Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy


Informace o lize


Turnaje ligy

DatumLigaPDGANázev turnajeKrajRegistraceStav
16.03.2019 RDGL SZČ - Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 Ústecký kraj Uzavřena 35/105
23.03.2019 RDGL SZČ C SZDL 2019 KADAŇ Ústecký kraj Uzavřena 67/90
06.04.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV Karlovarský kraj Uzavřena 60/60
20.04.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 OSEK Ústecký kraj Uzavřena 60/60
18.05.2019 RDGL SZČ C Tachov Open 2019 Plzeňský kraj Uzavřena 41/90
01.06.2019 RDGL SZČ C SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka Ústecký kraj Uzavřena 63/90
11.08.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 Valeč Karlovarský kraj Uzavřena 49/49
24.08.2019 RDGL SZČ - O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň Ústecký kraj Uzavřena 44/90
07.09.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 TEPLICE Ústecký kraj Uzavřena 54/60
21.09.2019 RDGL SZČ - SZDL 2019 KADAŇ Ústecký kraj Uzavřena 65/90
05.10.2019 RDGL SZČ C SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 Karlovarský kraj Uzavřena 41/72

Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Ladislav Dragoun 6 284,66767
3 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 73,46939
4 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 61,73469
7 SZDL 2019 OSEK 51,02041
10 SZDL 2019 KADAŇ 37,34568
9 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 32,65306
12 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 28,44444
2 Ondřej Dohnal 7 259,18366
4 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 61,73469
5 SZDL 2019 TEPLICE 61,73469
4 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 61,73469
8 SZDL 2019 OSEK 41,32653
7 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 32,65306
28 SZDL 2019 KADAŇ 0
19 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0
3 Martin Fojtík 3 182,07357
5 SZDL 2019 KADAŇ 79,01235
4 SZDL 2019 KADAŇ 61,73469
7 SZDL 2019 TEPLICE 41,32653
4 Jindřich Ottl 3 163,86621
2 Tachov Open 2019 87,11111
7 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 64
14 SZDL 2019 TEPLICE 12,7551
5 Jaroslav Huttr 4 142,34694
5 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 51,02041
8 SZDL 2019 OSEK 41,32653
15 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 25
12 SZDL 2019 KADAŇ 25
6 Tomáš Doležel 1 100
3 SZDL 2019 KADAŇ 100
7 Petr Höfner 2 95,27438
3 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 87,11111
16 SZDL 2019 TEPLICE 8,16327
8 Radek Lomnický 1 75,11111
3 Tachov Open 2019 75,11111
9 Jakub Koštel 1 44,44444
9 SZDL 2019 KADAŇ 44,44444
10 Josef Hlava 1 36
9 Tachov Open 2019 36
11 Tomáš Skalka 3 34,39783
10 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 32,65306
24 SZDL 2019 KADAŇ 1,23457
20 SZDL 2019 TEPLICE 0,5102
12 Lukáš Houška 1 28,44444
10 Tachov Open 2019 28,44444
13 Jan Šponiar 2 25,5102
15 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 25
26 SZDL 2019 OSEK 0,5102
14 Petr Valenta "Pýt" 1 21,77778
11 Tachov Open 2019 21,77778
15 Tomáš Procházka 3 20,32654
21 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 8,16327
13 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 8,16327
16 Tachov Open 2019 4
16 Jörg Jenisch 1 12,7551
18 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 12,7551
17 Martin Fajta 1 11,11111
14 Tachov Open 2019 11,11111
18 Charles Linhart 1 8,16327
19 Triple Nord Challenge //-// Mistr DGC-Albium 2019 8,16327
19 Jakub Čech 1 4,59184
15 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 4,59184
20 Marcel Saffin 1 4
21 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 4
21 Tomáš Kamberský 1 1,77778
17 Tachov Open 2019 1,77778
22 Martin Ježek 1 0,30864
25 SZDL 2019 KADAŇ 0,30864
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Zdenka Staňková 1 100
1 Tachov Open 2019 100
1 Aneta Čálková 1 100
1 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 100
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Václav Josef Vlček 7 417,34695
4 SZDL 2019 KADAŇ 100
1 Tachov Open 2019 100
2 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 100
4 SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 86,22449
14 SZDL 2019 Valeč 18,36735
13 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 8,16327
23 SZDL 2019 OSEK 4,59184
Pořadí Jméno Odehraných turnajů Body
1 Adam Filip 5 377,04082
1 SZDL 2019 KADAŇ 100
1 SZDL 2019 DOLNÍ ŽANDOV 100
2 SZDL 2019 KADAŇ 86,22449
2 SZDL 2019 TEPLICE 86,22449
14 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 4,59184
2 Adam Ujváry 5 199,48979
3 SZDL 2019 Valeč 73,46939
4 SZDL 2019 TEPLICE 61,73469
4 SZDL 2019 KADAŇ 61,73469
16 SZDL 2019 CHEB - Caurus Egra výroční vol.7 2,04082
18 O mistra klubu DGC Ultimo Kadaň 0,5102

Otevřené kategorie

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO - 4
FPO - 4
MP40 - 4
MP50 - 4
MJ18 - 4
MJ15 - 4
MJ12 - 4
MA4 - 4

Registrační fáze

Registrační fáze 1
28 - 21 dní před začátkem turnaje
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
21 - 0 dní před začátkem turnaje
Všichni