L64ºHT2020 - Liberec Vesec

Datum 06.06.2020
Ligy Latitude 64º Hunters Tour 2020
PDGA -
Hřiště Discgolfové hřiště Liberec - Vesec
Ředitel turnaje Pavel Brückler, #162: pavelbruckler@seznam.cz, +420 602 130 260
Pomocný ředitel :
Kapacita 50 hráčů

Informace

AKTUÁLNÍ INFORMACE:

Skupiny pro první "Dvoj-kolo":

http://www.latitude64-tour.com/userdata/media/2020/skupiny-vesec-14-6-2020jpg.jpg

Ahoj/Dobrý den, 

rádi bychom Vás informovali o sobotním turnaji v Liberci Vesci. Velmi důležitá je informace, že jsme navýšili počet jamek na 10... tudíž i kapacitu turnaje na 50 hráčů. Akutálně je tedy k dispozici jedno poslední volné místo a jedna divoká karta. 

Zároveň Vám s radostí oznamujeme, že během turnaje bude otevřen bufet/restaurace přímo v areálu, která by měla být připravena na velký přísun discgolfistů :-D 

1) rozdělení hráčů do skupin: turnaj bude probíhat ve formátu 2x10 jamek dopoledne a 2x10 jamek odpoledne. Vzhledem k opatřením COVID-19 jsme se rozhodli udělat pro celý turnaj podobné flighty. Prosíme Vás, kteří máte nějaké přání na spoluhráče, abyste nám napsali do pátečního odpoledne (cca 15:00) Vaše prosby o zařazení do skupin.V pátek navečer vytvoříme skupiny a rozešleme Vám je emailem (také je zveřejníme na facebooku a oficiálních stránkách tour www.Latitude64-Tour.com a k dispozici bude i v sobotu ráno u registrace). Do druhého “dvojkola” vybereme vedoucí hráče z každé kategorie, kteří budou hrát spolu a ostatní hráče necháme ve velmi podobných flightech, které měli dopoledne. 

2) zapisování výsledků: scorekarty na turnaji budou k dispozici. Současně se zápisem do score karet prosíme hráče o zápis výsledků do on-line scoringu webu idiscgolf.cz. Heslo na turnaj bude 1234.  

3) platba startovného a registrace: na tento turnaj bude nakonec probíhat platba startovného v hotovosti na místě u výhoziště jamky č.1 cca od 8:20 do 8:45. Prosíme Vás abyste měli startovné připravené přesně. Turnaj není součástí ČADG Ligy, a startovné je 150Kč (junioři 80Kč). 

4) meeting před turnajem a vyhlášení: úvodní meeting NEBUDE! První hráč ve skupině si bude moct od 8:20 vyzvednout scorekarty (budeme u výhoziště jamky č.1). Doporučujeme hráčům být cca 10 minut před výhozem na své jamce. Výhoz je plánován na 9:00! Vyhlášení a losovačka po turnaji proběhne jen v "omezené" formě....naštěstí máme k dispozici velký prostor okolo restaurace, kde bude možné dodržovat 2m rozestupy... předáme medaile nejlepším a ceny do losovačky budou předem připraveny a vydesinfikovány... 

5) dovoz disků na přání z Discgolf-Shop.cz – na turnaj přivezeme jen pár disků s potiskem „L64HT“...pokud byste se chtěli na něco podívat, můžeme Vám přivézt cokoliv…. Musíte nám však napsat do čtvrtečního večera…. Pokud si necháte něco přivézt a nakonec si to nevezmete, nic se neděje…. Klidně to ovezeme zpět. 

6) prosíme Vás abyste na turnaji dodržovali 2m rozestupy (kromě členů společné domácnosti). Na několika místech bude připravena desinfekce rukou pro každého. Zárovneň Vás prosíme, abyste se co nejméně dotýkali košů a teesignů. 

Těšíme se na Vás. V případě jakýchkoliv dotazů ně kontaktujte. 

Team L64HT 

Pavel Brückler 

+420 602 130 260 

Latitude 64º Hunters Tour 2020 je série discgolfových turnajů určená převážně pro nové hráče discgolfu. Cílem této tour je podpora rozvoje discgolfu jakožto volnočasové aktivity pro všechny a podpora rozvoje lokálních discgolfových skupin. Na každém turnaji této série budou pro začátečníky k dispozici zkušení hráči, kteří vysvětlí základní pravidla a připraví všechny nováčky pro hru. V letošním roce otevíráme na turnajích i kategorii začátečníků MA4. Je to kategorie pro hráče, kteří v minulé sezoně ani dříve neodehráli žádný discgolfový turnaj. 

