 spojili:


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
23.03.2024 UDGL 2024 - UDGL #1 - Osek 2024 Ústecký kraj Uzavřena 75/75
20.04.2024 UDGL 2024 - UDGL #2 - Radovesická výsypka Ústecký kraj Uzavřena 65/90
11.05.2024 UDGL 2024 - UDGL #3 Milešov Ústecký kraj Uzavřena 63/70
23.06.2024 UDGL 2024 - UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" Ústecký kraj Uzavřena 90/90
21.09.2024 UDGL 2024 - UDGL #5 - Lesná Ústecký kraj Uzavřena 3/65
26.10.2024 UDGL 2024 - UDGL #6 - Proboštov 2024 Ústecký kraj Uzavřena 3/65

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ladislav Dragoun 4 70
6 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 25
1 UDGL #3 Milešov 15
5 UDGL #1 - Osek 2024 15
5 UDGL #2 - Radovesická výsypka 15
2 Lubomír Šedivý "Šéďa" 4 63
6 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 25
1 UDGL #1 - Osek 2024 14
8 UDGL #2 - Radovesická výsypka 12
4 UDGL #3 Milešov 12
3 Lukáš Heřmánek 4 53
3 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 28
6 UDGL #1 - Osek 2024 14
14 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
11 UDGL #3 Milešov 5
4 Pavel Sedlák "🥏" 2 48
1 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 30
2 UDGL #2 - Radovesická výsypka 18
5 Vladislav Moník 4 47
15 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 16
3 UDGL #3 Milešov 13
8 UDGL #2 - Radovesická výsypka 10
12 UDGL #1 - Osek 2024 8
6 Martin Vrbíček 3 43
1 UDGL #1 - Osek 2024 19
4 UDGL #2 - Radovesická výsypka 16
8 UDGL #3 Milešov 8
7 Roman Hudek 3 40
10 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 21
10 UDGL #1 - Osek 2024 10
7 UDGL #3 Milešov 9
8 Martin Havel 3 37
2 UDGL #1 - Osek 2024 18
7 UDGL #2 - Radovesická výsypka 13
10 UDGL #3 Milešov 6
9 Jan Pecina 2 33
13 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 18
1 UDGL #3 Milešov 15
9 Dominik Bandas 3 33
2 UDGL #3 Milešov 14
10 UDGL #2 - Radovesická výsypka 10
11 UDGL #1 - Osek 2024 9
9 Kamil Vrbíček 4 33
17 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
6 UDGL #3 Milešov 12
16 UDGL #2 - Radovesická výsypka 4
17 UDGL #1 - Osek 2024 3
12 Jiří Mika 1 30
1 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 30
13 Matěj Šlandor "Minato " 3 29
17 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
10 UDGL #2 - Radovesická výsypka 10
15 UDGL #1 - Osek 2024 5
13 Miroslav Blažek 4 29
8 UDGL #1 - Osek 2024 12
23 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 8
9 UDGL #3 Milešov 7
18 UDGL #2 - Radovesická výsypka 2
15 Pepa Otta 2 28
17 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
2 UDGL #3 Milešov 14
15 Tomáš Kvapil "Kvápa" 1 28
3 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 28
17 Jan Vlček 1 26
5 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 26
18 Zdeněk Hotovec 1 25
6 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 25
18 Adam Trejbal 1 25
6 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 25
20 Daniel Švarc 3 23
3 UDGL #1 - Osek 2024 17
17 UDGL #2 - Radovesická výsypka 3
13 UDGL #3 Milešov 3
21 Jan Hrdina "Hero" 1 21
10 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 21
22 Filip Surjomartono 1 19
1 UDGL #2 - Radovesická výsypka 19
22 Václav Manych 1 19
12 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 19
24 Vít Dupák 1 18
13 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 18
24 Michal Surjomartono 1 18
3 UDGL #2 - Radovesická výsypka 18
26 Tomáš Skalka 3 17
10 UDGL #2 - Radovesická výsypka 10
15 UDGL #1 - Osek 2024 5
29 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 2
27 Jiří Veselý 1 16
4 UDGL #1 - Osek 2024 16
28 Marek Surjomartono 1 14
6 UDGL #2 - Radovesická výsypka 14
28 Petr Trejbal "Terej" 1 14
6 UDGL #1 - Osek 2024 14
28 Vojtěch Sedláček 1 14
17 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
31 Roman Sieber "Romčis " 1 13
3 UDGL #3 Milešov 13
32 Adam Novák 1 12
8 UDGL #2 - Radovesická výsypka 12
32 Jan Hodač 1 12
5 UDGL #3 Milešov 12
32 Petr Houdek 1 12
