Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy


Informace o lize


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
16.03.2019 RDGL SZČ - Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 Ústecký kraj Uzavřena 35/105
23.03.2019 RDGL SZČ C SZDL 2019 KADAŇ Ústecký kraj Uzavřena 67/90
06.04.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV Karlovarský kraj Uzavřena 60/60
20.04.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 OSEK Ústecký kraj Uzavřena 60/60
18.05.2019 RDGL SZČ C Tachov Open 2019 Plzeňský kraj Uzavřena 41/90
01.06.2019 RDGL SZČ C SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka Ústecký kraj Uzavřena 63/90
11.08.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 Valeč Karlovarský kraj Uzavřena 49/49
24.08.2019 RDGL SZČ - O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 44/90
07.09.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 TEPLICE Ústecký kraj Uzavřena 54/60
21.09.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 KADAŇ Ústecký kraj Uzavřena 65/90
05.10.2019 RDGL SZČ C SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 Karlovarský kraj Uzavřena 41/72

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 David Šindelář 9 773
3 SZDL 2019 KADAŇ 100
1 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 100
1 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 100
1 SZDL 2019 OSEK 100
1 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 100
1 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 100
1 SZDL 2019 KADAŇ 100
4 SZDL 2019 Valeč 73
9 SZDL 2019 TEPLICE 33
2 Vít Tišer 10 624
1 SZDL 2019 Valeč 100
2 SZDL 2019 KADAŇ 86
2 SZDL 2019 OSEK 86
2 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 86
5 SZDL 2019 KADAŇ 79
3 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 73
6 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 62
6 SZDL 2019 TEPLICE 51
8 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 41
19 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 7
3 Pavel Sedlák 11 580
1 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 100
2 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 86
5 SZDL 2019 KADAŇ 79
3 Tachov Open 2019 75
3 SZDL 2019 OSEK 73
3 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 73
6 SZDL 2019 Valeč 51
8 SZDL 2019 KADAŇ 41
7 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 33
10 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 25
11 SZDL 2019 TEPLICE 25
4 Jan Veselý 5 412
1 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 100
1 SZDL 2019 Valeč 100
3 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 87
3 SZDL 2019 TEPLICE 73
5 SZDL 2019 KADAŇ 51
5 Ladis Dragoun 6 285
3 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 73
4 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 62
7 SZDL 2019 OSEK 51
10 SZDL 2019 KADAŇ 37
9 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 33
12 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 28
6 Vladislav Moník 8 281
7 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 64
5 SZDL 2019 OSEK 62
9 SZDL 2019 Valeč 41
8 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 41
9 SZDL 2019 KADAŇ 33
7 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 33
21 SZDL 2019 KADAŇ 5
18 SZDL 2019 TEPLICE 2
7 Ondřej Dohnal 7 259
4 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 62
5 SZDL 2019 TEPLICE 62
4 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 62
8 SZDL 2019 OSEK 41
7 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 33
28 SZDL 2019 KADAŇ 0
19 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
8 Erik Šiffel 4 231
2 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 86
3 Tachov Open 2019 75
5 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 51
13 SZDL 2019 KADAŇ 18
9 Lukas Landa 4 206
2 SZDL 2019 TEPLICE 86
4 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 73
11 SZDL 2019 OSEK 25
11 Tachov Open 2019 22
10 Václav Tyburec 5 198
5 SZDL 2019 Valeč 62
4 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 62
6 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 41
12 SZDL 2019 TEPLICE 18
14 SZDL 2019 KADAŇ 15
11 Petr Polívka 6 194
3 Tachov Open 2019 75
5 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 51
11 SZDL 2019 OSEK 25
13 SZDL 2019 KADAŇ 20
