iDiscgolf.cz
Členské příspěvky

Milí Discgolfisté, rádi bychom Vás seznámili se změnou, pro kterou jsme se zdůvodu rychlejšího rozvoje discgolfu v ČR rozhodli uplatnit v souladu s informováním na poslední ČS v Olomouci. Od této chvíle tj. 7. 12. 2018 vracíme členský příspěvěk na výši, která byla platná před 3 lety. Základní výše příspěvku je stanovena na 400 Kč/rok pro všechny kategorie s výjimkou juniorů, kde je příspěvek 200 Kč/rok. Věřte, že pro podporu našeho sportu využijeme efektivně každou korunu a dostaneme discgolf výše ve vnímání veřejnosti a rozvoje tohoto krásného sportu. Žádosti o členství nově posílejte přes tento formulář. Po odeslání přihlášky Vám přijde e-mail s detaily o platbě.   Zaplacením členského příspěvku získáte: ► Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při hraní discgolfu na turnajích i Vašich trénincích ► Slevu na startovném na vybraných turnajích ► Přednostní právo pro registrace ppro vybrané turnaje ► Možnost startu na Mistrovství České Republiky ► Pravidelné informování o novinkách ze světa discgolfu Svůj členský příspěvek zaplaťte ve prospěch b.ú. 7434016001/5500; jako VS vložte Vaše členské ID (pokud jej máte). Případně do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno. Nezapomeňte, že jako členové máte možnost pomáhat rozvíjet a ovlivňovat vývoj discgolfu v ČR.   Ať to lítá  VR

iDiscgolf.cz - nová verze 7.12.2018

7.12.2018 byla vydaná nová verze (1.11) webu iDiscgolf.cz, kde bylo opraveno několik nalezených chyb a přidány nové funkcionality:  - Opravena registrace na neligové turnaje + úprava data registrace ve správě turnaje. - Opravena chyba, kde mohl kdokoli upravit článek i když nebyl autorem. - Přidána tabulka do administrace pro VR, kde můžou jednoduše měnit údaje o hráči. - Rok narození na profilu hráče je nyní skytý pro nepřihlášené uživatele. - Po podání přihlášky do ČADG Přijde živateli e-mail s informacemi o platbě. - V přihlášce ČADG je nyní kontrola adresy uživatele. - Opraveny počty turnajů, registrací a jejich řazení na přehledu turnajů a v pravém sloupci. - Přidán odkaz na přidání turnaje do hlavního menu. - Opraveno rozložení článků v blogu, které se špatně zobrazovalo.   Pokud by někdo našel v těchto opravách (nebo jinde) chybu, budeme rádi, když nám ji nahlásíte na info@idiscgolf.cz, nebo na facebook Kuba Kudrna. Díky a ať to lítá!

iDiscgolf.cz - nová verze 3.12.2018

25.11.2018 byla vydaná nová verze (1.1) webu iDiscgolf.cz, kde bylo opraveno několik nalezených chyb a přidány nové funkcionality:  - přidán formulář na žádost o členství a jejich vyřizování v administraci pro VR - nová verze lig podle nového SŘ (první, druhá, regionální) + jejich administrace (turnaje, výsledky, archív)  - prosíme všechny správce hřišť, aby každému hřišti přiřadili odpovídající region co nejdříve - místo TOP hráčů přidány registrační priority (první/druhá liga) a jejich administrace - přidáno přesnější logování chyb pro rychlejší nápravy - po přihlášení je uživatel přesměrován na jeho profil místo editování účtu - opravena chyba při načítání přehledu Live scoringu - opravena chyba při načtení stránky turnaje když turnaj nemá žádné hráčské kategorie   Pokud by někdo našel v těchto opravách (nebo jinde) chybu, budeme rádi, když nám ji nahlásíte na info@idiscgolf.cz, nebo na facebook Kuba Kudrna. Díky a ať to lítá!

Členská schůze

V sobotu proběhla v salonku restaurace Fontána v Olomouci členská schůze. Přinášíme Vám zápis z této schůze. V rámci schůze jsme se věnovali poměrně velkému množství témat, která budeme postupně představovat.VR ČADG

iDiscgolf.cz - nová verze 25.11.2018

25.11.2018 byla vydaná nová verze (1.03) webu iDiscgolf.cz, kde bylo opraveno několik nalezených chyb a přidány nové funkcionality:  - Žádost VR - přidána tabulka členů s adresou a datem narození - Žádost VR - Odeslání hromadného e-mailu od VR všem/vybraným hráčům/členům VR - Opravena chyba v potvrzovacím e-mailu, přidána chybová zpráva - Přidána možnost editace telefonního čísla na stránce "Můj účet" - Kluby - opraveno přidávání loga klubu - Kluby - hráč, který už je v klubu se neukazuje při výběru dalších hráčů - Kluby - přidáno potvrzení při odebírání hráče klubu - Kluby - přidán odkaz na hráče ze seznamu v detailu klubu   Pokud by někdo našel v těchto opravách (nebo jinde) chybu, budeme rádi, když nám ji nahlásíte na info@idiscgolf.cz, nebo na facebook Kuba Kudrna. Díky a ať to lítá!

iDiscgolf.cz - nová verze 13.5.2018

13.5.2018 byla vydaná nová verze (1.02) webu iDiscgolf.cz, kde bylo opraveno několik nalezených chyb: - Přidáno upozornění do e-mailu, že členství se musí obnovit ručně a není hned - Zjednodušení zadávání členství pro VR - Upravena registace pro hráče mladší 16 let - podle zákona je nyní potřeba vyplnit formulář o souhlasu rodičů - Upraveno zobrazování Live scoringu - lepší vyhledávání turnajů a odstraněné chyby v počtu jamek - Upraveno zobrazení domovské stránky na mobilních zařízeních - text byl širší než obsah a špatně se zobrazovalo menu    7.5.2018 byla vydaná nová verze (1.01) webu iDiscgolf.cz, kde bylo opraveno několik nalezených chyb: - přidávání hráčů do klubů je nyní jednodušší (změna z vybírání na políčko, které samo nabízí hráče) - změna předsedy klubu je nyní jednodušší (změna z vybírání na políčko, které samo nabízí hráče) - úprava klubů má intuitivnější prvky - rok založení klubu se nyní správně ukládá - VR může jednodušeji vyhledávat v seznamu hráčů a změnit členství - opraveno znění registračních e-mailů - administrace klubu - opravena šířka tabulky   Pokud by někdo našel v těchto opravách (nebo jinde) chybu, budeme rádi, když nám ji nahlásíte na info@idiscgolf.cz   Ať to lítá!

Obnovení účtů z discgolf.cz

Dobrý den, podařilo se nám získat data hráčů ze serveru discgolf.cz. Pokud tedy máte na www.discgolf.cz účet, můžete si ho na novém webu obnovit na stránce Obnovení účtu. Funguje to jednoduše. Na discgolf.cz si v sekci profil najdete vaše DGCZ# (identifikační číslo), které na stránce pro obnovení účtu vyplníte společně s celým datem narození pro identifikaci, stávajícím e-mailem (může být i nový) a novým heslem.  Po potvrzení vám přijde potvrzovací e-mail, potom už se můžete přihlásit a vyplnit si informace v sekci můj účet. Tahle možnost nebude funguvat pro nově vytvořené účty na discgolf.cz, protože synchronizace databází proběhla před několika týdny.