Blog
Prodloužení členství

Blíží se nový rok a spousta z vás už nám píše, že si chce prodloužit členství, což nás těší 

Abyste to měli ještě jednodušší, upravili jsme pro vás stránku členství. V obrázcích pod tímto příspěvkem najdete "návod", jak si členství prodloužit.

Pozor novinka! V roce 2020 už sporty nebudou spadat pod MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýhovy) jako doposud, ale pod nově zřízenou Národní sportovní agenturu. Ta vyžaduje po organizacích/asociacích uvedení RČ členů. Proto prosím doplňte svá RČ ve správě účtu. NSA provádí kontrolu RČ proti registru, tak je prosím uvádějte správně.

Edit: Prosím uvádějte pouze svá občanská jména a příjmení, tj. nevkládejte přezdívky. Registr hráčů předáváme úřadům  Děkujeme za pochopení.

 

Návod

https://www.facebook.com/CADGCZ/posts/2733377430056476

Blog
Jak založit klub

K založení spolku stačí opravdu málo, ze tří zakládajících členů musí být alespoň jeden starší 18 let, který může spolek podáním těchto dokumentů registrovat na registru svého krajského soudu:

  1. souhlas majitele nemovitosti, ve které má spolek sídlo, s úředně ověřenými podpisy
  2. souhlas osoby (statutárního orgánu - např. předsedy) s tím, že bude zapsán do veřejného rejstříku a její čestné prohlášením o tom, že je svéprávná a není v úpadku, s úředně ověřenými podpisy (podpisy úředně ověřují obecní, či městské úřady pro spolky zdarma)
  3. zápis z ustavující členské schůze či zápis o shodě zakladatelů spolu se zápisem o volbě statutárního či jiného orgánu a schválení stanov, zde stačí neověřené podpisy
  4. aktuální stanovy podepsané předsedou (nebo jiným statutárním orgánem), stačí neověřené podpisy
  5. vyplněný webový formulář z webu or.justice.cz (pokud ho podáváte v tištěné podobě, podpis na něm musí být úředně ověřen).

Zápis spolků do spolkového rejstříku je od 1. 5. 2015 zdarma (včetně prvozápisů).

Jak případně napsat stanovy, vzory formulářů a další informace o založení a provozování spolků můžete najit na internetu. Například zde: http://poradna.crdm.cz/, nebo se také můžete obrátit na členy výkonné rady ČADG, kteří vám budou rádi nápomocni.

Klub se dle nových stanov ČADG může stát členem asociace. Podmínkou je vyplnění a odeslání elektronické přihlášky, kterou najdete na stránce pro editaci klubu.

Blog
Appka

Zdravím všechny. 

Můžete prosím doporučit vhodnou apklikaci na zaznamenávání výsledků? 

Pro mne stačí Android, ale budete-li mít tip i na iOs a Win, bude to super.

Díky

Blog
Problémy s obnovením účtu

Dobrý den,

množí se e-maily s tím, že se někomu nedaří obnovit účet přestože zadává správné ID z discgolf.cz, zde je několik odpovědí na často kladené otázky:

 

- Zjistilo se, že nový web zřejmě nedostal kompletní databázi a několik desítek účtů v ní chybí. Pokud tedy nejde obnovit účet i přesto, že zadáváte správné informace, prosím o založení nového účtu na těchto stránkách a poslání informace na info@idiscgolf.cz o tom, že účet nešel obnovit a přidat nové i původní ID. My je potom v databázi zpětně dopárujeme, aby odpovídalo původní hodnotě.

 

- Pokud jste se na starém webu registrovali v nedávné době, nemáme nové učty v databázi, protože se kopie dělala před nějakou dobou. V tom případě účet nepůjde obnovit a prosíme o novou registaci a poté (stejně jako u předchozího bodu) o e-mail s případnou žádostí o dopárování ID.

 

- Pokud jste si účet obnovili, ale nejde se vám přihlásit (ani po vygenerování nového hesla), znamená to, že nemáte potvrzený e-mail. Potvrzovací e-mail by vám měl přijít s registrací, v něm je odkaz, na který když kliknete, tak se vám e-mail potvrdí, potom se můžete přihlásit pomocí posledního hesla. Pokud by to pořád nešlo, napište na info@idiscgolf.cz, potvrdíme ho ručně.

 

- Pokud se registrujete a je vám méně než 16 let, místo potvrzovacího e-mailu vám přijde žádost o vyplnění formuláře rodiči z důvodů nového zákonu o zpracování osobních údajů. Tento formulář je potřeba vyplnit a my ručně potom účet zprovozníme. Pokud by to do druhého dne nešlo, napište nám e-mail a my to hned prověříme.

 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se na nás nebojte obrátit.