10 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 18
22 SZDL 2019 KADAŇ 5
12 Martin Fojtík 3 182
5 SZDL 2019 KADAŇ 79
4 SZDL 2019 KADAŇ 62
7 SZDL 2019 TEPLICE 41
13 Jindřich Ottl 3 164
2 Tachov Open 2019 87
7 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 64
14 SZDL 2019 TEPLICE 13
14 Jiří Mika 2 162
1 SZDL 2019 TEPLICE 100
6 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 62
15 Jaroslav Huttr 4 142
5 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 51
8 SZDL 2019 OSEK 41
15 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 25
12 SZDL 2019 KADAŇ 25
16 Jaroslav Bláha 2 138
2 SZDL 2019 KADAŇ 86
8 SZDL 2019 KADAŇ 52
17 Miroslav Ujváry 10 117
12 SZDL 2019 Valeč 25
13 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 25
11 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 18
13 SZDL 2019 KADAŇ 18
11 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 13
20 SZDL 2019 OSEK 8
23 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 5
17 SZDL 2019 TEPLICE 5
23 SZDL 2019 KADAŇ 3
23 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 2
18 Tomáš Hovorka 2 108
1 Tachov Open 2019 100
17 SZDL 2019 KADAŇ 8
19 Matěj Verl 4 104
11 SZDL 2019 Valeč 33
11 SZDL 2019 KADAŇ 31
13 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 22
13 SZDL 2019 KADAŇ 18
20 Tomáš Doležel 1 100
3 SZDL 2019 KADAŇ 100
21 Petr Höfner 2 95
3 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 87
16 SZDL 2019 TEPLICE 8
22 Pavel Ježek 3 81
9 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 44
12 SZDL 2019 KADAŇ 25
14 Tachov Open 2019 11
23 Radek Lomnický 1 75
3 Tachov Open 2019 75
24 Jakub Koštel 1 44
9 SZDL 2019 KADAŇ 44
25 Jiří Šmíd 3 43
11 SZDL 2019 OSEK 25
15 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 18
26 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
26 Josef Hlava 1 36
9 Tachov Open 2019 36
26 Jaroslav Kodym 2 36
11 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 36
19 Tachov Open 2019 0
28 Václav Bednář 3 35
12 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 13
16 SZDL 2019 KADAŇ 11
17 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 11
29 Tomáš Skalka 3 34
10 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 33
24 SZDL 2019 KADAŇ 1
20 SZDL 2019 TEPLICE 1
30 Lukáš Houška 1 28
10 Tachov Open 2019 28
31 Jan Šponiar 2 26
15 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 25
26 SZDL 2019 OSEK 1
32 Petr Pýt Valenta 1 22
11 Tachov Open 2019 22
33 Tomáš Procházka 3 20
21 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 8
13 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 8
16 Tachov Open 2019 4
34 Jakub Svěrek 2 18
15 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 16
17 Tachov Open 2019 2
35 Jörg Jenisch 1 13
18 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 13
36 Martin Fajta 1 11
14 Tachov Open 2019 11
37 Charles Linhart 1 8
19 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 8
38 Jakub Čech 1 5
15 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 5
39 Marcel Saffin 1 4
21 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 4
40 Josef Nepovím 3 2
17 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 2
24 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
22 SZDL 2019 TEPLICE 0
41 Tomáš Kamberský 1 2
17 Tachov Open 2019 2
42 Martin Ježek 1 0
25 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Jarmila Havířová 1 0
22 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
43 Martin Vinopal 1 0
26 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Jakub Sýkora 2 0
2 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
2 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Vojtěch Rychtar 6 0
5 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
3 SZDL 2019 OSEK 0
7 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
10 SZDL 2019 KADAŇ 0
7 SZDL 2019 TEPLICE 0
3 SZDL 2019 Valeč 0
43 Vít Dupák 9 0
3 SZDL 2019 TEPLICE 0
4 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
7 SZDL 2019 Valeč 0
7 SZDL 2019 KADAŇ 0
20 SZDL 2019 KADAŇ 0
5 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
11 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
15 SZDL 2019 OSEK 0
6 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
43 Tomáš Verner 1 0