8 UDGL #1 - Osek 2024 12
35 Jan Vejrosta 1 10
21 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
36 Matej Verl 1 8
12 UDGL #1 - Osek 2024 8
36 Václav Bednář "Cooper" 1 8
23 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 8
36 Matěj Vlček "🐺" 1 8
23 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 8
36 Michal Vojtíšek 1 8
12 UDGL #1 - Osek 2024 8
36 Matěj Mareš 1 8
23 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 8
41 Karel Kolář 1 7
13 UDGL #2 - Radovesická výsypka 7
42 Adam Surjomartono "🕶️" 1 5
15 UDGL #2 - Radovesická výsypka 5
43 František Vodička "🌊🌊" 1 4
27 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 4
44 Roman Kunovjánek 1 2
18 UDGL #1 - Osek 2024 2
45 Pavel Bartoň 1 1
15 UDGL #3 Milešov 1
45 Vít Tišer 1 1
19 UDGL #1 - Osek 2024 1
45 Radim Štěpán 1 1
19 UDGL #2 - Radovesická výsypka 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ladislav Bartoň "Ládyn" 4 56
2 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 17
3 UDGL #2 - Radovesická výsypka 15
3 UDGL #1 - Osek 2024 13
5 UDGL #3 Milešov 11
2 Michal Dorňák "Miko" 4 52
1 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 18
4 UDGL #1 - Osek 2024 13
7 UDGL #2 - Radovesická výsypka 11
6 UDGL #3 Milešov 10
3 Martin Štainer 4 50
1 UDGL #2 - Radovesická výsypka 17
15 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 16
1 UDGL #1 - Osek 2024 15
14 UDGL #3 Milešov 2
4 Jiří Böhm "🥏Bhémič 🥏" 4 43
2 UDGL #2 - Radovesická výsypka 16
2 UDGL #1 - Osek 2024 13
21 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
12 UDGL #3 Milešov 4
5 Míra Postl 4 38
2 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 17
3 UDGL #1 - Osek 2024 13
10 UDGL #3 Milešov 6
16 UDGL #2 - Radovesická výsypka 2
6 Michal Novotný "Myšák" 4 36
4 UDGL #1 - Osek 2024 11
9 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
9 UDGL #2 - Radovesická výsypka 9
10 UDGL #3 Milešov 6
7 Petr Kuliha "Kulíšek" 4 34
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
6 UDGL #3 Milešov 10
10 UDGL #2 - Radovesická výsypka 8
11 UDGL #1 - Osek 2024 4
8 Petr Vágner 3 33
4 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 15
6 UDGL #2 - Radovesická výsypka 12
10 UDGL #3 Milešov 6
9 David Sochor 4 27
9 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
8 UDGL #3 Milešov 8
12 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
12 UDGL #1 - Osek 2024 3
9 Jiří Masopust "Bizon" 4 27
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
5 UDGL #3 Milešov 12
13 UDGL #1 - Osek 2024 2
17 UDGL #2 - Radovesická výsypka 1
11 Jan Anděl 2 22
5 UDGL #2 - Radovesická výsypka 13
6 UDGL #1 - Osek 2024 9
12 Markéta Sedláková "🌷" 2 21
4 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 15
12 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
12 Radek Syrový 2 21
4 UDGL #2 - Radovesická výsypka 14
8 UDGL #1 - Osek 2024 7
12 Petr Starý 3 21
6 UDGL #1 - Osek 2024 9
11 UDGL #2 - Radovesická výsypka 7
14 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 5
12 Petr Novotný ""Doktor"" 3 21
4 UDGL #3 Milešov 12
9 UDGL #1 - Osek 2024 6
28 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 3
16 Roman Valachy 1 13
6 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 13
17 Vlastimil Konšal 2 11
10 UDGL #3 Milešov 6
10 UDGL #1 - Osek 2024 5
18 Pavel Votický 1 10
5 UDGL #1 - Osek 2024 10
18 Vojtěch Nosek 1 10
9 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
20 Ondřej Jahelka "Jagles" 1 8
8 UDGL #3 Milešov 8
21 Petr Chalupa "Chali" 1 6
12 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
21 Branislav Šimko 1 6
12 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
21 Lucie Honzíková "🍋" 1 6
13 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 6
24 Dominik Michoň 1 3
16 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 3
25 Vilém Dolejš "Vilda" 1 1
15 UDGL #3 Milešov 1
25 Jaroslav Strnad 1 1
18 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Daniel Klement 4 42
