Termíny 1. a 2. liga
Vážení přátelé českého discgolfu,

 

v pondělí 28.1.2019 byla schválená termínová listina turnajů 1. DGL, 2. DGL, MČR jednotlivců i MČR v dalších discgolfových disciplínách. Letošní sezóna 1. DGL se skládá ze 4 turnajů (započítávají se 3). V 2. DGL je turnajů 8 (započítává se 6). MČR jednotlivců proběhne 31.8. až 1.9. v Hostačově a v průběhu roku budou i MČR ve třech dalších discgolfových disciplínách.

Některým turnajům byla udělena výjimka z termínu (např. O pohár starosty města Uničov 2019 a Jarní Špalíček 2019) kvůli velké vzdálenosti mezi nimi. STK také musela změnit znění soutěžního řádu v článku 2 - 1. Discgolfová liga, bod 7.c. Na turnajích 1. DGL není povinnost vydat 30% startovného na payoutech pro nejlepší hráče, je to pouze doporučeno. K této změně jsme se uchýlili z důvodu počtu turnajů přihlášených do 1. DGL, které by tuto podmínku byly schopné splnit.

Už na první pohled je vidět, že nás čeká sezóna nabitá spoustou zajimavých akcí, proto neváhejte a hrajte discgolf. Registrace a první turnaj 2. DGL začíná už tento týden!

A jak to celé dopadlo najdete na odkazu níže.

Terminovka

Tak hurá do nové sezony .)