19 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Michal Tyl 2 0
8 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
9 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
43 Petr Sochor 1 0
15 SZDL 2019 TEPLICE 0
43 Zdeněk Říha 3 0
16 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
20 SZDL 2019 OSEK 0
9 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
43 Pepa Otta 7 0
14 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
10 SZDL 2019 OSEK 0
15 SZDL 2019 KADAŇ 0
18 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
21 SZDL 2019 TEPLICE 0
8 SZDL 2019 Valeč 0
16 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Tomáš Havlíček 4 0
22 SZDL 2019 OSEK 0
17 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
14 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
27 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Lukas Marek 1 0
15 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
43 Tomáš Redlich 1 0
1 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Zdeněk Tomášů 7 0
17 SZDL 2019 KADAŇ 0
11 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 0
9 SZDL 2019 Valeč 0
17 SZDL 2019 OSEK 0
19 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
11 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
29 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Matěj Šlandor 7 0
22 SZDL 2019 KADAŇ 0
12 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
9 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
17 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
14 SZDL 2019 OSEK 0
9 SZDL 2019 TEPLICE 0
17 SZDL 2019 KADAŇ 0
43 Lukáš Procházka 1 0
18 SZDL 2019 OSEK 0
43 Jakub Šlandor 5 0
13 SZDL 2019 TEPLICE 0
13 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
5 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
17 SZDL 2019 KADAŇ 0
5 SZDL 2019 OSEK 0
43 Jakub Kubánek 1 0
19 SZDL 2019 OSEK 0
43 Tomáš Šperl 3 0
11 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
20 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
16 SZDL 2019 OSEK 0
43 Jan Novák 4 0
18 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 0
15 SZDL 2019 Valeč 0
24 SZDL 2019 TEPLICE 0
3 Tachov Open 2019 0
43 Bastian Reger 1 0
14 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
43 David Vrbata 1 0
14 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 0
43 František Havlík 1 0
21 Tachov Open 2019 0
43 Petr Škvarček 4 0
25 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
13 SZDL 2019 Valeč 0
15 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
18 SZDL 2019 TEPLICE 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Baruš Trčková 8 772
1 SZDL 2019 KADAŇ 100
1 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 100
2 SZDL 2019 OSEK 100
1 SZDL 2019 TEPLICE 100
1 SZDL 2019 Valeč 100
1 SZDL 2019 KADAŇ 100
2 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 86
2 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 86
2 Jana Spoustová 9 692
1 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 100
1 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 100
2 SZDL 2019 Valeč 86
2 SZDL 2019 KADAŇ 86
2 SZDL 2019 KADAŇ 86
4 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 86
3 Tachov Open 2019 73
4 SZDL 2019 OSEK 73
4 SZDL 2019 TEPLICE 62
3 Marketa Sedlakova 10 639
2 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 86
2 Tachov Open 2019 86
3 SZDL 2019 OSEK 86
4 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 86
5 SZDL 2019 KADAŇ 73
4 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 73
3 SZDL 2019 TEPLICE 73
3 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 73
5 SZDL 2019 Valeč 51
5 SZDL 2019 KADAŇ 51
4 Marcela Tomášů 9 606
1 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 100
1 SZDL 2019 TEPLICE 100
3 SZDL 2019 Valeč 73
3 SZDL 2019 KADAŇ 73
4 SZDL 2019 OSEK 73
4 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 62
5 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 62
6 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 62
4 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 62
5 Lenka Tichá 9 447
3 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 73
4 SZDL 2019 OSEK 73
4 Tachov Open 2019 62
5 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 62
4 SZDL 2019 Valeč 62
4 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 62