Latitude 64° Hunters Tour 2020 - Liberec Vesec

Tento turnaj je kategorie OPTO

1. Základní informace
Turnaj je zařazený do Latitude 64º Hunters Tour 2020 a Ace Race Hunters Tour 2019. Podmínkou pro účast na turnaji je registrace na www.idiscgolf.cz a zaplacení startovného 150 Kč (80 Kč kat.Junior).

2. Registrace a kapacita turnaje
- Maximální celkový počet hráčů je 50.
- Na turnaji se hraje dle platných pravidel PDGA.
- Registrace se otevírá 3 týdny před turnajem a je otevřena pro všechny hráče.
- 10% kapacity turnaje je vyhrazeno pro divoké karty, jejichž rozdělení je plně v režii ředitele turnaje.

V týdnu před turnajem budou hráčům zaslány podrobné informace, ve kterých se dozví jak přesně bude turnaj probíhat v návaznosti na akutální opatření ohledne COVID-19.

3. Otevřené kategorie
- MPO - OPEN (všichni hráči)
- MP40 - MASTERS (hráči od 40 let výše)
- MP50 -GRANDMASTERS (hráči od 50 let výše)
- FPO - WOMEN (všechny ženy)
- MJ18 - JUNIOR (hráči do 18 let včetně)
- MJ15 - JUNIOR (hráči do 15 let včetně)
- MJ12 - JUNIOR (hráči do 12 let včetně)
- MA4 - ZAČÁTEČNÍCI (hráči, kteří v minulé sezoně ani dříve neodehráli žádný discgolfový turnaj)

Podmínkou pro otevření kategorie je účast minimálně 4 hráčů, kteří splňují věková kritéria. Pokud je v dané kategorii méně hráčů než 4, automaticky jsou přeřazeni do nejbližší kategorie, jejíž požadavky splňují. 

4. Formát turnaje a časový harmonogram
Jedná se o jednodenní turnaj hraný na 4x 10 jamek. V prvním kole budou hráči rozděleni náhodně, do dalších kol budou seřazeni dle kategorií a aktuálního pořadí.
- 8:30 - 8:50 – registrace hráčů ZDE - prosíme o včasný příchod.
- 8.50 – Players Meeting
- 9
.00 –Výhoz 1+2. kola
- 12:00 – 13:30 pauza na oběd
- 13:40 - Výhoz 3+4. kola
- cca 16:30 - Vyhlášení

5. Odměny a ceny
- Nejlepší tři hráči na každém turnaji získají originální discgolfové medaile. Vítěz získá navíc ještě originální Winners-Tag.
- Na turnaji proběhne také losovačka a CTP (při minimálně 15ti hráčích). Za každého hráče (včetně juniorů) bude převedeno do hodnoty losovačky 50Kč. Například 30 hráčů = losovačka v hodnotě 1500Kč.
- Turnaj patří také do série "ACE RACE HUNTERS TOUR", ve které můžete sbírat body za Esa, či trefení koše prvním hodem. Za každého hráče na každém turnaji se převádí do celkového "potu" 10 Kč. Předpokládaná výše odměn pro sezonu 2020 je  cca 10.000Kč. Tyto odměny si rozdělí prvních 10 hráčů v celkovém pořadí této soutěže.
Nejlepší hráči celé TOUR si rozdělí odměny v hodnotě 30.000 Kč.
Každý hráč, který odehraje alespoň 3 turnaje TOUR v roce 2020 bude zařazen do slosování o discgolfový koš od Latitude 64º a dva Luxury E4 bagy, to vše v hodnotě cca 18.000Kč.

6. Ostatní
- Samozřejmostí bude možnost zakoupit discgolfové vybavení od partnera Tour Discgolf-Shop.cz
- Dovoz disků na přání: bohužel není možné přivézt na turnaj veškerý sortiment disků a příslušenství. Pokud si budete chtít něco vyzkoušet a prohlédnout, napište na e-mail info@discgolfovahriste.cz a my Vám vše přivezeme. V případě objednávky přes e-shop je možný osobní odběr přímo na turnaji. Platba však pouze předem na bankovní účet. Doporučujeme objednat maximálně týden před začátkem turnaje. Balíčky pro ředitele turnajů totiž odesíláme začátkem týdne (pondělí-úterý), ve kterém se turnaj pořádá.

7. Závěr
Pevně věříme, že si tuto tour oblíbíte, dobře si zahrajete a především si odnesete dobrý pocit z této úžasné sportovní aktivity, kterou discgolf bezesporu je. Organizátor tour si vyhrazuje právo na změnu podmínek a pravidel. Účastí na turnajích udělujete souhlas s pořízením a následným použitím audio a video záznamu i fotografií Vaší osoby, případně osob Vám svěřených.
-------------------------------------------------------------------------------------

Proč byste měli hrát na turnajích Latitude 64º Hunters Tour 2020?