1 UDGL #3 Milešov 16
1 UDGL #2 - Radovesická výsypka 15
9 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
15 UDGL #1 - Osek 2024 1
2 Radek Hlavnička 4 40
2 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 17
8 UDGL #3 Milešov 9
7 UDGL #1 - Osek 2024 9
11 UDGL #2 - Radovesická výsypka 5
3 Petr Vach "PýTý" 4 35
2 UDGL #1 - Osek 2024 14
2 UDGL #2 - Radovesická výsypka 14
14 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 5
14 UDGL #3 Milešov 2
4 Jan Kluna 4 31
5 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
5 UDGL #1 - Osek 2024 11
13 UDGL #3 Milešov 4
14 UDGL #2 - Radovesická výsypka 2
5 Petra Hájková 4 28
4 UDGL #2 - Radovesická výsypka 12
12 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 7
11 UDGL #1 - Osek 2024 5
13 UDGL #3 Milešov 4
6 Marcela Tomášů 3 26
3 UDGL #3 Milešov 15
8 UDGL #2 - Radovesická výsypka 8
16 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 3
7 Petr Vágner "st." 4 23
9 UDGL #2 - Radovesická výsypka 7
10 UDGL #1 - Osek 2024 6
11 UDGL #3 Milešov 6
15 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 4
8 Lukáš Trubač 2 22
5 UDGL #1 - Osek 2024 11
5 UDGL #2 - Radovesická výsypka 11
8 Tomáš Husák "Loui" 2 22
2 UDGL #3 Milešov 15
9 UDGL #2 - Radovesická výsypka 7
10 Miloš Verner "#SoLiM" 2 21
4 UDGL #3 Milešov 13
8 UDGL #1 - Osek 2024 8
11 Petr Sochor "FlegMaNiak" 2 19
1 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 18
14 UDGL #1 - Osek 2024 1
12 Patrik Vodička "🌊" 1 15
4 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 15
13 Jan Stejskal 1 13
6 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 13
14 Zdeněk Tomášů "Katze" 1 12
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
14 Adam Levý 1 12
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
16 Adam Sirota 1 10
7 UDGL #3 Milešov 10
17 Jiří Texl 1 8
8 UDGL #1 - Osek 2024 8
18 Denisa Rýznerová 1 7
12 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 7
19 Daniel Hanus "Eagle" 1 4
12 UDGL #1 - Osek 2024 4
20 František Tomeš 1 3
13 UDGL #1 - Osek 2024 3
21 Zdeněk Sedlák 1 2
14 UDGL #1 - Osek 2024 2
22 Pawel Pierzchalski 1 1
16 UDGL #3 Milešov 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jan Kluna "ml." 4 53
5 UDGL #1 - Osek 2024 23
3 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 16
6 UDGL #2 - Radovesická výsypka 10
13 UDGL #3 Milešov 4
2 Simona Albertová "Sajmee" 4 46
4 UDGL #1 - Osek 2024 24
10 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 9
8 UDGL #3 Milešov 9
12 UDGL #2 - Radovesická výsypka 4
3 Martin Turek 4 45
10 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 15
7 UDGL #3 Milešov 11
18 UDGL #1 - Osek 2024 10
6 UDGL #2 - Radovesická výsypka 9
3 Martin Bárta "Lag" 3 45
3 UDGL #1 - Osek 2024 25
3 UDGL #2 - Radovesická výsypka 13
12 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 7
5 Jiří Klobouk 3 44
1 UDGL #1 - Osek 2024 27
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
12 UDGL #3 Milešov 5
6 Petr Břížďala 3 40
2 UDGL #1 - Osek 2024 27
7 UDGL #2 - Radovesická výsypka 9
15 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 4
7 Martin Pašinger 3 35
6 UDGL #3 Milešov 12
16 UDGL #1 - Osek 2024 12
4 UDGL #2 - Radovesická výsypka 11
8 Ivan Kundla "Váňa🥏" 4 34
10 UDGL #1 - Osek 2024 18
6 UDGL #3 Milešov 12
13 UDGL #2 - Radovesická výsypka 3
18 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 1
9 Honza Feigl 4 33
4 UDGL #3 Milešov 14
17 UDGL #1 - Osek 2024 11
9 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
17 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 2
9 Lukáš Plašil 3 33
15 UDGL #1 - Osek 2024 13
5 UDGL #2 - Radovesická výsypka 10
8 UDGL #3 Milešov 10
11 Pavel Klotz 2 29
12 UDGL #1 - Osek 2024 16
2 UDGL #2 - Radovesická výsypka 13
11 Miloš Miličevič 2 29
7 UDGL #1 - Osek 2024 21
7 UDGL #2 - Radovesická výsypka 8
13 Adam Vodička "🌊" 1 24
1 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 24
14 Lucie Verlová 3 23