7 SZDL 2019 KADAŇ 51
14 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 2
18 SZDL 2019 KADAŇ 0
6 Jitka Ujváry 10 373
3 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 73
6 SZDL 2019 TEPLICE 51
8 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 51
7 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 41
6 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 41
7 SZDL 2019 OSEK 41
7 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 41
8 SZDL 2019 Valeč 33
9 SZDL 2019 KADAŇ 33
9 SZDL 2019 KADAŇ 33
7 Eva Jandová 3 221
2 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 86
5 SZDL 2019 KADAŇ 73
4 SZDL 2019 KADAŇ 62
8 Lucie Budilová 4 186
4 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 62
8 SZDL 2019 KADAŇ 41
6 SZDL 2019 KADAŇ 41
6 SZDL 2019 Valeč 41
9 Zdenka Staňková 1 100
1 Tachov Open 2019 100
9 Aneta Čálková 1 100
1 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 100
11 Julia Mandzyuk 3 99
7 SZDL 2019 TEPLICE 41
8 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 33
9 SZDL 2019 Valeč 25
12 Zuzana Machovcová 1 0
2 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
12 Kateřina Linhartová 1 0
7 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
12 Veronika Zoudunová 4 0
1 SZDL 2019 OSEK 0
2 SZDL 2019 KADAŇ 0
2 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 0
3 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
12 Eva Moníková 5 0
8 SZDL 2019 OSEK 0
6 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
5 SZDL 2019 TEPLICE 0
8 SZDL 2019 KADAŇ 0
4 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 0
12 Klára Hejná 1 0
9 SZDL 2019 TEPLICE 0
12 Veronika Havlová 1 0
7 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
12 Bianca Koštelová 1 0
4 SZDL 2019 KADAŇ 0
12 Petra Bláhová 1 0
7 SZDL 2019 KADAŇ 0
12 Stanislava Mužíková 2 0
8 SZDL 2019 TEPLICE 0
12 SZDL 2019 KADAŇ 0
12 Markéta Vágnerová 1 0
10 SZDL 2019 TEPLICE 0
12 Irena Čepická 1 0
11 SZDL 2019 KADAŇ 0
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Jiří Brožek 9 800
1 SZDL 2019 TEPLICE 100
1 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 100
1 SZDL 2019 Valeč 100
1 SZDL 2019 KADAŇ 100
1 SZDL 2019 OSEK 100
1 Tachov Open 2019 100
1 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 100
1 SZDL 2019 KADAŇ 100
2 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 86
2 Pavel Votický 8 662
1 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 100
1 SZDL 2019 OSEK 100
1 SZDL 2019 TEPLICE 100
1 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 100
3 SZDL 2019 KADAŇ 73
5 SZDL 2019 KADAŇ 73
5 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 62
6 SZDL 2019 Valeč 54
3 Nicola Kachlock 7 632
1 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 100
1 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 100
3 SZDL 2019 Valeč 87
2 SZDL 2019 KADAŇ 86
2 SZDL 2019 KADAŇ 86
2 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 86
2 SZDL 2019 OSEK 86
4 Jan Zdeněk 11 491
2 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 86
3 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 73
3 SZDL 2019 OSEK 73
4 Tachov Open 2019 73
6 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 51
7 SZDL 2019 TEPLICE 51
10 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 41
9 SZDL 2019 KADAŇ 41
8 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 33
8 SZDL 2019 KADAŇ 33
14 SZDL 2019 Valeč 4
5 Karel Zdeněk s. 9 389
3 Tachov Open 2019 86
3 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 73
6 SZDL 2019 TEPLICE 62
5 SZDL 2019 OSEK 51
10 SZDL 2019 KADAŇ 33
8 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 33
8 SZDL 2019 KADAŇ 33
10 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 18
11 SZDL 2019 Valeč 16
6 Miroslav Vlček 10 314
4 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 73
5 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 51
6 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 51
8 SZDL 2019 Valeč 36
7 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 33
8 Tachov Open 2019 33
11 SZDL 2019 OSEK 18
13 SZDL 2019 KADAŇ 18
11 SZDL 2019 TEPLICE 18
17 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 8
7 Marian Borša 9 307
4 SZDL 2019 TEPLICE 73
6 Tachov Open 2019 51
8 SZDL 2019 OSEK 41
