Nové zadávání výsledků
Vzhledem k tomu, že se poslední dobou množily dotazy na zadávání výsledků turnajů, rozhodli jsme se je přepracovat. 

Od teď nebude možné zadávat kompletní výsledky pomocí excelu (v budoucnu vylepšíme a přidáme i tuto možnost), ale pomocí tabulky přímo na stránce. 

Tabulku kompletních výsledků můžete vyplňovat klidně celou naráz, ale doporučujeme po několika hráčích výsledky průběžně ukládat tlačítkem pod (nebo nad) tabulkou. Přibyla možnost zadávat penalizace na jednotlivá kola, na kterou jsme dříve nemysleli. Pokud někdo psal live scoring, výsledky budou automaticky předvyplněny v této tabulce. Po dokončení skóre můžete kliknout na finalizaci výsledků.

V tom případě systém spočítá celková skóre jednotlivých kol i penalizací a odkáže vás na tabulku jednoduchých výsledků, kde si můžete zkontrolovat správnost. Pokud všechno sedí, stačí kliknout na další krok, kde systém spočítá pořadí hráčů a jejich body do ligy. Zde můžete ručně upravit pořadí (rozhozy, chyby..) a body (pro jakýkoli zvláštní případ) a poté vše uložit. 

Na stránce turnaje potom můžete nově vidět penalizace červeně a po najetí myši na skóre se zobrazí informace o skóre, například 27 + 3, což znamená skóre za kolo + penalizace.

Pokud najdete v zadávání výsledků nějakou chybu, hned nám ji prosím hlašte, ať ji můžeme opravit. Systém jsem sice testovali, ale je možné, že se pro atypické příklady může chyba vyskytnout.

 

Díky, Jakub Kudrna