PDGL 2020 #3 - Ladronka

Datum 15.08.2020
Ligy -
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Ladronka
Ředitel turnaje Jakub Koštel, #1382: pdgl@ultimo.cz; 776819208
Pomocný ředitel Jakub Sýkora: pdgl@ultimo.cz
Kapacita 82 hráčů

Informace

PDGL :: JARO-PODZIM 2020

13.6. Konopiště 18. 7. Kladno |  15.8. Ladronka | 6.9. Lesopark Letňany 4.10. Bohnická nemocnice 14.11. Běchovice 6.12. Areál Interlovu (Roztyly)

 

Internetový obchod ULTIMO.czLatitude 64°ZÜCA Česká republika, DiscGolf Club Praha městská část Praha 6 vás zvou na 3. discgolfový turnaj Pražské DiscGolfové Ligy (série léto-pozdim 2020).

 

:: LADRONKA::

 

>> FLIGHTY PRO PRVNÍ KOLO <<

 

Třetí turnaj letošní PDGL se odehraje na Ladronce a bude zaměřen zejména na začátečníky a turnajové prvoúčastníky, pro které bude vyhrazena celá polovina kapacity turnaje. Díky podpoře městské části Praha 6 budou mít turnajoví nováčci startovné zdarma a dostanou zdarma disk od Latitude 64° a také se budou moci zúčastnit discgolfové kliniky / workshopu, kde je zkušení hráči uvedou do turnajových pravidel i základnch technik hry. Hřiště na Ladronce bude pro účely turnaje rozšířeno o 4 až 5 jamek. 

 

Turnajový nováček = hráč, který se účastní svého vůbec prvního discgolfového turnaje. 

Důležíté informace specifické pro turnajové nováčky budou v následujícím textu vyznačené modře.

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ / KATEGORIE

INFO PRO TURNAJOVÉ NOVÁČKY

Turnajoví nováčci budou rozděleni do třech vlastních kategorií:

- Muži (16 let a výše) --> MA4

- Ženy (16 a výše) --> FA4

- Junioři (kluci i holky do 15 let) --> MJ15

Pokud se do dané kategorie nepřihlásí alespoň 3 hráči, kategorie nebude otevřena a hráči do ní spadající budou přiřazeni do kategorie nejbližší.

Při registraci prosím do poznámky napište "první turnaj".

Pokud se omylem zaregistrujete do nesprávné kategorie nebo máte ohledně vaší registrace jakýkoliv dotaz, napište na pdgl@ultimo.cz a kategorii vám bez problémů změníme.

>> Všichni turnajoví nováčci si odnesou putter, marker a tištěná turnajová pravidla ZDARMA --> vyzvedněte si ráno při registraci <<

>> První tři nejlepší v každé nováčkovské kategorii si odnesou originální trofej a věcné ceny s discgolfovou tématikou (brašny, disky, láhev apod.) <<

 

Divoké karty

Pro turnajové nováčky je rezervováno hned 30 míst pomocí divokých karet. Divoké karty budeme průběžně přiřazovat, ale děláme to manuálně, tak se prosím nelekejte, pokud po registraci bude nějaký čas u vašeho jména zobrazeno "waiting list". 

 

INFO PRO OSTATNÍ HRÁČE

Jak je již na turnajích PDGL zvykem, hráči budou rozděleni do dvou výkonnostních kategorií a ženy budou mít kategorii vlastní (W / FA1). Pokročilí a středně pokročilí hráči by měli spadat do kategorie A (MA1), začátečníci a mírně pokročilí pak do kategorie B (MA3). 

Do jaké výkonnostní kategorie patříte, zjistíte dle svého českého ratingu*.

Hráči s ratingem 830 a vyšším --> A  
Hráči s ratingem nižším než 830 --> B
Hráči, co ještě nemají rating --> B**
Ženy, bez ohledu na rating --> W

* Co je český rating? Jedná se o systém hodnocení výkonnosti hráčů dle jejich výsledků v jednotlivých soutěžních kolech. Český rating se prozatím počítá z turnajů PDGL, SZDL (Severozápadní discgolfová liga) a UDGL (Ústecká discgolfová liga).