7 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 41
8 SZDL 2019 Valeč 36
11 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 33
10 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 18
11 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 13
13 SZDL 2019 KADAŇ 8
8 Martin Havel 7 304
4 SZDL 2019 OSEK 62
4 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 62
7 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 41
8 SZDL 2019 TEPLICE 41
8 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 33
8 SZDL 2019 KADAŇ 33
11 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 33
9 Martin Hurán 7 269
4 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 73
7 SZDL 2019 KADAŇ 62
5 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 62
9 SZDL 2019 OSEK 33
10 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 18
11 SZDL 2019 Valeč 16
15 SZDL 2019 KADAŇ 5
10 František Filip 3 235
3 SZDL 2019 Valeč 87
2 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 86
4 SZDL 2019 KADAŇ 62
11 Milan Tichý 11 210
8 SZDL 2019 KADAŇ 51
6 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 41
7 Tachov Open 2019 41
9 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 25
13 SZDL 2019 TEPLICE 13
11 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 13
12 SZDL 2019 OSEK 13
11 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 13
18 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 5
16 SZDL 2019 KADAŇ 2
17 SZDL 2019 Valeč 0
12 Tomáš Koucký 3 174
1 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 100
5 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 62
12 SZDL 2019 KADAŇ 13
13 Jan Pelant 2 126
5 SZDL 2019 Valeč 64
5 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 62
14 Patrik Brei 4 112
7 SZDL 2019 KADAŇ 41
8 SZDL 2019 Valeč 36
8 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 33
18 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 2
15 Pavel Bartoň 4 98
5 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 51
10 SZDL 2019 OSEK 25
13 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 18
14 SZDL 2019 Valeč 4
16 Petr Hruška 2 89
3 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 73
11 SZDL 2019 Valeč 16
17 Martin Malý 1 73
3 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 73
18 Karel Hlava 1 62
5 Tachov Open 2019 62
19 Vlastislav Novák 5 53
10 SZDL 2019 TEPLICE 25
10 Tachov Open 2019 18
16 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 5
13 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 5
18 SZDL 2019 Valeč 0
20 David Průcha 1 51
6 SZDL 2019 KADAŇ 51
21 Michal Trávníček 1 41
6 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 41
22 Petr Borša 1 33
10 SZDL 2019 KADAŇ 33
23 Roman Běhůnek 2 21
11 Tachov Open 2019 13
12 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 8
24 Martin Slížek 1 0
3 SZDL 2019 TEPLICE 0
24 Petr Kotešovec 2 0
5 SZDL 2019 KADAŇ 0
7 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
24 Pavel "czert" Voloczek 1 0
4 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
24 Petr Digmayer 5 0
2 SZDL 2019 Valeč 0
5 SZDL 2019 TEPLICE 0
5 SZDL 2019 OSEK 0
2 Tachov Open 2019 0
7 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
24 Holger Lösel 4 0
16 SZDL 2019 Valeč 0
12 SZDL 2019 TEPLICE 0
12 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
15 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
24 Daniel Hokeš 2 0
3 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
4 SZDL 2019 KADAŇ 0
24 Roman Hudek 4 0
5 SZDL 2019 OSEK 0
13 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 0
10 SZDL 2019 KADAŇ 0
14 SZDL 2019 KADAŇ 0
24 Rene Gollin 2 0
3 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
5 SZDL 2019 KADAŇ 0
24 Karel Kolář 1 0
2 SZDL 2019 KADAŇ 0
24 Robo Žigo 3 0
14 SZDL 2019 KADAŇ 0
15 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 0
12 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
24 Jana Špačková 1 0
17 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 0

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 4
MP40 - 4
MP50 - 4
MJ18 - 4
MJ15 - 4
MJ12 - 4
MA4 - 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 21 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
21 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni