idiscgolf.cz vs discgolf.cz
Drazí discgolfisté,

v poslední době se stále častěji ptáte, jaký má význam mít dva weby discgolf.cz a idiscgolf.cz. Pro mnohé z vás je matoucí, na kterých stránkách se hlásit do turnajů a který web sledovat. Níže naleznete několik řádků, abychom vás seznámili s tímto stavem.

Web discgolf.cz vznikl už v roce 2001. Majitelem této domény není ČADG, která vznikla až v roce 2011. Doména discgolf.cz našemu sportu udělala neskutečnou službu, pomohla k rapidnímu růstu při pořádání turnajů i jako komunikační kanál. Za to jsme vděční a smekáme.

Nicméně fakt, že ČADG není majitelem této domény a nemá nad ní žádnou kontrolu, nás přivedl k nutnosti situaci řešit. Aktuálně jednáme s majitelem domény ohledně možnosti jejího získání do vlastnictví ČADG, avšak jsme limitováni rozpočtem a snahou spravovat svěřené finanční prostředky jako řádný hospodář. Je pro nás také obtížné z webu získávat jakákoli data, která nám mohou pomoci k analýze a ještě rychlejšímu rozvoji discgolfu.

Proto jsme přistoupili k náhradnímu řešení a vznikla doména idiscgolf.cz - oficiální web ČADG, na kterém budujeme novou platformu pro český discgolf. Víme, že trpí dětskými nemocemi, ale pracujeme na tom, aby vám nové prostředí a funkce přinesli co nejlepší zážitek. Nemožné hned a zázraky na počkání zatím neumíme :), ale věřte nám, že se snažíme co nejrychleji reagovat na vaše připomínky a podněty.

iDISCGOLF.CZ VYUŽÍVEJTE PRO ZAKLÁDÁNÍ TURNAJŮ A PRO REGISTRACE DO TURNAJŮ.

Pokud se nám v budoucnu podaří získat doménu discgolf.cz, rádi se na ni vrátíme. Vždyť nejlepší sporty mají svojí doménu s názvem svého sportu.

Backhandu zdar!