** Předpokládá se, že jste začínající hráč, který se účastní svého prvního PDGL / SZDL / UDGL turnaje. Pokud je tomu jinak a myslíte si, že patříte do kategorie A, nic vám nebrání se tam přihlásit ;) 

V rámci jedné série byste měli zůstat konzistentní. Tedy pokud je váš rating před prvním turnajem těsně pod 830 (tzn. startujete v B) a poté se zvýší nad tuto hranici, i přesto byste v dalších turnajích v rámci jedné série měli startovat v B. 

V případě, že rating zatím vůbec nemáte a první turnaj odehrajete v kategorii B, ale výsledek (rating) jasně ukáže, že patříte do kategorie A, další turnaje v dané sérii už odehrajete v kategorii A (a budou se vám do ni počítat i body z prvního turnaje).

 

ODHLAŠOVÁNÍ

Pokud se chcete z turnaje odhlásit, napište nám to prosím výhradně na email pdgl@ultimo.cz, případně jako SMS turnajovému řediteli. 

 

STARTOVNÉ

TURNAJOVÍ NOVÁČCI STARTOVNÉ NEPLATÍ.

Dospělí: 120 Kč
Junioři (hráči mladší 18 let): 70 Kč

AcePool: + 20 Kč ke startovnému (více info níže)

Hráči, kteří se účastní svého vůbec prvního PDGL turnaje mají startovné ZDARMA a navíc dostanou marker od Latitude 64°. V rámci tohoto turnaje se to týká hráčů, kteří už nějaký turnaj odehraný mají, ale nikoli v rámci Pražské discgolfové ligy. (Pokud se vás to týká, napište prosím do poznámky při přihlašování "Prvoúčastník")

Startovné je potřeba zaslat na bankovní účet č. 2501592138 / 2010.

Do poznámky k platbě napište jméno turnaje + jméno hráčů, za které platíte, případně "+ ACE" ke hráči, který chce vstoupit do AcePoolu
(Př. "PDGL Konopiště - Jan Řetěz" nebo "PDGL Konopiště - Ivan Spitaut + ACE,  Lenka Hajzrová, Tomáš Berdý + ACE")

Hráči, kteří se přihlásí na poslední chvíli (2 a méně dnů před turnajem), pošlou emailem řediteli turnaje potvrzení o platbě, případně se s ním individuálně domluví na platbě jiným způsobem (např. v hotovosti na místě).

POZOR! Pokud se na turnaj nedostavíte, aniž byste se předem odhlásili, nebo se odhlásíte na poslední chvíli (15 a méně hodin před výhozem prvního kola *), ztrácíte nárok na vrácení startovného. Samozřejmě v případě, pokud jste dopředu zaplatili.

* Př. Výhoz je v sobotu v 9:00 a vy se odhlásíte v pátek v 18:01 či později, tak už nemáte nárok na vrácení startovného. Je totiž velice nepravděpodobné, že se ještě podaří zaplnit vaše místo jiným hráčem.

Pokud zaplaceno nemáte, včas (15+ hodin před výhozem) se neodhlásite a na turnaj nedorazíte, dostáváte první strike. Druhý strike pak bude znamenat stopku na další PDGL turnaje.

 

HARMONOGRAM

9:00 - Registrace pro turnajové nováčky a vyzvednutí hráčských balíčků (u jamky č. 6)

9:30 - Discgolfová klinika - úvod do turnajových pravidel a základních discgolfových technik

10:15 - Hráčský meeting před 1. kolem

10:45 - Výhoz 1. kola

Obědová pauza

14:15 - Meeting před 2. kolem

14:30 - Výhoz 2. kola 

17:00 - Vyhlášení výsledků

(Harmonogram je předběžný a můžete podléhat změnám.)

 

LAYOUT HŘIŠTĚ

(Mapu stáhni kliknutím na obrázek nebo sem)

CTP jamka pro všechny kategorie bude oznámena na meetingu.

 

SCORING

Zapisování score bude čistě elektronické. Po-koronové turnaje (včetně turnaje 1. ligy) ukázaly, že v dnešní době se již v pohodě dokážeme obejít bez papírových scorekaret a rádi bychom tento režim zachovali i na turnajích PDGL. Jak to tedy funguje?

Každá skupina má povinnost zapisovat skóre přes live-scoring tady na idiscgolf.cz (heslo je "pdgl") a zároveň také do další scoringové aplikace pro možnost ověření správnosti skóre (doporučujeme UDisc, ale je možné použít kteroukoli jinou appku, případně i jednoduchou tabulku). Na konci vždy porovnejte výsledky z obou aplikací a srovnejte případné nesrovnalosti.

