O pohár starosty obce Kobylí

Datum 03.10.2020
Ligy Regionální liga discgolfu 2020 - Jih
PDGA -
Hřiště DiscGolfPark Kobylí
Ředitel turnaje Vlastimil Janda, #3517: janda@kobyli.cz, 776203505
Pomocný ředitel :
Kapacita 80 hráčů

Informace

 

Vítejte na registrační stránce turnaje

O pohár starosty obce Kobylí

3. 10. 2020 - DiscGolfPark Kobylí

1. kolo - rozdělení do flajtů

 

 

Formát turnaje

Turnaj se bude hrát ve formátu 2x16 jamek bez finále. Rozhoz – jamky číslo 1, 2, 3, případně CTP na jamce č. 1. Hraje se podle platných pravidel PDGA. Kategorie bude otevřena při účasti alespoň 4 hráčů. Zatím plánujeme odehrát podobné hřiště jako na Kobylí Open, ale bez tří přidaných jamek ve Studýnkách). Pokud nás mile překvapíte svým zájmem o náš turnaj, rádi zmíněné jamky přidáme. Jedinou přidanou jamkou bude pověšený koš mezi č. 6 a č. 7. Dráhu upravíme, abychom připomenuli MČR Uničov.

Pro MJ12 (nebo zatím spíš FJ12) připravíme zkrácené dráhy.

Turnajový layout:

Číslo jamky na idiscgolf nebo na Udisc (v závorce číslo teesignu pevného hřiště):

1 (1) - OB je asfaltová cesta po levé straně (disk je v OB pokud celý leží na asfaltu), za košem je OB járek. CTP pro MJ12

2(2) - bez omezení

3(3) - járek za košem je OB, pro celé hřiště jsou šípkové keře oblastí úlevy, lze od nich odstoupit směrem od koše až 1 metr

4(4) - járek po levé straně je OB   Nejdelší putt                                            

5(5) - járek po levé straně je OB                     

6(6) - asfaltová cesta po levé straně je OB CTP pro MPO, MP40 a MJ18    

7(6A) - vložená jamka s vyvýšeným košem, je velice vhodné spotovat u koše       

8(7) - OB je járek po pravé straně, vlevo bez omezení, proto raději spotujte, disky se tam hůř hledají      

9(8) - vyznačený ostrov, vše mimo něj je území hazardu, járek je náhodná voda, lze hrát z něj nebo ze vzdálenějšího břehu     

10(9) - járek po leveé straně je OB         

11(10) - u výhoziště je strom mandatory, je nutné jej obhazovat zleva, sice je járek daleko vpravo, ale je to také

OB12(11) - malý járek za košem je OB z důvodu bezpečnosti hráčů na následující jamce  CTP pro MP50 a MA4

13(12) - malý járek je OB, vede dále za koš, kde je upravené políčko, to bude také OB, abychom ho moc nepošlapali, pokud prvním hodem disk letí celou dobu nad územím OB, hází se znovu z výhoziště, jinak se háže z místa, kde opustil hřiště a přešel do OB

14(13) - klasika, tentokrát bez triplmanda     

15(14) - je zde triplmando, pokud jej minete, hážete z drop zóny, která je vyznačena triplmandem, na rozdíl od teesignu je zde OB až asfaltová cesta         

16 (15) - OB je asfaltová cesta vlevo CTP pro FPO a FA4

Harmonogram

08:30 – registrace hráčů v turnajovém centru (výhoziště č. 1)

09:00 – players meeting (rozdělení hráčů do flightů)

09:30 – výhoz 1. kola bude dodržen

12:00 – 13:00 – pauza na občerstvení

13:30 – výhoz 2. kola

15:00 – vyhlášení výsledků

 

Ceny

3 nejlepší hráči v každé kategorii obdrží pohárky a ceny, celkově nejlepší hráč obdrží pohár starosty obce.

Odměníme CTP, nejdelší putt, do Ace poolu vybíráme 20 Kč, pokud eso nepadne, bude následovat CTP na jedničce.

