Discgolf Club Jablonec

Město Jablonec nad Nisou
Rok založení 2021
Předseda Tomáš Nejedlý
Kontakt dgc.jbc@seznam.cz
Počet členů 25
ČADG členství
10931031
Photo

Informace o klubu

Discgolf club Jablonec, z.s. (DGC JBC) byl oficiálně založen 25. června 2021 trojicí nadšených jabloneckých discgolfistů. Ve stejném roce bylo i otevřeno nové devítijamkové discgolfové hřiště v Jablonci n. N. - Srnčím Dole. 

Jsme super parta hobby hráčů, kteří spolu chodí trénovat na okolní hřiště (Smržovka, Vesec, Příchovice, Bedřichov, Frýdlant ...) a jezdíme společně na turnaje v okolí i vzdálenější. 

V září 2021 jsme pořádali první miniturnaj, který se těšil velké oblibě. Proto bychom v budoucnu chtěli tento formát miniturnajů, vhodných jak pro začátečníky, tak i pokročilé, nadále rozvíjet.  

Cílem klubu je napomáhat rozvoji discgolfu jako zájmové volnočasové aktivity a samostatného sportu, prezentovat jej prostřednictvím soutěžních a propagačních akcí. Budeme rádi, když nám v naplnění našich cílů pomůžete a stanete se členem naší "DGC JBC komunity". Členem se může stát každá fyzická nebo právnická osoba, která souhlasí se stanovami klubu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese dgc.jbc@seznam.cz, Facebooku nebo Instagramu.

Koukněte i na náš nový web discgolfers.cz

Tom, Adam a Lucka 


Členové