 

PARKOVÁNÍ, JÍDLO

Parkovat se dá bez problémů v ulici Tomanova.

Díky podpoře MČ Praha 6 pro vás budeme mít na tomto turnaji připraveno nějaké drobné občerstvení typu ovoce, sušenky apod. Nebude chybět ani voda pro doplnění vašich lahví. Co se týče oběda, doporučujeme restauraci Usedlost Ladronka. Případně se nedaleko nachází také Kaufland.

 

FLIGTY (Soutěžní skupiny)

Na turnajích PDGL vám rádi vyhovíme, pokud chcete první kolo odehrát se svými partnery, kamarády apod. Je však potřeba nám to vždy dát vědět nejpozději 24 hodin před začátkem turnaje na email pdgl@ultimo.cz. Požadavkům na poslední chvíli (ráno před turnajem) nebude vyhověno. 

 

CTP, ACE POOL

Na každém turnaji PDGL bude na jedné jamce vyhlášena soutěž CTP - výherce si odnese disk od Latitude 64°dle vlastního výběru z aktuální skladové zásoby Ultimo.cz. Pro ty z vás, kteří nevědí, tak CTP (Closest to the Pin) je vložená soutěž, jejímž cílem je dostat se na určené jamce prvním hodem co nejblíže ke koši. 

ACE POOL je taktéž zpestřením každého turnaje. Jen za 20 Kč navíc ke startovnému (platba převodem spolu se startovným) můžeš zkusit svoji šanci a pokud dáš během turnaje na jakékoli jamce eso, bereš všechny peníze, které se v rámci Ace poolu vybraly. V případě, že eso dá více hráčů, dělí si pool rovným dílem. Pokud na daném turnaji eso nikdo nevřetězí, přelévají se vybrané peníze do dalšího turnaje.

 

DISKY K ZAKOUPENÍ

Na turnaje se vždy snažíme dostat i Ultimo stánek s alespoň omezeným sortimentem. Ne vždy se to však povede, proto pokud máte zájem o konkrétní disk(y) z www.ultimo.cz, vytvořte si na e-shopu objednávku s osobním odběrem a do poznámky napište "Převzetí na turnaji PDGL (např.) Stromovka". Nebo pokud si chcete osahat několik různých disků a z nich jeden vybrat, také to není problém - napište email na jakub@ultimo.cz. Disky vám na turnaj rádi dovezeme.

 

CO JE PDLG?

 • série discgolfových turnajů v Praze a okolí zaměrená na hráče všech úrovní
 • 3 kategorie: začátečníci (B), pokročilí (A) a ženy (W)
 • více info na webu >>

 

O CO SE HRAJE?

 • První tři umístění v každé kategorii (A, B, W) získají na každém turnaji medaily / trofej 
 • Na každém turnaji proběhne losovačka o disky od Latitude 64° a Westside Discs
 • Ceny pro celkové vítěze zimní série PDGL poskytnou partneři turnaje Ultimo.cz a Latitude 64°.
  • oceněno bude prvních pět nejlepších v každé kategorii (A, B, W)
  • do celkového hodnocení se počítají body z 5 turnajů (z celkových 7)
  • vítěz každé kategorie si odnese discgolfový batoh Core Pro Backpack od Latitude 64° a poukázku do Ultimo.cz
 • Na závěr série proběhne velká losovačka o vozík ZÜCA COMPACT CART + příslušenství v hodnotě více než 7000 Kč + další ceny. Do velké losovačky budou zařazeni pouze hráči, kteří se zúčastní alespoň 5 ze 7 turnajů v této sérii.

 

PARTNEŘI PDGL

Ultimo

Latitude 64          ZÜCA Czech Republic

Disc golf club Praha

   

 
Berte prosím na vědomí, že registrací na turnaj udělujete souhlas s pořízením a následným použitím fotografií a audio/video záznamu Vaší osoby nebo Vámi svěřených osob.
 
Organizátor turnaje si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.

