SZDL 2019 OSEK

Datum 20.04.2019
Ligy Regionální liga discgolfu 2019 - Severozápadní Čechy
PDGA -
Hřiště Discgolfové hřiště Město Osek
Ředitel turnaje Milan Tichý, #940: ladisdragoun80@gmail.com 773 258 087
Pomocný ředitel Karel Zdeněk,Milan Tichý : ladisdragoun80@gmail.com, info@caurusegra.cz, milan.tichy@dgc-kadan.cz
Kapacita 60 hráčů

Informace

SZDL OSEK 2019

 

DGC Albium Ústí nad Labem, DGC Ultimo Kadaň,

Caurus Egra Cheb a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci

Severozápadní discgolfové ligy 2019

 

SZDL 2019 OSEK

 

Formát turnaje:

·         Turnaj bude hraný na 3x12 jamek. 

·         Jamky pro rozhoz: 1,11, 12

·         CTP 8

 

Registrace do turnajů SZDL 2019 :

·         První fáze registrace se otevírá 4 týdny před turnajem a je otevřena pouze pro členy ČADG.

·         Druhá fáze registrace se otevírá 3 týdny před turnajem pro všechny hráče.

·         10% kapacity turnaje může být využito pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii organizátora turnaje.

 

Časový harmonogram

·         Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

·        8:00 - Sraz a Registrace hráčů  GPS: N 50°37.34743', E 13°41.63992'

·          8:20 - Players Meeting

·          8:40 - Výhoz 1. kola

·         10:15 - Výhoz 2. kola

·         12:00 - Pauza na oběd

·         13:45 - Výhoz 3. Kola

·         15:30 - Vyhlášení výsledků

Časy jednotlivých kol a vyhlášení se mohou změnit podle aktuální situace

 

Vypsané  a vyhlašované hráčské kategorie a startovné pro SZDL 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži (150,- CZK)

·         Women (FPO) - všechny ženy (150,- CZK)

·         Master (MP40) - 40 let a starší (150,- CZK)

·         Junior (MJ12) - 12 let a mladší (100,- CZK)

·         Cena zahrnuje již poplatek ČADG. Členové ČADG mají slevu 20,- CZK

 

Vypsané Hráčské kategorie dle soutěžního řádu pro RDL severozápad 2019 :

·         Open (MPO) - všichni muži

·         Women (FPO) - všechny ženy

·         Master (MP40) - 40 let a starší

·         Master (MP50) - 50 let a starší

·         Junior (MJ18) - do 18 let včetně

·         Junior (MJ15) - do 15 let včetně

·         Junior (MJ12) - do 12 let včetně

·         MA4 - Novice

 

 SZDL 2019:

·         bude hrána na 8. turnajů.

·         Turnaje budou hrané dle platných oficiálních pravidel PDGA a soutěžního řádu ČADG

·         Organizátor turnaje SZDL si vyhrazuje právo změny termínu konání turnaje.

·         Pořadatelé si vyhrazují možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

·         Každý turnaj bude započítán do Regionální discgolfové ligy (RDL) oblast severozápad.

·         Turnaje se budou hrát bez finálových kol.

·         Závěrečný turnaj nebude započítáván do celkového pořadí SZDL 2019

 

Termíny:

·         23.3 - Kadaň

·         6.4 – Dolní Žandov

·         20.4 - Osek

·         1.6 - Duchcov

·         11.8 - Mostov

·         7.9 - Teplice

·         21.9 - Kadaň

·         5.10 - CHEB - Caurus Egra výroční vol. 7  

·       26.10 - ,, Závěrečný turnaj SZDL Kadaň“(vyhlášení výsledků SZDL 2019)

 

Bodování:

·         Výsledky SZDL se vyhlašují  kategoriích vypsaných pro SZDL 2019.

·         Do konečného pořadí se započítávají nejvyšší bodové zisky z maximálně 6 turnajů.

·         V případě rovnosti bodů více hráčů na 1. - 3.místě se pořadí určí podle celkového počtu umístění na 1. místě, případně na 2. a 3. místě.

