Členská schůze/Galavečer ČADG 2020
Výkonná rada ČADG stanovila termín Členské schůze pro rok 2020. Tentokrát bychom rádi ČS spojili i Galavečerem ČADG (pokud nám to vládní opatření umožní)

Členská schůze se letos uskuteční 12. 12. 2020 od 10:00, prosíme, zapište si tento termín do kalendáře. Místo konání bude v nejbližší době ještě upřesněno. V tuto chvíli ale již můžeme říci, že se bude konat v Praze.

Účast na Členské schůzy je více než důležitá. Tento rok je volební, všem členům VR ČADG končí v tomto roce mandát.Výzva k podání kandidatur bude vyhlášena v nejbližích hodinách. Příjem kandidatur bude ukončen 15. 11. 2020. Již v tuto chvíli můžeme prozradit, že ne všichni členové VR budou kandidovat i pro další období.

Nadále chceme pokračovat v nové tradici Galavečera ČADG, které vnímáme jako skvělou příležitost k oficiálnímu vyhlášení výsledků uplynulé sezony a hlavně jako příležitost, aby se setkávali hráči z různých koutů ČR. Termín konání bude stejný tj. 12. 12. 2020 a navážeme na ČS. Začátek Galavečera ČADG je plánovaný na 16:00. 

Věříme, že zvolený termín bude atraktivní i s ohledem k předvánoční atmosféře v Praze a možnosti vánočních nákupů.