Nový soutěžní řád
Nově zformovaná Soutěžně technická komise ČADG od září pracovala na nové verzi soutěžního řádu pro rok 2019, který tímto publikujeme. Z důvodu rapidního rozvoje discgolfu v ČR na všech jeho výkonnostních úrovních - od začínajících lokálních hráčů až po ty, kteří patří k evropské špičce, vyhlašujeme pro rok 2019 hned tři discgolfové ligy:

1. Discgolfovou ligu skládající se ze čtyř prestižních turnajů, z nichž dva budou v Čechách a dva na Moravě. Turnaje jsou zde pouze čtyři, abychom umožnili účast našich nejlepších hráčů na zahraničních turnajích. V minulých letech těmto turnajům odpovídaly turnaje kategorie A.

2. Discgolfovou ligu skládající se z menších víkendových turnajů (dříve turnaje kategorie B).

Regionální discgolfovou ligu, která rozděluje ČR na 7 regionů, v nichž hráči lokálních turnajů (dříve turnaje kategorie C) bodují.

Věříme, že nový soutěžní řád pomůže rozvoji discgolfu v České republice a bude ku prospěchu nás všech. Jeho kompletní znění si můžete přečíst zde. Dokument také naleznete v sekci "O discgolfu >> Pravidla"

Přihlašování turnajů začne v dnes 11.1.2019.

Přihlášky turnajů 1. DGL, 2. DGL, MČR jednotlivců a MČR v ostatních discgolfových disciplínách prosím vyplňujte do tohoto Google formuláře.

Případné dotazy a komentáře směřujte na email stk@idiscgolf.cz.

STK ČADG a VR ČADG vám přeje, ať to v roce 2019 lítá tak, jak má!