·         Následujícím kritériem je celkový počet hodů na společně odehraných turnajích

·         Body se rozdělují v závislosti na výsledcích každého hráče dle dané tabulky pro SZDL 2019.

 

1

100

 

13

52

-3

25

21

-2

37

4

-1

2

94

-6

14

49

-3

26

19

-2

38

3

-1

3

89

-5

15

46

-3

27

17

-2

39

2

-1

4

85

-4

16

43

-3

28

15

-2

40

1

-1

5

81

-4

17

40

-3

29

13

-2

 

6

77

-4

18

37

-3

30

11

-2

 

7

73

-4

19

34

-3

31

10

-1

 

8

69

-4

20

31

-3

32

9

-1

 

9

65

-4

21

29

-2

33

8

-1

 

10

61

-4

22

27

-2

34

7

-1

 

11

58

-3

23

25

-2

35

6

-1

 

12

55

-3

24

23

-2

36

5

-1

 

 

 

Klubová Soutěž:

·         Min.počet tří hráčů.

·         Max.počet není omezen.

·         Součet hodů všech hráčů se vydělí počtem hráčů a na základě výsledků dostane daný klub body.

·         Hráč může reprezentovat jen jeden klub za sezónu.

·         Možnost dopisování hráčů po celou sezónu s výjimkou posledního turnaje

·         Před prvním turnajem předají zástupci klubů soupisku hráčů daného klubu p. Milanu Tichému.

·         Vítězný klub dostane putovní pohár pro nejlepší klub SZDL.

 

Ceny:

·         Na každém turnaji nejlepší tři ze všech kategorií obdrží - diplom a vítěz medaili

·         Losovačka pro všechny zúčastněné hráče.

 Vítězové celé SZDL 2019 ze všech kategorií obdrží:

·         1-3.místo diplom, medaili + věcné ceny

·         Velká losovačka pro hráče, kteří odehrají 6 a více turnajů.

 

Hráče, který se 2x za sezonu řádně neomluví z účasti na turnaji a to do začátku Meetingu,

bude po zbytek sezóny vyloučen z LOSOVAČEK a to i ze ZÁVĚREČNÉ LOSOVAČKY 2019.

Forma omluvy (tel. sms. e-mail. stránky turnaje)

 Duch hry

Discgolf se obvykle hraje bez dohledu rozhodčího. Hra je založena na čestném jednání hráčů, jejich ohleduplnosti, sportovním chování a dodržování PDGA Oficiálních pravidel discgolfu. Všichni hráči by se měli chovat disciplinovaně, zdvořile a sportovně za všech okolností, bez ohledu na to, jak si konkurují.

Nahlásit porušení pravidel.

Přijmout ho.

Není to nic osobního, jsou to pravidla.

To je duch hry zvané discgolf.

 

Kodex discgolfisty

1.       Hraj s rozumem:

NIKDY neházej, když mohou být ohroženi ostatní hráči, diváci či jiní návštěvníci areálu. Neházej na místo, kam nevidíš. Využij spottera.

2.       Respektuj hřiště:

Dodržuj všechna pravidla. Nevyhazuj odpadky tam, kam nepatří, netvoř graffiti ani jinak nenič vybavení parku či rostlinstvo.

3.       Reprezentuj discgolf:

 Buď milý a zodpovědný. Uč ostatní.

Sraz + Registrace : 8:00 Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.
 
Meeting: 8:20 
Výhoz 1.kola: 8:40 
Výhoz 2. kola 10:15
 
Občerstvení: 12:00 
 
Výhoz 3. kola: 13:45 
Vyhlášení: 15:30 
 
Časy jednotlivých kol a vyhlášení se mohou změnit podle aktuální situace.

Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 130,- Kč 4
FPO 130,- Kč 4
MP40 130,- Kč 4
MP50 130,- Kč 4
MJ15 80,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
23.03.2019 20:00 - 30.03.2019
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
30.03.2019 20:00 - 20.04.2019
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Viktor Šála MJ15 Wild card
2 Klára Hanusová MJ15 Wild card
3 Adam Linek MJ15 Wild card
4 Petra Prosmanová MJ15 Wild card
5 Jakub Pertl MJ15 Wild card
6 Pavel Votický 104795 885 MP50 DGC Albium Registrovaný
7 Ladis Dragoun 79067 920 MPO DGC Albium Registrovaný
8 Miroslav Vlček 118956 809 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
9 Hynek Votický MJ15 DGC Albium Registrovaný
10 Marcela Tomášů 114302 762 FPO DGC Albium Registrovaný
11 Ondřej Dohnal 120553 866 MPO DGC Kadaň Registrovaný
12 Vít Tišer 117257 907 MPO DGC Albium Registrovaný
13 Milan Tichý 99409 796 MP40 DGC Kadaň Registrovaný
14 Lenka Tichá FPO DGC Kadaň Registrovaný
15 Vladislav Moník MPO DGC Albium Registrovaný
16 Baruš Trčková FPO DGC Albium Registrovaný
17 Jiří Brožek 92705 961 MP40 CaurusEgra Registrovaný
18 Jana Spoustová FPO DGC Albium Registrovaný
19 Karel Zdeněk s. 74868 886 MP40 CaurusEgra Registrovaný
20 Pavel Sedlák 129758 950 MPO DGCL Registrovaný
21 Martin Hurán MP40 DGC Kadaň Registrovaný
22 Zdeněk Sedlák 135760 786 MP50 CaurusEgra Registrovaný
23 Marketa Sedlakova FPO DGCL Registrovaný
24 Martin Havel MP40 DGC Albium Registrovaný
25 Petr Polívka 112088 869 MPO DGC Kadaň Registrovaný
26 Jan Zdeněk 79868 870 MP40 CaurusEgra Registrovaný
27 Václav Josef Vlček 154980 MPO DGC Kadaň Registrovaný
28 Miroslav Ujváry MPO DGC Kadaň Registrovaný
29 Veronika Horová MJ15 DGC Albium Registrovaný
30 Vít Dupák MPO DGC Albium Registrovaný
31 David Šindelář MPO DGC Kadaň Registrovaný
32 Matěj Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
33 Jakub Šlandor MPO DGC Albium Registrovaný
34 Jitka Ujváry FPO DGC Kadaň Registrovaný
35 Adam Ujváry MJ15 Registrovaný
36 Roman Hudek MP40 DGC Albium Registrovaný
37 Tomáš Šperl 2361 MPO Registrovaný
38 Pepa Otta MPO DGC Albium Registrovaný
39 Jan Šponiar 139906 868 MPO DGC Albium Registrovaný
40 Martin Tůma MPO DGC Albium Registrovaný
41 Jiří Šmíd MPO DGC Albium Registrovaný
42 Jiří Jelínek MP50 Registrovaný
43 Tomáš Havlíček MPO DGC Albium Registrovaný
44 Veronika Zoudunová FPO DGC Albium Registrovaný
45 Roman Mojžíš MPO DGC Kadaň Registrovaný
46 Marian Borša 132962 845 MP40 CaurusEgra Registrovaný
47 Nicola Kachlock MP40 DGC Albium Registrovaný
48 Pavel Bartoň 131091 MP40 DGC Albium Registrovaný
49 Petr Vágner MJ15 DGC Albium Registrovaný
50 Zdeněk Kopecký MP50 DGC Kadaň Registrovaný
51 Zdeněk Říha MPO DGC Albium Registrovaný
52 Jakub Kubánek MPO DGC Albium Registrovaný
53 Jaroslav Huttr MPO DGC Albium Registrovaný
54 Eva Moníková FPO DGC Albium Registrovaný
55 Lukáš Procházka MPO DGC Albium Registrovaný
56 Zdeněk Tomášů MPO DGC Albium Registrovaný
57 Lukas Landa 122650 932 MPO TMHOI Registrovaný
58 Vojtěch Rychtar 71080 897 MPO DeGen Registrovaný
59 Petr Digmayer MP40 CaurusEgra Registrovaný
60 Filip Vrba MJ15 Registrovaný

