proDiscgolf.cz 1. liga discgolfu Moravský Krumlov
   První turnaj Prodiscgolf.cz 1. ligy discgolfu proběhl v termínu 25.5-26.5. 2019 v malebném zámeckém parku v Moravském Krumlově. Kapacita 90 hráčů byla velmi rychle naplněna a všech 90 hráčů se turnaje i zúčastnilo. Cca 150 diváků vidělo po celý víkend líté boje v 6 otevřených kategoriích, pouze kategorie MJ12 nebyla vzhledem k malému počtu hráčů otevřena. Nejlepší hráči ve všech kategoriích si rozdělili pay out ve výši 30 % vybraného startovného, Junioři a PDGA Amatéři obdrželi poukázky od firmy Ultimo, ostatní peníze. Prefa Brno měla pro všechny medailisty nachystané dárkové balíčky. Slavnostní meeting proběhl v zámecké kapli za účasti cca 70 hráčů, meeting zahájil pan místostarosta Juránek.

Výsledky by zadány v termínu stanoveném soutěžním řádem ČADG na web idiscgolf.cz a na PDGA.

Celý turnaj natáčeli profesionální kameramané, reportáž se objeví v České televizi. Turnaj měl mohutnou facebookovou podporu, v místním tisku byl zveřejněn článek o turnaji a také plánujeme další články.

Rádi bychom touto formou poděkovali městu Moravský Krumlov, všem členům spolku DGC Moravský Krumlov, kteří se podíleli na organizaci a sponzorům.

Věříme, že se turnaj hráčům líbil, hřiště bylo dostatečně obtížné a že se v roce 2020 opět v Moravském Krumlově na turnaji první ligy potkáme.

Fotky na FB