 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MA1 120,- Kč 1
MA3 120,- Kč 1
FA1 120,- Kč 1
MA4 - 1
FA4 - 1
MJ15 - 1

Registrační fáze 1
25.07.2020 20:00 - 15.08.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Roman Soukup MA4 DGC Praha Wild card
2 Jakub Sýkora 75425 948 MA1 DGC Praha Wild card
3 Daniel Douša MA4 Wild card
4 Soňa Surjomartonová FA4 Wild card
5 Martina Míchková FA4 Wild card
6 Martin Pošmourný MA4 Wild card
7 Maxim Tyrpekl MJ15 DGC Praha Wild card
8 Jakub Čermák MA4 DGC Praha Wild card
9 František Novosad MA4 Wild card
10 Michal Ipser MA4 Wild card
11 Pavel Znamenáček MA4 Wild card
12 Ema Znamenáčková MJ15 Wild card
13 David LeGault MA4 Wild card
14 Tomáš Linhart MA4 Wild card
15 Štěpánka Kobzová FA4 Wild card
16 Jan Zahradníček 110718 935 MA1 DGC Praha Wild card
17 Hana Petlanová FA4 Wild card
18 Zdeněk Petlan MA4 Wild card
19 Marcel Holeček MJ15 Wild card
20 Tereza Šothová FA4 Wild card
21 David Mačenbacher MA4 Wild card
22 Petr Haering 73836 956 MA1 DGC Praha Wild card
23 Vojtěch Trš MA4 Wild card
24 Conor Gleason MA3 DGC Praha Wild card
25 Pavel Votický 104795 885 MA1 DGC Albium Wild card
26 Vilém Votický MA3 DGC Albium Wild card
27 Hynek Votický MA3 DGC Albium Wild card
28 Michal Jiránek MA3 Wild card
29 Matěj Verl 115072 884 MA1 DGC Praha Wild card
30 Honza Kemr MA4 DGC Praha Registrovaný
31 Jakub Kemr 141244 MA4 DGC Praha Registrovaný
32 Ondřej Fejfar MA4 Registrovaný
33 Ladislav Kos MA3 Registrovaný
34 Jan Svoboda 137651 835 MA1 Registrovaný
35 Marek Šoth MA3 DGC Praha Registrovaný
36 Jakub Polák MA3 DGC Praha Registrovaný
37 Martin Zeman MA3 DGC Praha Registrovaný
38 Milan Tichý 99409 796 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
39 Jakub Hošek 130320 897 MA1 Kobra Kai Registrovaný
40 Filip Míchek MA3 DGC Praha Registrovaný
41 David Slovák MA3 DGC Praha Registrovaný
42 Jan Polák MA4 Registrovaný
43 David Frejka 142797 MA3 DGC Praha Registrovaný
44 Michal Surjomartono 147913 871 MA3 DGC Praha Registrovaný
45 Filip Surjomartono 147915 930 MA3 DGC Praha Registrovaný
46 Marek Surjomartono 147916 878 MA3 DGC Praha Registrovaný
47 Adam Surjomartono 148373 891 MA3 DGC Praha Registrovaný
48 Marketa Sedlakova FA1 DGCL Registrovaný
49 Pavel Sedlák 129758 950 MA1 DGCL Registrovaný
50 David Seidl 127511 840 MA3 DGC Strako... Registrovaný
51 Jakub Koštel 115203 905 MA1 DGC Praha Registrovaný
52 Bianca Strunz FA1 DGC Praha Registrovaný
53 Miroslav Vlček 118956 809 MA3 DGC Kadaň Registrovaný
54 Karel Šimánek MA3 DGC Praha Registrovaný
55 Roman Běhůnek MA3 Falcons Di... Registrovaný
56 František Filip 113417 919 MA1 DGC Kadaň Registrovaný
57 Adam Filip MA3 DGC Kadaň Registrovaný
58 Filip Conk 137217 923 MA1 DGC Praha Registrovaný
59 Adam Kulich 117338 896 MA1 DeGen Registrovaný
60 Zdeněk Sedlák 135760 786 MA3 Ce Cheb Registrovaný
61 Lukáš Burger MA3 Registrovaný
62 Jan Kryštovský MA3 Registrovaný
63 Lucie Blažková 101582 657 FA1 DGCRP Registrovaný
64 Lukas Landa 122650 932 MA1 TMHOI Registrovaný
65 Jakub Matula MA3 DGC Praha Registrovaný
66 Tomáš Mašín 138536 834 MA3 DGC Albium Registrovaný
67 Josef Pavlů 103238 814 MA1 DGC Praha Registrovaný
68 Michael Bliek 139978 781 MA3 DGC Praha Registrovaný
69 Lukáš Linhart MA3 DGC Praha Registrovaný
70 Lukáš Panovský MA3 DGC Albium Registrovaný
71 David Šindelář MA1 DGC Kadaň Registrovaný
