SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká 18cka

Datum 01.06.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy
PDGA C
Hřiště Zámecká zahrada Duchcov
Ředitel turnaje Milan Tichý, #940: dgcalbium@gmail.com // Whatsapp +33632921826
Pomocný ředitel Karel Zdeněk, Milan Tichý : info@caurusegra.cz // milan.tichy@dgc-kadan
Kapacita 90 hráčů

Informace

Pokud chete shlednout drone layout :

https://www.youtube.com/watch?v=q7hSHr5V0p0&feature=youtu.be

 

DGC Albium Ústí nad Labem, DGC Ultimo Kadaň,

Caurus Egra Cheb a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 DUCHCOV - zámecká zahrada

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 2 x 18 jamek. 

 ·         Jamky pro rozhoz: 16, 17, 18  

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·          8:00 - Sraz a Registrace hráčů  GPS: 50.6055650N, 13.7405311E

·          8:30 - Players Meeting

·          9:15  - Výhoz 1. kola

·       12:00 až 13:30  - Pauza na oběd

·         14:00 - Výhoz 2. Kola

·         17:00 - Vyhlášení výsledků

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

S SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

·         23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Mostov

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·       26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 130,- Kč 4
FPO 130,- Kč 4
MP40 130,- Kč 4
MJ18 80,- Kč 4
MJ12 80,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
04.05.2019 20:00 - 11.05.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
11.05.2019 20:00 - 01.06.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Milan Tichý 99409 797 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
2 Lucie Budilová 115310 687 FPO DGC Praha Registrovaný
3 Pavel Votický 104795 881 MP40 DGC Albium Registrovaný
4 Vilém Votický MJ12 DGC Albium Registrovaný
5 Hynek Votický MJ12 DGC Albium Registrovaný
6 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrovaný
7 Matěj Verl 115072 873 MPO DGC Praha Registrovaný
8 Jan Zdeněk 79868 855 MP40 Ce Cheb Registrovaný
9 Vít Tišer 117257 907 MPO DGC Albium Registrovaný
10 Miroslav Vlček 118956 828 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
11 Pavel Sedlak 129758 920 MPO DGCL Registrovaný
12 Ladis Dragoun 79067 910 MPO DGC Albium Registrovaný
13 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
14 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
15 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrovaný
16 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
17 Marcela Tomášů 114302 746 FPO DGC Albium Registrovaný
18 Vojtěch Rychtar 71080 906 MPO DeGen Registrovaný
19 Petr Vágner MJ12 DGC Albium Registrovaný
20 Jiří Brožek 92705 971 MP40 Ce Cheb Registrovaný
21 Pavel Ježek 106573 883 MPO DGC Praha Registrovaný
22 Kuba Svěrek 106581 853 MPO Registrovaný
23 Martin Tůma MJ18 DGC Albium Registrovaný
24 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
25 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
26 Adam Ujváry MJ12 Registrovaný
27 Rene Gollin MP40 Registrovaný
28 Markus Gollin MJ18 Registrovaný
29 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrovaný
30 Holger Lösel MP40 DGC Albium Registrovaný
31 Pavel Bartoň 131091 MP40 DGC Albium Registrovaný
32 Adam Bartoň MJ18 DGC Albium Registrovaný
33 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
34 Matěj Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
35 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
36 Jan Veselý 80355 931 MPO DGC Praha Registrovaný
37 Veronika Horová MJ18 DGC Albium Registrovaný
