Rozhodnutí o MČR 2021 odloženo na konec září
Na konci května Soutěžně technická komise ČADG ve spolupráci s Výkonnou radou ČADG vyhlásila přihlašování potenciálních pořadatelů MČR v discgolfu a MČR v discgolfu juniorů pro rok 2021. Pořadatelkou MČR v discgolfu juniorů 2021 bude Martina Kalinová, turnaj se odehraje v termínu 15.-16.5.2021 ve Žďáru nad Sázavou.
 
S MČR v discgolfu jednotlivců (dospělých) je situace trochu ošemetnější. Přihlásili se totiž dva organizátoři - DGC Vajgar z Jindřichova Hradce a DGC Budweis z Českých Budějovic. Vzhledem k tomu, že se jedná o nové organizátory i hřiště pro takto velký turnaj, se členové STK a VR shodli na tom, že rozhodnutí padne až na konci září 2020. Do té doby totiž proběhnou turnaje 1. DGL od stejných organizátorů - Prodiscus: Jindřichův Hradec Open 2020 a Bagr Cup 2020. 
 
Čeká nás tedy kvalitní jihočeské derby o pořadatele MČR 2021! Posléze STK a VR rozhodne o pořadateli. My teď můžeme jen čekat a doporučit všem, aby se obou turnajů zúčastnili, protože o privilegiu MČR 2021 rozhodne zejména všeobecná kvalita turnaje. Věříme tedy, že do toho organizátoři dají všechno. 
 
Za STK ČADG,
Kryštof Novák