Jihomoravská discgolfová liga


Informace o lize

Jihomoravská discgolfová liga

Jedná se o nultý ročník ligy, která má za cíl rozvoj a podporu discgolfové komunity v Jihomoravském kraji.

Liga je určená pro hráče všech výkonností a kategorií.

Liga se hraje podle platných PDGA pravidel a je pod záštitou ČADG.

https://www.facebook.com/jmdgl.cz/

 

Český rating

Na všech turnajích získají zúčastnění hráči český rating - získají tak kvalitní srovnání s ostatními hráči (podobně jako u PDGA ratingu).

https://www.dgolf.cz/cs/tours/jmdgl/

 

Formát ligy

V průběhu sezóny proběhne celkem čtyři nebo pět turnajů (Hustopeče, Kobylí, Brno, Brno, Vacenovice), po kterých budou vyhlášeni nejlepší tři hráči z každé kategorie.

Do celkového pořadí se budou počítat čtyři nejlepší výsledky z turnajů ligy.

 

Ocenění

Na konci sezóny budou vyhlášeni tři nejlepší hráči v každé kategorie.

 

Kategorie

V letošním roce bychom se drželi klasických kategorií MPO, FPO, FJ15, MA4, MP40, protože rozdělení do kategorií dle výkonosti není přesné. V tomto ročníku využijeme výpočet českého ratingu pro každý turnaj. V dalším ročnících bychom přešli na kategorie podle ratingu (buď barevné viz PDGA nebo MA1 až MA4, FA1 až FA4).

 


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
22.04.2023 JMDGL - Hustopeče Open 2023 Jihomoravský kraj Uzavřena 50/60
22.07.2023 - Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) Jihomoravský kraj Uzavřena 29/45
09.09.2023 JMDGL - O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník Jihomoravský kraj Uzavřena 94/95
14.10.2023 JMDGL - O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 Jihomoravský kraj Uzavřena 47/75
12.11.2023 JMDGL - Vacenovice CLASSIC 18 open Jihomoravský kraj Uzavřena 64/90

