Aktualizace hráčských údajů
Dobrý den, 

vedení ČADG aktuálně finalizuje přípravu podkladů pro NSA (Národní sportovní agenturu). NSA údaje o registrovaných členech kontroluje proti rejstříku osob a narazili jsme na nesrtovalosti u velké většiny z vás.

Většině hráčů byl zaslán email, jehož textaci naleznete níže. Prosíme všechny členy ČADG i ostatní hráče, aby si všechny své údaje dali dopořádku do 11. 11. 2020.

Správně registrovaní členové jsou podmínkou pro možnost čerpaní dotací na discgolf. Tyto prostředky používáme pro podporu rozvoje discgolfu a podporu mládeže.

Děkujeme za doplnění.

Dobrý den,

jednou z podmínek pro členství v České asociaci discgolfu je mít správně uvedené údaje ve svém profilu. Při nahrávání seznamu členů do databáze Národní sportovní agentury nám byl vrácen i Váš účet (případně vašich dětí). Nebylo vás málo, což by v konečném důsledku mohlo způsobit, že asociace nedosáhne na některé dotace, případně by mohly být čerpány v nižší výši.
 
Prosíme Vás tedy o kontrolu Vašich účtů na webu https://www.idiscgolf.cz
Především se zaměřte na následující:
- správné rodné číslo - uvádějte prosím celé číslo bez lomítka, tj 10místné číslo (9místné pro ty dříve narozené)
- správné jméno - používejte prosím své přesné skutečné jméno, včetně diakritiky
- prohozené jméno a příjmení
 
Prosíme Vás o opravu údajů do 11.11.2020. Hráčům, kteří ve druhé polovině listopadu nebudou mít údaje v pořádku, bude členství zrušeno.
 
Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.
 
Děkujeme za spolupráci
Za VR ČADG
Jakub Sýkora