Registrace na novém webu
 

Vážení discgolfisté,

 

již před časem jsme Vás informovali o spuštění našeho nového webu idiscgolf.cz. Od té doby již uplynulo mnoho dní a někteří z Vás se ještě neregistrovali. Web prošel mnoha změnami a úpravami a stále pracujeme na tom, aby byl lepší a lepší. Jak už to tak ale s novými věcmi bývá, objevují se stále další drobné nedostatky, které průběžně odstraňujeme ve spolupráci s naším webmasterem Kubou Kudrnou. Pokud tedy narazíte na jakýkoli zádrhel, neváhejte nám o tom dát vědět na adresu info@idiscgolf.cz. Se změnou se také pojí změna emailových kontaktů na orgány ČADG. Aktuální informace o kontaktech najdete zde.

Informace pro uživatele

Pro to, abyste měli možnost registrovat se na turnaje i v následující sezóně, je nutné být registrován na novém webu. Registrovat se můžete zde.

Další novinkou je online přihláška ke členství v ČADG, která je také na webu idiscgolf.cz. Přihlášku musí vyplnit pouze noví členové ČADG. Tato přihláška bude akceptována po zaplacení členského příspěvku v řádné výši.

Žádáme také všechny členy a uchazeče o členství v ČADG, aby na svém profilu vyplnili všechny osobní a kontaktní údaje (datum narození, adresa trvalého pobytu, emailová adresa) dle skutečnosti a udržovali tyto údaje aktuální. Tato povinnost vyplývá ze stanov a dalších právních předpisů ČR. Tyto údaje potřebujeme zejména k umožnění čerpání dotací z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Registrace na všechny turnaje ČADG budou po 1. 1. 2019 probíhat pouze prostřednictvím webu idiscgolf.cz, a to v souladu s připravovaným a na ČS v Olomouci předběžně představeným Soutěžním řádem ČADG. Je tedy nezbytně nutné, abyste se včas registrovali a měli tak možnost registrace na turnaje.

 

Informace pro pořadatele turnajů

Tímto zároveň žádáme všechny organizátory turnajů, aby své turnaje zveřejňovali primárně na novém webu. Bude to zároveň podmínkou vyplývající ze Soutěžního řádu pro rok 2019. V případě jakýchkoli nejasností s fungováním webu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailových adres.

 

 

VR