38 Roman Mojžíš MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
39 Pepa Otta MPO DGC Albium Registrovaný
40 Zdeněk Kopecký MP40 DGC Kadaň Registrovaný
41 Veronika Havlová FPO Registrovaný
42 Marian Borša 132962 MP40 Ce Cheb Registrovaný
43 Roman Hudek MP40 DGC Albium Registrovaný
44 Pavel "czert" Voloczek 51099 893 MP40 DGC Praha Registrovaný
45 Zdeněk Sedlák 135760 MP40 Ce Cheb Registrovaný
46 Aneta Čálková 117631 770 FPO DGC Praha Registrovaný
47 Marcel Saffin 117187 825 MPO DGC Praha Registrovaný
48 vaclav Josef vlček MJ18 DGC Kadaň Registrovaný
49 Jaroslav Kodym 116192 861 MPO DGC Praha Registrovaný
50 Jindřich Ottl 116509 892 MPO DGC Praha Registrovaný
51 Václav Bednář 120195 844 MPO DGCRP Registrovaný
52 Petr Škvarček MPO DGC Albium Registrovaný
53 Jan Pelant 63642 890 MP40 DGC Praha Registrovaný
54 Jakub Sýkora 75425 940 MPO DGC Praha Registrovaný
55 Martin Malý 113434 923 MP40 Ce Cheb Registrovaný
56 Roman Sieber MJ18 DGC Albium Registrovaný
57 Petr Kotešovec 106995 920 MP40 DGC Praha Registrovaný
58 Petr Höfner MPO DeGen Registrovaný
59 Petr Digmayer MP40 Ce Cheb Registrovaný
60 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
61 Josef Nepovím MPO Registrovaný
62 Jarmila Havířová 62762 856 MPO Registrovaný
63 Lukas Marek MPO DGC Albium Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Pavel Sedlak1297589205755112-6
2Jakub Sýkora754259406053113-5
3Jan Veselý803559315460114-4
3Petr Höfner0 5658114-4
5Vojtěch Rychtar710809066155116-2
6Vít Dupák  5958117-1
7Vladislav Moník0 6358121+3
7Jindřich Ottl1165098926061121+3
9Pavel Ježek1065738836161122+4
9Zdeněk Říha  6260122+4
11Jaroslav Kodym1161928616162123+5
12Ladis Dragoun790679106363126+8
13Matěj Verl1150728736364127+9
14Pepa Otta0 6662128+10
15Kuba Svěrek1065818536465129+11
15Lukas Marek  6663129+11
17Matěj Šlandor  6565130+12
17Václav Bednář1201958446565130+12
19Vít Tišer1172579076368131+13
19Zdeněk Tomášů  6665131+13
21Marcel Saffin1171878256963132+14
22Jarmila Havířová627628566866134+16
23Miroslav Ujváry0 7164135+17
24Josef Nepovím 0 8270152+34
25Petr Škvarček  7886164+46
26Jiří Šmíd  64131195+77
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Aneta Čálková1176317707065135+17
2Baruš Trčková0 6771138+20
3Lenka Tichá0 7276148+30
4Lucie Budilová1153106878174155+37
4Marcela Tomášů 1143027467877155+37
6Jitka Ujváry  8186167+49
7Veronika Havlová  9184175+57
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Nicola Kachlock0 5649105-13
1Jiří Brožek927059714857105-13
3Martin Malý1134349235056106-12
4Pavel "czert" Voloczek510998935261113-5
5Pavel Votický1047958816255117-1
5Jan Pelant636428906255117-1
7Petr Kotešovec10699592059591180
7Petr Digmayer  59591180
9Rene Gollin  6159120+2
10Jan Zdeněk798688556362125+7
11Martin Havel0 5868126+8
11Marian Borša132962 5967126+8
13Pavel Bartoň131091 6962131+13
13Roman Hudek  6566131+13
15Holger Lösel  6270132+14
16Zdeněk Sedlák135760 6866134+16
17Miroslav Vlček1189568286669135+17
18Milan Tichý994097976869137+19
19Zdeněk Kopecký  7676152+34
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Markus Gollin  5759116-2
2Martin Tůma  6769136+18
3Roman Mojžíš   7367140+22
4vaclav Josef vlček0 7270142+24
5Roman Sieber0 7877155+37
6Adam Bartoň  8182163+45
7Veronika Horová  9188179+61
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Hynek Votický0 7179150+32
2Adam Ujváry  7677153+35
3Vilém Votický0 9387180+62
4Petr Vágner0 10399202+84

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
SZDL 2019 DUCHCOV1. kolo18591894
SZDL 2019 DUCHCOV2. kolo18591894