Účastníkům těchto turnajů je nabídnuta celá řada benefitů, odměn a výhod, které v žádné jiné sérii turnajů nezískají.

1) Startovací balíček pro nové hráče za akční cenu

Každý nový hráč si může na svém prvním turnaji zakoupit "startovací balíček - disk a minimarker" za akční cenu.

Základní materiál (Zero/BT/Classic): 200 Kč (běžná cena 290Kč)
Odolný průhledný materiál (Opto/VIP/Lucid): 250 Kč (běžná cena 450Kč)
Odolný neprůhledný materiál (Gold/Tournament): 300 Kč (běžná cena 520 Kč)

2) Odměny pro hráče na každém turnaji -  bohatá losovačka, originální discgolfové medaile a disk za CTP

Na každém turnaji kategorie Opto, kterého se zúčastní alespoň 15 hráčů proběhne losovačka o hodnotné ceny a doplňková soutěž CTP. Hodnota losovačky se odvíjí od počtu hráčů... tedy čím více hráčů, tím větší hodnota losovačky.

Za každého hráče se dává 50 Kč ze startovného do hodnoty losovačky. Pokud tedy bude například 35 hráčů, bude hodnota losovačky 35x50 Kč = 1750Kč.

Nejlepší tři hráči na každém turnaji získají originální discgolfové medaile (i na turnajích do 14 hráčů). Vítěz získá navíc ještě originální Winners -Tag. Tento tag může každý hráč získat pouze za své první vítězství v turnaji L64HT. Následně již další tagy nezískává, ale může o nejnižší číslo bojovat s dalšími vítězi.

Na každém turnaji vyhlásíme CTP a odměníme vítěze diskem! CTP je vložená soutěž pro všechny hráče, kdy se na jedné z vybraných jamek snaží hodit disk co nejblíže ke koši. Hráč, který je po všech turnajových kolech nejblíže získá zaslouženou odměnu. Tato soutěž bude vždy vyhlašována na kratších jamkách, aby měli šanci všichni hráči.

3) Losovačka o discgolfový koš od Latitude 64º ProBasket Trainer a dva úžasné Luxury E4 bagy v celkové hodnotě 18.000 Kč.

Každý hráč, který odehraje alespoň 3 turnaje L64HT2020 bude zařazen do slosování o tři hodnotné ceny - kvalitní discgolfový koš a dva E4 Luxury bagy. To vše v celkové hodnotě cca 18.000 Kč. Za každé další 3 turnaje mohou hráči získat další losy do závěrečné losovačky. Losovačka proběhne v závěru roku 2020 a bude přenášena živě na facebooku discgolf klubu Hunters. Pokud tedy hráč odehraje 9 turnajů, bude mít v závěrečné losovačce hned 3 losy.

4) Nejlepší hráči v pořadí celé Tour získají odměny v celkové hodnotě 30.000 Kč

Nejlepší 3 hráči v každé vyhlašované kategorii celé Tour získají atraktivní odměny od partnerů tour v celkové hodnotě 30.000 Kč.

5) Každý turnaj je součástí ACE RACE HUNTERS TOUR 2020

Za každého hráče na každém turnaji L64HT2020 bude přidáno 10 Kč do celkového Ace Race Potu. Tento pot si na konci sezony rozdělí nejlepších 10 hráčů poměrem k počtu získaných bodů v podobě poukázek na discgolfové vybavení od Latitude 64º.

Více podrobností a této soutěži ZDE

6) Možnost předání objednávek z e-shopu www.Discgolf-Shop.cz

Na turnaj si hráči mohou nechat poslat objednávku z e-shopu s poštovným zdarma. Uzávěrka těchto objednávek je však již o víkendu před turnajem (tedy vždy neděle večer), protože balíčky pro ředitele turnajů odesíláme v pondělí před turnajem. Do poznámky v objednávce napište "osobní předání na turnaji v......"


