MČR 2021 oznámení
S potěšením oznamujeme, že máme vybraného pořadatele MČR 2021 v discgolfu.

Než vám prozdradíme vítěze, bylo by fajn si kandidáty představit. Do kandidatury na pořádání MČR 2021 se přihlásili dva jihočeské kluby DGC Vajgar Jindřichův Hradec a Budweis Discgolf Club z Českých Budějovic.

DGC Vajgar - dlouholetý pořadatel discgolfových turnajů v Mertových sadech. Příprava layoutu vždy na nejvyšší úrovni, letos podpořená skělými spottery s vlaječkami a se záludnými lesními jamkami. Typicky výborná kuchyně Honzy Nadberežného se zázemím v hospůdce Pod Hradem nebo v parku u lávky. 

Budweis Discgolf Club - klub založený před 2 lety. Jeden z nerychlejších růstů členské základny a pořadatel posledního turnaje 1. discgolfové ligy v letošním roce. Hřiště v parku Stromovka, která umožňuje vystavět téměř neomezené množství zajímavých jamek. Na hřišti je třeba umět hodit daleko a v mnoha případech i přesně. Klub úzce spolupracuje s centrem Bazalka, kterému pomáhá finančními dary z vybraného startovného. Kuchyně zajištěná restaurací Solnice s neméně výborným jídlem a pivem.

Očekávali jsme těžký výběr, přestože oba kandidátské kluby zaručovaly, že nemůžeme šlápnout vedle. Nakonec se však rozhodlo tak trochu samo, když jsme obdrželi zprávu, že na části Jindřichohradeckého layoutu Oldřich III. z Hradce, který měli v klubu připravený pro pořadatelství, se bude provádět výstavba a náhradní pozemky se nedaří zajistit.

Proto se příští rok uvidíme na MČR 2021 v discgolfu uvidíme v Českých Budějovicích! Termín turnaje je stanoven na 10. - 12. 9. 2021

Gratulujeme!