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Daniel Barák 4 290
2 Vacenovice CLASSIC 18 open 87
2 Hustopeče Open 2023 87
4 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 64
12 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 52
2 Tomáš Ráček 3 255
2 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 93
2 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 87
3 Hustopeče Open 2023 75
3 Libor Juřena 3 201
4 Vacenovice CLASSIC 18 open 75
4 Hustopeče Open 2023 64
9 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 62
3 Josef Kralovič 4 201
4 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 82
6 Hustopeče Open 2023 45
7 Vacenovice CLASSIC 18 open 37
7 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 37
5 Michael Rádl 2 200
1 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 100
1 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 100
6 Radek Bohunský 4 157
5 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 54
14 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 46
6 Hustopeče Open 2023 45
12 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 12
7 Ondřej Roblík 2 153
5 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 78
3 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 75
8 Marek Budík "Marcio Zazinho" 2 130
1 Hustopeče Open 2023 100
21 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 30
9 Patrik Moulis 4 129
6 Vacenovice CLASSIC 18 open 45
8 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 30
21 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 30
9 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 24
10 Martin Opršal 1 100
1 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 100
10 Tomáš Doležel 1 100
1 Vacenovice CLASSIC 18 open 100
10 Martin Koňařík 1 100
1 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 100
13 Tomáš Mozola "Tom" 1 87
2 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 87
14 Petr Žák 2 82
12 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 52
8 Hustopeče Open 2023 30
15 Miroslav Budík 2 76
4 Hustopeče Open 2023 64
12 Vacenovice CLASSIC 18 open 12
16 Jan Rozehnal 1 75
3 Vacenovice CLASSIC 18 open 75
16 Tomáš Zavřel "Kuku" 1 75
3 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 75
18 Petr Konvičný "Pitros" 1 74
6 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 74
19 Jakub Pospěch 3 71
7 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 37
10 Hustopeče Open 2023 19
11 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 15
20 Jaroslav Polzer 1 70
7 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 70
21 Jakub Burian "Buri" 1 66
8 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 66
22 HUGO KRIČKA 1 64
4 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 64
23 Petr Bujnošek 1 62
9 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 62
23 Tomáš Holeček 1 62
9 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 62
25 Tomáš Mikulica 2 59
16 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 40
10 Vacenovice CLASSIC 18 open 19
26 Tomáš Damborský 3 56
25 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 22
10 Vacenovice CLASSIC 18 open 19
11 Hustopeče Open 2023 15
27 Jan Bártek 1 54
5 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 54
27 Radim Kaděra 1 54
5 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 54
27 Marek Šrom 1 54
5 Vacenovice CLASSIC 18 open 54
30 Ondřej Michna 2 48
9 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 24
9 Vacenovice CLASSIC 18 open 24
31 Matyáš Kříž 1 46
14 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 46
32 Jiří Macků 2 42
21 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 30
12 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 12
33 Adam Muras 1 38
17 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 38
34 Filip Červinka 1 36
18 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 36
35 Bořek Chmelík "Opičak" 1 34
19 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 34
36 Petr Schindler 2 33
27 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 18
11 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 15
37 Vojtěch Kaprál 2 31
28 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 16
11 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 15
38 Václav Pachta 1 30
8 Hustopeče Open 2023 30
38 Matouš Novák 1 30
8 Vacenovice CLASSIC 18 open 30
40 Ondřej Michna 1 24
24 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 24
41 Ondřej Zatloukal "Oňďous" 1 22
25 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 22
42 Dalibor Huk 1 19
10 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 19
42 Marek Březina 1 19
10 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 19
44 Michal Zálešák 1 14
29 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 14
44 Tomáš Pokorný 2 14
13 Hustopeče Open 2023 10
16 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 4
46 Juraj Falath 1 10
13 Vacenovice CLASSIC 18 open 10
47 Patrik Jenčke 2 8
15 Hustopeče Open 2023 6
17 Vacenovice CLASSIC 18 open 2
47 Milan Zwins "Siesto" 1 8
14 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 8
47 Milan Slanina 1 8
14 Vacenovice CLASSIC 18 open 8
50 Tomáš Masník 1 6
15 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 6
50 Lukáš Vrbík 1 6
15 Vacenovice CLASSIC 18 open 6
52 Matěj Pouč 1 4
16 Vacenovice CLASSIC 18 open 4
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Radek Běhavý "Běhoun" 4 302
1 Hustopeče Open 2023 100
2 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 87
3 Vacenovice CLASSIC 18 open 75
16 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 40
2 Jan Podešva 4 292
5 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 78
3 Hustopeče Open 2023 75
3 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 75
4 Vacenovice CLASSIC 18 open 64
3 Roman Ševčík "Romiš" 3 269
1 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 100
2 Hustopeče Open 2023 87
4 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 82
4 David Hégr 3 219
1 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 100
2 Vacenovice CLASSIC 18 open 87
20 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 32
5 Michal Král "❤️ Miluju discgolf ❤️" 5 214
3 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 75
5 Hustopeče Open 2023 54
6 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 45
16 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 40
13 Vacenovice CLASSIC 18 open 10
6 Vlastimil Janda 4 189
4 Hustopeče Open 2023 64
10 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 58
7 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 37
8 Vacenovice CLASSIC 18 open 30
7 Pavel Marek 5 119
4 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 64
9 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 24
10 Hustopeče Open 2023 19
30 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 12
14 Vacenovice CLASSIC 18 open 8
8 Martin Bříštěla "Bříza" 2 109
11 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 55
5 Vacenovice CLASSIC 18 open 54
8 Pavol Urban 3 109
13 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 49
6 Hustopeče Open 2023 45
11 Vacenovice CLASSIC 18 open 15
10 Petr Štolfa 2 104
6 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 74
8 Vacenovice CLASSIC 18 open 30
11 Daniel Večeř 1 100
1 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 100