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 150,- Kč 4
FPO 150,- Kč 4
MP40 150,- Kč 4
MA4 150,- Kč 4

Registrační fáze 1
16.05.2020 20:00 - 05.06.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Wild card
2 Pavel Brückler 46098 940 MPO HUNTERS Registrovaný
3 Jan Kolář 101936 923 MPO DeGen Registrovaný
4 Petra Hlawatschke FPO DeGen Registrovaný
5 Jan Hlawatschke 101145 803 MPO DeGen Registrovaný
6 Vojta Bublík MA4 DGC Praha Registrovaný
7 Jan Nejedlý MA4 Registrovaný
8 Adéla Žďárská FPO Registrovaný
9 Lucie Nováková MA4 Registrovaný
10 Adam Novák 136151 MA4 Registrovaný
11 Josef Pavlů 103238 814 MP40 DGC Praha Registrovaný
12 Tomáš Duštíra MPO Registrovaný
13 Tomáš Mašín 138536 834 MA4 DGC Albium Registrovaný
14 František Jahůdka MP40 HUNTERS Registrovaný
15 František Vodička MP40 Registrovaný
16 Martin Řepka MA4 DGC Albium Registrovaný
17 Martin Žďárský MPO Registrovaný
18 Pavel Petráček MA4 Registrovaný
19 Ondřej Tomeš MA4 Registrovaný
20 Dalimil Keršláger MP40 Registrovaný
21 Daniel Kadlečík MP40 Registrovaný
22 Adam Kulich 117338 896 MPO DeGen Registrovaný
23 Kamila Brücklerová FPO HUNTERS Registrovaný
24 Magdalena Popkova FPO Registrovaný
25 Dan Keršláger MPO Registrovaný
26 Petr Čukan MA4 Registrovaný
27 David Erlebach MA4 Registrovaný
28 Petr Houška MPO DeGen Registrovaný
29 Marketa Sedlakova FPO DGCL Registrovaný
30 Jiří Mika 125638 891 MPO DGCL Registrovaný
31 Julia Mandzyuk FPO Ce Cheb Registrovaný
32 Jarda Pek MP40 HUNTERS Registrovaný
33 Pavel Sedlák 129758 950 MPO DGCL Registrovaný
34 Filip Brückler 100041 756 MPO HUNTERS Registrovaný
35 Aleš Červinka 131625 921 MPO DeGen Registrovaný
36 Lukas Landa 122650 932 MPO TMHOI Registrovaný
37 Jindřich Ottl 116509 916 MPO TMHOI Registrovaný
38 Martin Fojtík 126634 950 MPO TMHOI Registrovaný
39 Karel Kverka MA4 Registrovaný
40 Petra Bláhová FPO Registrovaný
41 Lenka Duštírová FPO DeGen Registrovaný
42 Sára Tomešová FPO Registrovaný
43 Jiří Sedláček MA4 DeGen Registrovaný
44 Lukáš Panovský MA4 Registrovaný

#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-
1Martin Fojtík12663495027262727107-21
2Jiří Mika12563889129282625108-20
3Pavel Brückler4609894026272828109-19
4Aleš Červinka13162592129282726110-18
5Jindřich Ottl11650991630262829113-15
6Pavel Sedlák12975895030302829117-11
7Lukas Landa12265093229313226118-10
8Jan Kolář10193692330303029119-9
9Adam Kulich11733889632332930124-4
10Petr Houška0 34323029125-3
11Jan Hlawatschke10114580331323529127-1
12Tomáš Duštíra0 35333133132+4
13Martin Žďárský   39333735144+16
13Filip Brückler10004175633393834144+16
15Dan Keršláger0 38393238147+19
#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-
1Magdalena Popkova  39383434145+17
1Marketa Sedlakova0 42343336145+17
3Kamila Brücklerová  38353637146+18
4Adéla Žďárská  33413441149+21
5Julia Mandzyuk0 36354138150+22
6Petra Hlawatschke  38413935153+25
7Petra Bláhová  41363642155+27
8Lenka Duštírová  43444235164+36
9Sára Tomešová  706157 188+92
#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-
1Josef Pavlů10323881430293228119-9
2František Jahůdka0 36293428127-1
3František Vodička0 313034331280
4Dalimil Keršláger0 30343434132+4
5Daniel Kadlečík0 34333433134+6
6Jarda Pek  31333536135+7
#HráčPDGA#Rating1234Celkem+/-
1Jiří Sedláček0 33373231133+5
2Tomáš Mašín13853683433373431135+7
3Jan Nejedlý0 34353532136+8
4Lukáš Panovský  37313732137+9
5Martin Řepka  34363533138+10
6Adam Novák136151 39343335141+13
6Karel Kverka  34383633141+13
8David Erlebach  35353438142+14
9Vojta Bublík0 40343834146+18
10Petr Čukan  35373936147+19
11Ondřej Tomeš   46374541169+41
12Lucie Nováková  49394842178+50
13Pavel Petráček  52444741184+56

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
10 jamek turnaj1. kolo1032726
10 jamek turnaj2. kolo1032726
10 jamek turnaj3. kolo1032726
10 jamek turnaj4. kolo1032726