Změny na iDiscgolf.cz - správci
Od dnešního dne fungují na iDiscgolf.cz takzvaní správci. Jsou to uživatelé, kteří mají přístup na určité stránky pro účely správy (úprav). Jde o tato místa na webu:

1) Hřiště
- Když uživatel vytvoří hřiště, stává se automaticky správcem - tak to do teď fungovalo. Nově má ale možnost vybírat i další správce hřiště, kteří budou moci upravovat hřiště a jeho layouty. Důvod je jednoduchý - bylo by dobré, aby každé hřiště mělo člověka (ideálně místního), který se o ně bude starat, aktualizovat layouty a informace o něm. Díky této změně doufáme, že databáze hřišť bude aktuální a přesná. Pokud je tu nějaký zájemce o správu konkrétního hřiště, napište na info@idiscgolf.cz a my vás přiřadíme.

2) Turnaje
- Do teď fungovala správa turnajů a výsledků na bázi zadaného hesla, což místy způsobovalo problémy s přihlášením. Nově bude fungovat na stejném konceptu, jako hřiště. Při vytvoření turnaje se automaticky ředitel uloží jako správce a poté může přidat další účty, které budou moci upravovat turnaj a zadávat výsledky. Pokud jste měli k nějakému turnaji přístup s heslem a teď ho mít nebudete třeba proto, že se nemůžete spojit s ředitelem, opět stačí napsat na info@idiscgolf.cz.

3) Kluby
- Kluby už nějakou dobu na tomto principu fungovaly, tady se nic nemění.

Správci všeho jsou zároveň všichni členové VR.


V případě jakýchkoliv připomínek nebo dotazů pište na info@idiscgolf.cz.