# Hráč PDGA# Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 David Šindelář 0 28 28 29 85 -23
2 Vít Tišer 117257 907 32 30 29 91 -17
3 Pavel Sedlák 129758 950 32 32 30 94 -14
3 Vojtěch Rychtar 71080 897 31 30 33 94 -14
5 Vladislav Moník 0 31 32 33 96 -12
5 Jakub Šlandor 32 34 30 96 -12
7 Ladis Dragoun 79067 920 30 32 35 97 -11
8 Ondřej Dohnal 120553 866 35 29 34 98 -10
8 Jaroslav Huttr 31 34 33 98 -10
10 Pepa Otta 0 31 34 37 102 -6
11 Petr Polívka 112088 869 35 35 33 103 -5
11 Jiří Šmíd 33 36 34 103 -5
11 Lukas Landa 122650 932 35 36 32 103 -5
14 Matěj Šlandor 35 34 35 104 -4
15 Vít Dupák 37 34 34 105 -3
16 Tomáš Šperl 2361 35 34 37 106 -2
17 Zdeněk Tomášů 36 34 39 109 +1
18 Lukáš Procházka 35 34 42 111 +3
19 Jakub Kubánek 40 35 37 112 +4
20 Miroslav Ujváry 0 39 37 37 113 +5
20 Zdeněk Říha 38 38 37 113 +5
22 Tomáš Havlíček 35 39 40 114 +6
23 Václav Josef Vlček 154980 42 37 36 115 +7
23 Martin Tůma 39 36 40 115 +7
25 Roman Mojžíš 38 43 38 119 +11
26 Jan Šponiar 139906 868 33 36 84 153 +45
# Hráč PDGA# Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Veronika Zoudunová 37 36 37 110 +2
2 Baruš Trčková 0 36 37 40 113 +5
3 Marketa Sedlakova 0 39 43 34 116 +8
4 Marcela Tomášů 114302 762 38 38 43 119 +11
4 Lenka Tichá 0 40 41 38 119 +11
4 Jana Spoustová 0 36 41 42 119 +11
7 Jitka Ujváry 0 48 43 48 139 +31
8 Eva Moníková 0 46 49 48 143 +35
# Hráč PDGA# Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Jiří Brožek 92705 961 27 28 28 83 -25
2 Nicola Kachlock 0 30 28 34 92 -16
3 Jan Zdeněk 79868 870 34 36 33 103 -5
4 Martin Havel 0 39 35 32 106 -2
5 Karel Zdeněk s. 74868 886 35 36 36 107 -1
5 Roman Hudek 0 35 34 38 107 -1
5 Petr Digmayer 0 34 37 36 107 -1
8 Marian Borša 132962 845 36 36 36 108 0
9 Martin Hurán 0 36 39 34 109 +1
10 Pavel Bartoň 131091 39 39 37 115 +7
11 Miroslav Vlček 118956 809 41 32 44 117 +9
12 Milan Tichý 99409 796 39 41 38 118 +10
# Hráč PDGA# Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Pavel Votický 104795 885 36 33 35 104 -4
2 Zdeněk Sedlák 135760 786 38 45 38 121 +13
3 Jiří Jelínek 42 41 43 126 +18
4 Zdeněk Kopecký 0 44 42 45 131 +23
# Hráč PDGA# Rating 1 2 3 Celkem +/-
1 Hynek Votický 0 37 36 38 111 +3
2 Viktor Šála 47 44 43 134 +26
3 Veronika Horová 47 47 45 139 +31
4 Adam Ujváry 50 44 49 143 +35
5 Adam Linek 48 51 46 145 +37
6 Jakub Pertl 55 53 49 157 +49
6 Filip Vrba 55 49 53 157 +49
8 Petra Prosmanová 61 53 51 165 +57
9 Klára Hanusová 59 65 50 174 +66
10 Petr Vágner 0 65 59 52 176 +68

Hřiště

Kolo Kategorie Hřiště Layout Počet jamek Par Délka
1 MPOFPOMP40MP50MJ15 Discgolfové hřiště Město Osek SZDL Osek 12 12 36 813
2 MPOFPOMP40MP50MJ15 Discgolfové hřiště Město Osek SZDL Osek 12 12 36 813
3 MPOFPOMP40MP50MJ15 Discgolfové hřiště Město Osek SZDL Osek 12 12 36 813