Občerstvení

Protože nejsme schopni zajistit prodej občerstvení se všemi náležitostmi, které současná doba vyžaduje, nachystáme v rámci startovného pro hráče gulášovou polévku a chléb, vodu, kávu, tyčinku a jeden nápoj (pivo, limo).

 

 



 


Registrace

Kategorie Cena Min. hráčů
MPO 100,- Kč 4
FPO 100,- Kč 4
MP40 100,- Kč 4
MP50 100,- Kč 4
MJ18 50,- Kč 4
MJ12 50,- Kč 4
MA4 100,- Kč 4
Nečlenové ČADG musí zaplatit ke startovnému navíc poplatek 20 Kč

Registrační fáze 1
12.09.2020 20:00 - 19.09.2020
Hráč je členem ČADG

Registrační fáze 2
19.09.2020 20:00 - 03.10.2020
Všichni

#HráčPDGA#RatingKategorieČADGKlubStatusZaplaceno
1 Karel Hlava 68000 871 MP50 DGCWE Registrovaný
2 Viktor Harásek 112802 850 MP50 HLO Registrovaný
3 Ivo Šimek MP50 HLO Registrovaný
4 Pavel Buchta MP40 HLO Registrovaný
5 Petr Ryšánek 117293 778 MP50 MGNJ Registrovaný
6 Michal Sviták 122508 675 MP40 MGNJ Registrovaný
7 Vlastimil Janda 91817 841 MP50 DGC Kobylí Registrovaný
8 Petr Bujnošek 61660 924 MPO DG Eagles Registrovaný
9 Ondřej Vojtášek 89838 924 MPO DG Eagles Registrovaný
10 Miroslav Všolek MPO DG Eagles Registrovaný
11 Petra Křížová 103613 798 FPO DGC Kobylí Registrovaný
12 Michal Sabo 113342 830 MPO Registrovaný
13 Radek Kala MP50 DGCS Registrovaný
14 Richard Kala MJ18 DGCS Registrovaný
15 Radim Kala 104115 824 MJ18 DGCS Registrovaný
16 Danuše Kalová MJ12 DGCS Registrovaný
17 Jiří Macků 99773 868 MPO Fénix Brno Registrovaný
18 Pavel Jiřík 134810 889 MP40 DG Laguna ... Registrovaný
19 Libor Juřena MPO DGC Kobylí Registrovaný
20 Jakub Vondra 122320 913 MPO Fénix Brno Registrovaný
21 Lenka Vondrová 122293 845 FPO Fénix Brno Registrovaný
22 Milan Tělupil 117542 883 MP40 Fénix Brno Registrovaný
23 Radek Čižmař 88787 841 MP50 Registrovaný
24 Tomáš Hollý MPO Fénix Brno Registrovaný
25 Radek Bohunský MPO Fénix Brno Registrovaný
26 Kateřina Štrbáková FPO Fénix Brno Registrovaný
27 Libor Juřena MP50 DGC Kobylí Registrovaný
28 Ivo Štefek 129845 823 MP50 DG Vyškov Registrovaný
29 Michael Rádl 80009 980 MPO Fénix Brno Registrovaný
30 Petr Štolfa MP50 Morkovice Registrovaný
31 Libor Viktorin MP50 DGC Bazarm... Registrovaný
32 Pavel Fridrich MP50 HUNTERS Registrovaný
33 Lukáš Hošek MA4 Registrovaný
34 Petra Hošková FPO Registrovaný
35 Jan Pajurek 111333 855 MPO Fénix Brno Registrovaný
36 Veronika Dolejšová FPO DGC Kadaň Registrovaný
37 Vilém Dolejš MA4 DGC Kadaň Registrovaný
38 Julius Nadberežný 69023 856 MP40 DGCRP Registrovaný
39 Petr Horáček MP40 DGC Kobylí Registrovaný
40 Barbora Herůfková MJ12 DGC Kobylí Registrovaný
41 Adéla Herůfková MJ12 DGC Kobylí Registrovaný
42 Karolína Horáčková MJ12 DGC Kobylí Registrovaný
43 Julie Horáčková MJ12 DGC Kobylí Registrovaný
44 Ondřej Topínka MJ18 DGC Kobylí Registrovaný
45 Milan Spurný MPO DGC Kobylí Registrovaný
46 Jakub Kudrna 77879 975 MPO DGCMK Registrovaný
47 Radek Hrůza 136279 960 MPO DGCMK Registrovaný
48 Tomáš Holeček MPO Fénix Brno Registrovaný
49 Tobiáš Sedláček MJ18 Registrovaný
50 Jiří Hanzlík MJ18 Registrovaný
51 Olda Jiřík MP50 Registrovaný
52 Tomáš Zavřel MPO Spin Team Registrovaný
53 Martin Sladký MP40 DGC Kobylí Registrovaný
54 Pavlína Brtevníková MJ12 DGC Kobylí Registrovaný
55 Pavel Kotík MJ12 DGC Kobylí Registrovaný
56 Filip Červinka MPO Fénix Brno Registrovaný
57 Adéla Boušková MJ12 DGCWE Registrovaný
58 Miroslav Bouška MA4 Registrovaný
59 Jan Rozehnal 91753 912 MPO DGCMK Registrovaný
60 Matyáš Kříž 117069 883 MPO DGC Kobylí Registrovaný
61 Adam Muras 145478 MA4 Pro Dřeň n... Registrovaný
62 Miriama Murasová FPO Pro Dřeň n... Registrovaný

