Discgolfové turnaje - přehled


Nejbližší turnaje

DatumČADGPDGANázev turnajeRegistraceStav
27.04.2019 2. liga C O pohár starosty města Uničov 2019 Všichni do 27.4. 121/90
01.05.2019 Regionální liga - (2.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Valmez Všichni do 1.5. 82/60
01.05.2019 Regionální liga - Juniorská DiscGolfová Liga (JDGL) # 2 - CHODOV Všichni do 1.5. 18/45
04.05.2019 2. liga C Jarní Špalíček - Cheb Všichni do 4.5. 61/72
04.05.2019 Regionální liga - 4. Kobylí Open Všichni do 4.5. 85/90
05.05.2019 Neligový - 1+1 Tour: DiscGolfPark Bocheta #1 Všichni do 4.5. 0/45
08.05.2019 Neligový - O pohár starosty obce Tučín Všichni do 7.5. 14/45
08.05.2019 Neligový - Raketový turnaj Všichni do 7.5. 53/60
10.05.2019 Neligový - MČR v Jamkovce - Budišov nad Budišovkou Všichni do 10.5. 10/1
11.05.2019 Regionální liga - PDGL + JDGL Jaro 2019 #3 - KLADNO Všichni do 11.5. 39/45

Aktuální registrace

Datum turnajeČADGPDGATurnajDatum registraceRegistrace
05.05.2019 Neligový - 1+1 Tour: DiscGolfPark Bocheta #1 19.04.2019 20:00 Všichni
18.05.2019 Regionální liga C Tachov Open 2019 20.04.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG
11.05.2019 Regionální liga - PDGL + JDGL Jaro 2019 #3 - KLADNO 20.04.2019 20:00 2. fáze - všichni
18.05.2019 Regionální liga - Budweis Stromovka Open 2019 20.04.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG
18.05.2019 Regionální liga - (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 20.04.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG
25.05.2019 1. liga C Moravský Krumlov 2019 20.04.2019 20:00 2. fáze - členové ČADG
12.05.2019 Neligový - Latitude 64º Hunters Tour Mladá Boleslav 25.04.2019 20:00 Všichni
11.05.2019 Neligový - Latitude 64º Hunters Tour Brno Střed 25.04.2019 20:00 Všichni
19.05.2019 Neligový - 1+1 Tour: DiscGolfPark Bocheta #2 26.04.2019 20:00 Všichni
18.05.2019 Regionální liga C Tachov Open 2019 27.04.2019 20:00 2. fáze - všichni
18.05.2019 Regionální liga - Budweis Stromovka Open 2019 27.04.2019 20:00 2. fáze - všichni
18.05.2019 Regionální liga - (3.) Discgolfová Liga Moravy a Slezska - Uničov 27.04.2019 20:00 2. fáze - všichni
25.05.2019 1. liga C Moravský Krumlov 2019 27.04.2019 20:00 3. fáze - všichni
01.06.2019 Neligový - (Ne)Zapomenuté hřiště - Úsov 01.05.2019 20:00 Všichni
01.06.2019 Regionální liga C SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka 04.05.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG
15.06.2019 1. liga C GALAXY CHAMPIONSHIP vol.2 04.05.2019 20:00 1. fáze - hráči první ligy
01.06.2019 Regionální liga - Film DG CUP Zlín 2019 04.05.2019 20:00 1. fáze - členové ČADG