11 Roman Jurajda 1 100
1 Vacenovice CLASSIC 18 open 100
13 Martin Sladký "Sweety" 1 93
2 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 93
14 Martin Mozola "Mathew" 1 87
2 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 87
14 Zdeněk Zívala "Zivi" 1 87
3 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 87
16 Radek Čižmař "Hračičkář" 2 76
4 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 64
12 Vacenovice CLASSIC 18 open 12
17 Jirka Provazník "pan" 1 74
6 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 74
17 Miroslav Všolek 1 74
6 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 74
19 Thomas LaRocca 1 64
5 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 64
20 Martin Slížek 1 62
9 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 62
21 Karel Hlava 1 55
11 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 55
22 Vladimír Pařil 1 54
5 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 54
22 Silvestr Mikuláštík 1 54
5 Vacenovice CLASSIC 18 open 54
24 Jaromír Šišma 1 49
13 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 49
24 Libor Juřena 2 49
8 Hustopeče Open 2023 30
10 Vacenovice CLASSIC 18 open 19
26 Julius Nadberežný 1 43
15 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 43
27 Radek Marek 2 41
23 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 26
11 Hustopeče Open 2023 15
28 Ondřej Zatloukal "Kačus" 1 40
16 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 40
28 Pavel Jiřík "Ujel" 1 40
16 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 40
30 Jan Holešovský 1 37
7 Vacenovice CLASSIC 18 open 37
30 Vít Fojtlík 1 37
7 Hustopeče Open 2023 37
30 Daniel Zoss 1 37
7 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 37
33 Michal Jiřík "Migel🤸" 1 30
21 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 30
34 Jozef Valach "Pepin" 1 28
22 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 28
35 Jan Pajurek 1 26
23 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 26
36 Slavomír Janů 1 22
25 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 22
37 Milan Mrvka 1 20
26 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 20
38 Tomáš Petříček 1 18
27 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 18
39 Oskar Hesek 1 14
29 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 14
40 Pavel Zemánek 2 13
12 Hustopeče Open 2023 12
22 Vacenovice CLASSIC 18 open 1
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jan Klíma 3 287
1 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 100
1 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 100
2 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 87
2 Marek Hrdý 4 242
1 Hustopeče Open 2023 100
3 Vacenovice CLASSIC 18 open 75
7 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 37
8 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 30
3 Lukáš Hanák 3 172
4 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 64
6 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 54
5 Vacenovice CLASSIC 18 open 54
4 Charles Ian Linney 2 164
1 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 100
4 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 64
5 Radim Štursa 3 157
3 Hustopeče Open 2023 75
6 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 45
7 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 37
6 Ondřej Šauer 2 120
3 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 75
6 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 45
7 Daniel Kučínský 2 105
3 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 75
8 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 30
8 Stanislav Straškrába 2 101
4 Hustopeče Open 2023 64
7 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 37
9 Ondřej Winkler 1 100
2 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 100
9 Vít Klimeš "Mohawk" 1 100
1 Hustopeče Open 2023 100
9 Pavel Žeravík "ml." 1 100
1 Vacenovice CLASSIC 18 open 100
12 David Štrunc 1 87
2 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 87
12 Pavel Kreml 1 87
2 Vacenovice CLASSIC 18 open 87
14 Lukáš Vozník "Vozi" 1 75
3 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 75
15 Antonín Tomeček 2 66
5 Hustopeče Open 2023 54
12 Vacenovice CLASSIC 18 open 12
16 Michal Nedbálek 1 64
4 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 64
16 Ondřej Kadlčík 1 64
4 Vacenovice CLASSIC 18 open 64
18 Ernest Bogdanów 3 58
6 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 45
12 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 12
18 Vacenovice CLASSIC 18 open 1
19 Antonín Karásek 1 54
5 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 54
19 Jakob Bäcklund 1 54
5 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 54
19 Tomáš Melša "Melůnes" 1 54
5 Vacenovice CLASSIC 18 open 54
22 Ondřej Kuchař 1 37
7 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 37
23 Petr Toman 2 31
8 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 30
18 Vacenovice CLASSIC 18 open 1
24 Václav Piták 1 30
8 Brno - Milénova 2023 (přesunuté z Mikuláškova náměstí) 30
25 David Kopecký "Kopeček" 1 24
9 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 24
25 Martin Bárta "Lag" 1 24
9 Hustopeče Open 2023 24
25 Jakub Janíček 1 24
9 Vacenovice CLASSIC 18 open 24
28 Filip Jalakša 3 22
12 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 12
15 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 6
16 Vacenovice CLASSIC 18 open 4
29 Filip Hovězák 2 21
11 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 15
15 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 6
30 Jason Bedore 1 19
10 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 19
30 Zdenek Krupica 1 19
10 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 19
30 Jakub Valenda 1 19
10 Vacenovice CLASSIC 18 open 19
30 Robin Langer 1 19
10 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 19
34 Jakub Ludvík 1 12
12 Hustopeče Open 2023 12
34 Roman Cabejšek 2 12
13 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 10
17 Vacenovice CLASSIC 18 open 2
36 Dagmar Podešvová 1 10
13 Hustopeče Open 2023 10
36 Ondřej Pulpit 1 10
13 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 10
38 Pavel Ševčík 1 8
14 Vacenovice CLASSIC 18 open 8
38 Chris Meyer 1 8
14 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 8
40 Filip Lorenc 1 6
15 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 6
41 Radek Hasík 1 4
16 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 4
42 Ondřej Veselý "💎💎💎" 1 2
17 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 2
42 Karel Lorenc 1 2
17 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 2
44 Petr Malík 1 1
18 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 1
44 Eva Svobodová 1 1
20 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 1
44 Daniel Popovský 1 1
19 O pohár starosty obce Kobylí - 8. ročník 1
44 Jakub Postler 1 1
19 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 1
44 Ryan Smith 1 1
20 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 1
44 David Konečný 1 1
21 O lesní pohár Zamilec 2023 - turnaj ke dni stromů 🌳 1
44 Paweł Łącki 1 1
20 Vacenovice CLASSIC 18 open 1

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 4
MP40 - 4
MJ15 - 3
MA4 - 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 0 Kč

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni