! MČR V UNIČOVĚ ODLOŽENO NA SRPEN !
Drazí hráči,

rok 2020 se rozhodně do našich discgolfových pamětí nezapíše jako ten nejjednodušší.

Ač jsme ještě koncem minulého týdne byli pozitivní a klub z Uničova i s pomocníky o víkendu vrhnul všechny své síly do opravy výhozišť a hřiště po záplavě, do přípravy layoutu na MČR, příroda chtěla jinak.

V noci z neděle na pondělí, opět, další průtrž mračen potopila hřiště v Uničově pod vodu. Momentálně je nehratelných 6 jamek a místy je až 30 cm vody.

Výsledkem narychlo svolané schůzky pořadatelů s VR ČADG je, že MČR napodruhé posuneme. Náhradní termín padl na konec srpna, tj. na termín 21. – 23. 8. 2020, což je termín, na který bylo původně plánováno EDGC/EDGCM na Konopišti.

Velice nás mrzí, že již podruhé přesouváme termín MČR v Uničově, ale za daných okolností nemáme jinou alternativu. Věříme, že i přes nastalou situaci se se všemi uvidíme v novém termínu.

Instrukce:

Pokud víte, že se v novém termínu nebudete moci zúčastnit, prosíme, odhlašte se do 12. 7. 2020. Prosíme, neotálejte, aby měli hráči, kteří se chtějí zúčastnit, dostatek času uhradit startovné. Vaše startovné vám bude vráceno do startu MČR v Uničově 2020

Pokud máte zájem se turnaje zúčastnit a ještě nejste přihlášeni, přihlašte se a zařadíte se na waiting list. Pokud se uvolní místa, budete postupně stoupat waiting listem, až se dostanete na startovní listinu.

Pokud půjde vše podle plánu, layout MČR bude připraven 15. 8. 2020, tedy celý týden před turnajem.

Aktuální stav hřiště naleznete na tomto linku na FB

Organizační tým MČR Uničov 2020 & VR ČADG