72 Tomáš Plechatý MA3 Registrovaný
73 Patrik Brei MA1 DGC PLAYER... Registrovaný
74 Filip Kratochvíl 137835 879 MA1 Registrovaný
75 Martin Prach MA3 Registrovaný
76 Lukáš Kuldanek MA3 HUNTERS Registrovaný
77 Filip Carlan 111692 927 MA1 FloppyDisk Registrovaný
78 Stanislav Kovářík MA1 Registrovaný
79 Martin Fojtík 126634 950 MA1 TMHOI Registrovaný
80 Roman Kunovjánek MA3 Registrovaný
81 Simona Kreuzigerová FA1 Registrovaný
82 Hana Košťálová FA4 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Lukas Landa122650932393978-16
2František Filip113417919374178-16
3David Šindelář0 403979-15
4Martin Fojtík126634950354681-13
5Pavel Sedlák129758950414283-11
6Jakub Koštel115203905434386-8
7Matěj Verl115072884444387-7
8Jakub Sýkora75425948434588-6
9Jakub Hošek130320897434689-5
9Adam Kulich117338896414889-5
9Jan Zahradníček110718935454489-5
12Filip Carlan111692927454590-4
13Filip Kratochvíl137835879434992-2
14Pavel Votický104795885474996+2
15Filip Conk137217923504797+3
15Patrik Brei0 484997+3
15Stanislav Kovářík  514697+3
18Jan Svoboda1376518355149100+6
19Josef Pavlů1032388145150101+7
20Petr Haering738369565756113+19
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Marek Surjomartono147916878394483-11
2Filip Surjomartono147915930454186-8
3Martin Prach  464288-6
4Tomáš Plechatý  464490-4
5Michal Surjomartono147913871484593-1
5Conor Gleason  474693-1
7Lukáš Kuldanek0 4747940
8Karel Šimánek  474895+1
8Lukáš Burger0 464995+1
8Jakub Matula  484795+1
11Tomáš Mašín138536834455196+2
12Filip Míchek0 504797+3
12Hynek Votický0 494897+3
14Adam Surjomartono148373891514798+4
14Lukáš Linhart 0 494998+4
16Miroslav Vlček118956809465399+5
17David Slovák  5050100+6
18Martin Zeman  5251103+9
18Zdeněk Sedlák1357607865350103+9
18Roman Kunovjánek  5350103+9
21Jakub Polák0 5153104+10
21Adam Filip0 5648104+10
21Michael Bliek1399787815351104+10
24Ladislav Kos  5253105+11
24Milan Tichý994097965352105+11
26Lukáš Panovský  5354107+13
27Vilém Votický0 5751108+14
28Jan Kryštovský  5455109+15
29David Seidl1275118405951110+16
29Michal Jiránek  6149110+16
31David Frejka142797 5558113+19
31Roman Běhůnek0 5558113+19
33Marek Šoth0 6165126+32
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Marketa Sedlakova0 5249101+7
2Bianca Strunz0 5351104+10
3Simona Kreuzigerová0 5558113+19
4Lucie Blažková1015826576560125+31
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Martin Pošmourný  4648940
2Jakub Kemr141244 4856104+10
3Roman Soukup  5353106+12
4Jakub Čermák0 5354107+13
5Ondřej Fejfar0 5355108+14
6Jan Polák  5158109+15
7Tomáš Linhart  5855113+19
8Honza Kemr0 5759116+22
9Daniel Douša  5958117+23
10Pavel Znamenáček  6159120+26
10David Mačenbacher  6159120+26
12David LeGault  6160121+27
13František Novosad  6458122+28
14Michal Ipser  6768135+41
15Vojtěch Trš  7574149+55
16Zdeněk Petlan  77 77+30
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Soňa Surjomartonová  6063123+29
2Martina Míchková  6558123+29
3Štěpánka Kobzová  6462126+32
4Tereza Šothová  7778155+61
5Hana Košťálová  104105209+115
6Hana Petlanová  98 98+51
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Maxim Tyrpekl0 5861119+25
2Ema Znamenáčková  7574149+55
3Marcel Holeček  63 63+16

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
PDGL 2020 - 15 jamek1. kolo15471324
PDGL 2020 - 15 jamek2. kolo15471324