15 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 10
9 UDGL #3 Milešov 9
11 UDGL #2 - Radovesická výsypka 4
14 Kristýna Brücklerová 1 23
2 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 23
14 Petr Limberk "Bohouš" 2 23
12 UDGL #1 - Osek 2024 16
11 UDGL #3 Milešov 7
17 Petr Vi 1 22
6 UDGL #1 - Osek 2024 22
17 Kamil Kónya 2 22
3 UDGL #3 Milešov 15
8 UDGL #2 - Radovesická výsypka 7
17 Vojta Heier 1 22
3 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 22
17 Filip Piwowarczik 2 22
5 UDGL #3 Milešov 13
10 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 9
21 Aleš Hanus "Discman" 1 21
7 UDGL #1 - Osek 2024 21
21 Josef Zicha "zipep" 2 21
3 UDGL #2 - Radovesická výsypka 12
8 UDGL #3 Milešov 9
21 Roberto Espinosa "Robin" 1 21
4 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 21
24 Pavel Noga 1 20
5 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 20
24 Jana Manychová 1 20
5 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 20
26 Sára Srdínková 1 19
9 UDGL #1 - Osek 2024 19
27 Irena Čepická 3 18
13 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
15 UDGL #3 Milešov 3
25 UDGL #1 - Osek 2024 3
27 Tomáš Eminger 1 18
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 18
27 Nikola Strnadová 1 18
7 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 18
30 Vojtěch Šorm 1 17
1 UDGL #3 Milešov 17
30 Jakub Uhlíř 1 17
11 UDGL #1 - Osek 2024 17
30 Lukáš Dvořák 2 17
2 UDGL #3 Milešov 16
15 UDGL #2 - Radovesická výsypka 1
33 Petr Hlavín 1 16
12 UDGL #1 - Osek 2024 16
33 Miroslav Němec 2 16
1 UDGL #2 - Radovesická výsypka 14
29 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 2
33 Milan Velešík "Velda" 1 16
9 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 16
36 Erik Kiš 2 14
17 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 8
22 UDGL #1 - Osek 2024 6
36 Andrzej Maslowski 1 14
11 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
36 Jindřich Valachy jr. "Junior" 1 14
11 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 14
39 Alexandr Quaiser 3 12
23 UDGL #1 - Osek 2024 5
14 UDGL #3 Milešov 4
12 UDGL #2 - Radovesická výsypka 3
39 Jindřich Valachy "Senior " 1 12
13 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 12
41 Jakub Spurný 3 10
13 UDGL #3 Milešov 5
24 UDGL #1 - Osek 2024 4
14 UDGL #2 - Radovesická výsypka 1
42 Tereza Vodičková "🌊" 1 9
16 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 9
42 Tereza Konzalová "Tejina" 1 9
19 UDGL #1 - Osek 2024 9
42 Tomáš Macháček 1 9
19 UDGL #1 - Osek 2024 9
42 Katarína Sirota "Kat" 1 9
9 UDGL #3 Milešov 9
46 Eva Moníková 2 8
19 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 6
13 UDGL #2 - Radovesická výsypka 2
47 Kateřina Linhartová 1 7
21 UDGL #1 - Osek 2024 7
47 Stanislava Mužíková 3 7
21 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 4
16 UDGL #3 Milešov 2
27 UDGL #1 - Osek 2024 1
47 Sára Valachyová 1 7
18 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 7
47 Petr Černý 1 7
11 UDGL #3 Milešov 7
51 Vladimíra Klementová 1 6
19 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 6
51 Jan Veselý 1 6
9 UDGL #2 - Radovesická výsypka 6
53 Michal Šlambor "Šlambi" 1 3
22 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 3
54 Alena Sedlaková "Ala" 1 2
26 UDGL #1 - Osek 2024 2
54 Karolínka Stejskalová 1 2
23 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 2
56 Matyáš Dragoun "Maty" 1 1
24 UDGL #4 - Doksy 2024 => "NEDĚLE" 1
56 Hoang Tran Nguyen Cong "Tom" 1 1
17 UDGL #3 Milešov 1

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
Yellow - 1
Purple - 1
Green - 1
Red - 1

Registrační fáze

Registrační fáze 1
33 - 28 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem klubu: DGC Albium
Hráč je členem ČADG
Hráč je členem klubu: Discgolf club Kalich Litoměřice
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
27 - 22 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 3
21 - 3 dní před začátkem turnaje
Všichni