#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Michael Rádl80009980484391-5
2Libor Juřena0 504494-2
3Jakub Kudrna77879975514394-2
4Jakub Vondra122320913514495-1
5Tomáš Zavřel0 5145960
6Matyáš Kříž117069883504999+3
7Jiří Macků997738685050100+4
8Ondřej Vojtášek898389245447101+5
8Radek Hrůza1362799605051101+5
10Jan Rozehnal917539125350103+7
11Petr Bujnošek616609245653109+13
12Filip Červinka0 6050110+14
13Radek Bohunský0 5556111+15
14Tomáš Hollý0 5458112+16
15Tomáš Holeček  5459113+17
16Miroslav Všolek0 6153114+18
17Milan Spurný0 5659115+19
18Michal Sabo1133428305959118+22
19Jan Pajurek1113338555564119+23
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Lenka Vondrová1222938455953112+16
2Petra Křížová1036137985560115+19
3Kateřina Štrbáková0 7070140+44
4Veronika Dolejšová0 7973152+56
5Petra Hošková  7779156+60
6Miriama Murasová  8981170+74
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Julius Nadberežný690238565150101+5
2Pavel Jiřík1348108895154105+9
3Milan Tělupil1175428835352105+9
4Martin Sladký0 4956105+9
5Petr Horáček0 5560115+19
6Pavel Buchta0 6663129+33
7Michal Sviták1225086757465139+43
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Karel Hlava680008715849107+11
2Petr Štolfa0 5553108+12
3Viktor Harásek1128028506352115+19
4Ivo Štefek1298458235957116+20
5Vlastimil Janda918178415958117+21
6Radek Čižmař887878416058118+22
7Ivo Šimek0 6455119+23
8Radek Kala0 6258120+24
8Libor Juřena0 6060120+24
10Libor Viktorin0 6461125+29
10Pavel Fridrich  6065125+29
12Olda Jiřík  6463127+31
13Petr Ryšánek1172937787169140+44
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Radim Kala1041158245853111+15
2Ondřej Topínka  7470144+48
3Richard Kala0 7867145+49
4Tobiáš Sedláček  7973152+56
5Jiří Hanzlík  9082172+76
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Adéla Boušková0 4854102+6
2Karolína Horáčková  5758115+19
3Pavel Kotík  6465129+33
4Barbora Herůfková0 6469133+37
5Pavlína Brtevníková  6969138+42
6Danuše Kalová0 7168139+43
7Julie Horáčková  6872140+44
8Adéla Herůfková0 7882160+64
#HráčPDGA#Rating12Celkem+/-
1Miroslav Bouška  6759126+30
2Adam Muras145478 6363126+30
3Vilém Dolejš  6964133+37
4Lukáš Hošek  7071141+45

Hřiště

LayoutKoloPočet jamekParDélka
O pohár starosty 16 jamek1. kolo16481229
O pohár starosty 16 jamek2. kolo16481229